Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Argos válasza birno (#42098) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Asszem mage-nek is van valami, ami ha megütik akkor elhajigálja a mobokat magáról.
Tankolás közben én is agyf*szt tudok kapni ezektől.. magára rántja aoe-val a mobokat, azok megütik, aztán szedhetem össze a világ 12 sarkából a mobokat.. :W

Volt régebben egy addon, ami jelzett, ha az action bar-on a skillek-/spellek-nek, nem a legmagasabb szintű verzája volt, ill. nem azt használtad. Mindezt másik karakter wisp-ben.
Sajna a neve nem rémlik már.. de lehet ez tud olyat is.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#42102) Argos válasza Argos (#42101) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Kicsúsztam a szerk.-ből..
RankWatch
Ez volt az az addon, nézd meg tudja-e azt, ami neked kell, vagy valami ilyesmit keress, ha nem.

...elmúlik...

(#42103) birno válasza Healbacsi (#42100) üzenetére


birno
addikt

Most miert? :)
DK, meg paladin eseteben meg egyszeru is eszrevenni, de warrioron nincs buff ha defensive stanceben van, azt nem vagom honnan lehet megallapitani, mondjuk ha az addon se tudja akkor mindegy.
Gondoltam meg felteszek egy masik addonos kerdest, de az mar tenyleg tulzas lett volna, de ha ennyire akarod. :D
Olyan van ami megmondja ha nem a tank targetjet uti valamelyik nagyeszu dps?
Mert aztan meg sirnak hogy "tank aggro", olyan szivesen linkelnek valami listat ilyenkor, hogy nesze, majd ha assistolsz akkor szolalj meg.
Na jo, ez mar vicc, de addon fuggo vagyok, ez van!!! :D

Argos83: Ez nem egeszen olyan, de azert koszi.

(#42104) Healbacsi válasza birno (#42103) üzenetére


Healbacsi
őstag

Warrior nem tud dps-t tolni defensive stance-ben, mert nem aktivak a skilljei nagyresze. Dk-nal es palanal latszik, csak ra kell kattintani, a druid meg maci formaban agroz csak, ami eleg feltuno, erre total folos barmilyen addon.

A masik dolog amit keresel olyan tuti nincs, max olyan nameplate addon, ami jelzi, hogy melyik mob nincs rajtad, de azt egy sima griddel is latni, ha barkin agro van rajtad kivul. Hiaba raksz fel 25 fajta addont, ha a dps kulonfele targetet ut, a mobokon levo debuffokbol ugyis latszik ki mit ut, masreszrol ha tobb target van, akkor tankkent amugy is korbe kell targetelned es spelleket nyomni.

(#42105) echterion válasza aclandiae (#42096) üzenetére


echterion
nagyúr

Ment egy pü a sok kis kérdésedre. ;)

**********

(#42106) Lirion válasza birno (#42103) üzenetére


Lirion
addikt

Olyan van ami megmondja ha nem a tank targetjet uti valamelyik nagyeszu dps?
Mert aztan meg sirnak hogy "tank aggro", olyan szivesen linkelnek valami listat ilyenkor, hogy nesze, majd ha assistolsz akkor szolalj meg.

A magam részéről rugoval trashnél folyamatosan aktív a blade flurry, amivel a main target mellett egy közel álló második mob is kapja a sebzést, szóval hiába assistolok, attól még másik mobot is ütök. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt ebből gond, jó tank simán megfog több mobot is, akkor is, ha a dps össze-vissza hentel..

(#42107) birno válasza Lirion (#42106) üzenetére


birno
addikt

Nekem sincs gondom termeszetesen ha alapbol assistol, az AOE sebzes nem olyan nagy altalaban, csak az ilyen okosoknak gondoltam lenne mit az orruk ala dorgolni, csak ez miatt erdekelne, semmi masert, en tudom, hogy jol tankolok, meg mondta mar nem egy ember, csak ezek a verpistikek iszonyat felhuzzak az agyam s boldogabb lennek ha menne nekik a spam whisperbe minden egyes alkalommal ha nem assistol. :D

(#42108) -conrad- válasza Argos (#42101) üzenetére


-conrad-
addikt

A manashield ilyen, ha eldurran akkor ellöki a mobokat. Viszont arcane mage néha szokta használni mert + spellpowert kap ha sebzést nyel el a pajzs.

(#42109) lakisoft válasza Wolverine (#41717) üzenetére


lakisoft
veterán

Az account-wide achievementekkel kapcsolatban vannak már új hírek?
És mi a helyzet a companionokkal?

(#42110) Amarth


Amarth
aktív tag

Melyik addonnal lehet megnézni,hogy egy adott itemből mennyi van egy másik karakternél is?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#42111) -conrad- válasza Amarth (#42110) üzenetére


-conrad-
addikt

Bankitems. Csak logolj be minden karival és nézz be a bankba is vele, akkor feltölti az adatbázist.

(#42112) Mooka-Miki válasza Amarth (#42110) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

De tud ilyet az ArkInventory is (én azt használom, monitorozza a guild bankot, bankot, mindent kb. Egyik karakteredre belogolva meg lehet nézni az összes karaktered bag-jeit, bankjukat, guildbankjukat).

(#42113) lakisoft válasza -conrad- (#42111) üzenetére


lakisoft
veterán

Trade Skill Master-nek is van ilyen modulja: TSM_ItemTracker névre hallgat ez is tudja.

(#42114) Amarth válasza -conrad- (#42111) üzenetére


Amarth
aktív tag

Köszöntem!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#42115) Wolverine válasza -conrad- (#42111) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy Baggins, Altoholic stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42116) Amarth


Amarth
aktív tag

Bőség zavara :)
Köszi mindenkinek!

Még egy kérdés,azt hogy lehet megcsinálni,hogy amikor az egeret ráviszem egy itemre,akkor automatikusan kiírja,hogy rajtam mi van?Tudom,shift,de néha nehézkes ezt kivitelezni a gyerek miatt :)

Erre is van addon?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#42117) Viktor77 válasza Amarth (#42116) üzenetére


Viktor77
titán

Egyszerűbb felsorolni, mire nincs addon. :)

MoncaiCompare

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42118) Wolverine válasza Viktor77 (#42117) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy tekKompare. A régi EquipCompare vajon létezik még?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42119) Amarth válasza Viktor77 (#42117) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ezt is köszi :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#42120) lakisoft


lakisoft
veterán

Twisting Nether-n keresek magyak guildet. W /me

(#42121) echterion válasza lakisoft (#42120) üzenetére


echterion
nagyúr

Itt olyan nincs, csak privi. :P

**********

(#42122) Argos válasza Amarth (#42110) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Viszont, ha egyébként használsz térkép-, quest-addont is, akkor kipróbálhatod a Carbonite-t is. Az sok minden egyben, többek közt monitorozza az itemteket is, plusz riaszt ha ellenséges frakcióból valaki a közeledben van. (persze minden ki-be kapcsolható)
A linken feature-s alatt listázva, hogy mik vannak benne.

...elmúlik...

(#42123) Khelben


Khelben
nagyúr

Jelentem, megjött a Panda bétám :) Emailt nem küldtek, csak az accountnál jelent meg. Októberi az annual passom.

(#42124) echterion


echterion
nagyúr

Na, jelentem, a twinekig kitakarítottam AQ40-et egyedül, már csak egy idol of sun kell a teljes Striker set megszeréséhez. :)) Egész jól ment, csak az első boss-szal szenvedtem meg, míg rá nem jöttem a trükkjére, de az ikreket még nem tudom, hogy csináljam ki. A legkönyebb Huhran volt, csak le kellett gyakni. Legközelebb lehet, tame-elem is, csak úgy, hogy meglegyen. ;]
Jó kis nosztalgia ez.

**********

(#42125) Khelben válasza echterion (#42124) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az elsőnek mi a trükkje?

(#42126) Lirion válasza Khelben (#42125) üzenetére


Lirion
addikt

Ezt én se tudom, nálam simán tank&spank volt, semmi trükközés. :)

(#42127) echterion válasza Khelben (#42125) üzenetére


echterion
nagyúr

Állandóan MC-zett, míg rá nem jöttem, hogy kellő távolságban kell maradni, akkor nem tudja rámküldeni, de én tudom tolni a dps-t. Lehet, csak én voltam béna, de nem tudtam, hogy csak a boss közelében működik a mind control.

Esetleg valami tipp a twinekhez? Hunterrel leginkább (esetleg DK, de azzal lehet, nem megyek oda).

**********

(#42128) -conrad- válasza echterion (#42127) üzenetére


-conrad-
addikt

Állítsd meg az egyik sarokban a petedet, MD-zd rá az egyiket a másikat meg lődd. Elég nehézkes de talán ki lehet range-elni a healelésüket.

(#42129) Arnold2 válasza -conrad- (#42128) üzenetére


Arnold2
őstag

Vaaaagy talán, megfelelő gear mellett természetesen túl lehet DPSelni a healjüket (ahogy már írták lentebb).

(#42130) DebilEvil válasza Khelben (#42125) üzenetére


DebilEvil
tag

Nem sok trukk van, ha solozni megy valaki, akkor a mind controllal nem kell foglalkozni, mert agro elsore nem rakja. Pet-es class-nal ha a pet tankol, akkor a pet az agro elso, ra nem rakja, de x yard range-ben 3 (ha jol emlekszem) mind controll-t rak. Ha az agro elso nincs melee range-ben, akkor earth shock-olja, amig nem er melee range-be. Ezen kivul van meg arcane explosion is amit hasznal. Most mar lvl 85on solozni gyakorlatilag barki tudja. Aki pet-tel megy, az meg figyel a mind controlra, bar eleg csak rakuldeni a pet-et, fd es vegignezni, ahogy a pet solozza.

Hunter-rel valo solozashoz itt szinte megtalalsz.

(#42131) -conrad- válasza Arnold2 (#42129) üzenetére


-conrad-
addikt

Deeee talán nem elég a gearje kitolni nagyobb dps-t mint a healjük akkor lehet esetleg így nyerni vele valamit.
(378-as gearje van, ahogy már írta lentebb)

Amúgy pedig erre válaszoltam:
Esetleg valami tipp a twinekhez?
Ez pedig egy tipp volt.

[ Szerkesztve ]

(#42132) Arnold2 válasza -conrad- (#42131) üzenetére


Arnold2
őstag

Ez pedig egy tipp volt.

Ahogy az enyém is, csak ezek szerint nem úgy jött le :)

(#42133) steveetm válasza Khelben (#42123) üzenetére


steveetm
őstag

Nekem is jött, email még nem, talán valami februári az annuál.

De fasza ez a battletag, mert már be volt állítva és a betahoz meg muszáj megváltoztatni, szal kénytelen voltam átírni a neve -.- Remélem lesz mégegy ingyen váltás.

Üdv.: steveetm

(#42134) Healbacsi válasza -conrad- (#42131) üzenetére


Healbacsi
őstag

Fel percenkent helyet cserelnek, a castert pedig nem birod a petre md-zni. Ez sajna nem mukodo taktika.

(#42135) echterion válasza -conrad- (#42128) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is valami hasonlón gondolkodom, csak a casterrel vannak problémáim, mert azt nem sok mindennel tudom sebezni.

A healt meg nem hinném, hogy túl tudom dps-elni, mert egyiken sem fogom tudni használni a teljes spell/fegyver-arzenálom.

Köszi a tippeket mindenkinek, remélem, fogok tudni kezdeni velük valamit. :R

**********

(#42136) -conrad- válasza Healbacsi (#42134) üzenetére


-conrad-
addikt

Van egy sarok ahová be lehet vinni a petet és ott LoS-olja a castert is így szét lehet húzni őket, én megcsináltam a hunterrel, bár hatalmas szívás volt, az egekben volt a vérnyomásom mire meglett.
Persze sokkal egyszerűbb ledps-elni ha lehet, én akkor még low gearben voltam hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#42137) Khelben válasza steveetm (#42133) üzenetére


Khelben
nagyúr

Login server busy... Ez általános probléma?

(#42138) steveetm válasza Khelben (#42137) üzenetére


steveetm
őstag

Aha, ha beengedne, nehogy kilépj!:)
Üdv.: steveetm

(#42139) echterion válasza -conrad- (#42136) üzenetére


echterion
nagyúr

És melyik sarok az? Meg tudod mutatni egy képen?

**********

(#42140) Viktor77 válasza echterion (#42139) üzenetére


Viktor77
titán

Teljesen mindegy melyik sarok, mert fél percenként beteleportálnak mindketten középre. A sarokba állított peted viszont nem fog beleütni semelyikbe, így széthúzni sem tudod őket.
Mire rálövöd a petre, és a caster odaér a sarokba, jóformán le is telt a fél perc, teleport, heal, bukta.
Mindeközben folyamatosan futhatsz a melee elől, mert lökdös.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42141) echterion válasza Viktor77 (#42140) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát ja, azért megpróbálom, hátha. :))

**********

(#42142) Viktor77 válasza echterion (#42141) üzenetére


Viktor77
titán

Most néztem egy videót róla, meg lehet csinálni, de majd' 11 perc odafigyelést, és 22K dps-t kíván.

Nem egyszerűbb vinned magaddal valakit?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42143) -conrad- válasza Viktor77 (#42140) üzenetére


-conrad-
addikt

Én úgy csináltam, hogy a petet beálíltottam a sarokba, rálőttem, majd petattack (mikor odaért), mikor meg kiteleportált akkor meg passzívra tettem a petet. Szarakodtam vele sokat. Nem annyira fun az egyedül, inkább vinni kell valakit (meele boss-t meg szar ütni mert vagy bejön range-be vagy ahogy írtad is dobál)

(#42144) echterion válasza Viktor77 (#42142) üzenetére


echterion
nagyúr

Az úgy nem kihívás. Annyira nem kell, egyszer végigtoltuk ketten az egészet, hogy tuti meglegyenek az itemek a set-hez, de most már csak a kihívás miatt kell csinálnom, meg egy idol of sun kell csak, hogy meglegyen az utolsó darab is. Legkésőbb jövő héten meglesz.

Ha itt végzek, kicsit komolyabban nekifekszek Razorgore-nak, mert azt sem lehetetlen egyedül, csak némi odafigyelést és gyakorlást igényel.

A dps-em hol tudom megnézni? Karakterlapon? Vagy valami addon méri? Bocsi, de nagyon hobbijátékos vagyok, én ilyeneket nem tudok magamról. :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#42145) Viktor77 válasza echterion (#42144) üzenetére


Viktor77
titán

Recount méri folyamatosan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42146) echterion válasza Viktor77 (#42145) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja, azt használom, de csak a sebzési sorrend érdekelt belőle az aktuális partiban / raidben. Lemérem magam offline is akkor. :)

**********

(#42147) Khelben válasza steveetm (#42138) üzenetére


Khelben
nagyúr

3/4 órán át próbálkoztam, mire beengedett, játszottam 20 percet, kidobott :)

(#42148) Healbacsi válasza -conrad- (#42136) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kerdes megeri-e ennyit szorakozni vele :)

(#42149) echterion válasza Healbacsi (#42148) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha szereted a kihívásokat és van hozzá kedved, akkor igen. :K

**********

(#42150) -conrad- válasza Healbacsi (#42148) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát aki még tolja annak valamivel el kell múlatni az időt. :S
Én már nem is játszom. A hc DW kill valahogy nem motivál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.