Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) reap3r válasza Hipnotic (#72186) üzenetére


reap3r
aktív tag

Van benne 1-2 bug, de használható daily drivernek simán.
Bugok, amiket észrevettem:
Ha a közelségérzékelő le van takarva és nyomsz egy dupla koppot a feloldáshoz, akkor ugye nem történik semmi. De ha ezután megpróbálod feloldani duplakopival, akkor nem fog menni, akárhányszor nyomogatod.
Illetve az időjárás jelzés nem megy most a cm alatt.
Emellett nekem voltak kisebb gixerek vele, de semmi komoly, a legkomolyabbakat írtam le.

Amúgy feltettem tegnap a 20h kitkat romot, mellé 10.9 dorimanx kernelt és nagyon szépen megy a telefon. Mostanában kell a vezetéknélküli tárhely és emiatt van kitkat, de bazi jó kis android volt ez a kitkat. Esküszöm gyorsabb, mint bármi :)

[ Szerkesztve ]

(#72203) szabyka95


szabyka95
őstag

Azt kell hogy mondjam hogy a Krexus jó. Nem is kicsit, nagyon. Bánom hogy eddig nem próbáltam

(#72204) Tenzing válasza #99499520 (#72202) üzenetére


Tenzing
csendes tag

Ez pont ugyanazt tudja, mint a vezeték nélküli tárolás:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mbapp.ftpserver&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#72206) Tenzing válasza #99499520 (#72205) üzenetére


Tenzing
csendes tag

De igen. Az gond?

[ Szerkesztve ]

(#72207) szabyka95 válasza szabyka95 (#72203) üzenetére


szabyka95
őstag

1. krexus
2. exodus
3. AOKP

(#72208) bala6120 válasza szabyka95 (#72207) üzenetére


bala6120
senior tag

1. AICP
2. AOKP
3. KREXUS

Nem vagyunk egyformák. :R

(#72209) aelod


aelod
veterán

Azt tudjuk, hogy miért van az ha kiveszem a simet úgy, hogy repülőre rakom előtte majd visszarakom akkor kell neki a restart, hogy felálljon a hálózatra újból? Gyakran cserélem a simet mivel edzeni féltem elvinni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72211) goblin1983 válasza aelod (#72209) üzenetére


goblin1983
tag

Edzéshez sim csere? Mármint a telefont félted elvinni és ezért rakod át másikba. :)
Nem vagyok benne biztos, hogy ez rendeltetés szerű használat, mikor te csak úgy működés közben kikapod a sim kártyát belőle. Gondolom emiatt kell neki a restart.
Szóval jobban járnál egy kikapcsolással, sim ki, bekapcsolni akkor úgysem kell, majd amikor hazaérsz és visszarakod a sim kártyát bekapcsolod.

(#72212) aelod válasza goblin1983 (#72211) üzenetére


aelod
veterán

Jaja egy régi nokiával vagyok olyankor azt nem féltem ha ráesne vmi. /leejteném stb.

De nem csak úgy kikapom menet közben, hanem először repülőre teszem. De akkor nem szereti ezek szerint a dolgot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72213) goblin1983 válasza aelod (#72212) üzenetére


goblin1983
tag

Majd a többiek megerősítenek vagy cáfolnak, de nem hiszem, hogy bármelyik telefon ezt tolerálná.

(#72214) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Honnan tudnám letölteni a magyar open romot? az lg firmware oldalról nem kezd el letölteni semmit, egy óra google sem segített. progival letölthetném ami imei alapján keres kdz-t, de a telefon eredetileg t-s... :( köszi!

F1

(#72215) Tenzing válasza szabeska (#72214) üzenetére


Tenzing
csendes tag

http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G2%2FStock%2FLollipop%2F32GB%2F

(#72216) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Hali!
Lecserélném a karcos kameralencsémet. Honnan érdemes rendelni? (Kína) van valakinek bevált eladó? :R

[ Szerkesztve ]

(#72218) szabeska válasza Tenzing (#72215) üzenetére


szabeska
addikt

Köszi, feltettem, de nem hajlandó lefrissülni :( Ez ugye az A verzió, és D a legutóbbi. Sem az lg szoftver, sem az OTA nem ajánlja fel a frissítést.

F1

(#72219) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Korábban volt szerencsém egy G2-höz, és most megint hozzám került egy. Viszont ez egy kicsit mintha más lenne szoftveresen. :F Lehetséges, hogy van valami korábbi, vagy újabb kiadás, és ezért térhet el a gyári felület?
Leírom, hogy miben különbözik a korábbihoz képest. Aztán lehet, hogy csak nem találom a megfelelő menüpontot.
-betűtípus (tudom, hogy lehet változtatni, de furcsa a mostani az előzőhöz képest)
-alkalmazások között nem tudok eltüntetni párat (amikre nincs szükségem, azt mintha az előzőn el tudtam volna rejteni. :( )
-az alkalmazásokat nem lehet sorba rendezni? Miért rakja külön oldalra a gyáriakat, és a letöltötteket.
-alkalmazásokat hogyan lehet abc sorrendbe rakni?
-beállításokba belépve 4 fülre van osztva a menü. Erre én úgy emlékszem, hogy lehetett váltani a menünézet között. Klasszikus Android nézet (mint mondjuk egy Nexusban), vagy ez az LG által kitalált gyári 4 füles bánat.

Ha valaki tudna némi támpontot adni, azt megköszönném. :R

(#72220) [lAyCsI] válasza z123456789 (#72219) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

dobj fel rá egy másik launcher-t (pl NOVA-t) és minden vágyad teljesül ;)

-= No way back from Here =-

(#72221) stefi68


stefi68
addikt

Ajjaj, valami nem frankó a telefonommal. :)

Felraktam rá tegnap a 08.25-i AOKP-ot, feltöltöttem fullra és most néztem rá először este 11 óta.
Még mindig 100%-on áll :Y

Viccet félretéve, a korábbi PureNexus, Resurrection Remix, Cyanide, BlurOS, Exodus, stb romokkal, minddel merült egy éjszaka 8-10%-ot.

Nem tudom ez kernel függő-e, vagy más is befolyásolja.Ugyanazokat az appokat teszem vissza Titaniummal, annyi hogy erre már az újabb szeptemberi pico opengapps került.

Szerk.: Hopsz most leugrott 99%-ra, csak nincs ez beragadva...

(#72219) z123456789: A beállításoknál (ha jól emlékszem) jobbra felül menü, ott átállítod lista nézetre.
Gyári launcher meg sosem használtam, ahhoz nem tudok hozzászólni.
A betűtípus meg ha jól emlékszem a megjelenítésnél volt, de ha átállítod lista nézetre, hátha jobban eligazodsz a beállításokban.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72222) aelod válasza z123456789 (#72219) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72223) aelod válasza z123456789 (#72219) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72224) szabeska válasza stefi68 (#72221) üzenetére


szabeska
addikt

linket! :B

F1

(#72225) bala6120 válasza stefi68 (#72221) üzenetére


bala6120
senior tag

Ilyen az AOKP. Nekem is lassan 2 hete van a telón, nem igazán akarom másra cserélni.

(#72226) stefi68 válasza szabeska (#72224) üzenetére


stefi68
addikt

Xda-s topik, 1. hsz.-ben a link

(#72225) bala6120: Mégis az AICP-t jelölted első helyen. Az jobb valamiben?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72227) stefi68


stefi68
addikt

Akinek MM (6.0.1) alatt szüksége van az USB-OTG teljes jogú (RW) használatára (apk install, TB backup/restore, Total Commander, stb.) az terminal emulatorban adja ki az alábbi parancsokat és voálá, lesz teljes jogú elérés, megjelenik a TC-ben, látja a TB, stb.

----------------------------------------------
su
sm set-force-adoptable true
----------------------------------------------

Ha valaki használja a GSamBattery-t és a részletesebb adatokra vágyik...
Ahhoz kell a Root Companion nevű app, de az MM-re nem települ fel rendszeralkalmazásként állítólag a system írási jogának hiánya miatt.
Szóval ehhez másolja be a GSam Battery - Root Companion apk-t a system/priv-app helyre gsamrootcompanion.apk néven és adjon neki rw-r-r jogokat. Ezután már fog menni a részletes statisztika

Ezekhez hasonló, MM-hoz használatos tippeket szívesen várok én is :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72228) aelod válasza stefi68 (#72226) üzenetére


aelod
veterán

Baszki a végén kedvet kapok a berhelésre. Elég jónak tűnnek ezek a ROM-ok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72229) z123456789 válasza aelod (#72223) üzenetére


z123456789
addikt

Ez az! Na ezt hogyan hozod elő? :F
BASZKIII! Sose tudtam az a jobb alsó dedikált gomb mire való. Szerintem a múltkor is véletlenül jöttem rá. Ezer hála cimbi! :R

[ Szerkesztve ]

(#72230) aelod válasza z123456789 (#72229) üzenetére


aelod
veterán

Nm ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72233) stefi68 válasza #99499520 (#72232) üzenetére


stefi68
addikt

Szerintem 1x elég.
Úgy emlékszem volt már azóta újraindítás és még most is működik.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72235) bala6120 válasza stefi68 (#72226) üzenetére


bala6120
senior tag

Jobb a támogatás, Official. Csak ennyi a különbség.
AICP CM, AOKP AOSP.

[ Szerkesztve ]

(#72236) bala6120 válasza #99499520 (#72231) üzenetére


bala6120
senior tag

Lehet, de ezekben sok-sok minden van, mi szem-szájnak ingere.

(#72237) TED_DY


TED_DY
csendes tag

Sziasztok!

Gyári lollipopról (rootolva volt, twrp feltéve) váltottam a legújabb krexus romra, feltelepült utána felraktam a gappsot ujraindítottam de már vagy fél órája megy egy animáció, a telefon jó meleg... szerintetek kezdjem előlről vagy ennyire hosszan tart ennél a romnál az első boot?

(#72238) szabyka95


szabyka95
őstag

ha meg nem probaltatok a krexust, probaljatok ki. messze legsmoothabb mindkozul

(#72240) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok G2re milyen kamera almazást van,amivel a gyari kamerától jobb minőségű képeket lehet csinálni. Ha lehet magyar nyelvű kellene. Ill kérnék még egy szintén magyar nyelvű böngészőt is ami kevesebb adatot használ mint a Google. És még jegyzi a jelszavakat is. Köszönöm.

(#72243) szabeska


szabeska
addikt

nekem sem megy fel a krexus, csak tolt fel oraja es melegszik a telefon ezerrel (boot animacio)... mi lehet a gond? (10. romolt telom, ilyen meg sosem volt)

[ Szerkesztve ]

F1

(#72244) TED_DY válasza szabeska (#72243) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Nekem úgy oldódott meg, hogy ugye megvolt a wipe (system is), rom felrak, utána gapps felrak és rebootnál figyelmetlen voltam és felajánlotta h telepítem e a supersu-t, na amikor telepítettem nem lett jó sose, (3x probáltam) 4-ik próbakor nem telepítettem csak sima reboot, egyből jó lett! Az animáció 2-3 percig ment max és elkezdte a google appokat optimalizálni és kész is!

(#72245) TED_DY


TED_DY
csendes tag

Krexus romban hogyan tudom a virtuális gombok sorrendjét változtatni? Az is érdekelne hogy eltüntethető valahogy a google kereső sáv a főoldalról, engem nagyon idegesít... Értesítési led nem működik ebben a romban?

[ Szerkesztve ]

(#72246) szabeska válasza TED_DY (#72244) üzenetére


szabeska
addikt

nekem supersu-val is mukodott, ujabb twrp volt a megoldas. de ment vissza a gyari rendszer, nem jon be a pure droid, jo uzemido ide vagy oda, es igy van Xcam is driverrel. toltsd le az aosp launchert a google now launcher helyett, abban nincs keresosav. vagy kisebb gapps csomagot, en a pico-t szedtem amiben nincs app, csak a google szolgaltatasok es az aruhaz. ugy a legtisztabb a droid.

[ Szerkesztve ]

F1

(#72248) stefi68 válasza #99499520 (#72242) üzenetére


stefi68
addikt

"Jo beallitassal (sajat testreszabassal )most eleg smoot"

Esetleg lehet róla szó hogy megoszd ezeket a jó beállításokat? ;)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72249) aelod válasza #99499520 (#72247) üzenetére


aelod
veterán

Ilyenkor úgy rámjön a ROM-olhatnék mikor posztoljátok ezeket. De aztán rájövök, hogy jó nekem a gyári, több mint 5ó kijelző idővel, meg lusta is vagyok megint belakni a telefont. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72250) fery02 válasza Zoja™ (#72178) üzenetére


fery02
addikt

Mert teljesen mindegy, hogy melyik topikba íródik advanced téma.
Ez az általános topik is mostanában lényegében teljesen Mélyvíz, amit én ugyan nem bánok, csak így teljes alapatalannak tartok két egyforma topikot. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.