Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) Wolverine válasza szőröscica (#40900) üzenetére


Wolverine
félisten

Aligha.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40902) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy balance druidnak mennyi mastery szükséges?

(#40903) Healbacsi válasza Bencus88 (#40902) üzenetére


Healbacsi
őstag

(#40904) Bencus88 válasza Healbacsi (#40903) üzenetére


Bencus88
nagyúr

hm szép köszike majd átbújom :R

(#40905) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Korábban volt ilyen "Chromatic dragon" mount-os hír....ezt hol lehet megszerezni?

(#40906) bingolaci


bingolaci
csendes tag

Van egy wowom az összes kiegészítővel és már nem használom. Hogyan tudok tőle megszabadulni?? Vannak emberek akik ilyet vesznek??

(#40907) Viktor77 válasza bingolaci (#40906) üzenetére


Viktor77
titán

Biztos vannak, de itt a fórumon és az aprón ne hirdesd meg.

MOD: Ja, látom, már próbálkoztál. Szóval, itt nem kéne.
A hsz-edet legkésöbb holnap törlöm.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40908) bingolaci válasza Viktor77 (#40907) üzenetére


bingolaci
csendes tag

bocsi
itt nem hirdetni akartam!!! csak tanácsra vágytam :)
bocsi még egyszer

(#40909) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Üdv!
Nemrég elgondolkodtam, hogy esetleg megint belekezdek a WoW-ba. Hiába, azért játszogattam keveset vele anno. Az isteni szikra (éértitek :D) a játék szénné akciózása miatt pattant ki, de a Catalclysm féle sz@rkavarás egy kicsit érthetetlen számomra.
Nos, a kérdéseim: mi változott azzal, hogy Deathwing tüsszentett egyett? Van róla egy részletesebb leírás ami a különbségekre koncentrál? Second: mi lett Arthasszal?
Míg megjön a válasz addig LotRO-zok egy kicsit és elmormolok egy imát a Mythic felé :))

szerk.: a legfontosabbat elfelejtettem: ha megveszem a BattleChestet és felrakom akkor tudok majd játszani? Vagy muszáj leszek beinvesztálni egy WotLK + Cataclysm kombóba?

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40910) Viktor77 válasza Sn[4k3] (#40909) üzenetére


Viktor77
titán

Akkorát tüsszentett, hogy gyakorlatilag az egész világ megváltozott (Outland és Northrend nem).
Átalakították a területeket, millió új quest van.
Arthast legyőztük, de lett helyette új Lich King. A poént nem lövöm le, megnézheted Youtube-on.
BattleChesttel tudsz játszani természetesen (Lvl70-ig), ugyanazokat kapod meg, mint akik minden kieget megvettek, természetesen az azokban lévő új dolgokat nem.
A területek, questek neked is azok lesznek, mint bárki másnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40911) Sn[4k3] válasza Viktor77 (#40910) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ha Northend nem változott (semmit?) akkor gondolom az instákban még fellelhető Arthas. (pü-vel dobj meg légy szíves az új Lich Kinggel kapcsolatban). Ha nem veszem meg a Cataclysmot akkor gondolom csak a Maelstormba (az az új terület, nem?) és nem lehet Tauren palám és a többi blödség, ugye? A világban remélem attól még repkedhetek.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40912) Viktor77 válasza Sn[4k3] (#40911) üzenetére


Viktor77
titán

Mindenhol ott van Arthas.
Nem Mael az új terület neve. Minden új, és több új terület is van, nem csak átalakított. Mael csak... (itt sem lövöm le a poént, szintén Youtube, ha kiváncsi vagy).

Nem repülhetsz Azerothon (és Northrenden), ahhoz Cata kell. Csak Outlanden, ahhoz elég a BC.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40913) Sn[4k3] válasza Viktor77 (#40912) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Egy linket légszives privátba :R

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40914) Wolverine válasza Sn[4k3] (#40909) üzenetére


Wolverine
félisten

Röviden: a vanilla WoW megszűnt létezni gyakorlatilag teljesen, és lecserélték új NPC-kkel, questekkel, a zónák is átalakultak (egy-két kivétel van, amelyeknél csak minimális a módosulás, mint pl. Silithus vagy Arathi; de a legtöbb zónában semmi sem maradt olyan, mint volt, Barrens és STV pl. kettészakadt). A BC-s és a northrendi területek nem változtak; Arthas sorsa eldőlt Icecrown Citadelben. Ha jártál ott raiden, akkor tudod, mi történt vele.
Az új faj/kaszt kombinációk neked is elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40915) Sn[4k3] válasza Wolverine (#40914) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ezt jó tudni, de nem vágyok se Night Elf Mage-re, se Tauren Paladinra, se Dwarf Shamanra, se Troll Druidra.

Anno még azt hiszem amikor abbahagytam, Ulduar volt a csúcs. Kicsit sajnálom Arthast és nem is nagyon tudnék már nélküle Warcraftot elképzelni...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40916) Lirion válasza Sn[4k3] (#40915) üzenetére


Lirion
addikt

Nem kell elképzelned semmit, mivel már játszható sok-sok hónapja a warcraft Arthas nélkül és sokan tudják, hogy milyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#40917) LuckyL válasza Sn[4k3] (#40915) üzenetére


LuckyL
őstag

no king rules forever :N

cryptot minden termékemért elfogadom

(#40918) Sn[4k3] válasza Lirion (#40916) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát nekem máig a kedvencem a Warcraft III és töredelmesen bevallom, hogy 2005 óta arra vártam, hogy Arthas felkeljen a trónról -elvégre ő volt a W3 központi karaktere- akár WoW-ban, de még inkább Warcraft IV-ben. Sajnos a WotLK-nak kellett egy epikus befejezés...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40919) Wolverine válasza Sn[4k3] (#40915) üzenetére


Wolverine
félisten

Arthas nem is létezett a játékban a Warcraft III előtt, pedig annak a megjelenésekor a Warcraft-univerzum már 8 éves volt. Sőt, az első megjelenése is csak 2001-es, az Of Blood and Honor című könyvben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40920) Sn[4k3] válasza Wolverine (#40919) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Azért a Warcraft I nem a világmegváltó sztorijáról volt híres, ahogy a II sem. Maradjunk annyiban, hogy a széria a 3. epizóddal jutott a csúcsra, akkor kapott profi történetet. Ennek a világnak az örököse volt a WoW. Azért én még mindig reménykedem a Warcraft IV-ben. Talán, ha kijön a Dio3, az összes Starcraft II akkor majd koncentrálni fognak rá, mert az szinte biztos, hogy a Project Titan SC-univerzumbeli lesz és a Dark Millenium Online közvetlen konkurense lesz.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40921) Wolverine válasza Sn[4k3] (#40920) üzenetére


Wolverine
félisten

A Titan új franchise lesz, egyik eddigi Blizzard-univerzum sem kapcsolódik hozzá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40922) Sn[4k3] válasza Wolverine (#40921) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nocsak, a végén új IP lett belőle? Ezt eddig nem tudtam.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40923) Lirion válasza Sn[4k3] (#40918) üzenetére


Lirion
addikt

Hát fel is kelt a trónjáról, ezért pofozták le onnan a kieg végén. :) Szerintem ez rendben van, mert hát az is fura lenne, hogy 8-10 éve a trónjára került és még semmit nem hallatott magáról. Az pedig megint csak érdekes lenne, ha a kieg főkolomposa elsétálna a hősök seregétől. :)

(#40924) Cathfaern válasza Sn[4k3] (#40922) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kezdetek óta mondták, hogy új IP lesz :)

(#40925) gabranek


gabranek
aktív tag

paladinként mivel tudnék fagy sebzést produkálni? létezik ilyen enchant, vagy valami item? Elkezdtem solozgatni a régi raideket és aq40-ben a zöld szömtyi bosst az emeleten nem tudom leverni, mert mikor 1hp-ja marad állítólag csak faggyal lehet sebezni.

田中れいな

(#40926) Argos válasza gabranek (#40925) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Pl.: Deathfrost v a Soulfrost, ha eleve van a fegyvernek frost sebzése.

...elmúlik...

(#40927) Khelben válasza gabranek (#40925) üzenetére


Khelben
nagyúr

Oda kevés lesz a frost sebzésű fegyver, 85ös frost mage is volt velünk, az is kevés volt. Szerintem 3-4 frost mage kell hozzá.

(#40928) Lirion válasza Khelben (#40927) üzenetére


Lirion
addikt

Ott nem a kellő mennyiségű frost dmg hiánya a gond, mert az megvalósítható. Amikor megfagy, akkor kell nagyon rövid idő alatt nagyon nagy számú fizikai találatot bevinni. Nem a sebzés mértéke számít, hanem a bevitt találatok száma. Egy (2-3) karakter pedig nem képes annyi ütést bevinni, amennyi kéne, szóval nem solozható.

(#40929) -conrad- válasza Lirion (#40928) üzenetére


-conrad-
addikt

Hunterrel solozható. DK-val is solozható.
Vinni kell egyet valamelyik közül.

(#40930) Ribi válasza Wolverine (#40921) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem ha SC-re épülne is azt mondanák, hogy új cucc lesz, mert amúgy mindenki már most fikázná, hogy semmi újat nem tudnak kitalálni.

(#40931) parandroid válasza gabranek (#40925) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hagyd ki azt a bosst. Egyébként lesz ott még nem szólózható boss később is, úgyhogy jobban jársz, ha keresel egy pár embert, aki szintén reput farmol. Kis segítség, hogy a raidben adott questek többször is leadhatók elég jó repuért, és a questitemek is már nerfelve lettek, sokkal jobb arányban esnek.

Még Hydraxion Waterlordshoz lenne jó egy olyan nerf, hogy MC-ben ne csak a bossok adjanak reput revereden, mert így örökké fog tartani, mire exalted leszek velük.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40932) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ezt most találtam nyilvános böngészdében :)
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40933) Argos válasza whitezo88 (#40932) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

kunc-kunc...
Valójában ezért is tartok az MMO-któl.. netán valamit rosszul csinálok, megtanálnak mac-cím alapján és akkor nekem annyi.. :O
Áh, nem éri meg az életem kockáztatását, egy játék! :(

;]

...elmúlik...

(#40934) Lirion válasza -conrad- (#40929) üzenetére


Lirion
addikt

Ha valóban 75 ütés kell a shatterhez, akkor elméletileg rugoval is solozható lehet, csak kicsit rá kell gyúrni hastre. Érdekes, egyszer lehet megpróbálom. :)

(#40935) Sirandrish válasza whitezo88 (#40932) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fuu milyen ietemet lophatott el?:D
Tuti valami 2M dollárt érőt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40936) gabranek válasza parandroid (#40931) üzenetére


gabranek
aktív tag

Akkor lehet kihagyom, nem szenvedek vele.
Az egyébként valami bug, hogy molten core-ba be tudsz menni raid nélkül is?

田中れいな

(#40937) whitezo88 válasza gabranek (#40936) üzenetére


whitezo88
nagyúr

fogsz egy embert, raidet alakítasz és bemész. Ő attól még lehet northrenden is.

(#40938) Healbacsi válasza whitezo88 (#40937) üzenetére


Healbacsi
őstag

Haverom is mondta, hogy raid nelkul be tud menni mc-be. Tuti nem szandekos.

[ Szerkesztve ]

(#40939) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Az járható út, hogy megveszem a BattleChestet, feltelepítem a játékot és előbb az ingyenes accountot csinálom meg, hogy lvl20-ig felnyomjak egy karaktert és csak utána aktiválni az egyhónapos Gamecardot?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40940) Viktor77 válasza Sn[4k3] (#40939) üzenetére


Viktor77
titán

Persze. A Lvl20-hoz igazából nem is kell megvenni semmit, a játék addig teljesen ingyenes (persze megkötésekkel) a végtelenségig.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40941) nosferatue válasza Sn[4k3] (#40939) üzenetére


nosferatue
tag

Arra ügyelj, ha a blizzard shopból veszed meg a battlechestet, a vásárlás pillanatától indul az ingyen hónap. Tehát előbb free kliens, lvl 20 és utána vásárolj.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#40942) Sn[4k3] válasza nosferatue (#40941) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Boltban venném meg (Blizzard shop?! Ilyet se hallottam még...), mert nem akarok letöltögetni. Szénné van (volt?) akciózva a hetedik (?) születésnapja miatt.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40943) parandroid válasza Sn[4k3] (#40942) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Blizzard Store-ban is szénné van akciózva, konkrétan az alapjátékot és az összes kieget féláron tolják.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40944) nosferatue válasza Sn[4k3] (#40942) üzenetére


nosferatue
tag

Továbbra is ákcijós, a battlechest 7,5 juró. Érdemesebb most megvenni a digitális verziót.

megelőztek

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#40945) Sn[4k3] válasza parandroid (#40943) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát nem is tudom... én szeretem, ha a polcon vannak a játékaim, főleg, ha MMO-król van szó. A dobozaik szinte mindig full extrásak, a hosszú installáció alatt lehet okvasgatni a kiskönyveket is.

Más: van magyarra fordított Lore, hogy a Blood Elfek miként hódították vissza Quel'thalast? Sőt, a Warcraft III-ban még menekült is a Highborne maradéka az emberek elől Outlandra, Illidan oldalán. Ehhez képest kicsit nonszensz eddig számomra, hogy ellenük fordultak, sőt, az se világos, hogy az Azerothi két szigeten lévő Draneieknek mennyi közük van az Outlandiekhez képest, mert totál nem úgy néznek ki, mint a W3-ban, de Outlanden, viszont ott vannak a "normál" Draneikek.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40946) parandroid válasza Sn[4k3] (#40945) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ott vannak nekem is a polcon, de sose vettem még le őket, csak a kulcsot írtam ki belőlük. :) Mai fejjel tutira inkább letölteném, mint hogy ott porosodjon, de ahogy érzed; nem kapunk jutalékot, ha a Store-ban vásárolsz. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40947) Teki1986 válasza Sn[4k3] (#40945) üzenetére


Teki1986
tag

Jelképes összegért odaadom a Battlechest dobozt. :D

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#40948) Cathfaern válasza Sn[4k3] (#40942) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Letöltést nem úszod meg, mivel a Cataclysm miatt gyakorlatilag újból lehúzza a full klienst. Csak az a kérdés, hogy rögtön a legfrisebb klienst töltöd le (Blizzard oldaláról töltöd le a launchert és az lehúz mindent), vagy feltelepíted a DVD-ről, majd utána lehúzza gyak a legfrisebb klienst, csak patchek formájában. Had ne mondjam, hogy valszeg az első verzió gyorsabb :)

(#40949) Wolverine válasza Sn[4k3] (#40945) üzenetére


Wolverine
félisten

Van. Válogass.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40950) Sn[4k3] válasza Cathfaern (#40948) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Egen :( De ezt a fájdalmat elviselem, de nekem dobozosan kell. Pont. Ott van még a polcon a Lord of the Rings Online, az Aion, a bársonyos díszpultituson meg a Warhammer Online. Fizikai disztribúciót választom, nem akarok biteket meg bájtokat kapni a pénzemért. Majd húsz év múlva az atombunkereknek tudom majd mutogatni a gyermekeimnek, hogy volt élet az agybanfuttatás és a holo-PC-k előtt is :D

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.