Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) szabyka95 válasza stefi68 (#72100) üzenetére


szabyka95
őstag

Nem. Mar sokszor valtottam exodusrol, mindig visszatertem. Tobbet nem kiserletezgetek

(#72102) Sukta 95


Sukta 95
tag

Csak egyszer nyomom, megprobalok figyelni ra, hatha megis ez a gond.

Nem lett benne kijelzo cserelve.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#72103) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Üdv. mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Lg G2 VS980 telefonom tegnap este kikapcsolt magától, azóta nem kapcsol be. Ha benyomom a bekapcsoló gombot, akkor egyre jobban melegszik. Levettem a hátúlját, kihúztam az akkumulátort. Tudnátok tippet adni, hogy lehet-e még kezdeni ezzel a telefonnal valamit?

(#72104) stefi68 válasza szabyka95 (#72101) üzenetére


stefi68
addikt

Tudom, csak zg85 kernelét emlegetted korábban, gondoltam a romját is próbáltad.
Vagy nem is az övé?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72105) Laca0 válasza Sukta 95 (#72096) üzenetére


Laca0
addikt

Nálam akkor volt ilyen, amikor a kijelzővédő fólia kezdet felválni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#72106) szabyka95 válasza stefi68 (#72104) üzenetére


szabyka95
őstag

nem az ove. o csak kernellel foglalkozik

(#72107) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok! Találkoztatok már azzal a jelenséggel, hogy bármilyen YouTube linkre kattintva nem tudja megnyitni a videót? Régebben nem volt ezzel probléma, kb három hete kezdte. Teljesen gyári független szoftver van a telefonon. Van valami ötletetek mi okozhatja?

(#72108) Dondenis válasza mtade (#72089) üzenetére


Dondenis
aktív tag

3 éve használom. Jelenleg a 2. Kijelzőm is kuka sárgulás miatt. Nállam mind 2 esetben a bal felső sarokból indult és gyorsan terjed egy darabig. Mostkb 3 mm széles 3-4cm hosszú sávban sárgult be. Úgy néz ki mint amit összevert a mozdony :) sárga, lila, kék. Ha használtan veszed ( nem tudom van e még új) teljesen fehér vagy lehetőleg világos felületen nézd a kijelzőt. Leghamarabb akkor látod meg a sárgulást.

(#72109) mtade válasza Dondenis (#72108) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi. Egyelőre picit megtántorodtam az S5 irányába, úgy látom, hogy kb ugyanazt tudják, csak a samuból nagyobb a választék... Természetesen használtat nézegetek.

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#72110) Dondenis válasza mtade (#72109) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Most váltok G5-re. Nagyon jó kütyü a G2. Számomra a kijelzőn kívül tökéletes volt. Sajnos gari már nincs rá kijelzőt meg nem éri meg már kicseréltetni. Ha nem sárgult volna be, nem cseréltem volna még le.

(#72111) mtade válasza Dondenis (#72110) üzenetére


mtade
aktív tag

Kollégám most ejtett le egy g2-t, lg szervíz 36k-ért cserélte neki a kijelzőt. :(

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#72112) Dondenis válasza mtade (#72111) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Pontosan ezért nem cseréltetem ki. Sajnos annyit már nem ér. 3 évesen érzem hogy lassan 1 új akksi is elférne. Úgy meg már végképp nem éri meg. Pedig még bőven el volnék vele. Remélem az utód is kiszolgál legalább ennyit.

(#72113) mtade válasza Dondenis (#72112) üzenetére


mtade
aktív tag

Asszonynak G3 van, pont a kamera miatt kapta, neki remekül működik egy éve. Nekem ez már nagyon tepsi sajnos...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#72114) Molk válasza mtade (#72111) üzenetére


Molk
tag

Az elég érdekes mert nekem a Váci úti szerviz 29.949-ért csinálta meg nemrég... :U
Kép

(#72115) mtade válasza Molk (#72114) üzenetére


mtade
aktív tag

Sokalltam én is kicsit.
Szerk: Székesfehérvár, ha számít.
Gyakorlatilag egy használt készülék ára. De évente ezt rászórni a készülékre, még ha maszek szerviz akár 20k-ért is megcsinálja... A sárgulás a kijelző, a készülék, vagy a használat hibája?

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#72116) F-ECT$ válasza Dondenis (#72108) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam ugyanez volt (sárgulás), a harmadik csere helyett visszaadták a pénzt :)

Dive ever, work never.

(#72117) Feri1977 válasza mtade (#72111) üzenetére


Feri1977
senior tag

Rakás hírdetés van hogy 22-ért cserélik plázákban él év garanciával!!! meg hozzá teszel még 4 ezret és veszel egy másik használtat 40-ért.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#72118) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

Egy jó ideje nem jártam már itt ... ha jól emlékszem akkor még voltak gondok a CM13-al ... jelenleg hogy áll a helyzet ? Vagy vannak már jobb lehetöségek is ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#72120) CartmanLand0 válasza #99499520 (#72119) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Akkor meglesem én is :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#72121) TED_DY


TED_DY
csendes tag

Tapasztaltatok olyat, hogy ha melegszik a kicsike akkor az érintőpanel megbolondul? nálam főként a kijelző közepe fele hülyül meg ilyenkor, nem érzékel vagy csak alig, erősen kell megnyomni ilyesmi...

(#72122) viccaa


viccaa
csendes tag

Sziasztok! Nekem már lassan 2,5 éve van lg g2-m és ugyan olyan mint újkorába!
Se sárgásodás,se melegedés,se akku problémák....
Tudjátok hogy az lg 2-n kívül melyik telefonba van még az a funkció hogy videózás közbe tudok képet csinálni és már az elmentett videóból is tudok képet csinálni utólag??
Ez csak LG funkció és van a g3,g4,g5be is vagy ez más gyártónál is van pl samsung s7...?

(#72124) fery02 válasza TED_DY (#72121) üzenetére


fery02
addikt

Az nem normális dolog.
Hacsak nem valami korát megelőző, melegedésre aktiválódó force touch-os prototípust fogtál ki anno. :)

-----------------------------------------------------------

@mtade: Használattól tuti nem függ a sárgásodás.
Illetve ha már eleve sárgásodás hajlamos típusról van szó, akkor onnantól már a telefon melegedése erősíti a sárga foltot.
Azért jóval ritkább a sárgásodó kijelzők aránya a nem sárgásodókéhoz képest (fórumon is leginkább csak az elégedetlenkedők panaszkodnak, az elégedettek minek is írnák, hogy náluk minden jó).
Kicsit barkács hajlamúak 13ezer Ft-ért hozathatnak maguknak külföldről kijelzőt és saját kezűleg könnyedén kicserélhetik és nem kötelezően csak 1 évig lennének problémamentesek.

-----------------------------------------------------------

@beluudj: Én is csodálkozom kicsit mindig, mikor időnként írják ezt a CM-es Wi-Fi dobálás problémát, mert nekem sem volt még vele sosem problémám és már réges rég csak CM ROM-okon vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#72125) CartmanLand0 válasza #99499520 (#72123) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Köszi szépen a segitséget :R :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#72126) goblin1983


goblin1983
tag

CM 13 alatt hol lehet beállítani a személyekhez egyedi csengőhangokat? Nem találom :(

(#72129) goblin1983 válasza #99499520 (#72128) üzenetére


goblin1983
tag

Átmentél a vizsgán! :C Csak vicc volt, köszönöm. :R Hát nem találtam volna meg.

Felraktam a CM13-at, szétszedtem a telefont és megcsináltam a GPS-t a papíros módszerrel. Lecseréltem a fóliát és most van egy vadonatúj telefonom!

Ez a kamera katasztrófa! Nekem lassú, laggol, a képet meg kb 1 másodperc múlva készíti el. Itt a topicban találtam LG kamera appot, azzal használható, szinte 4.4.2 szinten van vele, bár már nagyon régen volt 4.4.2. Októberben lesz 2 éves az én telefonom, mielőtt letelt a garancia, előtte pár hónappal váltottam le a 4.4.2-t.

(#72131) goblin1983 válasza #99499520 (#72130) üzenetére


goblin1983
tag

Remélem másnak is jól fog muzsikálni.

[LG Camera for MM]

(#72133) szabyka95


szabyka95
őstag

azt kell hogy mondjam, hogy az AOKP eleg jo ROM

(#72134) stefi68 válasza szabyka95 (#72133) üzenetére


stefi68
addikt

Mint a legtöbbet romoló G2 user elárulhatnád, hogy nálad mi számít jó romnak.
Milyen szempontok szerint kategorizálsz?
Stabilitás, gyorsaság, kinézet, testreszabhatóság, stb. ?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72135) porse válasza stefi68 (#72134) üzenetére


porse
senior tag

*Régiség

... szerintem.

(#72136) szabyka95 válasza stefi68 (#72134) üzenetére


szabyka95
őstag

Gyorsasag es akkuido, igy egyutt.
Manapsag mar minden 6.0 CFW(custom firmware) stabilnak mondhato
GravityBox-al es xposed modulokkal minden CFW-t szemelyre tudok szabni, igy nem szempont hogy mi van alapbol a rendszerben (AOKP nagyon gazdag e szempontbol, tele van beallitasi lehetosegekkel, igy a gravityboxot fel sem raktam)

Jelenleg a legnagyobb potencial a ParanoidAndroidban van, meg vannak aprobb hibai, ha kinovi akkor az lesz a top1.
Batran ajanlom az AOKPt vagy az Exodust barkinek
Az akkuido jobbnak mutatkozik idaig az AOKP-n, a kernele is jobb

[ Szerkesztve ]

(#72137) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!
Ugyebár az LG G2 elég érdekesen veszi föl a töltést, elkezdi fölfele tolni az áramfelvételt amíg a töltő bírja. Namost nekem van egy 1 Amperes töltőm ami ezt nem szereti, ahányszor túllépem az 1A-t resetel, ezért kivettem belőle a D+ és D- lábakat összekötő 200Ohmos ellenállást, így most működik, de csak 500mA amit kivesz belőle a telefon.
Lenne-e valamilyen köztes ellenállás beforrasztós megoldás amivel 1A-t venne ki a telefon a töltőből? Köszi!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72138) aelod válasza rasotamas (#72137) üzenetére


aelod
veterán

Vegyél egy másik töltőfejet inkább.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72139) rasotamas válasza aelod (#72138) üzenetére


rasotamas
veterán

Hát nyilván nem ezzel szarakodnék, ha csak tölteni akarnék, de ez egy normál áron 27 ezer forintos Dension Bluetooth FM transzmitter.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72140) SztiviVander válasza rasotamas (#72139) üzenetére


SztiviVander
őstag

nem igazán értem az összefüggést. oké 27e ft meg transzmitter meg ezek szerint tölteni is tud, igaz csak pics@ árammal. de ettől miért nem lehet venni egy 2$-os töltőfejet? densiont meg használd arra amire való és amitől olyan drága (az meg nyilván nem az usb-s töltési képessége). de ha ragaszkodsz a barkácsoláshoz akkor kérdezd ezt inkább valami hobbielektronika topikban.

(#72141) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Gyári v30f alatt másnál is kályhaként üzemelt a telefon ? Kb 5 perc játék után szalonnát süthetnék rajta :Y

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#72142) bala6120 válasza szabyka95 (#72136) üzenetére


bala6120
senior tag

Dirty kernel. ;)
Exodust felraktam, de híváskor csak a bekapcsgombbal sikerült felébreszteni a kijelzőt.

(#72143) szabyka95 válasza bala6120 (#72142) üzenetére


szabyka95
őstag

Igen, tudom h dirty. Hetvegen kiprobalom a PAt dirty kernellel

(#72144) bala6120 válasza szabyka95 (#72143) üzenetére


bala6120
senior tag

Csak azért írtam, mert pár hete beszélgettünk, hogy kinek melyik kernel jön be. Dirty párti vagyok.

(#72145) szabyka95 válasza bala6120 (#72144) üzenetére


szabyka95
őstag

eleg jo az biztos, van benne sound control is.

(#72146) ClioRS válasza rasotamas (#72137) üzenetére


ClioRS
őstag

Biztos, hogy a töltő a ludas, nem a telefon?
Csak mert eléggé finnyás az autós töltőkre, nekem van 3 (köztük eredeti Nokia is) amivel 2-300mA-t vesz fel, pedig tudnak 2,1-et. Más telefonnal hibátlanok. Meg van egy noname auchanban vásárolt, ami meg 1,5-el tölti.

(#72147) rasotamas válasza SztiviVander (#72140) üzenetére


rasotamas
veterán

Azért itt kérdezem, mert a töltőt minden gyártó másképp érzékeli, és nekem az kéne, hogy az LG hogyan. Van másik töltőm, csak épp hogy azt bedugjam ezt ki kéne húzni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72148) rasotamas


rasotamas
veterán

Nem ludas a töltő, jó töltőhöz méltóan rövidre van zárva a D+ és a D- 200Ohmmal jelzi, hogy ő egy töltő, lehet belőle zabálni az ampereket. Ha ilyet érzékel az LG elkezdi lépcsőkben emelni az áramfelvételt addig, amíg 5V-ra nem esik a töltőfeszültség. A Dension viszont az 1A átlépésekor önvédelemből reseteli magát. Szóval egyik se hibás, mindkettő jól működik, csak együtt nem. Ha kiiktatom az ellenállast, akkor 500mA-t vesz fel az LG, mert ekkor sztenderd USB portként kezeli.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72149) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Szevasztok!

Tudnátok ajánlani valamilyen normális romot a telefonra? Nézegettem a CM13-at, az tetszene is, stabil már vagy van annál jobb?
A gyári 4.4.2 elég lassú néha, már-már idegesítően lassú, ramom alig van, emiatt gondolkozom a váltáson.

Köszi a válaszokat!

(#72150) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

CM13-hoz gappsot merre találok ? :)

Közben megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.