Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) hdman válasza leslieke (#3048) üzenetére


hdman
őstag

Sajnos az előbbi :(

Egy-egy villanás van csak, messze a régi fény :(

Sopron city :)

(#3052) leslieke válasza Bjørgersson (#3050) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ez az utolsó évad.

(#3051) hdman Köszi. Talán egy gyors darálós megnézés belefér még, ha már az első 7 évadot megnéztem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3053) Jhonny06 válasza giigz (#3049) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elmegy, én néztem.

(#3054) Bjørgersson válasza leslieke (#3052) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem is baj ha ilyen ratyi maradt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3055) hdman válasza leslieke (#3052) üzenetére


hdman
őstag

Én is csak emiatt nézem... Az első 3-4 évad közelében sincs :(

Prison break és heroes effektus.

Azért heroes annyira szar volt, hogy azt abbahagytam, pb-t végigszenvedtem, pedig az első évad a top 10ben benne van.

Sopron city :)

(#3056) leslieke válasza hdman (#3055) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért heroes annyira szar volt, hogy azt abbahagytam, pb-t végigszenvedtem, pedig az első évad a top 10ben benne van.

Pont így gondolom én is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3057) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Befejeztem a Sons of Anarchy első évadot és kurva jó, nagyon örülök, hogy elkezdtem nézni, minőségi sorozat. Kár, hogy csak 13-14 részesek az évadok, azt hittem, hogy normál hosszúságú, meg is lepődtem. Így gyorsan vége lesz. :(

(#3058) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Dexter egy kicsit másképp. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3059) oriic válasza TazLeacher (#3058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazze. Ez mekkora már... :DDD

Live-Die-Respawn

(#3060) hdman


hdman
őstag

Ma volt egy kis időm, elkezdtem nézegetni s.junkie-n az idei újoncokat.

Hát évről-évre gyengébb a felhozatal :((

Sopron city :)

(#3061) leslieke válasza hdman (#3060) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én idén maradok a már bevált sorozatoknál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3062) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Most nézem 30 Rock 7X02-őt, áh mondom ki ez a csávó, aki annyira hasonlít Bryan Cranston -ra a Breaking Bad-ből... erre kiderül, hogy Bryan Cranston az... :D

(#3063) Bjørgersson válasza S0m30n3 (#3062) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A How I Met Your Motherben is szerepelt még a Breaking Bad előtt Ted Mosby főnökeként. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3064) hdman válasza leslieke (#3061) üzenetére


hdman
őstag

+1, idén csak a revolution és a 666 park avenue kap esélyt.

Sopron city :)

(#3065) mondomén


mondomén
őstag

Van egy magyar fejlesztésű oldal ahol pipálgatni tudod a sorozat epizódokat amit már láttál. Régen használtam, de már elfelejtettem a nevét. Azt hiszem sötétkék témája volt az oldalnak. Tud valaki linket adni?

(#3066) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez vagy ez :F

(#3067) mondomén válasza Jhonny06 (#3066) üzenetére


mondomén
őstag

Nem, de köszönöm.:)
Közben beugrotta neve. Whatnext az oldal, ha valakit még érdekel.

(#3068) TazLeacher válasza mondomén (#3067) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én már egy ideje használom. Muszáj, hogy fejben tartsam, hogy mi az, amit még meg kell nézni. Van kb. 15 olyan sorozat felvéve, amit még el sem kezdtem, de így nem felejtem el. Illetve azt is nyilván tudom tartani, hogy miből van még vagy várható évad.

És azt is tudom, hogy tegnapig 1 hónapot 1 hetet 2 napot töltöttem sorozatnézéssel. :DDD Bár az itteni mezőnyben valószínűleg le vagyok maradva, mint az a bizonyos borravaló.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3069) mondomén válasza TazLeacher (#3068) üzenetére


mondomén
őstag

Régebben én is használtam csak valahogy elfelejtődött... Már egy ideje a telefonon pipálgattam a részeket (hasonló sorozatos app-ban), de annak nincs online része, szóval ha retore-t nyomtam a telón írkálhattam újra a címeket...:) Egyébként meglepően igényes oldal, tetszik nagyon.
Nem rossz nem rossz, de biztos van aki rád ver 1-2 hónappal. :DDD
Amúgy jól látom, hogy nem lehet teljes sorozatot megnézettként bejelölni, csak évadokat?

[ Szerkesztve ]

(#3070) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Á, új Fringe egész jó volt. Legyen jövő hét már...

Live-Die-Respawn

(#3071) leslieke válasza TazLeacher (#3068) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyjából összedobáltam az eddigieket: 2 hónap 4 nap 20 óra

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3072) Bjørgersson válasza leslieke (#3071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem csak ennyi. :) Mondanám, hogy egy csomó sorozatot vagy kétszer-háromszor is láttam már, de kit érdekel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3073) leslieke válasza Bjørgersson (#3072) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, úgy nekem sokkal több lenne. Pl.: TBBT minimum 3x, Jóbarátok minimum 5x mindegyik epizód.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3074) giigz válasza leslieke (#3071) üzenetére


giigz
veterán

Alszol 8 órát, olvasol 8 órát, sorozatot nézel 8 órát. Majd elölről... :DDD

(#3075) Bjørgersson válasza leslieke (#3073) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom akkor lenne vagy féléved.. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3076) leslieke válasza giigz (#3074) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Néha dolgozom is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3077) leslieke válasza Bjørgersson (#3075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annyi nem lenne, a Jóbarátok összes része 3 nap 14 óra alatt letudható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3078) hdman válasza leslieke (#3077) üzenetére


hdman
őstag

Komolyan mondom, én megnézek mindent, de ezt a nagy jóbarátok mizériát sosem értettem. Eddig még egy részt sem láttam végig, egyszerűen nem birom ki. A multkor egy repülőúton jóbarátok volt a progi, elfelé meg visszafelé is. Gondoltam rápróbálok, de 5 perc után inkább zenét hallgattam :DDD

Sopron city :)

(#3079) leslieke válasza hdman (#3078) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ez a kedvenc sorozatom. Ha unatkozom, ha beteg vagyok, vagy csak, ha kell valami, hogy szóljon a háttérben, akkor ezt nézem. De már másoktól is hallottam, hogy nem értik mi a fene ez a nagy rajongás a sorozat körül. Szóval nem vagy egyedül. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3080) giigz


giigz
veterán

Nekem a Joey tetszett még, Jóbarátokat nem néztem...

(#3081) leslieke válasza giigz (#3080) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig a Joey a Jóbarátok folytatása, bár nem túl szorosan kötődnek egymáshoz. Nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3082) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Merlin 5x01: hozta az előző évadok színvonalát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3083) S e t h válasza oriic (#3070) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én feladtam a mostani első rész után, ha kifogyok majd a néznivalókból, akkor folytatom, de egyelőre nekem kínszenvedés.

Viszont a Dexter és a Boardwalk Empire új évadjai nagyon eltaláltak, főleg utóbbit várom nagyon hétről hétre.
Mostanra végeztem a The Sopranossal, ha már gengszter sorozat, akkor a Boardwalk Empire, a The Sopranost nagyon vártam már, hogy vége legyen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3084) hdman


hdman
őstag

Sopron city :)

(#3085) Bjørgersson válasza giigz (#3080) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg pont a Joey nem tetszett (finoman szólva), inkább a Jóbarátok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3086) oriic válasza hdman (#3084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Besírtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3087) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Gossip Girl S05 befejezve:

Itt se volt sok nagyon meglepő dolog, de az biztos hogy a befejező évad tartogat pár meglepetést. Jó látni hogy a kezdés óta mennyit változtak egyes karakterek.

Itt egy kép az én "időmről":

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3088) hdman válasza gyuromoj (#3087) üzenetére


hdman
őstag

Én ki sem merem számoltatni, olyan sok :)

Sopron city :)

(#3089) leslieke válasza gyuromoj (#3087) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép eredmény! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3090) mondomén


mondomén
őstag

Breaking Bad S5E8, NEEEE mi lesz itt! :D Gus megmondta... :)

(#3091) Jhonny06 válasza mondomén (#3090) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én azért egy fokkal nagyobb durranásra számítottam az évadzáróban, de nem volt rossz.

(#3092) hdman


hdman
őstag

Yeah!!! Dexter, Walking Dead, 666 park avenue :C

Sopron city :)

(#3093) leslieke válasza hdman (#3092) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

TWD-t már vártam én is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3094) mondomén válasza Jhonny06 (#3091) üzenetére


mondomén
őstag

En annyira nem, kicsit sok volt a rohanas mostanaban, ez igy pont jo volt.

Spoiler!!
Ideje volt mar, hogy Hank erre a csontra is raharapjon. Igy is eleg sokaig tancolta ot korbe Walt... Ha ugyesek az irok, akkor most jonnek meg csak az igazan dramai reszek.
Bar ezt biztos kibeszeltetek mar, egy kicsit le voltam maradva.:)

[ Szerkesztve ]

(#3095) Jhonny06 válasza hdman (#3092) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dexter szokásosan gyenge. Na mindegy, többször már nem írom le. :(

(#3096) hdman válasza Jhonny06 (#3095) üzenetére


hdman
őstag

Már megint? :( basszus igy leadni a minőséget :(((

Sopron city :)

(#3097) Jhonny06 válasza hdman (#3096) üzenetére


Jhonny06
veterán

Lehet, hogy csak nekem nem tetszik, de szerintem baromi unalmas, már nem történik benne semmi. Minden héten kurva jó promo, ami felcsigázza az embert és utána 0 tartalom. Az egyik kedvenc sorozatom és megszoktam a minőséget, így sajnos nehéz nem lefikázni, amikor ilyen részeket adnak. Már leírtam egyszer, de szerintem a titok felfedése szépen lassan megöli a sorozatot. Bár tovább már nem húzhatták, úgyhogy nem volt mit tenni.

[ Szerkesztve ]

(#3098) Bjørgersson válasza Jhonny06 (#3095) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A hatodik évad milyen? Nekem még az fog következni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3099) func93 válasza Jhonny06 (#3097) üzenetére


func93
senior tag

Én is fanatikus Dexter rajongó vagyok, de szerintem nagyon jó ez a 7. évad legalábbis nekem bejön.

Fringe 5x03 kinek hogy tetszett? :) ( nem volt valami nagy durranás )

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3100) oriic válasza func93 (#3099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem simán jó volt. Beckett dokit SGA-ból remélem mindenki felismerte. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.