Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5580) David93Pecs válasza feka007 (#5578) üzenetére


David93Pecs
tag

Régebben énis azt gondoltam, hogy az Imdb értékelései mérvadóak, hogy értelmes-e a sorozat.
Kezdetben belenéztem olyanokba amik 8.X-9.X pontokat kaptak és némelyik borzalmas volt... :)
Nem az az igazi nézhetetlen, csak unalmas, semmi mozgalmasság, főszál stb.

Viszont egy elég jó megfigyelésemet megosztanám veled(tek). Az elbukott sorik 98%-a normális cselekménnyel, összefüggő és erős főszállal rendelkezik, mégis elbuknak régebben még megvárták az 1.évadot, aztán nyomtak neki egy "kössz,nem-et", mostmár a 3. résztől levágják a műsorról.(zero hour).

Szerintem azok a sorozatok, amik megbuknak és leadnak belőlük 1évadot még így is élvezetessebb, mint néhány sorozat, amikből több évad is készül. Persze nem törvényszerű, de ez egyre inkább jellemző már sajnos.

A jókat kaszálják a sz.rok meg maradnak.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.