Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71551) rolandhun95 válasza torreador22 (#71546) üzenetére


rolandhun95
tag

Tedd rá az LG Xcam-ot. (6.2.4)

(#71552) Laca0 válasza Sragi (#71539) üzenetére


Laca0
addikt

Most sokmindenkinél problémás az akku és nem csak G2-nél!
Az én telóm még nincs 1 éves (bár lehet, hogy 2 évet raktárban állt), mégis megjelent kb 1 hónapja ez a probléma. Csináltam már factory reset-et, de igazából nem állt vissza a megszokott szűk 2 napra az üzemidő. Továbbra is fenn áll, hogy nem bír ki 1 napot sem.

lejbi!
A "google play-es problémát" hogy oldottad meg?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71553) lejbi válasza Laca0 (#71552) üzenetére


lejbi
tag

Lefrissítettem az alkalmazásokat, amikor felajánlotta, s egyszer csak megoldódott. Az alkalmazásoknál a google play -nál töröltem az adatokat (most kb 37 MB). Hogy melyik segített nem tudom, de pár napja újra jó. Pár hónapja már volt ilyenem, de egyszer csak az is megoldódott.

Üdv: Lejbi

(#71554) Sragi válasza Laca0 (#71552) üzenetére


Sragi
őstag

Ezzel egy kerdesemet meg is valaszoltad.
Nem erdemes HR-t csinalni neki.
Viszont ez a google play dolog erdekes lehet.

(#71555) klaya86


klaya86
senior tag

Hali. Egyik ismimnek a G2 beszédhangszórója recseg nagyon. Én kicserélném neki, de kellene másik hangszóró. Nincs itt valakinek esetleg eladó?

(#71556) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok!

Ajándékba nézegetek egy G2-t. Xperia SP-t váltana, az nagyon szaggat és belassul. Érdemes lenne 40 körül befizetni egy ilyenre és nagyságrendekkel más élmény lenne vagy szerintetek van jobb választás most a használt piacon ennyiért?

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

Vannak dolgok...

(#71557) szabyka95 válasza ricshard444 (#71556) üzenetére


szabyka95
őstag

hello
nincs. egyik legkompaktabb (kijelzomerethez kepest). viszont stock rom eleg lassu, mindenkepp ajanlott egy CM vagy AOSP

(#71558) Zoja™


Zoja™
őstag

Uraim, lenne egy kérésem.

Akinek gyári 5.0.2 fut a telefonján és rendelkezik root jogosultsággal, az megtenné nekem, hogy ZIPme-vel lementi a kamera és galéria alkalmazást?

Google Edition 1.5-öt használok, de ez a két alkalmazás hiányzik a komfortérzetemnek.

Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#71559) Sanki válasza Zoja™ (#71558) üzenetére


Sanki
addikt

Erre én is igényt tartanék. Főleg a galéria alkalmazásra. :)

(#71560) Thrawn válasza Zoja™ (#71558) üzenetére


Thrawn
félisten

LG G2 All system/app

szerk: 2. lehetőség [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71561) Zoja™ válasza Thrawn (#71560) üzenetére


Zoja™
őstag

Nagyon szépen köszönöm, a második link lesz a nyerő. :R

(#71562) pityaa23 válasza szabyka95 (#71557) üzenetére


pityaa23
senior tag

A gyári lassú? Én nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#71563) ricshard444


ricshard444
veterán

ROM-mal nem fogok semmit csinálni. Általános felhasználásra kell, az Xperia SP konkrétan kifagy másodpercekre és kilépked programokból, felteszem ez nem csinál olyat. Kövi héten beszerzek egyet, ha úgy jön össze, mert valóban nem találtam jobb ajánlatot.

Vannak dolgok...

(#71564) szabyka95 válasza pityaa23 (#71562) üzenetére


szabyka95
őstag

Nem, mert hozzaszoktál, de egy AOSP MM mellett egy képregény.

(#71565) evko


evko
aktív tag

Sziasztok.

Nekem is g2-m van, az akkum romloban...
Aliexpresszrol van ertelme rendelni? Mondjuk olyantol, aki pozitiv es sokan vettek mar tole?
A kijelzom jobb oldala is sarga csikos.
Valaki cserelt mar ilyen kijelzot mondjuk szinten aliexpresszesre? :)

Illetve, G2 helyett manapsag ajanlott valami ujabb keszulek?
Fontos, hogy 5,2 col koruli kijelzoje legyen, ennel ne nagyon legyen nagyobb.

Koszonom. :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#71566) szabyka95 válasza evko (#71565) üzenetére


szabyka95
őstag

galaxy s7. jobb, de draga

(#71567) Sragi válasza evko (#71565) üzenetére


Sragi
őstag

Nálunk szerintem érdemesebb venni.
LG G5? :D

(#71568) Lui82


Lui82
tag

Sziasztok
G2 16gb egyik napról a másikra kikapcsol, bekapcsolás után csak lg logo, rootolva nem volt, hard reset nem segít. recovery ben csak törlés található. Vagyi csak power + le után le + fel egyszerrével jön be a Factory data reset menü 2 db lehetőséggel (Erase all user data @ restore default settings?) NO (exit) , Yes.
Mi a teendő ilyenkor?

(#71569) Omloszka


Omloszka
újonc

Sziasztok, nekem is egy LG G2-m van de külföldről vásárolt és korábban at&t függő volt és factory unlock-olt a készülék és olyan kérdésem lenni ha csinálnék rajta egy root-ot meg felrakok egy másik android verziót akkor is hálózat független marad-e a telefon ?

(#71570) laskr99 válasza Omloszka (#71569) üzenetére


laskr99
addikt

A sim zárás másik partíción van. Ezért írják , "ha felraksz egy főzött romot, attol nem lesz független a telefonod ha függő"

(#71571) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Most jutottam hozzá egy ilyen készülékhez, de lenne pár kérdésem. Elnézést, ha figyelmetlen voltam, de nem találom a válaszokat rájuk.
Szóval:
-gyári naptár értesítését hogyan tudom kikapcsolni? Illetve a google naptár értesítést meg bekapcsolni, mert eddig működött, de eltüntettem a gyári naptárat az alkalmazások közül, és most meg egyik sem jelez, ha esemény van. :((
-kamera zárhangját ki lehet kapcsolni?
-gépelési hangot is szeretném kikapcsolni, de nem találom.
-a light flow-val lehet különböző színű értesítési ledet kezelni? Ha igen, és ehhez be kell kapcsolni a led értesítést, akkor miért nem világít a színes led, illetve lezárásnál miért villog a hátsó vaku mint egy stroboszkóp? :S

(#71572) Omloszka válasza laskr99 (#71570) üzenetére


Omloszka
újonc

Ja igen ez logikus, csak azért merült ez fel bennem ez mert android 4.4.2 van rajta és se telefonról se gépről nem tudom frissíteni a szoftvert, és köszönöm szépen a választ. :)

(#71573) andris811


andris811
tag

Sziasztok!
Már lassan két éve nyüstölöm a g2-met, és el jött az ideje a cserének. Nem akarok felső kategóriás, drága telót, csak egy normálisan használhatót. Xiaomi redmi 3 pro - t néztem ki, szerintetek g2 után elégedett leszek? Köszi

(#71574) [lAyCsI] válasza andris811 (#71573) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia,
nem tudja a B20-as (LTE) frekvenciát...
ha nem fog hiányozni, biztos nem jársz vele rosszul...
A B20-as 4G nyomában

-= No way back from Here =-

(#71575) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Az én G2-m viszont lassan 1 hónapja a szervizben pihen, tegnap sokadjára hívtam a szervizt hogy WDF van már, azt mondta amíg nem jön vissza a központi telephelyről nem tud mit mondani, de a hosszú várakozási idő miatt gyanítja hogy csereutalványt vagymit fogok kapni... valakinek volt ilyen tapasztalata hogy ez pontosan mit is jelent?
köszönöm!

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#71576) akooos válasza [lAyCsI] (#71575) üzenetére


akooos
veterán

A csereutalvány azt jelenti, hogy kapsz egy olyan értékű kártyát, amennyiért vetted a telefont. Ha ez 180.000 volt 3 éve, akkor annyit kapsz, ha 90.000 tavaly, akkor annyit. Levásárolhatod ott, ahol eredetileg vetted a telefont.

(#71577) Laca0 válasza akooos (#71576) üzenetére


Laca0
addikt

Nem feltétlenül!
Egy cserére jogosító bizonylatot kapsz az LG-től, de a gsm bolt, ahol vetted, nem kötelezhető arra, hogy visszaadja a vételárat! Ha van neki másik G2, akkor azt fog adni! Legfeljebb ha mégsem azt kérsz, akkor a napi áron beszámolják egy másik telefon árába! Tehát hiába vetted 180e-ért, ha most 82e. Akkor most csak 82e-ben számolják be! Én is így jártam tavaly szeptemberben!
Nagyon ritka az, amikor az eredeti vételárat megkapod!
Ellenpélda: Én egyszer visszakaptam az LG tévém vételárát egy nagyobb elektronikai áruházban a második meghibásodás után. Nagyon jól jártam, mert még aránylag magas áron vettem 1 éve és az árából -kevés ráfizetéssel- nagyobbat tudtam venni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71578) castiels válasza andris811 (#71573) üzenetére


castiels
addikt

szerintem nem érdemes cserélni, nagyon jó kis telefon.. Nem kapsz annyival többet drágábban.

(#71579) Laca0


Laca0
addikt

Be lehet-e valahogy állítani azt, hogy a telefon fixen a 800MHz-es LTE hálózathoz csatlakozzon?
Nálunk elég gyenge a jelszint és azt gyanítom, hogy az 1800-as frekvenciát használja, mivel kb. 1,5km-re van a torony. 800MHz-en sokkal erősebbnek kellene lennie.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71580) [lAyCsI] válasza akooos (#71576) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

értem...
és ezek szerint csak és kizárólag abban a boltban lehet levásárolni?

-= No way back from Here =-

(#71581) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71577) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ahogy gyorsan ránéztem G2 már nincs náluk...
van G3 15k-val ocsóbban, 16GB-os kivitelben ez semmilyen szempontból nem felelne meg
Flex 2, formára nem igazán jön be és a melegedős Snapi 810-essel, 5k-val olcsóbban
Nexus 5x ami kicsivel erősebb HW-esen mint a G2, plusz 10k
és a G5 ami viszont már 5.5", plusz 22k-ért amik szóba jöhetnek...

Ha tényleg így lesz, bár nem mondta a srác tutira sokat nem szeretnék pluszban rákölteni, talán a Nexus ami jó lehet,,, szerintetek?

-= No way back from Here =-

(#71582) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71579) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Próbáld ki EZT
ha jól emlékszem tud ilyet, 1x kipróbáltam... root és Xposed is kell hozzá

-= No way back from Here =-

(#71583) andris811 válasza [lAyCsI] (#71574) üzenetére


andris811
tag

Ezt tudtam igen. Telekomos vagyok, úgyhogy engem talán olyan szinten nem érint, de egyébként a 3g-vel is el lennék...
Árban pedig nem sok ráfizetés lesz, ha el tudom adni a g2-met.

(#71584) castiels válasza andris811 (#71583) üzenetére


castiels
addikt

nem biztos hogy nagy előre lépés lenne

(#71585) akooos válasza Laca0 (#71577) üzenetére


akooos
veterán

Igen, ez nagyban függ attól, hogy hol lett vásárolva a készülék :R Nem gondolom, hogy egy "sufnigsm" eredeti értéken, amortizáció nélkül fogja odaadni, de egy Edigital, Media Marktban nem hiszem, hogy ilyesmi probléma lenne.

(#71586) [lAyCsI] válasza akooos (#71585) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

És ha már nem kapható náluk a készülék... :F
Sajnos egy "sima" webshop-ban vettem, kíváncsi leszek a hozzáállásukra :U

-= No way back from Here =-

(#71587) akooos válasza [lAyCsI] (#71586) üzenetére


akooos
veterán

Akkor pénzt kellene adniuk szerintem. Vagy azonos árú telefont. Számlát kaptál hozzá, bármilyet? Keresd fel őket, hogy ilyenkor mit javasolnak.

(#71588) Laca0 válasza [lAyCsI] (#71582) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi!
Most nem vagyok root-olva, de majd kipróbálom.
Frekvenciát talán nem lehet választani, de a 2G-3G automatikus oda-vissza kapcsolgatása jól jöhet!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71589) [lAyCsI] válasza akooos (#71587) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ilyenkor az LG visszautalja a webshopnak a vételárat valami bizonylat alapján?
Gondolom a pénzt nem fogják visszaadni, ill nekem is kéne valami telka helyette
remélem nem lesz nekik gond ha a vételárra ráfizetek egy másik készülékre...
Számla megvan ofkorsz :K
Egyenlőre várom még a hivatalos választ, mert a Váci úti szervizes srác azt mondta hogy
amíg nem jön a központból vissza bármi is, addig nem tud mit csinálni :(

-= No way back from Here =-

(#71590) andris811 válasza castiels (#71584) üzenetére


andris811
tag

Az nem baj, ha nem nagy előre lépés. Az a fontos, hogy ne legyen visszalépés. Csak egy stabil, hosszú üzemidejű, viszonylag gyors telefon legyen. Én jókat olvastam róla eddig csak.

(#71591) Laca0 válasza [lAyCsI] (#71589) üzenetére


Laca0
addikt

Még a szerviz meg fogja kérdeztetni, hogy a bolt igényli-e a hibás készüléket. A hivatalos magyar LG partnereknek elég a csereigazoló levél, az alapján akár még a teljes vételárat is visszakaphatod. Az egyéb forrásokból dolgozó gsm webshop visszakéri a hibás készüléket és ad másikat vagy a jellegi áron levásárolhatod.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71592) Fredy02


Fredy02
tag

Sziasztok!
Másnál cm13 alatt nem kezd önálló életet a telefon zsebben? Duplakopp és húzós képernyőzar van de többször úgy veszem ki a zsebből hogy belép appokba, hív, stb ma pl vagy 5uzit küldött messengeren. A többi romban ha fel keltem úgy hogy a proximity le van takarva akkor vissza alszik, sztm ez hiányzik cm alól mert a többi ilyet nem csinált. A másik dolog valaki próbált már 3as metrón telefonálni, sikerült neki? (hangerő)

S23U

(#71593) castiels


castiels
addikt

G4 re megéri váltani?

(#71594) szabyka95 válasza Fredy02 (#71592) üzenetére


szabyka95
őstag

rakd fel a gravityboxot s ott kapcsold be a proximity wakeup-ot

(#71595) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71591) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

akkor ezek szerint kérdéses hogy mennyiért fogja a webshop beszámolni az általuk vélt amortizáció szerint,
gyengébb készülékbe már nem szívesen szállnék vissza az biztos,
majd megírom mire jutottam velük :U

-= No way back from Here =-

(#71596) akooos válasza castiels (#71593) üzenetére


akooos
veterán

Max az akku miatt tudnék nemet mondani. Minden másban egy fekete bőrös G4 jobb :)

(#71597) FREWW


FREWW
újonc

Sziasztok!

Birtokomba került egy ismeretlen előéletű d802-es modell. Mindenképpen gariztatni fogom,semmilyen szoftveres és hardveres mókolás nem volt vele. A telefon azt csinálja,hogy amint kikapcsol a képernyő rá 2-3 másodpercre elszáll a telefon és vagy újraindul vagy pedig kikapcsol. Furcsa tényező,hogy ha bekapcsolom a zene alkalmazást és elindítok egy zenét és úgy kapcsolom ki a kijelzőt akkor tökéletesen minden gond nélkül tudom kapcaolgatni (hangerő nem számít,némán is mehet) illetve még régebben az is működött rá,hogy ha böngészőből letöltöttem valamit és ott maradt az értesítése a sávban ameddig nem húztam el ez is egy nagyon jó megoldás volt,de már ez sem használ. Tudnátok esetleg mondani erre egy megoldást míg nem viszem be? A zenelejátszós módszer nem éppen akkubarát. Köszönöm a segítséget!

(#71598) akooos válasza FREWW (#71597) üzenetére


akooos
veterán

Esetleg egy factory reseten nem gondolkodtál még? Én azzal kezdenék! Esetleg egy KDZ visszaállítás PC-vel.

(#71599) FREWW válasza akooos (#71598) üzenetére


FREWW
újonc

A helyzet az,hogy 4.2-től kezdve egészen az ötös verzióig bezárólag mindent kipróbáltam. Most megpróbáltam kicsit jobban belenyúlni. Telepítettem rá egy 6.0-ás aosp romot is,custom kernelekkel is próbálkoztam de mindhiába,a hiba nem múlt el. Sikerült megfékeznem valahogy google play-es "Hearthstone sikeresen telepítve" értesítéssel most,de amint elhúzom újra kezdődik előről,ezért most az marad. :D Hardware hiba lehet esetleg mégis?

(#71600) bwoay válasza z123456789 (#71571) üzenetére


bwoay
nagyúr

egyáltalán gyári fw van ezen a szaron? mondtam, hogy flashűd meg! amúgy is lenullázza az ember a készüléket, mielőtt belakja. pláne, ha valami cseretelefon volt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.