Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) #57919488


#57919488
törölt tag

Rugó 2x tud shadowstep-et mert ott van a preparation ami 2x vanish-t is ad pl. :) +cloack of shadow és pvp trinyó, ha bármi gebasz van és ezek mind cd- akkor jöhet a kedvenc...smoke bomb ;] . A mage-ek egyik fő gondjuk, hogy nem mindig blinkelnek jól. Sokszor csak pár combo pontot azért költök el, hogy stun-ból ki blinkeljenek és utána már azt csinálok amit akarok, mert shadow dance alatt van garrotte (silence), stun stb.
Frost nova+pet ranged izé ami fagyaszt elég szivatós tud lenni de azért ha találkozok egy 2200+os magival akkor néha csak pislogok :Y
A rugó egy genyó class de a mage is ebbe a szerepkörbe tartozik, pláne amit ezek ketten tudnak művelni :DDD :DDD

(#40552) LucifeI2 válasza lumpen_stex (#40550) üzenetére


LucifeI2
őstag

A rugó is kap ugyan úgy shadowstep után 70% movement speedet. :U

Ha valakinek egy Blink, Frost Nova castsequence macrora van szüksége, mert nincs ez a két képesség bebindelve gyorsan elérhető helyre, akkor annak nem való a PvP.

(#40553) Lirion


Lirion
addikt

Ti mikor játszottatok utoljára rugoval? Shadowstep rövid cd-n van és bármikor használható, nem kell hozzá stealth sem vanish, a prep pedig nem reseteli a ss cd-ját...

(#40556) Arnold2


Arnold2
őstag

Ha már rugó és ha már PvP. Lock-ként tudok tenni ez ellen bármit is, azon kívül, hogy HS,teleport,futás? A felhunter leszed?

(#40558) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Frost talenten vagyok, jobbnak találom PvP-re, mint az Arcane-t. Az Arcane ág talán nagyobb sebzést ad 1vs1-ben, de BG-ken ritkán adódik ilyen helyzet.

Where do you want to go today?

(#40564) Viktor77


Viktor77
titán

Lumpen hsz-ei 7 napot értek.

A többieket meg nyomatékosan megkérem, hogy ne reagáljanak a hsz-eire (mármint ahol személyeskedik), főleg ne úgy ahogy tették.
Sőt, az érintettek vegyék nyugodtan figyelmeztetésnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40565) hyperspace válasza Viktor77 (#40564) üzenetére


hyperspace
őstag

;)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#40566) lakisoft


lakisoft
veterán

Tanácsot szeretnék kérni a tapasztaltabb játékosoktól: healernek készülő karimnál [link] milyen statokra gyúrjak? mi az ami felesleges és miből kellene még? a másik karim [link] Tauren Warrior Fury DPS lenne de kacsingatok a tankolással is DPS-nél milyen statokra figyeljek oda és mi az ami negatívan befolyásolja a karakteremet. Tauren Warriorral Prot talenten érdemes tankolni? Mi a teendő ha állandóan elfogy a rage?

(#40567) H.O.D. válasza Viktor77 (#40564) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Jó gyerek pedig, csak kicsit hamar elragadja az indulat :)

Közben összeraktam logikailag, hogy mely classok ellen nem tudok értelmesen fellépni, az jött le, hogy ezekből a classokból nincs karakterem, a feladat tehát adott :)
Kiszedegetem a heirloomokat honorból aztán indítok egy rugót kezdetnek.

Where do you want to go today?

(#40568) Viktor77 válasza lakisoft (#40566) üzenetére


Viktor77
titán

Holy pala vagy kétkezes fegyóval? :)

Amúgy csak plate (+5% int) és int>spirit, haste (a softcap olyan 2550 körül van, bár ez neked még odébb van), crit, mastery nem kell.
Ja, és egykezes fegyó+pajzs.
És a talent nem 34/0/0, ezt gondolom mondanom sem kell. Lemásolhatod az enyémet is, kezdésnek tökéletes lesz, aztán ha gondolod finomíthatsz rajta.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40569) lakisoft válasza Viktor77 (#40568) üzenetére


lakisoft
veterán

Régóta játszom de a tudatosság most kezd kialakulni bennem :). még nem játszottam eleget ahhoz hogy célirányosan fejlesszek bármit is :) túl szép a WoW világ ahhoz hogy a statokkal foglalkozzak mikor ezer más dolgom volt eddig :DD
Hát a talenten is van még mit alakítani az biztos.
És mi a véleményed a másik karakterről?

Zupper ... nagyon köszi. Ezzel már el tudok indulni. A szint lassan meg lesz meg egész jól tudok már healelni, de ez kevés :). (Jelenleg még mindig abban a fázisban vagyok hogy nem tudom mit miért csak ha azt mondják jó lesz akkor úgy csinálom és jó lesz.)
Spirit is kell ? A Haste mit csinál? Ettől hülyébbeket már nem tudok kérdezni... na jó tudnék de visszafogom magam :P

[ Szerkesztve ]

(#40570) Viktor77 válasza lakisoft (#40569) üzenetére


Viktor77
titán

Palához értek, warriorhoz nem, így arról nem mondanék semmit, nehogy hülyeséget beszéljek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40571) CactuS válasza lakisoft (#40566) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Int, haste, spirit.

Int végig a legfontosabb stat, aztán haste breakpoint-ig (5% után 10%onként, ha jól emlékszem, tehát 5%,10%,15% stb), majd 4.3 óta a spirit, végül mastery ~ crit kb ugyanaz. (talán 4.3 óta a mastery egy kicsit jobb, de nincs jelentős különbség köztük az biztos)

De van aki Int után spiritet stackel, hogy legyen elég manaregenje a HR spamhez. Ki kell próbálni, hogy melyik jön be.

Szerk: Látom már megelőztek, de a lényeg megvan. Lassú vagyok melóból. :B Warriorhoz én sem értek, ~80as körülim van csak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40572) lakisoft


lakisoft
veterán

Köszi szépen ez elég tömör és lényegretörő infó volt. Már ma este hasznosítom is :D. Alig várom.

Arathoron Horda oldalon is akarok csinálni egy palát mert nincs elég healer a klánban és jól jönne.
Tauren Paladinja van valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#40573) Viktor77 válasza lakisoft (#40572) üzenetére


Viktor77
titán

"Spirit is kell ? A Haste mit csinál?"

A spirit a manaregened (minél több van, annál gyorsabban töltődik vissza), a haste meg a castolásod gyorsítja és a Holy Radiance tickjeinek számát növeli (de ehhez sok kell).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40574) lakisoft válasza Viktor77 (#40573) üzenetére


lakisoft
veterán

Hálás köszönet ... ma nagyon sokat tanultam :C :R

(#40575) CactuS válasza lakisoft (#40572) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A guildes kollegina bocilány. Bár ez ugye stat szempontjából mindegy, csak a racialok változnak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40576) lakisoft válasza CactuS (#40575) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi :).

(#40577) szőröscica


szőröscica
addikt

Engineering mellé milyen foglalkozást érdemes választani?

Miningot, ha jól sejtem.
Érdemes engineeringet választani? Lehet azzal pénzt keresni rendesen? Másik karakterem JC+mining, abból eléldegélek.

[ Szerkesztve ]

(#40578) Wolverine válasza lakisoft (#40566) üzenetére


Wolverine
félisten

A warrior csak és kizárólag Prot talenten tud tankolni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40579) -conrad- válasza szőröscica (#40577) üzenetére


-conrad-
addikt

Az engi az egyik leghaszontalanabb szakma csak funra jó, abból nem fogsz megélni de nem is lesz "raidszakma" belőle.

(#40580) lakisoft válasza Wolverine (#40578) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem. És mi az ellenszere az rage elfogyásnak?

[ Szerkesztve ]

(#40581) Wolverine válasza lakisoft (#40580) üzenetére


Wolverine
félisten

Gazdálkodni kell vele. Pl. ne üss Heroic Strike-ot, ha nincs folyamatos utánpótlásod. (mondanék még okos tippeket, de a warrior nekem sem erősségem és ezért inkább az Elitist Jerks fórumra irányítanálak...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40582) szilchi válasza lakisoft (#40580) üzenetére


szilchi
őstag

Rage potion is ad valamennyit,szal csináltass alkimistával..Meg ha jól emlékszem egy warrior mondta nekem még régen mikor priest-el mentem healernek,hogy a sok bubizástól kevesebb rage-t kap mivel a bekapott ütések után is jön rage.Szal instába priest inkább a healt nyomja mint folyamatosan a PW:Shield-et.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40583) lakisoft válasza szilchi (#40582) üzenetére


lakisoft
veterán

Alchemy a prof-om azzal nincs is gond. Ám olyan hamar elfogy a rage hogy utána a mobok és a boss is szaladozik össze vissza. Ez meg nem egészséges dolog.

(#40584) ígyvanferi válasza szilchi (#40582) üzenetére


ígyvanferi
addikt

"a sok bubizástól kevesebb rage-t kap" - régen lehet, hogy így volt, de ez ma már szerencsére nem igaz!

(#40585) Cathfaern válasza lakisoft (#40583) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Heroic Strike és Cleave nagyon-nagyon sok rage-et eszik, kezdetben legjobb ha ezeket nem is használod (amíg nem érzed úgy, hogy tudod mikor mennyi rage fog bejönni). Viszont ha boss üt téged, akkor nem igazán szabadna, hogy rage problémád legyen. Mekkora szintű is vagy?

(#40586) Wolverine


Wolverine
félisten

Ha valakinek DC-problémái vannak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40587) Lirion válasza Wolverine (#40586) üzenetére


Lirion
addikt

Nah akkor örülök, hogy nem nálam van a hiba.

(#40588) Healbacsi válasza lakisoft (#40583) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igazabol tudni kellene mekkora a karaktered. De akkor se szabadna, hogy lerangassanak rolad barmit is. A vengeance-n is buffoltak eleg durvan, szal mar a kezdeti agrohoz is biztositott a kello ap.

Nem bantaskent, de szerintem a technika amivel tankolni probalsz azzal van nemi problema. Igy offline ezt eleg nehez elmondani mit hogyan kellene, de sacc per kb-ra ird le, hogy mondjuk egy boss+3 addos harcnal mit utsz hogyan, illetve egy 5 fos groupnal mit szoktal nyomni. Bossharcnal meg egyszeruen nem fogyhatsz ki rage-el.

A rage potit felejtsd el, azt csatankent 1x hasznalhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#40589) ígyvanferi válasza Healbacsi (#40588) üzenetére


ígyvanferi
addikt

85-ös, lásd (#40566)!

(#40590) lakisoft válasza Cathfaern (#40585) üzenetére


lakisoft
veterán

Amúgy a Heroic Strike-t és a Cleave-t előszeretettel használtam ... de majd bábunk kitesztelem hogy hogyan érdemes csinálni hogy rage is maradjon :). Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#40591) szilchi válasza ígyvanferi (#40584) üzenetére


szilchi
őstag

"Attacks which damage a shield (such as PW: S) but not the opponent themselves do not generate rage. "

Wowwiki ezt írja.Ha jól értelmezem akkor még mindig így van.Persze csak ha jól ferdítem a mondatot..

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40592) #57919488 válasza Lirion (#40553) üzenetére


#57919488
törölt tag

ss alatt shadowstep-re gondoltál? Mert ha igen akkor bizony reseteli

[ Szerkesztve ]

(#40593) ígyvanferi válasza szilchi (#40591) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem tudom ezt hol találtad, de "As of Patch 3.1, will still allow warriors and druids to generate rage from damage absorbed." és "Patch 3.1.0 (2009-04-14): Attacks that are blocked, parried, or absorbed (as with Power Word: Shield) also generate rage."
Forrás: WoWWiki 1. 2. Hirtelen máshol nem találtam, de talán elhiszed.

(#40594) Lirion válasza #57919488 (#40592) üzenetére


Lirion
addikt

Igen arra. Nem tudom miért, én a clos-ra emlékeztem, nem ss-re. Annyira értelmetlen egy 24 seces skillt resetelni egy 40es szintü talenttel...

(#40595) #57919488 válasza Lirion (#40594) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jaja támogatnám énis a cloack of shadow / prepa resetet ;]

(#40596) Cathfaern válasza lakisoft (#40590) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bábun nem tudod kitesztelni, mivel a prot warrior rage-ének jelentős részét a bekapott dmg adja.

(#40597) Horny256


Horny256
aktív tag

Sziasztok
A DBM már két napja naponta 3-4x frissíti magát a Curse-n keresztül ez normális dolog ?
A hivatalos oldalán viszont nem találok újabb frissítést.

(#40598) Wolverine válasza Horny256 (#40597) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy béta verziókat szed le a DBM magának, ha úgy állítottad be a Curse klienst.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40599) Teki1986


Teki1986
tag

Volt itt egy link ahol a kasztok dps-e volt összehasonlítva, ki lett törölve? Amúgy hunterek jelentkezését várom egy kis dps tuning értekezésre. :) Bár az MM-re mondják a jobbat nekem pl. mégis a SV jobban bejön. Nálatok mennyi dps-t tolnak a hunterek pl. FL-ben és DS-ben?

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#40600) -conrad- válasza Teki1986 (#40599) üzenetére


-conrad-
addikt

Tegnap 47k dps-t toltam deathwing fighton - persze ez csak akkor összehasonlítási alap, ha te is voltál már ott, a haste buff miatt eléggé specifikus a fight. worldoflogs/ragnaros/deep tranquility itt nézd meg, Vivianne a hunterem neve.
Én MM-en tolom, ha van kérdésed akkor tedd fel és megpróbálok válaszolni, ill. a többiek is biztos segítenek. SV-t is próbáltam, nekem nem jött be annyira, kevesebbet tudtam tolni de mondjuk egy raidet majd végigmegyek azon a talenten is, mert a target dummy nem mérvadó. Talán majd Ultraxion fighton megnézem jövő héten.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.