Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88851) ShadowX válasza SirRasor (#88847) üzenetére


ShadowX
őstag

hvg ha megválogatod mit olvasol el. Na meg a külföldi portálok, de azok nem fognak ilyen jó kis disznóság-leleplezős oknyomozást csinálni sajnos.

(#88852) SirRasor


SirRasor
őstag

Köszönöm a hsz-eket; nem akarom megválogatni egy lapon belül, hogy mit nézek, úgyhogy egyelőre marad a
24.hu
Kezdésnek nem rossz :)

Make Love not war!

(#88853) lorcsi válasza SirRasor (#88847) üzenetére


lorcsi
veterán

Atlatszo.hu

(#88854) fradi81


fradi81
veterán

Ez az élőzene honnan jön? Csillag tér felől hallani.

moto g72, Ninebot d28e

(#88855) martonx válasza SirRasor (#88847) üzenetére


martonx
veterán

hirklikk.hu, hvg, 24.hu, 444, és atlatszo.hu

Én kérek elnézést!

(#88856) veze válasza martonx (#88855) üzenetére


veze
őstag

kurucinfo :D

(#88857) Agyasima válasza martonx (#88855) üzenetére


Agyasima
senior tag

No meg a https://www.direkt36.hu/

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88858) SirRasor válasza martonx (#88855) üzenetére


SirRasor
őstag

A 888 jobbos propaganda, a 444 meg balos:W
Ennyi erővel tényleg mondhattad volna a kurucinfót is :D

Make Love not war!

(#88859) totya694 válasza SirRasor (#88858) üzenetére


totya694
őstag

A 666 meg a sátáné :P :K

Üdv:Attila

(#88860) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok! Tudjátok esetleg, hogy kiforrasztó huzalt (ónszívó szalagot) hol kaphatok Szegeden?

(#88861) ritkaság válasza CSorBA (#88860) üzenetére


ritkaság
tag

Talán Műszaki pincét kérdezd meg.

(#88862) martonx válasza SirRasor (#88858) üzenetére


martonx
veterán

A 444 balos? Konzervatívkent a libsi cikkeket ugrani szoktam, amúgy szerintem nagyságrendekkel korrektebb, mint a 888 vagy origo, amikbe beleolvasva nem tudom eldönteni, hogy ez paródia vagy komolyan gondolják, és tényleg ennyire hülyék.

Én kérek elnézést!

(#88863) Agyasima válasza SirRasor (#88858) üzenetére


Agyasima
senior tag

A 444, mint balos propaganda? Ez szerintem nem igaz. Nézd meg pl. ezt az oknyomozó videót, elég erősen kap benne a baloldal is. De a kábszizó MSZP-s önkormányzati képviselőt sem igazán kímélték.

De lehet, jobb, ha ezt itt abba is hagyjuk, mielőtt megbúbolnak minket politizálásért. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88864) ShadowX válasza martonx (#88862) üzenetére


ShadowX
őstag

A 888-at meg az Origot azt ne keverjük már az online média szereplői közé. :DDD Ctrl+c és Ctrl+v amit fentről kapnak. Borzasztó. Régen az ilyeneket fellógatták olyanokat engednek meg maguknak. Minősíthetetlen, alpári stílus.

(#88865) veze


veze
őstag

helyben itt a Szegedma ! tessékaztolvasni :D

(#88866) Cyrin válasza veze (#88865) üzenetére


Cyrin
addikt

ma töröltem a könyvjelzők közül az indexet is meg a delmagyart is. szegedma rajta se volt...

(#88867) Ezekiell válasza veze (#88865) üzenetére


Ezekiell
veterán

úristen, csak azt ne, ennyire senki se akarhat agyat rombolni, hogy szegedma-t olvasson... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88868) veze válasza Ezekiell (#88867) üzenetére


veze
őstag

indult tavasszal valami új független szegedi portál! nem tudom létezik e még.
a nevére már nem emlékszem, mert amikor olvastam hogy független és nemesipal pénzeli/áll a hatterében, valahogy hirtelen elfelejtettem :DDD

(#88869) sarkanyolo2 válasza veze (#88868) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szeged365. Tök jó, fiatalos és kifejezetten független, úgyhogy tolhatjátok. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88870) Ezekiell válasza veze (#88868) üzenetére


Ezekiell
veterán

:DDD jót nevettem, thx :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88871) ShadowX válasza sarkanyolo2 (#88869) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez az amiben állítólag minden hónapban 2x interjúztatják a "független" Nemesi Pált? :) Aki állítólag egyben a lap tulajdonosa is? :N

A szegeder.hu indult még "független" szegedi hírportálként, de olyan messzire vannak az arculat kialakításához szükséges 1 millió forint támogatástól, hogy meglepődnék, ha megélné a jövő ilyenkort.

(#88872) sarkanyolo2 válasza ShadowX (#88871) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Uhm, az durva. Lemaradtam :DDD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88873) quailstorm válasza veze (#88865) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ott újságíró volt osztálytársam, de ő már általánosban is Kárpátiát hallgatva itta a vérnarancsot, szóval nem lepődtem meg annyira.

(#88874) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Alig egy hónapja -használtan- vásárolt Philips 49 PUS 7212/12 tévém az éjjel elsötétült. A háttérvilágítása ment el, mert minden más működik, és ha közel megyek a képernyőhöz látom a kép élesebb körvonalait. Szegeden ki csinálja ezt meg nekem gyorsan? Tehát úgy értem van is hozzá alkatrésze és nem hónapokat kell várni arra hohy Kínából megérkezzen. A google csak a Maxtronicot adta ki nekem mint egyetlen tv szerelőt a városban

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#88875) veze válasza regvoltrossz (#88874) üzenetére


veze
őstag

én is ott csinaltattam hasonlo bajt egy LG tvnél
5 nap alatt kész volt 40ezer volt ( nagy képátlóju azért került ennyibe)
ha kisebb, ugy 100cm körüli akkor lehet hogy kijön 25-30K bol és utána penge jó kép lesz megint ( garancia is lesz rá)
edit:
jahogy 49 es ez is, akkor nem a legolcsobb lesz de mondanak rögtön árajanlatot is rá majd

[ Szerkesztve ]

(#88876) mimi82


mimi82
tag

Sziasztok!
Tudtok segíteni?
A monitorom hibás lett. :-(
Írtam a monitor topikba is,de nem érkezett választ.

(#88877) macilaci78 válasza mimi82 (#88876) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Belső, vagy külső tápos a monitor? Próbáld ki másik külső táppal.
Mintha lassan sülne ki egy kondenzátor, ami a háttérvilágításnak ad áramot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88878) fecus válasza regvoltrossz (#88874) üzenetére


fecus
őstag

A Kecskeméti u. Csongrádi sgt. vége felé is volt egy szerelő. A kirakata még megvan.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88879) mimi82 válasza macilaci78 (#88877) üzenetére


mimi82
tag

Külső tápos a monitor.
Nincs másik tápom.
Rémélem nincs komoly baja.
Egy hónapja műtöttek felkar töréssel. :-(

(#88880) macilaci78 válasza mimi82 (#88879) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És a balesetben sérülhetett meg a monitor? :F
Nem hiszem, hogy a külső táp lenne a ludas, de legkönnyebben ezt lehet csekkolni. Hány V, hány A, milyen csatlakozó? Ezek általában laptop tápokat használnak, szóval lehet, másnak is van Szegeden kölcsön tápja próbálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88881) csoszogi


csoszogi
tag

üdv,
autóra gondoltam légterelőt szerelni az ablakokra. Kinek milyen tapasztalata van vele? Ér az valamit vagy csak parasztvakítás?

Túl becsap a huzat, azon gondoltam javítani.

Amennyiben jónak gondolnám, Szegeden lehet ilyet kapni, vagy csak online, mint szinte bármit ha szegedi az ember.. :((

[ Szerkesztve ]

(#88882) macilaci78 válasza csoszogi (#88881) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Anno Lada Samarán volt. Szélzaj magasabb volt jóval csukott ablaknál is. A 2-3-4 ujjnyira (légterelő kb aljáig) letekert ablaknál még nem volt légmozgás, járt mellette a ventilátor, a jobban letekert ablaknál meg bevágott, mintha ott sem lenne. Ami hátránya volt még, hogy ha egy légy volt bent és az ablak felső pereménél volt, hiába tekerted le egy kicsit az ablakot, a turbulencia nem vitte ki.
Mikor az egyik elkezdett lógni, Apám levette a másikat is.

Ugyanitt 3 ajtós Samarára légterelő eladó. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88883) mimi82 válasza macilaci78 (#88880) üzenetére


mimi82
tag

Nem balesetben,hanem "Gyilkos elmék" maraton közbe. :-)
Ilyen táp kell hozzá:
ADS-40Fs6-19 1903gPG-1
Írtam a kecskeméti utcai szerviznek,de e-mail cím nem él.

(#88884) csoszogi válasza macilaci78 (#88882) üzenetére


csoszogi
tag

Köszi, akkor nem erőltetem..

(#88885) pulutodurumo válasza regvoltrossz (#88874) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Kecskeméti utcát mondanám én is. Háttérvilágítás táp halál volt nálunk, azt gyorsan megoldotta "barkács" módszerrel. A gyári alkatrész több lett volna mint maga a TV. Nyilván ha csak úgy javítható, hogy kell hozzá eredeti elektronika, akkor más a helyzet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#88886) zseta98


zseta98
újonc

Hali, van valakinek fogalma hogy kell közlekedni kocsival a retek utca szamos utca sarkán? Kitosztak egy stop táblát meg sárgával felirták hogy stop a főút közepére... ha megálsz a mögötted lévő dudál ha nem állsz meg elvileg szabálytalan... tudja vki? Kb az emberek fele lesz*ja a táblát, megy úgy mint eddig...

(#88887) Rickeffe válasza sarkanyolo2 (#88872) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Impresszum.

Rickeffe

(#88888) macilaci78 válasza csoszogi (#88884) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez csak egy tapasztalat egy kb 35 éves autóval 20 évvel ezelőttről.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88889) pilóta válasza zseta98 (#88886) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem olyan bonyolult, a KRESZ szerint ha látsz egy STOP feliratú táblát, akkor állj meg.
Kevés ennél egyszerűbb dolog van a KRESZ-ben...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#88890) Ted_Beneky válasza zseta98 (#88886) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én úgy olvastam a hírekben, hogy: "A tarjáni régióban teljes a káosz a Csillag tér lezárása miatt: a Szamos – Retek utca sarkán Stop tábla van, a Szamos utcából érkezőknek van elsőbbsége."
Személyes tapasztalatom nincs benne, bicajjal járok, tökön-paszulyon keresztül :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88891) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Az alábbi szakikat keresek Szegeden, esetleg környékén.
Burkoló, festő, kőműves, gipszkartonos.
Kb 20 négyzetméteres nappalit szeretném járólappal borítani, kifesteni, extra világítást beépíteni álmennyezetbe. Ezen felül a lakás belső ajtajait cserélném.
Előny ha szépen dolgoznak a mesterek.
Ajánlataitokat szívesen veszem. :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#88892) Rhino666 válasza totya694 (#88859) üzenetére


Rhino666
őstag

;]

Nem letezhet fuggetlen media, ha a media mint olyan elsosorban a politikai manipulacio eszkoze. Szaraz vizet valakinek?

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#88893) _Petya_ válasza zseta98 (#88886) üzenetére


_Petya_
őstag

Mi benne a bonyolult? Mivel a Csillag tér nem járható, így a Szilléritől Tarján víztorony tér felé a kerülő út a Retek-Szamos utca. Mivel ott nagyobb lesz a forgalom, arra járnak a trolik stb. így ideiglenesen ez lett a védett út, ki is van táblázva, kanyarodó főútvonal. Elvileg elsőbbségadás kötelező tábla is elég lenne, de a hülyék kedvéért kitették a STOP-ot, az talán feltűnőbb.
Szóval igen, meg kell állni, ha meg dudál mögötted a hülye, akkor szép lassan kiszállsz, odamész és megmutatod neki azt a szép piros táblát ott az út szélén.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#88894) totya694 válasza Rhino666 (#88892) üzenetére


totya694
őstag

Anno amikor Hofi Géza elhunyt sokan fejtegették a munkásságát a sikerének a titkát stb.
De talán az a gondolat volt a legtalálóbb,hogy az akkori rendszerben Ő volt azon a bizonyos "kuktán a szelep".

Üdv:Attila

(#88895) zseta98 válasza _Petya_ (#88893) üzenetére


zseta98
újonc

az addig oké, de ahogy én láttam(lehet rosszul láttam) ha a csillag tér felől jössz a retek utcán, akkor ott nincs kirakva semmilyen elsőbbségadás tábla. Magyarul ha én megállok a stop táblánál de a szembe lévő nem, akkor nem tud kihajtani a troli busz vagy akármi más a szamosbol.

(#88896) pilóta válasza zseta98 (#88895) üzenetére


pilóta
nagyúr

A főút kanyarodik, nem egyenes. Úgy képzeld el, hogy a Csillagtér felől a Retek utca a Szamos utcával folytatódik. A szembe levőnek elsőbbséget kell adnia a busznak, mert ha egyenesen halad tovább, akkor kvázi balra kanyarodik, a busz megy egyenesen.

[link]

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#88897) ShadowX válasza zseta98 (#88895) üzenetére


ShadowX
őstag

A troli megoldja :DDD Csak a repülő erősebb a trolinál. :DD

(#88898) zseta98 válasza pilóta (#88896) üzenetére


zseta98
újonc

Vágom, most láttam végülis mindkét irányba van stop tábla így egyértelmű mi van

(#88899) macilaci78 válasza zseta98 (#88895) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Értelemszerűen csak ott muszáj megállni, ahol stop-tábla van, a többinél a forgalmi helyzet dönt.
De ha úgyis akkut probléma neked ez a kereszteződés, vélhetően gyakran jársz arra. A Csillag téren van egy autós iskola, ott elmagyarázzák készségesen, stíészerűen STOP Autósiskola.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88900) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Van valakinek konkrét tapasztalata valódi bőr bútorokkal? Arra volnék kíváncsi, hogy van-e minőségbeli különbség a punch, duca, evita fantázianevű bőrök között, vagy csak a textúrájuk más. Sehol nem találok erről infót. :F

Hosszú távra tervezek bútort, szóval szeretném ha kibírna legalább 10 évet.

Üdv:
Rhino666

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.