Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Véget ért a nyafogás mage PvP vonalon, más ténában szeretnék segítséget kérni, bár nekem elég gyanús, hogy nincs rá.

Egy ideje már keresek olyan chat addont, amiben a fontméretet nagyra leghet állítani, itt nagy alatt kb. 128 pixelt értek. Az addonok kb. 20-24 pixelig tudják ezt. A BCM-et megpiszkáltam kicsit és feljebb raktam, de akármit is módosítok, 48pixel környékén megáll, mintha az API-ban lenne valami korlátozás, Ha valamelyikőtök esetleg tud erre megoldást, nagyon hálás lennék, addon guruk itt előnyben lehetnek.

Where do you want to go today?

(#40602) H.O.D. válasza szilchi (#40591) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez a mondat arra vonatkozik, ha te ütsz valakit, akin bubi van. Azt men tudom, hogy ez az állítás jelenleg helytálló-e, de ezt jelenti.

Where do you want to go today?

(#40603) LuckyL válasza H.O.D. (#40602) üzenetére


LuckyL
őstag

igen, azt jelenti
amugy régen tényleg úgy volt, hogyha bubit rakott a warrioromra a priest, addig nem kaptam a bejövő dmgből raget amíg el nem fogyott a bubi

cryptot minden termékemért elfogadom

(#40604) Teki1986 válasza -conrad- (#40600) üzenetére


Teki1986
tag

Érdekes dolog, mert a bábun MM-el jobb dps-t toltam mint SV, de FL-ben valahogy nem ment igazán. Most egy kicsit finomítottam a skill rotation-ön hátha így jobb lesz. Még egy kérdés melyik pet ajánlott raidre. Az 5% critet adó farkas vagy az 500 agilitys macska esetleg más? Vegyük úgy hogy minden kasztból van 1 a csapatban. Ugye itt figyelni kell hogy az egyik felülírja a másikat. Esetleg Raptor az armor csökkentővel?

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#40605) -conrad- válasza Teki1986 (#40604) üzenetére


-conrad-
addikt

Mert a bábu mindig 100% HP-n marad ez azért van. Ha tesztelni akarod rakd ki úgy a talentet, hogy kiveszed a tier2 Careful aim 2/2-t.

(#40606) ígyvanferi válasza Teki1986 (#40604) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt zongorázd végig. Bár ha minden van a raidben, nagy valószínűséggel azt választhatod, ami jobban tetszik.

(#40607) Khelben


Khelben
nagyúr

Tudom, tört szerver, de ezen bepisiltek :D
http://www.youtube.com/watch?v=aeYooJovYe4

(#40608) birno válasza Khelben (#40607) üzenetére


birno
addikt

Ez gondolom mar volt, de azert linkelem, marha jo. :D
http://www.youtube.com/watch?v=hYeMQqI25rI&feature=related

(#40609) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kis szaggatás gondom van. Konkrétan 2-3 fps-t tud a wowom, kivéve ha a Windows 7 Windows Classic témán van. Utóbbi esetben teljesen normális a teljesítmény. Próbálom a grafikai beállításokat macerálni a játékon belül, hátha találok valamit, de gondoltam megkérdezem, hátha hallottatok ilyenről. Más játék teljesen jól megy, semmi lassulás, semmi szaggatás. Új Catalystet tettem föl, sőt, gondoltam úgyis régi már a Windows, ezt is újratettem. A hibajelenség ugyanaz: már a karakterválasztó képernyőn bődületesen szaggat, még Windows 7 Basic témával is. Mihelyst windows Classicra teszem, rendben van...

Oprendszer Windows 7 Ultimate, Intel chipes alaplap (P35 asszem), Ati 4770 VGA.

Kb 2 napja kezdte, semmi más nem változott sem hardveresen, sem szoftveresen, esetleg automatikus frissítések települhettek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40610) Amarth válasza parandroid (#40609) üzenetére


Amarth
aktív tag

Addonok is tudnak hasonló jelenséget,próbáld egyesével kilőni,előbb-utóbb meglesz.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#40611) Cathfaern válasza parandroid (#40609) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Élsimítást próbáld meg kikapcsolni WoW-ban, esetleg nézd meg, hogy driverben nincs-e force-olva. Illetve Catalyst AI állítgatását lehet még megnézni.
WoWban nézd meg, hogy DX9-re van-e állítva (ahogy néztem át lehet rakni DX11-re olyan kártyákon is, amik nem tudják).

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

(#40612) parandroid válasza Cathfaern (#40611) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ráment a délutánom, de nem jöttem rá, mi okozza. Próbáltam mindent driverben is, élsimítás, textúrák, antialising, mittudomén. Addonokat természetesen már korábban kilőttem, Windows alól is igyekeztem minden processzt lelőni, de nem használt semmi. Kicseréltem a VGA-t a lányom gépében lévő NV 9600GT-re, ezzel tökéletesen megy minden, meg az a kártya is tökéletesen működik abban a gépben a WoW-val is - ugyanaz a chipset, ugyanaz az architektúra, ugyanaz az oprendszer, ugyanaz a driver. Ki érti ezt? Mindegy, elkönyveltem így, egyelőre maradnak így a VGA-k, aztán úgyis gondolkodtam már rajta, hogy kéne egy újabbat venni. Addig is kicsit lejjebb vettem a részletességet, mert LFR-ben azért ez a kártya sokkal jobban szenved.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40613) Cathfaern válasza parandroid (#40612) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha esetleg még van kedved próbálkozni vele, olvastam még régebben olyat, hogy valakinek az MSN (vagyis Live Messenger vagy mi a neve) tett be, neki is csak akkor, ha nem classic módban volt a win... Szóval ha használsz, akkor egy próbát megérhet annak kilövése is.

(#40614) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!!

Olyan kérdésem lenne, hogy felhúztam egy palát kezd alakulni és egy két infóra lenne szükségem.Tank a pala és a kérdésm, hogy mire érdemes gemelni.Mastery?és ha igen hány%? parry dodge %? más fontos esetleg?

(#40615) Healbacsi válasza Bencus88 (#40614) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kerdesedre, mastery minden mennyisegben:)
Parry dodge eleg amit a cuccok adnak alapbol, reforge-al kozel egyenlitsd ki oket a diminishing return miatt.

(#40616) Bencus88 válasza Healbacsi (#40615) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A végét nem teljesen értettem:D %-ba hogy néz ki?:D

(#40617) Healbacsi válasza Bencus88 (#40616) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kozel egyenloek legyenek, mar amennyire reforge-al ez lehetseges, de gemelni ezekre nem kell.

(#40618) parandroid válasza Cathfaern (#40613) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szűz windows, csak driverek voltak fent, minden nem létfontosságú process lelőve. Driverből próbáltam régebbit, és a legújabbat is, Catalyst Control Centerrel és anélkül is. :)

Még a WoW újratelepítéssel megpróbálkozhattam volna, de az akkora vesződség és ráfordított idő lett volna a várható kimenetellel szemben (kétlem, hogy ezzel lett volna a gond, tekintve hogy a másik gépre is egyszerűen mobil HDD-n tettem át), hogy nem volt már hozzá lelkierőm.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40619) parandroid válasza Bencus88 (#40614) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Parryn és dodge-on van diminishing return (azaz egy bizonyos szint felett már sokkal több pont kell ahhoz, hogy növekedjenek, és tényleg érjenek is valamit, ezért már nem éri meg stackelni), ezért azokat e fölé a pont fölé nem érdemes tolni - nézd meg valami theorycraft fórumban, hogy hol ez a pont. Masteryn nincs DR, szóval az mehet agyba-főbe. Strengthet meg Staminát meg úgyis kapsz gearből, arra ne gemelj, encházz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40620) dilipok válasza parandroid (#40618) üzenetére


dilipok
veterán

nem igazi megoldas, de ha classic teman jo, akkor a parancsikon tulajdonsagaiban a kompatibilitas fulon van olyan opcio h asztal-osszeallitas letiltasa. Esetleg segit...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40621) Bencus88


Bencus88
nagyúr

peterkeT:: :C :C
Healbacsi: :C :C

(#40622) Lirion


Lirion
addikt

Ragnaros hordában van valami barátságos guild, ahova kevésbé aktív, szintező játékos is mehet? :)

(#40623) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Kicsit elkedvetlenített most a játék. LFR közben végig szoktam nézni a dps lista alján lévőket. Amiket ott látok... +1 weapon damage enchant, 20 armor enchant mage-en, retri pala félig holy pala öltözékben, stb. A klasszikus PVP cuccban feszítő blood DK-t már nem is említem. Többnyire azért ezeket ki szoktuk dobni a party-ból, ráadásul bőven teljesíthető a "raid" ezekkel is. És ez a nagyon szomorú, mert én meg órákat töltök azzal, hogy fórumokat bújok, programokban állítgatom a legtökéletesebb gemelést, reforge-olást, saját játékstílusomhoz igazítom ezeket, a talentet. Ennek ellenére kb. ugyanahhoz a tartalomhoz férnek hozzá ezek a világtalanok is. Szar a guildem, ez tény, ha nem megyek a raidre, szinte biztos, hogy elmarad (nem mintha kulcsember lennék, csak kevés használható tagunk van, aki raidel is), sokszor akkor is, ha ott vagyok. Ez persze kényelmes is, mert bűntudat nélkül leülhetek vasárnap este megnézni egy filmet helyette. Pénteken nem mindig vagyok otthon, a többit meg csak úgy kiírják, aztán lesz, ami lesz (többnyire semmi). 2/8 nomálon állunk, és ha jól tudom Ragnát sem látta halni guildes run. Szerencsére eljutottam egy 7/10-es másik guild killjére. Át kéne mennem máshova, tudom, de azért csak kötődöm oda, többsége annak, amit elértem, velük sikerült, úgy ahogy.
Na mindegy, nem kesergem tovább, igazságtalan a játék és kész.

(#40624) Arnold2 válasza ígyvanferi (#40623) üzenetére


Arnold2
őstag

Remélem nem sértődsz meg, de erre csak azt tudom írni: Hát ez már csak ígyvanferi
:)

(#40625) Lirion válasza ígyvanferi (#40623) üzenetére


Lirion
addikt

Először ne hasonlítgasd magad másokhoz. Ők úgy játszanak, ahogy, ezzel nem ártanak neked és nem csökkentik a te érdemeidet.
Másodszor meg ha ennyire gyenge a guilded és tényleg többre vágysz, akkor main karival legalább válts és változtass azon a hozzáálláson, hogy raid helyett nyugodtan filmezel. Javaslom inkább filmezz raid közben, aztán ha elmarad, kapcsolj át teljesen, ha meg elindul a raid, a filmet kapcsold ki. :)

(#40626) steveetm


steveetm
őstag

Valaki tudja esetleg, hogy a clique, illetve a dominos addonnál a profil váltás lehetséges-e makróból? Illetve, hogy a clique mi a rákért csinálja, hogy néha hiába váltok profilt, ki is írja hogy váltott, de szar se történt a bindek terén. Valamint, ez már csak a legmerészebb álmaimban tudom leképzelni, hogy lehetséges lesz, ne tegye be az összes szerveren lévő összes karakter porfilját minden karakterhez, hanem csak ami ahhoz tartozik. Vagy,ha ezek nem mennek, akkor egy clique alternativát is szívesen látok, ami képes profilkezelésre.

Alternatívaként erre a két feladatra, megoldásként esetleg az is szóba jöhet, hogy egy "globális" profil váltás in-game, makróból, lehetséges-e valahogy? Szóval megnyomok egy gombot, és _minden_ addonom elfelejt mindent, és újra be tudom őket állítani, ahogy nekem szimpi? Esetleg még egy reload belefér, de az a megoldás, hogy felteszem ugyanazt az addon x-szer és klikkelgetem be őket addonoknál, az nem játszik.

Meg, ha már így belejöttem, a talented nevezetű addon-ra ismer valaki működő, és annak megfelelő funkcionalítással bíró alternatívát? A lehető legfrissebb verzió van fent, de sajnos glypheknél néha összeszarja magát(tkp. néha nem szarja össze magát, de az egyik verzió csak kicsit, másik meg qrvára idegesítő).

Köszcsi.
Üdv.: steveetm

(#40627) Cathfaern válasza steveetm (#40626) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Globális profilváltás":
Reflux

(#40628) Wolverine válasza ígyvanferi (#40623) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem ugyanahhoz férnek hozzá: a RF azoknak való, akiknek kihívás Baradin Hold is; a normál a szervezett guildeknek; és a heroic azoknak, akik komolyan veszik a raidelést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40629) szilchi


szilchi
őstag

Jelenleg melyik a jobb healer spec priestnél?Igaz csak lvl 68 vagyok(és sokkal több nem is leszek),de valahogy nem jön be a holy ág.Pedig sokszor kipróbáltam.A disc jobb,de nem csak az erősebb shield miatt.Holyba a mana is hamarabb elfogy és ahogy néztem kevesebb is van min disc specben.Pedig a holy lenne a mondhatni tisztán healer ág.

BS szerveren (ally) van rá esély,hogy találok olyan guildet akik levinnének BC raidekbe?Ezen az accounton csak 70-es karik lesznek és megnézném az összes 70-es raidet és fel is öltöztetném az ott szerzett itemekkel a karaktereket.

ha feltenném a LK trialt,akkor a megszerzett skillpontok (herbalism/inscription) megmaradnak vagy elvesznek a trial lejárta után?

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40630) Wolverine válasza szilchi (#40629) üzenetére


Wolverine
félisten

A szakmák megmaradnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40631) Healbacsi válasza szilchi (#40629) üzenetére


Healbacsi
őstag

Pvp-ben egyertelmuen disc, de pve raideken fight fuggo melyik a jobb, azaz mind a 2 spec egyforman jo. Papkent jol kell hasznalnod mind a kettot, ha majd raidelni szeretnel, de ha csak hc instakat mennel, esetleg pug raidek, akkor azzal jatsz ami neked a legjobban bejon.

(#40632) Cathfaern válasza Healbacsi (#40631) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Annyit tennék ehhez hozzá, hogy ha LFR a végcél, akkor mindenképp Holy.

(#40633) hyperspace válasza Cathfaern (#40632) üzenetére


hyperspace
őstag

én a blood legion vidiben disc papot láttam hc madness first killnél :) . ettől függetlenül nem tudom, hogy a többi bossnál melyik a jobb. visszaemlékezve az lfr-re- mert most nem játszok-, szerintem jo a disc.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#40634) Healbacsi válasza Cathfaern (#40632) üzenetére


Healbacsi
őstag

Lfr-ben is tok8 mivel healelsz, egyedul ultraxionon szamithat az aoe heal miatt.

(#40635) szilchi


szilchi
őstag

Köszönöm a válaszokat,akkor megpróbálom mindkét ágat megtanulni használni gyógyításra.Bár nálam sokszor ott a gond,hogy rossz pugban menet közben többször is kellene váltanom spect,attól függően hogy épp megint mit fúrtak el.A disc 5 fősben jobb béna pugnál,mert ott az erősebb shield,a barrier,pain supression,divine aegis.Holyból ezek hiányoznak.De majd igyekszem mindkét spect megfelelően használni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40636) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan addon, ami a karaktert el tudja tolni valahogy a képernyő közepéről? Annyi "szar" van alulra kipakolva, hogy belelóg a mage lába a chatbe xD

Where do you want to go today?

(#40637) Wolverine válasza H.O.D. (#40636) üzenetére


Wolverine
félisten

Van, neked valamilyen viewport addonra van szükséged.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40638) CactuS válasza Wolverine (#40637) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És olyan addon létezik, ami a scrolling combat text-et módosítja egy kicsit (egyszerűen)? MSCT az életemet is ki akarja jelezni + közben még dudálna is, nekem pedig csak annyi kéne, hogy kisebb fonttal írja ki a zöld számokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40639) Wolverine válasza CactuS (#40638) üzenetére


Wolverine
félisten

Az MSBT testre szabható; de szerintem egyszerűbb, ha keresel egy olyan addont, amely bizonyos játékbeli fontokat módosít. Valsz. a Fonter jó lenne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40640) whitezo88


whitezo88
nagyúr

olvasgattam erről a transmogrificationról, de pár dolog nem tiszta: van valami megkötés azon kívül, hogy csak saját cuccról lehet másolni pl? ill kardból nem lehet buzogányt, meg asszem papírarmorból nem lehet platet.

(#40641) Cathfaern válasza whitezo88 (#40640) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak olyan cuccot lehet átmásolni amin van stat, illetve bizonyos "fun" itemek is ki vannak (azt nem tudom sajna hogy van-e ezekről lista). Ahogy írod sem fegyver, sem armortípusokat nem lehet egymásba átkonvertálni, ez alól kivétel a crossbow - bow - gun trió, azokat lehet bármilyen formában. Illetve legendary fegyvereket sem lehet másolni.

(#40642) szőröscica válasza Cathfaern (#40641) üzenetére


szőröscica
addikt

A bloodsail admiral hat-et nem sikerült transmogrificálnom. :(

(#40643) szilchi


szilchi
őstag

Valaki találkozott már azzal,hogy loot-ra need-et nyom,megnyeri a loot-ot de nem kapja meg pedig több üres táska is van?Nekem eddig 2x volt ilyen,egy normál és egy heroic instában.Persze csak kilépés után vettem észre,hogy az item sehol sincs.Visszagörgettem a szöveget és láttam,hogy én nyertem meg de nem kaptam meg pedig ilyenkor azt is kiírja hogy megkaptam..ha megkapom.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40644) Cathfaern válasza szilchi (#40643) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Előfordul, ilyenkor a bossból ki tudod venni.

(#40645) ígyvanferi válasza szilchi (#40643) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem mernék rá megesküdni, de amikor én jártam így, később bekerült volna a táskámba. Láttam, hogy megnyertem, de sehol nem találtam a tokent. Végignéztem tüzetesen, egyesével a táskákat, de semmi. Aztán talán másnap vettem észre, hogy de hát itt van!
Nem tudom lehetséges-e, de hátha neked is "előkerül" a cucc.

(#40646) LuckyL válasza szilchi (#40643) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem az a gond, hgy hamarabb kilépsz az instából minthogy a táskádba kerülne
tipikusan az utolsó bossnál szokott előfordulni
és nem, nem kapod meg utána postán, hanem elveszett végleg, nekem is többször előfordult
a megoldás, hogy meg kell várni, míg hozzád kerül, csak aztán kilépni a groupból

cryptot minden termékemért elfogadom

(#40647) szilchi


szilchi
őstag

Köszönöm a válaszokat.Akkor ezentúl várok tovább és csak akkor lépek,ha már a táskámban látom a cuccot.Igaz eddig is mindig vártam,míg a többiek lépnek mielött kiléptem volna.De mindegy,akkor majd megnézem a bosst is hogy nem maradt e nála az item.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40648) parandroid válasza szilchi (#40643) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy megfigyeltem, akkor van ilyen, amikor valaki úgy lép ki, hogy nem rollol, és nem passol, ezért végig kell várni, amíg letelik az idő, és autopassol. Ilyenkor minden esetben utólag kell kiszedni a bossból a cuccost, különben buktad. Én is jártam már így, méghozzá olyan itemmel is, amire amúgy tényleg szükségem lett volna.

Egyébként egyre inkább a bögyömben van a Blizzard loot dobási rendszere. Druidámnak a patch óta nincs vállasa, egy pvp vállast használok, hogy ne 353-as cuccban kelljen szaladgálnom. Láttam én már mindenféle aljasságot, a legkihívóbbak, amik semmi másra nem jók, mint a nép szopatására, és régesrég orvosolhatók lettek volna programozásügyileg:

- BH-ban mindenki rollolhat mindenre, így élelmes DK-k needelik el a leather cuccokat, majd chaten ajánlgatják a többet kínálóknak
- egy mage van a 25-ös partyban, de 4 esik ugyanabból a mage tokenből
- LFR-ben DW 4 példányban dobja ugyanazt az intellectes tőrt
- DF-ben olyan loot esik, amit senki nem tud használni, még offspecként sem (intes plate, pedig nincs a partyban pala, spirites mail, pedig nincs sámán)

Értem én, hogy az a cél, hogy minél többet menjél, de rendkívül frusztráló, amikor a tankos trinketet archbishop kidobja 4 hét után, és egy dk elneedeli előled...

Na, megvolt a napi qq, mentem ebédelni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40649) szilchi válasza parandroid (#40648) üzenetére


szilchi
őstag

Pedig a chat-ablakban ki volt írva,hogy én nyertem meg azt meg.Szerintem akkor írja mikor már mindenki nyomott rá valamit.De mindegy,eddig fontos cucc nem veszett oda.

A loot rendszer meg már régóta ilyen,sajnos.Mikor rugóval megyek,akkor plate/cloth cucc esik.Mikor priest-el,akkor mail/leather cucc esik.És nagyon gyakori,hogy a dobott cucc disenchant-ba megy,mert senkinek nem kell/senki sem tudja használni.Nem lesz meg 2 hét alatt a gear,hanem 4-5 hónap alatt.. :U

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40650) szőröscica válasza szilchi (#40649) üzenetére


szőröscica
addikt

Azt is ki kell írja, hogy you recieve loot: XYZ, nem csak annyit, hogy you won: XYZ

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.