Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) Hipnotic válasza laskr99 (#71300) üzenetére


Hipnotic
tag

Engem mindig ez a felirat fogad: Most nem lehet csatlakozni a hálózathoz. Próbálja később.
És ez után újra kell indítani a telót, hogy legyen újból hálózat.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#71302) laskr99 válasza Hipnotic (#71301) üzenetére


laskr99
addikt

Lehet következőben javítják. 2 hónapja nem adtak ki.

(#71303) Hipnotic válasza laskr99 (#71302) üzenetére


Hipnotic
tag

Jó lenne minél hamarább. Elég nagy hiba, sokat utazok külföldre. Pedig gyorsabb és nem is melegszik annyira mint a legújabb nightly-k.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#71304) laskr99 válasza Hipnotic (#71303) üzenetére


laskr99
addikt

Jaja és nincs annyi idegesítő bug.

(#71305) fery02 válasza Hipnotic (#71291) üzenetére


fery02
addikt

Én mostanában 2-3 hónaponként szoktam, de olyankor tiszta telepítést csinálok.
Csak abban bízok, nem szeretem a dirty dolgokat.

Ilyen időközönként én személy szerint még nem is érzem annyira tehernek a procedúrát, telefon is biztonságos marad, mert a hivatalos útnál még így is aktuálisabb biztonsági tapaszok tudnak a rendszerbe integrálva lenni és a folyamatos újításokból és plusz CM-es extrákból is több gyűlik össze így egyszerre.

Snapshot-ot én akkor használnék, ha az aktuális nightly-val bajom lenne.
Olyankor nem szórakoznék azzal, hogy visszamenőleg próbálgatnék ki picit korábbi nightly-kat, hanem inkább a legutóbbi snapshot-ot felraknám és azzal le tudnám egy időre a dolgot.

(#71306) szabyka95


szabyka95
őstag

az allam leesett ettol a romtol !!, muszaj kiprobalni. jelenleg BUGos, nem megy a kamera, de kinezetre nagyon ottvan
messze top 1 rom kinezetre, meg eletemben nem lattam ilyen szep romot, alig varom, hogy javitsak a kamerat :D

[ Szerkesztve ]

(#71307) szabyka95 válasza szabyka95 (#71306) üzenetére


szabyka95
őstag

update, antutu 58 k-t adott, 3-szor is.
azt kell hogy mondjam, hogy ez smoothabb, szebb meg az exodusnal is !

(#71308) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Miért nem tudom feloldani a telefont a képernyő rákoppintásával?(lezárni le tudom) Android 4.2.2

(#71309) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Erre valaki?
Köszi.

(#71310) smigi válasza bulikavagyok (#71309) üzenetére


smigi
csendes tag

Hali, nem hinném, hogy elmozdult a szalagkábel, de egy próbát megér. Kapd le a hátulját. Majd a felső takaró lapot, meg az alsót is. Csavarokra vigyázz! ;)

Itt egy videó.

[link]

Érintő szalagkábel, felül bal sarok + alul jobb sarok ez az lcd. Össze se kell raknod, egyből tesztelheted, hogy megmarad-e a csíkozódás.

Egyéb esetben meg 9000 aliexpressről, lcd+digitizer+keret egybe, csak át kell pakolni a dolgokat, nem nagy kunszt. Csak az akksi kimaszekolása jelent egy kis hozzáértést, mert azt atombiztosan ragasztották oda.

(#71311) szabyka95 válasza szabyka95 (#71307) üzenetére


szabyka95
őstag

lecsereltem, a kamera miatt erre, ez meg jobb mint a BlurOS, bar kinezetre a Blur elorebb van (de ez szubjektiv)

(#71312) bulikavagyok válasza smigi (#71310) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a segítséget! :R Lehet, h egy ilyen művelet már meghaladja a képességeimet, de végignézem a videót, és lehet, h nekiugrok. Illetve az is visszatart egy kicsit, h még garanciális a teló. Egyébként sanszos, h csak egy kábel mozdult el, mert erre utaló tüneteket produkál a telefon (villódzó kijelző pl).

[ Szerkesztve ]

(#71313) laskr99 válasza bulikavagyok (#71312) üzenetére


laskr99
addikt

Próbáld meg beadni gariba ,hogy ezt csinálja a telefon és nem tudod miért. Hátha. Mert észreveszik ha bele van piszkálva. Látszik rajta ,hogy le volt ejtve?

[ Szerkesztve ]

(#71314) bulikavagyok válasza laskr99 (#71313) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

SufniGSM-es, így kicsi rá az esély, h megcsinálják, de egyébként egy próbát megér. Ez nekem is csak akkor jutott eszembe, amikor az előbb leírtam ide, h még garanciális. :B

(#71315) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Miért nem tudom feloldani a telefont a képernyő rákoppintásával?(lezárni le tudom) Android 4.2.2

(#71316) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv nektek!

szeretném letölteni az összefoglalóban linkelt 30b lollipoppot (amúgy ez lenne a legfrissebb függerlen szoft?) de az LG szerveréről nem megy, azt írja a fájl nem található, a másik link meg egy csomagolt pakk, tele mindenféle számomra ismeretlen mappával és img kiterjesztésű fájllal.

Valaki tudna dobni egy linket a jelenleg elérhető legstabilabb stock lollipoppal? Kicsit már kiakaszt, hogy ha fut a háttérben valami, egyből úgy lelassul a rendszer, hogy használhatatlan... amint a feladatkezelőben kilövök mindent, akkor szalad tovább. Aztán újra és újra belassul... :S Nem emlékszem már, de úgy dereng, hogy a kitkat nem volt ennyire rossz, lehet érdemesebb lenne arra visszatérnem?

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#71317) smigi válasza Nfsman20 (#71316) üzenetére


smigi
csendes tag

[link]

itt a legfrissebb. Az IMEId alapján

(#71318) smigi


smigi
csendes tag

Ilyennel senki sem találkozott?

Cseréltem akksit a G2-mben, eltelt 2 nap, és miután lemerült, töltőre raktam, azonban bekapcsolás után a digitizer megbolondult, nem veszi be rendesen az érintéseket. Szétkaptam megnéztem, hogy esetleg szarul rögzült a szalagkábel, de nem. Rom csere is volt. Visszatértem a jó öreg 10e-s variánsra is, de a probléma ezentúl is fennállt. Egy megoldás van. Ha teljesen áramtalanítom a cuccot, értsd power gombbal újraindítom majd hangerő fel + power míg teljesen ki nem kapcsol, várok pár secet, bekapcsolom akkor megint minden frankó. Tehát az érintőnek semmi baja.
Esetleg olyanra gyanakszom, hogy az alaplap megjegyzi a beállításokat, és kikapcsolt állapotból bootolva valamiért ezt a hardware elemet nem kezeli jól, csak ha tolok neki egy hidegindítást.
Valaki találkozott már ezzel a problémával? Nagyon szívesen fogadnék bármilyen segítséget ;) :R

(#71319) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok.
Tegnap elhasalt a telefon gyari toltoje. Most a 4x gyari toltojevel toltom. Elvileg ezzel nagy kart nem okozok vele?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#71320) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!

Drága barátom össze törte a G2-je kijelzőjét, aztán még hetekig használta úgy, merthogy a digitizernek semmi baja nem lett, tökéletesen működött. Mostanra eljutott abba az állapotba, hogy be sem kapcsol a telefon. Gondolom, a törött kijelző előbb utóbb megbosszulja önmagát, mert más nem indokolná ezt a viselkedést. Az egy dolog, hogy majd 30 egy kijelző csere, ennyiért meg már vehet egy másig G2-t is, de nem akar. A kérdés inkább az, hogy lehet-e még valamennyi pénzt csinálni így a telefonból, vagy inkább ívelje meg a fedeles irattároló irányába és felejtse el?

(#71321) fery02 válasza kelly416 (#71320) üzenetére


fery02
addikt

Bőven fele összegből saját maga is cserélhet kijelzőt egy kis ügyességgel, pár hozzászólással korábbról volt is téma. Persze ha valóban az a baja a telefonnak.

-------------------------------

@firemanus82: Persze hogy nem okozol vele kárt.
Igazából még kímeled is inkább vele az akksit, mivel a lassabb töltés kevesebb extra hőtermeléssel jár.

(#71322) Nfsman20 válasza smigi (#71317) üzenetére


Nfsman20
tag

Köszi, ezt ismerem, de a telóm T függő, csak gyűlölöm a sok felesleges appot, ezért függetlent szoktam rárakni.
Vagy ne vergődjek vele, rakjam fel a T-s szoftot és rootoljam/takarítsam le, ami nem kell?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#71323) firemanus82 válasza fery02 (#71321) üzenetére


firemanus82
senior tag

Koszonom. Valami ilyesmiben biztam :)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#71324) castiels


castiels
addikt

Ha jobban melegedik a készüléknek a hátulja az mire utal? Semmire romolás stb, csak alaphasználat

(#71325) stefi68


stefi68
addikt

Az normális, hogy a Google Play adathasználata 1 nap alatt 68 MB? :Y

Költői kérdés volt.... Tudom, hogy nem normális, de akkor is.
Minden felesleges szinkronizálás le van tiltva a fióknál (bár ennek semmi köze nem kellene legyen a Play-hez), továbbá az appok frissítése, a frissítés keresése is

Most beállítottam, hogy csak wifin forgalmazzon, majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71326) fery02 válasza castiels (#71324) üzenetére


fery02
addikt

Az arra utal, hogy használod. :D
De amúgy ezt most így viccen kívül, Snapi800 egyébként is melegedős fajta, pláne most a melegekben.
Nem kell vele foglalkozni.

----------------------------

@firemanus82: Szívesen! :)

(#71327) kelly416 válasza stefi68 (#71325) üzenetére


kelly416
veterán

Én jártam már úgy, hogy wifi-n neki látott frissíteni, mert csak azon frissíthet, de közben meg elveszítettem a wifi jelet (kisétáltam a kapuhoz, én balga) és egy frissítés nem akart tovább várni, folytatta a munkáját mobilneten...

(#71328) -Fly- válasza Nfsman20 (#71322) üzenetére


-Fly-
tag

Tudomásom szerint ez a legfrissebb magyar ROM:
https://drive.google.com/file/d/0Bz3drBrqTvXdWXN2U2I2WVNtZFE/view?usp=sharing
80230d

(#71329) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Miért nem tudom feloldani a telefont a képernyő rákoppintásával?(lezárni le tudom) Android 4.2.2

(#71330) laskr99 válasza adamcsik (#71329) üzenetére


laskr99
addikt

Factory reset? Beálítás?

(#71331) SirRasor válasza adamcsik (#71329) üzenetére


SirRasor
őstag

Ha újabb romról mentél régebbire, akkor guglin keress rá; van leírás, amivel lehet aktiválni a dupla koppot.

MÁS: Nem akar a GPS menni. Azt mondja, hogy lát 12 műholdat, ebből HASZNÁL 7-et, de "No lock" van, tehát nem tudja meghatározni a helyzetemet. Miért? Ez valami általános hiba? Csináltam egy csomó tweakelést, még a gps.conf-ot is kitöröltem (hogy buta módban menjen, de így legalább nem hátráltatja semmi), megcsináltam a papírral való kipócolást az antennánál, de semmi :( Ötletek?

Make Love not war!

(#71332) laskr99


laskr99
addikt

Valaki nem tudja mennyiért lehetne kijelzőt cseréltetni? A feljött kijelző idáig bírta és kettétört. Közepe nem nagyon érzékel.

(#71333) castiels válasza laskr99 (#71332) üzenetére


castiels
addikt

20 körül.

(#71334) sisley76 válasza adamcsik (#71329) üzenetére


sisley76
tag

http://youtu.be/UrolE-PrE9U
Valszeg a rendszert nem kell úhratelepítenez. A fenti video alapján az érintő firmware-t tudod alaphelyzetbe állítani :K

(#71335) laskr99 válasza castiels (#71333) üzenetére


laskr99
addikt

Néztem ebayen 12-ért keret+kijelző csak nem tudom ,hogy ezek miben térnek el a gyáritól és hogy van e hozzá ragasztó.

(#71336) Zoja™ válasza laskr99 (#71335) üzenetére


Zoja™
őstag

A keretes verzió már össze van ragasztva, azzal neked már nem kell foglalkoznod, csak át kell szerelni a többi alkatrészt.

(#71337) laskr99 válasza Zoja™ (#71336) üzenetére


laskr99
addikt

Minőségben más mint mondjuk az eredeti?

(#71338) Zoja™ válasza laskr99 (#71337) üzenetére


Zoja™
őstag

Fényerőben és színvisszaadásban egy kevés differencia van, de bőven megfelelő kategória az utángyártott is.

(#71339) laskr99 válasza Zoja™ (#71338) üzenetére


laskr99
addikt

Ebayen nem rendeltem még soha ezért néztem ezt a kettőt:
http://www.ebay.com/itm/LG-G2-D802-D805-LCD-Screen-Digitizer-Touch-Bezel-Frame-Black-Global-Version-/151674050661?hash=item23507a5865:g:K~0AAOxyYSdS~Uzy#shpCntId
http://www.ebay.com/itm/Black-Front-Frame-Full-Touch-Digitizer-LCD-Screen-Display-Assembly-Fr-LG-G2-D802-/361193918233?hash=item5418d5cf19:g:Pd4AAOSwZG9Wl2Bn
Ezek gyáriak vagy utángyártottak?

(#71340) laskr99 válasza Zoja™ (#71338) üzenetére


laskr99
addikt

Ezeken az utángyártottakon is Gorilla Glass van vagy csak sima üveg?

[ Szerkesztve ]

(#71341) laskr99 válasza laskr99 (#71339) üzenetére


laskr99
addikt

Vagy ez:
http://www.ebay.com/itm/Full-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-For-LG-G2-D802-with-Frame-Black-Tool-/181322982260?hash=item2a37b12374:g:COgAAOSwq19XBiWJ

(#71342) kelly416 válasza laskr99 (#71340) üzenetére


kelly416
veterán

Légy kedves, ha 5 percen belül vagy, módosítsd a hozzászólásod, ne kreálj újat, ahogyan azt a fórumszabályzat is kéri. Köszönöm.

(#71343) Nfsman20 válasza -Fly- (#71328) üzenetére


Nfsman20
tag

Köszi szépen, végül ezt tettem fel, mostmár hasít rendesen :D újra szeretem a G2-t!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#71344) laskr99 válasza kelly416 (#71342) üzenetére


laskr99
addikt

Tableten voltam és nem engedte már. Általában úgy szoktam. Bocsánat.

(#71345) kelly416 válasza laskr99 (#71344) üzenetére


kelly416
veterán

Érdekes, én szinte mindig mobilról vagyok, mégis engedi. Mindegy, nem gáz, ennyitől nem dől össze a világ, csak figyelj oda, ne kelljen megint figyelmeztetni ezért. ;)

Szerk.:
Most direkt kipróbáltam, nekem működik. Szóval ha én szólok, nincs baj, csak ha egy TG szól 2x is, lehet, hogy a másodiknál már szankció is lesz. Az meg senkinek nem jó.

Szerk 2:
Érdekes. Lehet, megérne egy jelzést, nálam semmi hasonlót nem csinál.

[ Szerkesztve ]

(#71346) laskr99 válasza kelly416 (#71345) üzenetére


laskr99
addikt

Van,mikor 1 perc után a szerkesztés gomb eltűnik. De ez szerintem valami net vagy chrome hiba mert van mikor hibásan fehéren kék betűkkel jeleníti meg.

(#71347) castiels válasza laskr99 (#71346) üzenetére


castiels
addikt

Szerintem ne szórakozz a kìnai kijelzővel.

Nekem volt kìnai is és gyàri is.

A kìnai kilógott a keretből. Elengedte a ragasztó, fityeget.

Az àllapotjelző led undoritó.. A gyàri a jó szerintem.

(#71348) laskr99 válasza castiels (#71347) üzenetére


laskr99
addikt

Csak nincs pénz rá és kéne most a telefon. Az érintés az ép részen is elszállt egy idő után. Elvileg az egyik oem azaz gyártói.

(#71349) stefi68


stefi68
addikt

Mi történt a Blur OS-sel?

"Thread closed while under investigation."

Végre valami kis érdekesség romolás téren és erre bezárják a topikját... :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71350) castiels válasza laskr99 (#71348) üzenetére


castiels
addikt

Àhh. Kamu.. Csak is eredetit ajànlok. Van itt ph-n aki nagyon szépen dolgozik. 100% eredetit tesz bele, és olyan mintha a boltbol hoznâd ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.