Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) laskr99 válasza castiels (#71350) üzenetére


laskr99
addikt

Azt nem tudod ,hogy mennyire drágán dolgozik?

(#71352) castiels válasza laskr99 (#71351) üzenetére


castiels
addikt

Érdeklődd meg, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#71353) laskr99 válasza castiels (#71352) üzenetére


laskr99
addikt

Tudsz egy nevet mondani kit keressek?

(#71354) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék tőletek!
Adott Egy LG G2 CloudyG2 3.3 szoftverel,5.0.2 androiddal.
Szeretném rárakni a gyári szoftvert,de fogalmam sincs,hogy miként lehetne.
A kezdő leírásban szereplő módszerrel nem sikerül,mert 2%-nál befejezi és minden marad a régi.
Eleve a download módnál egy másik kijelző jön be,ahol szeretné az új szoftvert telepíteni.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#71355) szabyka95


szabyka95
őstag

Ebben benne volt 50 perc jatek is (Plague inc)
A homerseklet nem ment soha 65 fok fole.
Temasek 9.1 es ROMjat hasznalom. Reg volt ilyen jo akkuidom!

[ Szerkesztve ]

(#71356) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Holnap az enyém is megy vissza a szervizbe, mivel pár hónapja elkezdte eldobálni a GPS jelet...
Remélem megoldják a problémát :U

-= No way back from Here =-

(#71357) Fredy02


Fredy02
tag

Nálam nem fasza ez a cm13. Trebuchet app fc zik ha törlök valamit a fő képernyőről. Telepítés gyári lollipopról előtte utána wipeok internal kivételével.

S23U

(#71358) sisley76 válasza Fredy02 (#71357) üzenetére


sisley76
tag

Pont ugyanezt a Snapshot verziót használom, ugyan a trebuchet helyett nova-t, de közel gyári 4.2.2 képernyőidőket érek el vele és ami a lényeg, h nagyon stabil. Tetszik egyenlőre az a CM13. Érdekességképpen a CM12.1 csontra ugyanezekkel a progikkal jobban melegítette a telót. Sőt a Tasker-rel a hátsó LEDek is rendesen visszajeleznek :))

(#71359) Fredy02 válasza sisley76 (#71358) üzenetére


Fredy02
tag

Biztos csak nálam van gond, de nem tudom mi lehet. Tegnap raktam fel, de így nem hagyom rajta. 3ó 50p kijelzőidő, abból 1,5ó navi volt, tehát nem vészes annyira, de a wifi nem tudom miért van ennyire elöl sztm az nem normális. Mit kéne tennem újrahúzni? Lehet gond hogy simán feltoltam gyári lollira, cwm recoveryvel?

S23U

(#71360) sisley76 válasza Fredy02 (#71359) üzenetére


sisley76
tag

Én is gyári Lolli-ra tettem fel. Igaz nekem kb most fél éves az akksim - ami tuti számít -, 2/3 alacsonyabb (benti) fényerő, 1/3 kinti világosabb, félóra navi, félóra hívás, a többi netezés (fele 4G fele wifi), kijelzőidő 3h 40p.13h megy a készülék és most vagyok 56%-on. Ez nálam egy tök átlagos nap vele. Sztem az egyik legfontosabb, hogy nincs egyáltalán semmi GAPPS. Már egy ideje így androidozok. Valszeg a fentiekhez mind az új akksi, a közel 0 Google cuuc, ill talán a Marshmallow(?) is hozzájárul.

(#71361) Fredy02 válasza sisley76 (#71360) üzenetére


Fredy02
tag

Nem is az akksi a fő gond, igaz nekem az 2+ éves. A gond inkább az hogy egyszerűen nem működik jól a rendszer, így ebben a felállásban, ami egyedi eset mert nálad is és másnál is jól megy. Most megpróbálom újrahúzni más Gappsal, és meglátjuk mi lesz.

S23U

(#71362) sisley76 válasza Fredy02 (#71361) üzenetére


sisley76
tag

Mondjuk csak próbaképp, próbáld ki 1x GAPPS nélkül. Futottam bele ilyen hibába. Max a teszt erejéig .vcf-be mentsd el a számaidat. Már csak a teszt elhúzódása végett azért tudd használni is azt a mobilt ;)

(#71363) stefi68 válasza szabyka95 (#71355) üzenetére


stefi68
addikt

Honnan veszed ezeket a linkeket/infókat a Temasek féle CM-13 frissítésekről?

Twitteren valóban írja, meg hogy a kamerával gond van, meg hogy a kisfia kórházba került mert eltörte a kisujját, meg ilyenek...
De a rom elérhetőségről, letöltési link, changelog, stb. semmi infó :(

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71364) Fredy02 válasza sisley76 (#71362) üzenetére


Fredy02
tag

Most raktam fel újra pico gappsal, tényleg csak az alap dolgok vannak benne, most adok neki még egy esélyt aztán meglátjuk mi lesz.

S23U

(#71365) szabyka95 válasza stefi68 (#71363) üzenetére


szabyka95
őstag

kovetem ot is
ide szokta feltolteni a kernelet/temasek romjat d802re

siman meglesz az 5 ora + jatek nelkul.
uj akkuval kivancsi lennek, hogy birna

[ Szerkesztve ]

(#71366) stefi68 válasza szabyka95 (#71365) üzenetére


stefi68
addikt

Na eljutottam én is a Google+ -on keresztül zg85 Temasek rom gyüjteményéhez

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71367) szabyka95 válasza stefi68 (#71366) üzenetére


szabyka95
őstag

annyi ROM van azt sem tudom melyiket probaljam ki :D :D
de maradok temaseknel, tapasztalt developer, a kernel keszitojevel egyutt

[ Szerkesztve ]

(#71368) Fredy02 válasza Fredy02 (#71364) üzenetére


Fredy02
tag

Egyelőre minden okés, de a wifi ugyanúgy meríti, viszont lehet megvan annak is az oka, éspedig :beállítások, wifi, speciális, tartsa bekapcsolva alvó módban az mindigen volt, most kilőttem aztán ki derül.

S23U

(#71369) norberto212


norberto212
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Sajnos nagy ostobaságot csináltam. D802-m van 5.0.2-vel, rootolt. xcam-ot szerettem volna telepíteni recoveryben, de amikor az installra mentem simán újraindult a recovery. Gondoltam megpróbálom autoreccel újratelepíteni, ezt engedte is. Recoverybe újraindításnál viszont nem, hogy nem indult újra de semmire nem reagál, töltést nem vesz. Ha gépre dugom, akkor nagyon sok új meghajtót akar megnyitni. Lehet tenni valamit?

(#71370) laskr99


laskr99
addikt

Szerintetek a G2-őm törött kijelzővel,doboz nélkül,nem gyári töltővel, sim tű nélkül,nem gyári fülessel mennyiért tudnám eladni? Hozzápótolással vennénk egy hibátlant.

(#71371) laskr99 válasza norberto212 (#71369) üzenetére


laskr99
addikt

Gyári lg szoftver? Újrarakni/javítani a szoftvert?

(#71372) castiels válasza laskr99 (#71370) üzenetére


castiels
addikt

5 max.

(#71373) norberto212 válasza laskr99 (#71371) üzenetére


norberto212
csendes tag

Nem lehet.

(#71374) szezso15 válasza norberto212 (#71369) üzenetére


szezso15
addikt

Ilyet csinált nekem is, én még download módba be tudtam lépni. Azt próbáltad? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#71375) norberto212 válasza szezso15 (#71374) üzenetére


norberto212
csendes tag

Igen, de semmit nem csinál.

(#71376) norberto212 válasza szezso15 (#71374) üzenetére


norberto212
csendes tag

Vissza tudtad hozni valahogy?

(#71377) szezso15 válasza norberto212 (#71376) üzenetére


szezso15
addikt

Sikerült beraknom download módba, ügyesnek kell lenni hozzá. Aztán mehetett a KDZ flash és az helyrerakta nekem. :)

Nem lehet, hogy lemerültél?

*Hajrá Loki!* i15+

(#71378) norberto212 válasza szezso15 (#71377) üzenetére


norberto212
csendes tag

Igaz, hogy 30%-on volt, de most nem veszi a töltést sem

(#71379) Tüske0614 válasza norberto212 (#71378) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Elvileg vissza lehet hozni nekem már volt igy és adb vel sikerült .

(#71380) norberto212 válasza Tüske0614 (#71379) üzenetére


norberto212
csendes tag

Le tudnád írni, vagy linkelnél leírást?

(#71381) Tüske0614 válasza norberto212 (#71380) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Átküldöm privben remélem még él a link mert én is kaptam .

(#71382) Tüske0614 válasza Tüske0614 (#71381) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Szerintem nem él a link..bocs telról vagyok

(#71383) Zoja™ válasza norberto212 (#71369) üzenetére


Zoja™
őstag

Ezt a módszert akkor tudjuk használni, amikor KDZ-s frissítésnél hiba lép fel és a telefonunk bekapcsolás után csak az LG logóig jut, ugyanakkor PC-hez csatlakoztatva legalább 15 külön partíciót látunk.

A művelet elvégzéséhez szükséges fájlok: [link]

Lássuk tehát lépésenként:

1. Csomagoljuk ki a letöltött fájlokat egy mappába valahová a számítógépen (mondjuk legyen a neve lg_g2_unbrick)
2. Ebben a mappában lévő harddisk.bat -ot kell elindítanunk, de ezek közül azt, amelyikkel a telefon a PC-hez csatlakozik. Tehát ha 1-es harddisk a g2, akkor azt, ha a 2-es, akkor a 2-est. (ennek mikéntjéről lásd a következő pontot)
3. Kattintsunk a bat fájlra, ekkor megjelenik egy parancssori ablak,a melyben 1,2,3,4,5 lehetőségek vannak feltüntetve, amelyek különböző LG telefonokat jelölnek. Ekkor értelemszerűen a 802-höz tartozó számot, vagyis a 2-est kell beütnünk, majd nyomjunk enter-t.
4. Ekkor elindul a program, vagyis látható, hogy rawwrite diskdrive történik, és a folyamatot számokban is jelzi. (pl. 1024+0 record, aztán 2048+0 record stb)
A folyamat futása alatt nem kell hozzányúlni, kb 2-3 perc alatt lefut, a végén pedig kiírja a parancssori ablak utolsó sorába, hogy "Press any key to continue..." - ekkor minden jól sikerült. Mostmár van download módunk.
4/a. Abban az esetben, ha a 2.) pontban leírtak szerint nem találtuk el, vagy nem látjuk, hogy melyik meghajtó a telefonunk, mondjuk az 1-est indítottuk el és error-t ír ki, akkor jöhet a 2-es, ha az sem jó, akkor 3-as, és így tovább.

Ha minden rendben ment és van download módunk, akkor el is kezdhetjük a KDZ frissítést.

(#71384) norberto212 válasza Zoja™ (#71383) üzenetére


norberto212
csendes tag

Millió köszönet nektek!!!!!!!!! Megmentettetek egy telefon vásárlástól! Lefutott a folyamat, sokadik próbálkozásra ugyan, de bejött a download mode. Kitkat volt nálam letöltve, mindjárt letöltök egy lollit és megy vissza az... a lényeg hogy innen már sínen vagyok! Köszönöm! (9% maradt az akkumulátorban :) )

[ Szerkesztve ]

(#71385) Zoja™ válasza norberto212 (#71384) üzenetére


Zoja™
őstag

Örülök, hogy sikerült. :)

Reméljük nem lesz ,,legközelebb" de ha mégis, akkor ajánlom olvasd el először az összefoglalót, ez a leírás is onnan származik.

(#71386) norberto212 válasza Zoja™ (#71385) üzenetére


norberto212
csendes tag

Elolvastam, de valamiért (valószínű a pánik hevében), már egyből telefon szétszedéses megoldásokról szóló oldalak kerültek elém. Valamiért e fölött átsiklottam. A linkelt fájl sem volt először elérhető. De végül is sikerült.

Arra esetleg van ötlet, hogy recoveryből miért nem tudtam telepíteni? Csak visszatért a recovery főképernyőjére.

(#71387) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok, cseréltetett már valaki akksit a telefonjában? Manapság mennyiért tennének bele egy új akksit (munkadíjjal) és Bp.-en hol érdemes? Ezt a telefont simán használnám még tovább, csak az akksija kezd legyengülni 2 év után.

(#71388) david.magony


david.magony
csendes tag

Sziasztok !

Remélem végig tudjátok majd olvasni a kis regényem :D

Érdeklődnék, hogy teljesen be lett e brickelve a telefonom, remélem tudtok segíteni. Azzal kezdődött az egész, hogy stock romról akartam átjönni, mert az eredeti már egy napja folyamatosan ki-be kapcsolgatott. Aztán ma délutánra már be se kapcsolt csak az LG logóig jutott, próbáltam download mode-ot és recovery-t is de semmi. Aztán találtam xda-n egy unbricket amihez linuxot kellett használni. Megcsináltam, de így se volt semmi download mode. Ott később azt írták, hogy akkor próbáljak belépni twrp-be mert a linux-os kódozáskor azt kellett feltenni a recovery.img helyett.

Beléptem a factory reset menübe végig okéztam és ott kifagyott a factory reset processing-nél. Azóta csak abba a recoverybe jutok be, semmi download mód és a gép se érzékeli.

Szerintetek már csak papírnehezéknek jó a telefon vagy még valamit lehet vele kezdeni? Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#71389) Zoja™ válasza norberto212 (#71386) üzenetére


Zoja™
őstag

Halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lehetett a recovery-vel, de ilyen problémák után mindig érdemes szűz gyári rendszerre vissza állni és elölről elkezdeni a mókolást.

(#71390) norberto212 válasza Zoja™ (#71389) üzenetére


norberto212
csendes tag

Ha be volt dugva a pendrive a telefonba, az install menübe nem engedett belépni. Backupot és recovert engedett. :)

(#71391) castiels


castiels
addikt

G2 telenoros készüléknek mennyi lenne a reàlis ràfizetés a g4 re ami szintén telenoros 2 év garis?

(#71392) fery02 válasza krisz12071 (#71354) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ha él még a TWRP-d, akkor legbiztonságosabban úgy tudsz gyárira visszamenni, ha flash-elsz egy DroidMester stock v20G zip-et. Ez a flash folyamat végén rákérdez, hogy a root-ot is eltüntesse-e, de a TWRP-t mindenképp viszi majd magával és helyette visszapakolja a gyári recovery-t, szóval full gyári lesz ettől az egész telefonod.
Pluszban esetleg erre még Pc Suite segítségével frissíthetsz Lolli-ra is (az a v20G csak KitKat).

Ha pedig már nincs TWRP-d és a fenti módszer kiesik, akkor próbálj meg valahonnan szerezni egy v10E kdz fájltés azt próbáld download módból flash-elni, mert az a kiadás fut végig a legnagyobb valószínűséggel valamiért!

[ Szerkesztve ]

(#71393) castiels


castiels
addikt

Valaki tudna segìteni?

Ez biztos eredeti gyàri lg 2 töltő?

[kép]

(#71394) LilProphet90 válasza castiels (#71393) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem igen, az enyém is csomagolt, minden passzol.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#71395) castiels válasza LilProphet90 (#71394) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#71396) reap3r


reap3r
aktív tag

Van bármiféle skin, amit tud valaki ajánlani a G2-esre? Jól tapad, jobb lesz a fogása és nem egy hét után kuka?

(#71397) Marquess válasza norbert1998 (#70600) üzenetére


Marquess
tag

Hali all...
Nagyon gondolkozom,hogy megvállok a g2 telomtól..:(..Kérdés,hogy mennyire éri meg váltani G3-ra vagy Iphone 6s / 6plusra...
Ha valaki tud valami értelmeset akkor szívesen fogadom ...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#71399) fery02 válasza reap3r (#71396) üzenetére


fery02
addikt

Én Slickwraps-ról rendeltem és tökéletesebb nem is lehetne a skin.
Még a sarkoknál is hihetetlen jól tapad, máig is, pedig halloween-kor rendeltem az enyémet (akkor olyan kedvezmény volt rendeléskor, ami gyakorlatilag a szállítási költséget fedezte nekem), szóval bátran ajánlom.

Utólag hajszárítóval lehet javítani is, pl ha véletlenül körömmel bele sikerül kapni és feljön picit valahol, szinte nyom nélkül korrigálható vele.

Sajnos G2-re nem túl nagy a választék (az újabb telefonokhoz képest az oldalon), ami gondolom azóta sem nagyon változott.

---------------------------

@Marquess: G3-ra már szerintem se.
Alapból is néhány dologban visszaesés lenne (visszakeresve találhatsz konkrétumokat, de hogy említsem a legfőbbet, az a gyengébb üzemidő) és már a G3 sem mai telefon.

[ Szerkesztve ]

(#71400) LilProphet90 válasza reap3r (#71396) üzenetére


LilProphet90
senior tag

EZT javaslom. Több, mint fél évig használtam (kijelzőtörésig), semmi baja nem volt. A sarkok kicsit kritikusak felhelyezés szempontjából (hajszárítózás), illetve bizonyos extrém helyzetekben (alvás közben falnak nyomtam) a bal alsó sarokelem elmozdult, de ha visszaillesztettem és erősen rányomtam, ismételten fix volt. Nagyon minőségi érzetet keltett.

(#71397) Marquess: G3 szerintem felejtős, nem előrelépés. Droid fronton mindenképp már a Snapdragon 820-as generációban gondolkodnék, az már igazi fejlődés (OnePlus 3 pl. mindennel együtt 125e Ft), az SD800 és közte csak toporgás volt CPU fronton. Már az S650 is köröket ver a tavalyi 810-esre. i6s pedig egyéni preferencia kérdése, ha váltanál platformot, jó döntés.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.