Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) akooos válasza FREWW (#71599) üzenetére


akooos
veterán

Hát furcsának tartom, hogy akkor nem rebootol csak, ha van értesítés. Fogalmam sincs mi lehet az oka ennek :D

Ma kaptam meg egy kollégám tabletjét ami mindenféle kapcsolat nélkül (se net, se wifi, se semmi) elkezd appokat telepíteni factory reset után is. Valószínűleg beépült a kernelbe valami vírusjellegű szar. Nálad is hasonló lehet a helyzet. Nem volt rajta valami nem oda illő app?

Samu S4-en volt olyan, hogy root után random rebootok voltak. Ott egy Xposed modul oldotta meg a dolgokat. Sajnos konkrét válasszal nem tudok szolgálni, de ezeknek nézz utána, hátha van hasonló megoldás G2-n.

(#71602) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok! Kellene nekem valami biciklire vagy motorra szerelhető telefontartó tok vagy valami. Jól rögzítsen, nehogy elrepüljön a telefon, meg pár csepp esőt is bírhat az nem volna baj. Valami ötlet? Néztem az olyanokat amibe belecipzározod a telefont, de a kisebb méretbe nem megy bele, a nagyobba meg lötyög.

(#71603) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Sajnos az én kijelzőm is tönkre ment.
Tudtok ajánlani valakit aki jó áron cserél kijelzőt?

Thx!

(#71604) castiels válasza zsolt320i (#71603) üzenetére


castiels
addikt

Szia.

Legjobb megoldás: fagyallo

(#71605) FREWW válasza akooos (#71601) üzenetére


FREWW
újonc

Megpróbáltam azt,hogy recoveryben törlöm az összes partíciót és úgy is egy teljesen új,vírusmentes KDZ-vel összerakott rendszer,de mindhiába :/ Valószínűleg beviszem akkor. Köszönöm a segítséget! :)

(#71606) szabyka95 válasza FREWW (#71605) üzenetére


szabyka95
őstag

Sokkal több partíció van, mint ami twrpbol látható

(#71607) stefi68 válasza FREWW (#71605) üzenetére


stefi68
addikt

A recovery-ben csak a tartalmát törlöd, magát a partíciót nem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71608) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Hogy lehet ezt a "Médiakiszolgáló"-t leállítani vagy akár un-installálni..?
Nagyon zabálja az aksit pár napja...

Gyári 5.0.2 firm és root van. task managerben nem szerepel, telepített programok közt nem szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#71609) porse válasza Doky586 (#71608) üzenetére


porse
senior tag

Nem videot nezel böngészőből? Vagy mire használtad?

... szerintem.

(#71610) Doky586 válasza porse (#71609) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

csak szöveget olvasok böngészővel, semmi video...

(#71611) ricshard444


ricshard444
veterán

Nyomkodtam pár órát a G2-t, mert végül lett véve egy.

Szerintem nagyon "kompakt", fürge és jó telefon. Nem tudok nagyon belekötni, főleg nem ennyiért. Ajánlott vétel.

Egyedül Wifi fogja gyengén a jelet. Míg nekem Mate 8-n 5/4-s a jel, addig a G2-n 1-2s.

A képek is elég szépek amiket csinál, tényleg le a kalappal a régi csúcsmodell elött. A G3 ehhez képest egy szemét szvsz.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#71612) ricshard444 válasza ricshard444 (#71611) üzenetére


ricshard444
veterán

A Wifi-re van valami megoldás? :(

Vannak dolgok...

(#71613) castiels válasza ricshard444 (#71612) üzenetére


castiels
addikt

Lehet ennyit bir, nálam nem volt még ra panasz.

(#71614) Gercsi válasza [lAyCsI] (#71575) üzenetére


Gercsi
tag

Szia!

Nekem most jött vissza 3 hét után a G2 a szervizből, sajnos nem tudják megcsinálni, ezért a Vodafone-t kérték a cserére, ahol árban a G3 van most vele egy kategóriában ( GO+ B kategóriás előfizum van), de volt lehetőségem ráfizetni és így G4 lett belőle. :D

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#71615) Senda


Senda
újonc

Hello. Nem régóta van nálam egy G2 D802-es készülék. Eredetét nem tudom, magánszemélytől vettem függetlenül. Vodás előfizum van 15 éve. A problémám a következő: random időközönként kiírja, hogy a telefon nem jogosult, inditsa ujra a készüléket, ha a probléma továbbra is fenn áll, lépjen kapcsolatba a szolgáltatójával. Egyik alkalom hétfőn délután volt, másik péntek(ma)estefelé. Amikor újraindítom a telefont, akkor egy pillanatra kiirja, hogy szolgáltatás letiltva, majd Vodafone Hu és működik. Tudom használni a telefont, tudok hivni, engem is tudnak hivni. Ha le lenne tiltva akkor egyáltalán nem tudnám használni ugye?

(#71616) F-ECT$


F-ECT$
titán

4.4.2-es Telekomos rom van a telefonomon, pár napja elkezdett iszonyatosan merülni. Semmi új app nem került fel, gondolom valami frissítés okozza a galibát. Feltűnt, hogy az Android Rendszer és Android Operációs Rendszer fogyasztása ugrott meg, de ez nem segít kideríteni, hogy mi is tartja ébren a CPU-t az idő 90%-ban.

Van erre valamilyen app, ami segít kideríteni, hogy mi nem engedi sleep-be a CPU-t?

Dive ever, work never.

(#71617) stefi68


stefi68
addikt

A Google Play szolgáltatások a ludas nálam megint. Azon belül is a net_scheduler a GCM_CONN és a GCM_HB_ALARM.
Hogy mik ezek nem tudom, de már kezd telel lenni a ....(majdnem csúnyát mondtam) a Google vackaival.

Régebben olvastam, hogy AOSP romoknál van megoldás a Gapps nélküli létre, lehet előásom megint a témát.

Igazából csak a névjegy és naptár szinkronizálás kellene.
Még Play nélkül is tudnék élni :K

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71618) F-ECT$ válasza stefi68 (#71617) üzenetére


F-ECT$
titán

Amúgy nem lehet valamit kezdeni vele? (Leszedni, feltenni újra, ilysemi.)

Dive ever, work never.

(#71619) stefi68 válasza F-ECT$ (#71618) üzenetére


stefi68
addikt

Igen, meg lehet próbálni eltávolítani a frissítéseit a Google Play és Szolgáltatásainak (én most tesztelem), majd újra frissíteni. Majd kiderül...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#71620) goblin1983 válasza stefi68 (#71619) üzenetére


goblin1983
tag

Ez általában szokott segíteni. Ha mégsem, akkor még egy frissítést szerintem meg lehet várni. Ha nem jó, akkor szerintem marad a hard reset.

(#71621) F-ECT$ válasza stefi68 (#71619) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ma reggelre lemerült, pedig 90% körül tettem le este :(

Dive ever, work never.

(#71622) Thrawn válasza F-ECT$ (#71616) üzenetére


Thrawn
félisten

BetterBatteryStats?
Valószínűleg a Google Play-szolgáltatások vagy a Google Szolgáltatások keretrendszer a ludas (esetleg mindkettő), valamit nagyon elszabtak Google-ék vele az utóbbi időben. Törölj ezeknél adatot+cachet, reboot aztán hagy szedje össze magát újra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71623) Laca0


Laca0
addikt

Tavaly szeptemberben cserélték a telefonomat 3 javítás után. Gsm boltos. Most az akku drasztikusan merül, egy éjszaka 40%-ot.
Szerintetek ilyenkor újraindul gar? Az akkura van ilyenkor 1 év?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#71624) Thrawn válasza Laca0 (#71623) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71625) [lAyCsI] válasza Gercsi (#71614) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Legalább neked megoldódott a dolog...
Nekem már bő 1 hónapja van bent, ill mint kiderült a TeleMax-hoz került kapacitáshiány miatt :W
Már náluk is voltam személyesen, mert a szerviznek sem válaszoltak a mailre állítólag, még mindig alaplapra vár...
Nemrég hívtam az LG központi ügyfélszolgálatát, hogy akkor mi a tényállás a csereutalvány ügyében, de ott is csak vakarják a fejüket, majd visszahívnak :U
Az első körös szerviz után (2 nap) most azért elég nagyot csalódtam az LG hozzáállásában mert mindenhol csak lepattintanak, és várjak... kösz de meddig??? :(

-= No way back from Here =-

(#71626) [lAyCsI] válasza stefi68 (#71617) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

uez megy nálam is :K
és Greenify sem tudja automatikusan hibernálni a GP-t, csak ha belemegyek és rábökök,
ha elindul addig ébren is tartja a telefont... fsz kivan de tényleg! :(((

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#71627) Zoja™


Zoja™
őstag

A Google Play szolgáltatások okozta aksi szívásra, van elvileg egy script, bár szerencsére nekem nem volt vele problémám, így kipróbálni sem tudtam.

Itt lehet bővebben tájékozódni róla: XDA fórum

[ Szerkesztve ]

(#71628) Sanki


Sanki
addikt

Google edition 1.5 után milyen romokat érdemes kipróbálni? Olyan kellene, ami stabil.

(#71629) szabyka95 válasza Sanki (#71628) üzenetére


szabyka95
őstag

rakd fel egyszer az exodust :D soha vissza nem tersz stockra

(#71630) Sanki válasza szabyka95 (#71629) üzenetére


Sanki
addikt

Ez lenne az?
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development/team-exodus-t3334222

(#71631) szabyka95 válasza Sanki (#71630) üzenetére


szabyka95
őstag

igen.
miutan hasznalod egy keveset s ha visszatersz stockra, latni fogod mekkora a kulonbseg
en lassan minden romot vegigprobaltam (6.0), de mindig exodusra terek vissza

[ Szerkesztve ]

(#71632) Sanki válasza szabyka95 (#71631) üzenetére


Sanki
addikt

Számomra a lényeg, hogy stabil legyen és minden funkció működjön. Ne kelljen felesleges alkalmazásokkal pótolni a hiányzó dolgokat.

(#71633) szabyka95 válasza Sanki (#71632) üzenetére


szabyka95
őstag

a taviranyito ami allitolag nem mukodik, bar nem probaltam, mert nem hasznalom

(#71634) Sanki válasza szabyka95 (#71633) üzenetére


Sanki
addikt

Az még nem akkora gond.

(#71635) szabyka95 válasza Sanki (#71634) üzenetére


szabyka95
őstag

en azt ajanlom, hogy probald ki az exodust. garantaltan nem banod meg. sokkal gyorsabb
exodus + pico gapps es a tobbi appot amire szukseged van azt play storebol feltelepited.
google naptar, szamologep stb. jobb mint az lg-e
bongeszobol a gellot ajanlom, vagy tugabrowser v46t (xda labsbol elerhetoek)

[ Szerkesztve ]

(#71636) Thrawn válasza szabyka95 (#71635) üzenetére


Thrawn
félisten

Átfutottam az xdas topik végét, azért vannak mindenféle problémák ezzel a rommal, a wifi szétkapcsolgatás pl elég fájó tud lenni :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71637) RECSKA válasza szabyka95 (#71635) üzenetére


RECSKA
veterán

En attertem parandroidra. Nagyon jo. Zigi85 romjarol valtottam, nem ment a bluetooth helyesen alatta.

Eddig semmi furat nem produkalt. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#71638) Tüske0614 válasza RECSKA (#71637) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Láttam én is de akkor mar a krexus pár napja fenn volt.. Miféle paranoid rom ez? És lattam valami új cloudyt is!

[ Szerkesztve ]

(#71639) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Valaki nem tudja megmondani mennyi LG-nél a garanciális javításra vállalt idő?
Ill. ha ezt meghaladta, és nem történt semmi előrelépés hol lehet panaszt tenni?
A központi ügyfélszolgálaton és a szervizben is elhajtottak...

köszi

-= No way back from Here =-

(#71640) akooos válasza [lAyCsI] (#71639) üzenetére


akooos
veterán

Van-e határidő a dolog kijavítására vagy kicserélésére?

A Ptk. szerint a kijavítást vagy kicserélést – a dolog tulajdonságaira és a jogosult által elvárható rendeltetésére figyelemmel – megfelelő határidőn belül, a jogosultnak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül kell elvégezni. A Ptk. mellett a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott dolgokra vonatkozó szavatossági és jótállási igények intézésének eljárási szabályairól szóló 19/2014. (IV. 29.) NGM rendelet 5. §-a kimondja, hogy a vállalkozásnak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze. Azt, hogy mi minősül a Ptk. szerint megfelelő határidőn belül elvégzett kijavításnak, a jogalkotó nem határozza meg. Az adott ügy körülményeinek ismeretére van szükség tehát annak megítéléséhez, hogy az eladó a javítást megfelelő határidőn belül végezte-e el. A kijavítás lehetséges idejét ugyanis nagyban befolyásolhatják olyan körülmények, amelyekre az eladónak nincs ráhatása. Ezek a körülmények adódhatnak a termék adottságaiból vagy a hiba jellegéből kifolyólag, de előfordulhat az is például, hogy a termék kijavításához olyan alkatrész beszerzésére van szükség, amelyet a gyártó csak késedelemmel tud leszállítani

(#71641) [lAyCsI] válasza akooos (#71640) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszi :)
Ez a tipikus nesze semmi fogd meg jól törvény... törekedj... rá :P
Tudom hogy nem rajtuk múlt a dolog, de ha korrektek lennének szvsz. mondhatnák azt hogy bocs de eltelt egy hónap, ki tudja meddig tart még a javítás, inkább visszakapod a pénzt és vegyél másikat hogy ne legyen keserű a szád íze... ehelyett mindenhol a nem tudok mit tenni az ügy érdekében megy, várj a sorodra paraszt :(

-= No way back from Here =-

(#71642) akooos válasza [lAyCsI] (#71641) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk furcsa számomra ez a hozzáállás, nem sűrűn hallok rosszat a központi szervizről. Bár ha jól emlékszem a te telefonod is átkerült a tmx-hez :U

(#71643) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én is kérdezek. G2 eddig 2x volt cserélve a kijelző sárgulás miatt (a második alkalommal már az eredeti 2 év garancia után, de az első cseréhez képest fél éven belül). Ismét sárgul, még fél éven belül vagyok a második cseréhez képest. Van esély ismét kijelző cserére / bármi egyébre?

Dive ever, work never.

(#71644) [lAyCsI] válasza akooos (#71642) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hát ezaz...
pont ezért vettem LG-t a Száomi után, mert mindenki áradozott a szervizről
az első problémát (hangszóró recsegés) 2 napon belül megoldották, elhiszem
hogy nincsen alaplapjuk raktáron és rendelniük kell, de ha ilyen sokáig tart a korrektség végett illene cserélniük sztem...
és igen, sajnos a rettegett TMX megkaparintotta a telefonomat, ezért is fő a fejem bsza meg :W
azoktól aztán semmi jót!

-= No way back from Here =-

(#71645) akooos válasza F-ECT$ (#71643) üzenetére


akooos
veterán

Ha 2 javítás után harmadjára is ugyan az a probléma áll fennt, akkor jogodban áll csereutalványt kérni a szerviztől (feltéve, ha garanciálisnak tekintik majd a mostani javítást).

Szerintem minél előbb menj be hozzájuk, ha megoldható és érdeklődj személyesen, hangoztasd azt, hogy ez a 3. alkalom ugyan azzal a hibával. G4 topikban volt egy srác akinek 2x javították a telefonját, majd harmadjára inkább csereutalványt kapott, amiből vett egy G5-öt.

(#71644) [lAyCsI] :
Sajnos a te eseted nagyon szélsőséges :( De egyébként szerintem is korrekt lenne, ha valami fájdalomdíjat felajánlanának... Bármit ezek után, de főként egy cserével járnál jól.

[ Szerkesztve ]

(#71646) [lAyCsI] válasza akooos (#71645) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

megfutottam az összes kört amit tudtam, gyakorlatilag belenyugodtam hogy semmit sem tehetek azon kívül hogy kivárom amíg elkészül... remélem azért egy elnézést azért kapok majd a végén

-= No way back from Here =-

(#71647) Gercsi válasza [lAyCsI] (#71644) üzenetére


Gercsi
tag

Járj a nyakukra, ha szolgáltatótól van akkor azokra is, nekem is így cserélték ki. A G2-t nem tudták javítani, szóval sok alkatrész nem lehet raktáron, bár az élet fintora, hogy amit kis ráfizetéssel elhoztam G4, azt ma cseréltettem ki újra (72 órán belül megadta magát :W )

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#71648) castiels


castiels
addikt

Függetlenìtést mennyiért vállalnak?

(#71649) alex devil


alex devil
senior tag

Bocs a hülye kérdésért! Hol lehet beállítani, hogy a hívott fél lássa a számomat? Ne magántelefonszám jelenjen meg amikor hívom.

S23

(#71650) Apaxp válasza alex devil (#71649) üzenetére


Apaxp
senior tag

Beállítások/hívás beállítások/további beállítások/hívó szám

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.