Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88801) vizslakutya válasza macilaci78 (#88800) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Mozognak a parketták,rések vannak köztük. Gondolom valahogyan fugázni kellene.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#88802) macilaci78 válasza vizslakutya (#88801) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Halott seggére a meleg puszi. Ha mozog, vagy a ragasztó engedett el, vagy a fa alépítmény. Fel kell szedni egy darabon, megigazítani, amit kell, újra rakni és utána csiszolni. Aki nem így csinálja, az a kenjük be sárral elvet követi. Fog kelleni pár szál parketta pótlásnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88803) Agyasima


Agyasima
senior tag

A Cserzy M utcában a Mivas Kft az megszűnt vagy elköltözött? Ma reggel megrökönyödve láttam, hogy csak hűlt helyük van. :Y

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88804) Agyasima válasza Agyasima (#88803) üzenetére


Agyasima
senior tag

ToPicKiLlEr!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88805) pilóta válasza Agyasima (#88804) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát én azt sem tudtam, hogy ott voltak. Sőt, hogy léteztek egyáltalán, azt se :D
Mivel foglalkoztak?
Google első helyen kiad egy Mivas kft-t, ami felszámolás alatt van, de az miskolci...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#88806) Ezekiell válasza pilóta (#88805) üzenetére


Ezekiell
veterán

Google alapján épületgépészettel foglalkoztak. Egy címet találtam, Zákány utca 1., hogy az mennyire valid, nemtom. Fel kellene hívni őket inkább sztem :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88807) totya694 válasza macilaci78 (#88802) üzenetére


totya694
őstag

"Halott seggére a meleg puszi"
Ez valami patológiai szakkifejezés? ;] :P

Üdv:Attila

(#88808) Agyasima válasza pilóta (#88805) üzenetére


Agyasima
senior tag

Szerintem pont itt a topicban ajánlották nekem a boltot. Baráti áron lehetett náluk mindenféle lakásbarkácsizéket venni. :) Volt náluk "vandál-biztos zuhanycső", azt szerettem volna beszerezni.

@Ezekiell: köszi, akkor majd eltekerek arra, hátha. Bár a "felszámolás alatt" nem épp biztató infómorzsa :( .

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88809) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Van valakinek valami linkje, hogy hogy fog kinézni a Csillag-tér / Lugas utca a most pénteken kezdődő felújítás után? Valami látványterv vagy egyéb? Köszi :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88810) SirRasor válasza Ted_Beneky (#88809) üzenetére


SirRasor
őstag

Csak megcsinálják a Csillagkaput? :D

Make Love not war!

(#88811) Ted_Beneky válasza SirRasor (#88810) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Remélem! Ezekben a Covidos időkben milyen jól jönne :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88812) ShadowX válasza Ted_Beneky (#88809) üzenetére


ShadowX
őstag

Az adott városrészen megújul az útburkolat, kiszélesítik az utat a Lugas utcán, valamint a Budapesti körúton, ahol buszsávot hoznak létre, hogy biztonságosabbá és gyorsabbá váljon a kerékpáros és a közösségi közlekedés is a téren.

Szerintem semmi komoly, csak végre rendes útburkolat lesz. :)

(#88813) csoszogi válasza Agyasima (#88808) üzenetére


csoszogi
tag

Milyen az a "vandál-biztos zuhanycső"? Nálunk gyakorlatilag pár hónapig bírja egy-egy cső aztán széthullik...

(#88814) Agyasima válasza csoszogi (#88813) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ilyesmi. Évek óta használjuk, csak a vízkövet kell leszedni róla néha. Nővéreméknek akartam venni egyet, mert elég tré náluk is a jelenlegi. Próbáld ki, szerintem megéri. Ha mégsem, nem vesztettél sokat, nem olyan drága. :)

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88815) SirRasor válasza Agyasima (#88814) üzenetére


SirRasor
őstag

Ilyet vettünk, ki is dobtuk pár alkalom után, mert szétkarcolja a kádat a fém!
Szimpla gumicsövet vettünk az OBI-ban; semmi baja már évek óta.
OBI Classic zuhanytömlő műanyag 200 cm

Make Love not war!

(#88816) csoszogi válasza Agyasima (#88814) üzenetére


csoszogi
tag

Köszi. Megnézem. Volt nekünk műanyag gégecső is, az a legtartósabb, abban igaza van SirRasor-nak, de valamiért a macsek úgy gondolta, kicsit megrágja...Így mikor tusoltunk spriccelt a víz mindenfelé... :) Így visszatértünk a fémhez..

[ Szerkesztve ]

(#88817) ShadowX válasza SirRasor (#88815) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezt kipróbáltam :DDD Ekkorát szerintem még nem repült a szemétbe kacat nálam. :C
Ha egyszer kirúgja magát, akkor soha többet nem lehet hajlítani.

Maradt a fém, bár azt is megadott időközönként cserélni kell. Vagy elvízkövesednek a tömítések, vagy kiül a csőre a vízkő és később eltörik, vagy simán az illesztéseknél törik el. Mindent rövidtávra terveznek.

Apropó, valakit érdekelne egy Antares UFO szék? Szélesebb ülőrésszel (nagyobb seggűek előnyben), vastagabb párnázással készült (fekete, műanyag csillagláb).

(#88818) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Üdv HölgyekUrak!

2db 80*200-as viseltes rugós matrac elkívánkozik az albiból. Ha valaki tudná hasznosítani free behúzható. :D Dobok képet ha valaki érez benne fantáziát.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88819) tisn válasza ShadowX (#88817) üzenetére


tisn
addikt

Apropó, valakit érdekelne egy Antares UFO szék? Szélesebb ülőrésszel (nagyobb seggűek előnyben), vastagabb párnázással készült (fekete, műanyag csillagláb).

nekem kekben van ilyenem elado. 10k-ert raktam ki a jofogasra, de nagyon lehet alkudni.

(#88820) ShadowX válasza sarkanyolo2 (#88818) üzenetére


ShadowX
őstag

A saját használt matracunkat FB Szeged adok-veszek csoportba raktuk fel ingyen. Kb. 10 perc volt mire elvitték, ingyen természetesen, de nem értették miért nem kérek érte pénzt...

(#88821) sarkanyolo2 válasza ShadowX (#88820) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem ez magyar mentalitás. :D Köszi a tippet BTW!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88822) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Korrekt áron keresek, szép állapotú, lehetőleg karc mentes 32"-s Samsung vagy LG wifis tv-t. Ha valakinek van ilyen a látókörében kérem írjon privit. :R

(#88823) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Csillag tér környékén nem tudtok esetleg függöny felvarrásra possible varrónőt?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88824) macilaci78 válasza sarkanyolo2 (#88823) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, levinnéd hozzá a függönyt, akkor meg vidd a Diego-ba. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88825) vizslakutya válasza sarkanyolo2 (#88823) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Lugas utca 6 szám alatt van 1 ruhajavító,igaz ez fiú,próba szerencse.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#88826) veze válasza sarkanyolo2 (#88823) üzenetére


veze
őstag

itt is van egy a dugonics tér sarkán, én már dolgoztattam vele , rendben volt.
[link]
csak azt nem tudom possible e :D

(#88827) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Köszi Urak, körbenézek! :R

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#88828) SirRasor


SirRasor
őstag

Raktam be új switcheket és kimaradt néhány gumitalp. Kell valakinek?

Make Love not war!

(#88829) quailstorm válasza SirRasor (#88828) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mekkorák?

Logoutomon van az a csillió éves lapos, szétolvadtak a talpai, oda el tudom használni.

(#88830) martonx


martonx
veterán

Srácok, nincs hirtelen valakinek egy használt maximum 450W-os tápja, amit megvehetnék? A két hardveraprós szóba jöhető embernek már írtam. Sürgős lenne.

Én kérek elnézést!

(#88831) Rimuru válasza martonx (#88830) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem van egy: be quiet pure power 11, 300W (kb 1.5-2 eves, papirjait elo kellene szednem)

Vigyázat, csalok!

(#88832) SirRasor válasza martonx (#88830) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem van otthon egy HASZNÁLT tartalék...de már nem emlékszem pontosan milyen.
Vagy FSP 400-60APN vagy hasonló kategóriás Chieftek 450.
17:00-től leszek otthon (Makkosházi Lidli).

quailstorm a fekete oldala 1 cm, a fehér átmérője 1,5 cm

Amúgy meg :B

Make Love not war!

(#88833) Ted_Beneky válasza SirRasor (#88828) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az étcsokis milyen ízesítésű? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88834) SirRasor válasza Ted_Beneky (#88833) üzenetére


SirRasor
őstag

Kaucsukos :P

Make Love not war!

(#88835) quailstorm válasza SirRasor (#88832) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1 centis az teljesen jó, akkor majd hétvégén elmegyek érte, ha az jó.

Tápügyben nem biztos hogy tudok segíteni.
Egy bagós 600W-os FSP-m van, használtan vett gépből.

(#88836) macilaci78 válasza SirRasor (#88828) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A switcheket hogy lehet gumitalpakkal összefüggésbe hozni? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88837) SirRasor válasza macilaci78 (#88836) üzenetére


SirRasor
őstag

A dobozban volt. Lehet valaki nem építi rackbe, hanem csak az asztalra teszi le :D
(az átrendezésig az egyik switchünk is csak egy polcra volt lerakva...)

quailstorm ok. Azért írj előtte időben, hogy kb. mikor jössz. Össze lehet kötni Lidlis bevásárlással :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#88838) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

2020-ban a Szegedi Hulladékgazdasági NKft. szervezési zsenialitása: A jövőhét pénteken átvehetjük a szelektív kukánkat, tőlünk a 600 méterre. Oké, ott a helyünk. Ma meg a házunktól 20 méterre osztják, a mi utcánkban. És nem ide írtak be minket. :W

Amúgy meg kimentem és ideadták egy kis rábeszélésre, de akkor is .. Nem gondolkodnak ezek semmit se?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88839) csoszogi válasza Ted_Beneky (#88838) üzenetére


csoszogi
tag

ez egyszerű:

A várost felosztották négyzethálósan. A szelektív kukákat a mindenkori négyzetháló jobb oldalán/ahhoz közel stb.. osztják. Hogy miért nem középen? Passz....Így aki a szomszédos négyzethálóban lakik közel annak a bal oldalához, olybá tűnik neki, mintha tőle pár lépésre osztanák, de mikor neki a jövő héten osztják, akkor 600 métert kell gyalogolnia a neki megfelelő négyzetháló jobb oldalához. Ennyi. :C

(#88840) fecus


fecus
őstag

Azt tudja valaki, hogy pl. egy 6 lakásos társasház miként kapja meg? Mi 6 számlát fizetünk, 6 kukáért. 6 sárga kuka kissé sok lesz. Egyet meg kinek a nevére írnak?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88841) pulutodurumo válasza fecus (#88840) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem olyan biztos. Nálunk a hulladék nagyobb része valami újrahasznosítható. Szinte 2:1 a reszemét / ottrohaggyonmeg arány.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#88842) fecus válasza pulutodurumo (#88841) üzenetére


fecus
őstag

Én szoktam kitenni a sárga zsákokat 2 hetente. Egyszer volt 3 zsák az elmúlt 10 évben. 2 db 120l-es sárga kuka elég lenne.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88843) Ted_Beneky válasza fecus (#88840) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Kérdezz rá náluk! Azt hiszem a közös képviselő (ha van) írathat a társasház nevére egy nagy 1000 litereset.

@csoszogi: :R
Én az ABC sorrendre gondoltam, random átvételi hellyel :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#88844) macilaci78 válasza fecus (#88840) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Attól függ, hogy milyen sűrűn viszik el. Lehet, annyi idő alatt még kevés is a 6 db.
A másik lehetőség, hogy nem a társasházzal szerződött le a cég, hanem az egyes lakásokkal és bizony mindnek jár 1-1.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#88845) csoszogi válasza Ted_Beneky (#88843) üzenetére


csoszogi
tag

de te logikusan gondolkodsz... :D Mikor csinálja ezt egy hivatal??? Amit leírtam az is logikus, nem?

[ Szerkesztve ]

(#88846) vizslakutya válasza fecus (#88840) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Hat darabot kapsz,mi is ma döbbentünk rá, hogy 3 számlát fizetünk és hármat kapunk.
De,hogy hozzuk el,azt nem tudom,lehet otthagyom nekik,ha akarják,majd elhozzák!

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#88847) SirRasor


SirRasor
őstag

Az Indexnek annyi. Van más normális magyar hírportál? A 444 és 888 az nem az, csak hogy körvonalazzam az igényeimet :D
Vagy nem magyar, ami globális és jó?

Make Love not war!

(#88848) veze válasza SirRasor (#88847) üzenetére


veze
őstag

Kossuth rádio, M1 stb :D

[ Szerkesztve ]

(#88849) Ezekiell válasza veze (#88848) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez még viccnek is rossz...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88850) quailstorm válasza SirRasor (#88847) üzenetére


quailstorm
nagyúr

24.hu maradt még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.