Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) XP NINJA válasza XP NINJA (#71799) üzenetére


XP NINJA
őstag

Fent van a Chelloz féle :R

(#71802) cs-pisti


cs-pisti
tag

Szisztok! Icex rom-ot használok, ice control nevű app-ot nem találom a rom-ba pedig elvileg felrakja az aroma! Valakinek nincs meg véletlen? Köszi!

[ Szerkesztve ]

P

(#71803) szabyka95


szabyka95
őstag

a telepites menete, full wipe, hybrid bootstack, exodus, gapps majd reboot.

stefi68, nem fagy, mai verzio van fent

mindig visszaterek erre a romra.. pedig a purenexus se volt rossz

[ Szerkesztve ]

(#71804) stefi68 válasza szabyka95 (#71803) üzenetére


stefi68
addikt

Na várj egy kicsit... már nem tudlak követni. Most akkor melyiket használod, mert azt írtad: "Chelloz fele ROM-ot hasznalom"
Én arra kérdeztem, akad-e a kamera.
Csodálkoztam is mert eddig azt írtad mindig visszatértél az Exodusra

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71805) szabyka95 válasza stefi68 (#71804) üzenetére


szabyka95
őstag

huhh.. nem tudom miert irtam, hogy azt hasznalom, mert kb 8 honapja nem voltam stockon..
faradt voltam, vagy nem figyeltem, bocsi..

[ Szerkesztve ]

(#71806) bala6120 válasza szabyka95 (#71805) üzenetére


bala6120
senior tag

Melyik kernelt tolod Exodus alá?

(#71807) rozsi71


rozsi71
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy láma a kérdés, de megéri még venni g2-t használtan? Főleg annak fényében, hogy jelenleg egy g2 minit használok, amivel alapvetően elégedett vagyok. Tehát a nagytesó nyújt-e annyi pluszt szerintetek, hogy érdemes legyen cserélni?

Köszi.

(#71808) Meggyi001 válasza rozsi71 (#71807) üzenetére

Igen, nyújt, csak lehet akksit kell benne cseréltetni, mert már azok sem fiatalok. De egy jó állapotban lévőt megéri. De előtte alaposan nézd meg, hogy nem sárgul e a kijelző.

https://gamergep.hu/

(#71809) szabyka95 válasza bala6120 (#71806) üzenetére


szabyka95
őstag

Az exodus stock kerneljet használom jelenleg. De a DirtyUnicorns kernele, vagy zg85-é is jó. Letesztelem mind3t az elkövetkező héten

[ Szerkesztve ]

(#71810) rozsi71 válasza Meggyi001 (#71808) üzenetére


rozsi71
tag

A kijelző sárgulásról hallottam már, de mit is kell pontosan nézni?

(#71811) Meggyi001 válasza rozsi71 (#71810) üzenetére

Ilyesmit: [link], meg esetleg próbáld ki a saját sim kártyáddal hogy működik e a telefon,nincs-e letiltva.

https://gamergep.hu/

(#71812) rozsi71 válasza Meggyi001 (#71811) üzenetére


rozsi71
tag

Ok. Köszi szépen!

(#71813) castiels válasza rozsi71 (#71812) üzenetére


castiels
addikt

Ment pm.

(#71814) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok, olyan problémám van, hogy egyszerűen nem tudom a navigációt használni. Pillanatok alatt megtalálja a helyzetemet, de folyamatosan dobálja a jelet így utazásra alkalmatlan, megszűnik a jel és lemarad a gps én meg saccolhatom meg, hogy vajon most kell-e bekanyarodni aztán persze visszajön és megtalálja az új helyzetemet. Próbáltam már mindenféle gyári és főzött romot is,de ugyanaz a probléma, úgyhogy hardveres gond lehet. A GPS FIX programokat is letöltöttem, kalibrálni, műholdat állítani stb, eredménytelen.

Valakinek volt hasonló problémája? Garanciám már ezer éve nincsen :(

Mintha olvastam volna valamit, ha lekapom a hátulját ott lehet, hogy ki van csak lazulva valami kábel?!

Más: Akkumulátort tudok cserélni vagy ahhoz mindenképp szervíz kell?

[ Szerkesztve ]

(#71815) g4mer válasza tepenzed (#71814) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem ez anno megoldotta a GPS gondokat.

Akksit is lehet cserélni, rengeteg youtube videó van róla :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#71816) tepenzed válasza g4mer (#71815) üzenetére


tepenzed
őstag

köszi, nem tudod ezeket az eszközöket, amivel kinyitja hogy hívják, hogy ebayről akkor az akksi mellé csapjam? :D mert az akkumulátor cserélős videóban is ilyennel szedi le a hátsóját :D

(#71817) Gyula196906 válasza tepenzed (#71816) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Láttam egy másik videóban, körömmel is körbe le lehet pattintgatni

(#71818) XP NINJA válasza Gyula196906 (#71817) üzenetére


XP NINJA
őstag

Egyszer szétszedtem bankkártyával, azóta már nekem is megy körömmel.

(#71819) akooos válasza tepenzed (#71816) üzenetére


akooos
veterán

(#71820) [lAyCsI] válasza tepenzed (#71814) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sajna ez is típushiba a készüléknél...
Én másfél hónapja várok az alkatrészre a szervizre mindeddig eredménytelenül...

-= No way back from Here =-

(#71821) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Hi!

Alaplapcsere volt, az "új" delikvensen ez fut:

Android verzió: 4.4.2
Kernel: 3.4.0
Szoftver verzió: D80220h-EUR-XX

A probléma ott kezdődik, hogy szoftverfrissítésnél nem dobja fel az újabb verziót. Neki ez a legújabb. Nem rootolt alaplap. Mi lehet a gond? :(((

(#71822) Jippy válasza cezarlacrone (#71821) üzenetére


Jippy
tag

Szia. Az újabb verziót csak lg pc suite fogja feldobni. (5.0.2) OTA- nem jön.

(#71823) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#71820) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Újabb fájdalmas fejlemények az elhúzódó garis javítással kapcsolatban:
másodjára is bementem TMX-hoz, mivel állítólag az LG-nek sem válaszolnak a mailekre :B
e hét végére visszaküldik a telefont meg a csereigazolást a Váci útra, mivel ők sem tudtak alaplapot rendelni,
felhívtam a kereskedőt, hogy előzetesen is jelezzem a dolgot nekik.
Közölte, hogy ők nem tudják cserélni, mivel NO-ból származik a készülék, tehát kiküldik NO-ba, aztán majd egy hónap múlva lesz valami... pont
...és pofára esés ismét :W

ha jól gondolom semmit nem tudok tenni ebben az esetben... :F

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#71824) Laca0 válasza [lAyCsI] (#71823) üzenetére


Laca0
addikt

Ha csereutalványt kapsz az LG-től, akkor kötelesek cserélni egy újra, vagy ha azt nem tudják megtenni, akkor másik készülékbe be kell számítani az árát (elméletileg pénzt is kérhetsz vissza, de azt nem szeretnek adni).
Itt nem alternatíva, hogy még ők is küldözgetik valahová!
Ha nem hajlandók cserélni, akkor mond meg, hogy mész a fogyasztóvédelemhez! Én már többször alkalmaztam ezt és mindig bevált. A lényeg, hogy te tudd a jogaidat és legyél határozott!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71825) venomka1


venomka1
aktív tag

Sziasztok, erdeklodnek milyen tapasztalatotok van a G2 GPS vevojerol, offline modtban milyen a gps vetel? Konnyen talal jelet, vagy el veszti? esetleg nem is talal?

(#71826) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71824) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi, jövő héten ha visszajön a készülék futok velükmég egy kört... Csak gondolom a fogyasztóvédelm is mire bármit lép(ne) az is hetekbe, neaggy hónapokba fog telni

-= No way back from Here =-

(#71827) fery02 válasza [lAyCsI] (#71826) üzenetére


fery02
addikt

Sokszor elég hatásos tud lenni csak felemlíteni és máris másként kezelik sok esetben a mélyen tisztelt ügyfelet. :)

(#71828) Laca0 válasza [lAyCsI] (#71826) üzenetére


Laca0
addikt

Nem a fogyasztóvédelmi bejelentés a lényeg, az csak egy varázsszó. A legfontosabb, hogy tisztában legyél a jogaiddal és ezt határozottan elő is tudd adni.

Továbbá: szavatossági jogok sorrendje

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71829) Laca0 válasza Laca0 (#71828) üzenetére


Laca0
addikt

Még valami: a G4-es topicban utánajárt az egyik tulajtárs bizonyos dolgoknak: EU régiókódos, bizonyíthatóan EU-ban értékesített készülékre ugyanúgy vonatkozik a termékszavatosság 2 év, mint a magyarra. Ez olyan hibák javíttatásánál jön jól, ami közismerten típushiba. Ilyen a G4-nél a "bootloop" probléma.
G2-nél nem is tudom, hogy mi lehet... talán a gyenge antenna... más hibája szerintem nincs is... :) ...ja meg a sárgulás, bár én azzal 2,5 év alatt sem találkoztam...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71830) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71828) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Engem ebben a storyban csak az dühít, hogy egy újabb fölösleges hónap fog eltelni a semmiért,
mert ha az LG Magyarország meg a TMX sem tudott hozzá alaplapot rendelni, gondolom a Németországi szerviz sem fog tudni, hacsak nincs náluk a polcon egy elfekvő darab...

Szal igazából azt szeretném kideríteni valahonnan, hogy neki van-e joga ehhez a kvázi időhúzáshoz...
Próbáltam hívni a NFH-t, de sajnos ma zárva vannak :U

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#71831) akooos válasza [lAyCsI] (#71830) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem egy kicsit határozottan kell fellépned most már. Két hónapja nincs telefonod??? Én olyan patáriát csapnék, hogy szóhoz sem tudnának jutni ilyen esetben. Felháborító, hogy így állnak hozzá. Nincs alaplap, rendben. Akkor valami megoldást nyújtsanak.... elküldik németországba, utána mi lesz? Ott sincs, úgyhogy elküldik koreába a gyárba?? Ott sincs és akkor visszaküldik időgéppel 2 évvel ezelőttre?? Nemár... Most már kérd ki magadnak ezt a fajta hozzáállást.

(#71832) Doky586 válasza [lAyCsI] (#71830) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"sem tudott hozzá alaplapot rendelni, gondolom a Németországi szerviz sem fog tudni, hacsak nincs náluk a polcon egy elfekvő darab..."

ők talán majd beszereznek Vateráról egy használt képernyőtörött egész telefont és kicserélik az alaplapot..

[ Szerkesztve ]

(#71833) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Higgyétek el én voltam már kedves és határozott, meg asztalra csapkodós értetlen is...
Alaptermészetemnél fogva próbálok mindent a lehető legdemokratikusabban elérni,
de valahogy folyton falakba ütközöm...

Sajnos én is attól tartok, ha kiküldik(marha tényleg kiküldik) NO-ba, valami összetákolt sz@rt fogok visszakapni :(
A vicc az egészben, hogy az utolsó 3-4 telefonommal valahogy mindig sikerült beletenyerelni valami elhúzódó anomáliába :)

Holnap megpróbálom újra felhívni a fogyasztóvédőket, aztán meglátjuk mire jutok...

-= No way back from Here =-

(#71834) lejbi


lejbi
tag

Hello

új netcsomagom lett. Alap rendszeren (no root, 5.0.2 rebot) ki lehet iratni az értesítési sávra az aktuális mobilnet sebességét?

Köszi

Üdv: Lejbi

(#71835) Laca0 válasza [lAyCsI] (#71833) üzenetére


Laca0
addikt

Márpedig ez tényleg lehúzós eset! Ha az LG kiadta a csereigazoló lapok, kötelességük a cserét megoldani! Nem elküldeni günternek, hogy hátha rámelegít egy kicsit az alaplapra és már jó is...
Lehet, hogy nálad tényleg a fogyasztóvédelem lesz a megoldás! (írd majd meg itt a fórumon, hogy melyik ez a cég, hogy mindenki elkerülje őket)
Amit javaslok, hogy küldj egy tértivevényes levelet ennek a cégnek, hogy legyen nyoma a reklamációnak.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71836) Meggyi001 válasza lejbi (#71834) üzenetére

Pl ezzel, de asszem csak a pro verzióval tudod ide oda rakni, [link], de sok ilyen van még a playen. Persze a legjobb ami a gravity boxban van, csak ahhoz root meg xposed kell.

https://gamergep.hu/

(#71837) szabyka95 válasza lejbi (#71834) üzenetére


szabyka95
őstag

probald ki a Cool Tool nevu appot

(#71838) Meggyi001 válasza lejbi (#71834) üzenetére

Ilyesmi kéne? :

(#71837) szabyka95 : a cool tool csak grafikusan tudja?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#71839) szabyka95 válasza Meggyi001 (#71838) üzenetére


szabyka95
őstag

ezt hogy erted?
van opcio hogy fajlba mentse az ertekekeket
xposed modullal pedig belehet agyazni az ertesitesi savba

(#71840) Meggyi001 válasza szabyka95 (#71839) üzenetére

Az aktuális net sebességet csak grafikusan tudja megjeleníteni?

https://gamergep.hu/

(#71841) aelod


aelod
veterán

4.4.2 rendszeren (rootolt) tudtok valami alternatívát arra, hogy az értesítési LED színeket tudjam állítani appokhoz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71842) LilProphet90 válasza aelod (#71841) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nekem anno EZ jött be.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#71843) castiels


castiels
addikt

Küldjetek kérlek olyan üvegfólia rendelhetési linket ahol a sarkainál nem hagy buborékot. Mert lefele kerekedik a készülél és igy nem feszül ra normálisan.

(#71844) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

tudtok javasolni kijelző cserével kapcsolatban céget?

(#71845) aelod válasza LilProphet90 (#71842) üzenetére


aelod
veterán

Igen de itt pl. nem tudom állítani, hogy a vibernél vagy a messengernél milyen színnel villogjon.

Pro verzió kell...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71846) [lAyCsI] válasza Laca0 (#71835) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszi a tippet, azt hiszem írásban is kifogásolni fogom feléjük a dolgot!
Sajnos a FV bszik felvenni a telefont egyenlőre...
Ha bárkinek lenne infója hol lehetne utánanézni a hatályos jogszabályoknak erre az esetre azt nagyon megköszönném!

Az elkerülendő bolt: e-shopping.hu (Turark Team)

-= No way back from Here =-

(#71847) [lAyCsI] válasza castiels (#71843) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

A közel 5 ezres NILKIN uúgy fellevegősödik nálam mint az 2-3 dolláros Alis...
Ahogy olvasgattam amúgy ez készülék függő dolog. Van akinél perfektül felfekszik van akinél bármilyen típust rakhatsz rá, nem lesz jó :(

-= No way back from Here =-

(#71848) [lAyCsI] válasza Aldorfin (#71844) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

keresd Fagyallo-t itt a fórumon

-= No way back from Here =-

(#71849) Aldorfin válasza [lAyCsI] (#71848) üzenetére


Aldorfin
csendes tag

kösz!

(#71850) Doky586 válasza castiels (#71843) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mint minden hajlított szélű kijelző esetén (pl Samsung Edge) ezen telefonnak sem sík a kijelzője, van aki ezt képtelen elfogadni van aki pedig direkt örül neki, ki érti ezt...?

Vannak fóliák amik tökéletesen követik a képernyő görbeségeit.

Üveget pedig hevítve lehet alakítani.. (forrasztópisztolyal)
:DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.