Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4025) mephi666 válasza #54715584 (#4023) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, tudom hogy ez film, de az íjászkodásnak vannak korlátai... gyúrhatja az ember magát rambóra is, de akkor is ki kell venni a vesszőt a tegezből, felhelyezni a húrra, célozni, lőni... míg pisztolynál/géppisztolynál pukpukpukpuk :) edzettem amúgy régen hátra/vállra is elég sokat, de amit csinált a rúddal, ahogy emelgette magát, az tényleg kemény... szerintem megcsinálhatatlan... elég ha az ember a saját súlyát emelgeti, de hogy még dobjon rajta 20centiket sorozatban, az szinte kizárt

#4026: ig iz tib? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.