Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) gejzanet válasza Beri (#42550) üzenetére


gejzanet
tag

:DD

motto: "nem ért hozzá nem szól bele"

A fórum nem kifestő!

[ Módosította: Viktor77 ]

(#42552) steveetm válasza gejzanet (#42551) üzenetére


steveetm
őstag

Aha, hát ez kurvára kellett ám. Ha te sem vagy képes legalább 1 összetett mondatban érvelni, akkor szíves figyelmedbe ajánlanám az imént említett mottódat. Ám ha igen, akkor két , röhögés közben elmorzsolt könnycsepp között talán próbálj meg valami konstruktív jellegű kritikát idebiggyeszteni.

A lereagált hszed tartalmilag talán kevés, hülyeségnek nem mondanám, kb. mintha azon röhögnél, hogy létezik tank pvp-ben.
Üdv.: steveetm

(#42553) echterion


echterion
nagyúr

Az miért van, hogy ketten kinyirjuk razorgore-t, majd én kilépek a csapatból és logout-olok, míg a másik kiirtja egész bwl-t, majd mikor pár óra múlva visszamegyek, azt írja, hogy én már el vagyok oda mentve és nincs ott egy boss sem? Pedig csak az elsőnél voltam ott, a többinél még csapatban sem voltam, sőt nem is játszottam, mikor végigtolta a srác.

(#42549) Healbacsi: Nem pvp-ben akarok menni, hanem tankhoz szeretném tudni, melyik legyen inkább?

[ Szerkesztve ]

**********

(#42554) Viktor77 válasza echterion (#42553) üzenetére


Viktor77
titán

Ez a normális.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42555) ígyvanferi válasza echterion (#42553) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tankként egyértelműen csak kétkezes.

(#42556) Fandango válasza echterion (#42553) üzenetére


Fandango
veterán

Amikor megolsz egy bosst adott instaban kapsz egy raid ID-t ami hozzad tartozik (es mindenki mashoz aki bent volt veled a boss halalakor), es ha mas ugyan azzal a ID-vel megoli a tobbi bosst bent, az neked is halott lesz.

(#42557) Xirtam


Xirtam
veterán

Melyik az első WoW könyv?

(#42558) Beri válasza Xirtam (#42557) üzenetére


Beri
addikt

[link]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#42559) Healbacsi válasza echterion (#42553) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha tankolni akarsz, akkor nem ertem a kerdest:)

(#42560) H.O.D. válasza Beri (#42550) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A resilience-mel tökmindegy, melyik ágon vagyok, a HP-m meg így a legmagasabb, plusz ezt találom a leghatékonyabbnak. Nem is erre irányult a kérdésem ...

Maradok az egykezesnél akkor,

Where do you want to go today?

(#42561) echterion válasza Fandango (#42556) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, így már világos. :R

**********

(#42569) rt06


rt06
veterán

kezdtem egy hunter-t es olyan kerdesem lenne, hogy tame-elessel kapcsolatban mit erdemes tudni, elolvasni (leirast, listat), telepiteni (addon-t)

van peldaul igazi jelentossege (kinezeten es e-penisz novelesen kivul) annak, hogy mit hasznalok pet-nek? ha igen, van a petekrol valami osszehasonlito tablazat, kategorizalt leiras, akarmi?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42570) #57919488


#57919488
törölt tag

Mop-ban nem vezetik vissza a Hunter-nek a lőszert? Valamiért bejött :)

(#42571) parandroid válasza rt06 (#42569) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Itten van e minden, amit tudnod kell a petekről. Vagy olyasmi...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42572) lakisoft válasza #57919488 (#42570) üzenetére


lakisoft
veterán

De miért jó az? :Y

(#42573) Arnold2 válasza rt06 (#42569) üzenetére


Arnold2
őstag

Pet családok vannak. Más buffot ad egy kígyó típusú pet mint mondjuk egy macska típusú pet.
Petekről bővebben: [link]

Tamelésben sajna nem tudok segíteni, nincs hunterem, de emlékeim szerint nem egy nehéz vagy bonyolult dolog (alapesetben, Cata-ban van pár különleges pet amiket más más trükkel lehet befogni).

peterkeT (nem vagy már moderátor? mi a manó) egy perccel gyorsabb volt. Meg még annyit szerettem volna, hogy a már kétszer linkelt oldalon, a baloldalon vannak linkek hasznos tanácsokkal. Érdemes elolvasni őket.

[ Szerkesztve ]

(#42574) parandroid válasza Arnold2 (#42573) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugdíjas moderátor. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42575) lakisoft válasza parandroid (#42574) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez a legjobb állás... már csak visszanézel és röhögsz a sok hülyén. :C :R

(#42576) rt06 válasza parandroid (#42574) üzenetére


rt06
veterán

akkor most mar nyugodtan be lehet neked szolni?

jah es kosz a valaszokat (neked is es Arnold2-nek is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42577) birno válasza rt06 (#42576) üzenetére


birno
addikt

Mar unod ezt az accot is? :D :DD :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#42578) lakisoft válasza birno (#42577) üzenetére


lakisoft
veterán

de gonoszak vagytok :DDD

(#42579) rt06 válasza birno (#42577) üzenetére


rt06
veterán

ez aljas volt (peterkeT-tol vartam valami hasonlot, de toled nem ;p)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42580) birno válasza rt06 (#42579) üzenetére


birno
addikt

Hm, akkor most egy darabig nem megyek az rTorrent topikba segitsegert, meg kerulom a PH!-t, hatha akkor elfelejtkezel rola. :)

(#42581) Junkie válasza echterion (#42553) üzenetére


Junkie
aktív tag

PVE-ben dk tanknak kétkezes fegyver, az ok pedig az, hogy a death strike skillel healeled és "bubizod" (absorb shield) magad. A heal és az absorb mennyisége meg lesarkítva a fegyver sebzése megnövelve a mastery által, így kétkezes fegyverrel nagyobbat healelsz és többet absorbolsz mintha a death strike-ot dual wieldel nyomod el. Nagyjából ezért :)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#42582) Xirtam


Xirtam
veterán

Reggel felhív a tesóm, hogy üres OG @Ragnaros. Majd megnyugtattam, hogy nyugi csak Diablo III megjelenés volt.

(#42583) macy válasza Xirtam (#42582) üzenetére


macy
addikt

Bloodscalpon is üres volt míg oda nem értünk.

(#42584) rt06 válasza birno (#42580) üzenetére


rt06
veterán

a halal kamionja mindenkit elgazol
akkor is megdoglesz, ha a fara maszol
ha rajta vagy a listan, a sorsodon a pecset
megtalalunk barhol vagy es leverjuk a vesed

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42585) dilipok válasza rt06 (#42584) üzenetére


dilipok
veterán

atyavilag, de regen is voltam foiskolas :) mennyit rohogtunk ezen :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42586) ígyvanferi válasza macy (#42583) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mi lett a vége annak éjjel? Az első Varian Wrynn próbálnál még ott voltam, aztán nem volt kedvem folytatni. Melyik oldalnak sikerült ölnie leadert?

(#42587) echterion válasza Junkie (#42581) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. De akor minek vannak egykezes tank fegyók a játékban? Így sajna nem sok értelmük van.

**********

(#42588) Junkie válasza echterion (#42587) üzenetére


Junkie
aktív tag

Paladin, warrior egykezes fegyver+pajzs kombóval dolgozik, ők nem így gondolják az egykezes tankos fegyók értelmét :D

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#42589) echterion válasza Junkie (#42588) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, indítanom kell egy palát. Úgy is azt mondják, hogy nagyon überkemény csávók (vagy csajok). :))

**********

(#42590) Junkie válasza echterion (#42589) üzenetére


Junkie
aktív tag

Az enyém így fest power ranger transmogi szettben :D

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#42591) echterion válasza Junkie (#42590) üzenetére


echterion
nagyúr

Innen nem tudom megnyitni, a proxy nem engedi :( , majd otthonról megnézem, hogy mutat.

**********

(#42592) Wolverine válasza Junkie (#42581) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosabban a heal értéke attól függ, mekkora sebzést nyelt be a DK az utolsó 5 másodpercben (ha jól emlékszem az időtartamra). Ezt anno Faceless kideríttette a DK tankokkal a wow.hu-n :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42593) macy válasza ígyvanferi (#42586) üzenetére


macy
addikt

Ha minden igaz egyiknek se. Átmentünk máshová de ott se jött össze a téma. Aztán persze jöttek SW-be. Vagy háromszor bepróbálkoztak de nem sikerült nekik. Ha jól emlékszem, kicsit nagy volt a kavarodás :D

(#42594) anulu


anulu
félisten

az normális, h piszok lassú most a login valamitől?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42595) Wolverine válasza anulu (#42594) üzenetére


Wolverine
félisten

Diablo III launch day van :U Normálisnak mondanám :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42596) Puma K válasza Puma K (#42527) üzenetére


Puma K
veterán

Múltkor azt álmodtam, hogy azzal a csontvázas kurzorral nyomtam a WoW-ot... :U :DDD

Ami mutatja a saját karaktere és a party-ban lévők életét annak mi a neve valamint a buffokét mutatónak is fontos lenne számomra.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42597) Wolverine válasza Puma K (#42596) üzenetére


Wolverine
félisten

A buffkijelző a minimap mellett simán lehet Raven. Ez a unitframe ismerős, de nem tudom a nevét...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42598) Sonja


Sonja
veterán

Ha esetleg valakit érdekelne, akkor a Diablo 3-hoz kapott WoW-os Guest Pass-t odaadom. Privátban írjon. :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#42599) lakisoft válasza Wolverine (#42595) üzenetére


lakisoft
veterán

:).

(#42600) Junkie válasza Wolverine (#42592) üzenetére


Junkie
aktív tag

Oké akkor egész pontosan az utolsó 5 secben benyelt sebzés 20%-a de minimum a HP 7% a heal és a ds healt befolyásolja az összes healing done-t befolyásoló buff a minimum healt nem :R

[ Szerkesztve ]

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.