Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88689) macilaci78 válasza prohardverx (#88677) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Robogóval még gyorsabb. :K A bejáratban parkolhatsz, én egy hátizsákkal és a lábamnál elhelyezett zsugor ásványvízzel letudtam a heti bevásárlást például. Még úgyis jobban jöttem ki idővel, mint kocsival, hogy két cím közt hazamentem lepakolni.
Pesten is itt a robogó, van kocsi is, bringa és BKV. A robogó időjárás- és teherfüggő, a kocsi érzékeny a forgalomra, a bringa hatótávja limitált, mert hát Budapesten vannak távolságok és Szegeddel ellentétben emelkedők is, a BKV meg olyan, amilyen.
Tavaly novemberben vett 10-es gyűjtőnek most értem a végére... Általában 2 db 10-es gyűjtőt és 10 db átszállójegyet szoktam venni, ez 11.300 Ft és 2-3 hónapig elég télen is, míg a havi bérlet 9,5k. Oké, olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy a munkahely sétatávon belül van.
A kocsit meg csak indokolt esetben vesszük elő a városban, nem is tapsikol a pár km-es etapoknak a TDI. Ma 65 km-t csavartam bele, pedig csak a belső kerületek közt mozogtam. Robogó nem volt opció a pakk mérete miatt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.