Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25717) Ellia


Ellia
addikt

Hali! Húgom kapott egy Acer Aspire one 756-os típusú netbookot amire alapjáraton linux volt telepítve. Csináltam hozzá egy usb boot pendriveot win 7 home-al, biosban belőttem a boot sorrendet ahogy szokás, a telepítő elindul majd a particionálásnál után kapok egy hibaüzenetet, hogy: "nem sikerült új rendszerparticiót létrehozni, sem meglévőt találni..." Próbáltam állítgatni a biosban a dolgokat, próbálkoztam windows 8-al is. Próbáltam a particionáló ablaknál az illesztőprogram tallózását, amit meg is talál egy másik pendrivrol, telepít de nem történik semmi. Ezen sorok írása alatt egy ubuntu boot loaderes pendrive készül... Kérdés tehát adott, van egy netbook amit pár órája bontottam ki a csomagolásából.Mi lehet a probléma? Más Acer tulajdonos találkozott hasonló problémával? Vagy, ha ez más jellegű probléma tudnátok ajánlani egy idevágó topikot? Válaszokat előre is köszönöm!
Eszem

szerkesztés: ubuntuval se jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.