Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) bunfi válasza szabyka95 (#72136) üzenetére


bunfi
őstag

Mire gondolsz apróbb hibák alatt?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#72153) CartmanLand0 válasza #99499520 (#72152) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Köszi, de közben Google Edition ment fel, szerintem marad most egy jó darabig :R :R :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#72155) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Visszatértem! 1 hétig bírtam G2 nélkül. Szörnyű volt! :D

Olvastam, van itt több visszatérő is. Van aki nanoSIMről tért vissza G2-re microSIMre? Milyen adapter a tuti ami elég vékony, hogy bele férjen a SIM tálcába? Hallottam rémtörténeteket, hogy volt aki kitörte alaplapról a SIM érintkezőt, mert bele szorult az adapter. Én már úgy is jártam, hogy adapter kijött, de a SIM a telefonban maradt és zörgött. Szét kellett szedni a telefont, hogy ki tudjam venni a SIMet. Szerencsére egy olcsó nyomógombos telefon volt.

Köszi a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#72156) szabyka95 válasza bunfi (#72151) üzenetére


szabyka95
őstag

Az alap kernel sz.r. Hetvegen kiprobalom mas kernellel. Amugy nagyon meglepett volt, olyan beallitasi lehetosegek voltak benne amit meg mashol nem lattam, pl konfigurálható a duplakopp, hogy mit hajtson vegre, kamerát is megnyithat pl.
A hang szakadozott volt azert valtottam, de állítólag kernel csere megoldja

[ Szerkesztve ]

(#72157) bunfi válasza szabyka95 (#72156) üzenetére


bunfi
őstag

Alapvetően hót kezdő vagyok hozzá, gyári romot akarom lecserélni (d802 / 5.0.2) és ezt nézegettem. Mi a véleményed róla?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#72158) szabyka95 válasza bunfi (#72157) üzenetére


szabyka95
őstag

kezdonek nem ajanlom.
inkabb ezt
a PA-nak meg kell 1 kis ido, de ha kinovi aprobb hibait, akkor az lesz a top1 nalam.
mondom, hetvegen felrakom, lecserelem a kernelt, s majd tudositok rola, hogy miylen

a telepites menete :
full wipe (en mindent szoktam, belso tarhelyet is, de nem muszaj, eleg a data,cache,system,dalvik)
hybrid bootstack
rom
gapps
{xposed} nem kotelezo, de fasza cucc :D
reboot

(#72160) szabyka95 válasza #99499520 (#72159) üzenetére


szabyka95
őstag

Zdrowy Gosciu
sajat kernelevel jon, illetve egyeb optimalizaciokkal.
nagyon jo a kernel

[ Szerkesztve ]

(#72162) szabyka95 válasza #99499520 (#72161) üzenetére


szabyka95
őstag

igen

(#72164) szabyka95 válasza #99499520 (#72163) üzenetére


szabyka95
őstag

miert is hibas/hianyos ? tokeletes nincs, de ha nem torekszik ra az ember, akkor nem is lesz
gyari lg-nel sokkal jobb, gyorsabb

[ Szerkesztve ]

(#72166) szabyka95 válasza #99499520 (#72165) üzenetére


szabyka95
őstag

o is hozzatesz a cm-hez
klikk

[ Szerkesztve ]

(#72168) szabyka95 válasza #99499520 (#72167) üzenetére


szabyka95
őstag

gondolom nem penzert csinalja, ez a hobbija

(#72169) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!

Jelenlegi G2 telefonomat szeretném cserélni. Eljárt az idő felette.
Kérdésem érdemes G5 re cserélnem vagy az általam kiválasztott P9 is méltó utódja a G2-nek.
Előre is köszi.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#72170) bunfi válasza szabyka95 (#72158) üzenetére


bunfi
őstag

Nem nagyon mozgok otthonosan a témában, de amit elsőre elvetettem az a cyanogen (és az azon alapuló) romok voltak. Nekem nem kell a sok extra, ideértve az xposed-ot is. Legalábbis még nem.

Egy olyat kerestem, ami elég vanilla, stabil és minimáldizájn. Szóval én mindenképpen a PA felé hajlok. A témaösszefoglalóban lévő leírások a root+custom rom telepítésre még "aktuális"/használható, mert azzal a rövid leírással nem nagyon tudok mit kezdeni tudatlanságom okán, amit írtál.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#72171) nico9519


nico9519
tag

Sziasztok!
Rootolni szeretném a telefont, kipróbáltam mindent amit lehet és nem kéne hogy kifogjon rajtam de folyamatosan megakadok azzal hogy a root srcipt program nem ismeri fel a telefont. Végtelenítve waiting for device van írva és ennyi. Nem feltétlen szükséges hogy rootolva legyen de már felcseszte annyira az agyam, hogy csak azért is megcsináljam :D Valami ötlet hogy mi lehet a probléma?

(#72173) aelod válasza #99499520 (#72172) üzenetére


aelod
veterán

Én pont ezért nem berhelem szarrá. Működik megy, teszi a dolgát. Korábbi telefonjaimon az volt az első, hogy valamilyen CM romot tettem rá (samsung Ace1-2, sajnos Ace4-re nem volt míg használtam) úgy használhatóak voltak.

Igaz, hogy rootolva van mivel xposed nélkül nem nagyon tudom elképzelni a droidot. De ennyi. 5ó+ kijelző időket produkál a telefon úgy, hogy itt vettem használtan a ph-n. Amit megfigyeltem, hogy a gps brutal meríti és hevíti.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72175) szabyka95 válasza bunfi (#72170) üzenetére


szabyka95
őstag

Tedd fel. Jo ROm, nem mondtam h nem. Ha rootolni akarod akkor a rom telepites es supersu telepites kozott flashelni kell a bump scriptet

A PA az egyik legtisztabb AOSP rom. A CM is tkp AOSPre epul, csak nagyon belenyultak.

[ Szerkesztve ]

(#72176) Tenzing


Tenzing
csendes tag

Teljesen jó az új Paranoid Android. Kb három napja használom, Lambda N9 kernellel. Stabil, villámgyors, akkuidő is javult a gyári romokhoz képest. Ha stock lolliról váltunk hybrid bootstack sem kell. Egy apróság: a hátsó ledet nem tudtam működésre bírni.

(#72177) fery02


fery02
addikt

Mikor lesz bezárva a Mélyvíz topik? :U

(#72178) Zoja™ válasza fery02 (#72177) üzenetére


Zoja™
őstag

Miért kéne záratni?

(#72179) szabyka95 válasza Zoja™ (#72178) üzenetére


szabyka95
őstag

javitja az akkuidot :C

(#72180) Zoja™ válasza szabyka95 (#72179) üzenetére


Zoja™
őstag

Az lehet, de a 77-es születésű Ferenc kolléga is itt fogja kiélni magát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#72181) szabyka95 válasza Zoja™ (#72180) üzenetére


szabyka95
őstag

osszetevesztettem oket, azt hittem o az akinek annyi problemaja volt az akkuidovel ;]

[ Szerkesztve ]

(#72182) stefi68


stefi68
addikt

FIRST BUILD OF CM14 BOOT UP ON LG G2 :C

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72183) szabyka95


szabyka95
őstag

valakinek megvan meg a jelly bean valtozata a clody flexnek ? ha igen, feltoltene ?? azt hiszem hogy a clodyflex 1.4 volt az utolso jellybean

(#72184) Dondenis válasza MikaVejneGI (#72169) üzenetére


Dondenis
aktív tag

En szerdán váltottam G5re, mindenben előrelépés. P9ről nincs tapasztalat.

(#72185) Zoja™ válasza stefi68 (#72182) üzenetére


Zoja™
őstag

Míg ebből relatíve stabil, mindennapi használatra alkalmas ROM lesz, addig sok víz lefolyik a Dunán.
Ha tippelnem kéne, akkor október vége, november eleje. már ha semmi olyan tényező nem lesz, ami meggátolná azt, hogy a mi készülékünkre is megjelenjen. Pl. arra, hogy a Qualcomm nem ad ki forráskódot 7.0-hoz Snapdragon 800/801-es SOC-ra.

(#72186) Hipnotic


Hipnotic
tag

Van valakinek tapasztalata a legújabb 8.20-as CM13 Snapshot-ról?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#72187) Zoja™ válasza Hipnotic (#72186) üzenetére


Zoja™
őstag

Pont ma reggel raktam fel, eddig jó. Működik minden funkciója, hibát eddig nem találtam.

(#72188) R.Woodoo


R.Woodoo
tag

Sziasztok, G2 re felraktam a gyari 5.0.1-et, de a 4-es szoftot jobbnak es nem mellesleg szebnek is ereztem, akksi idoben is takarekosabb volt, rootolt a telo, hogyan tudnam visszarakni a regebbit, tudnatok nekem ebben segiteni, koszonom az infokat elore is! Bocs az ekezetek miatt, telorol vagyok.

(#72189) Zoja™ válasza R.Woodoo (#72188) üzenetére


Zoja™
őstag

Az oldal tetejére görgetve megtalálod az összefoglalót.
Ott is droidmester zip-jét keresd, azzal vissza tudsz állni gyári 4.4-re, de nem lesz rootolva és a twrp is elszáll ha felrakod.

(#72190) R.Woodoo válasza Zoja™ (#72189) üzenetére


R.Woodoo
tag

Koszonom, de a kesobbiekben akar ujra tudom rootolni es lecserelni a szoftot valamilyen fozott romra, nem?

(#72191) Zoja™ válasza R.Woodoo (#72190) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze. Csak azért írtam, mert a fent említett zip-pel olyan szoftveres állapotban lesz a telefonod, mint ha most vetted volna ki a dobozból.

(#72192) Jippy válasza Hipnotic (#72186) üzenetére


Jippy
tag

Én felraktam, eddig stabil, nagyon jó akkuidő jött ki. Viszont random rezgés volt vagy kétszer és elég halk a hangszóró :S

(#72193) R.Woodoo válasza Zoja™ (#72191) üzenetére


R.Woodoo
tag

Köszönöm! :)

(#72195) Molk


Molk
tag

Na?
Kinek voltak elvonási tünetei? :B

(#72196) Meggyi001 válasza Molk (#72195) üzenetére

Sztem mindenkinek :) fél óránként nyomkodtam a frissítést.

https://gamergep.hu/

(#72197) Jippy válasza #99499520 (#72194) üzenetére


Jippy
tag

Köszi.
(Ment a frissítés fél óránként 😃)

(#72198) PHARD


PHARD
tag

Sziasztok!Érdeklődnék,hogy cserélt e már valaki jack aljzatot?Ill.kb mekkora összeg a cseréje?Köszi

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#72199) SztiviVander válasza Molk (#72195) üzenetére


SztiviVander
őstag

nekem :( lásd mélyvíz... ph is egyszer kéne 1 évben, de nyilván akkor rohad le 1,5 napra.

(#72200) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Pár napja elővettem a fiókból a telót és bekapcsoltam. Hát ez még mindég egy remek telefon! Élmény volt! Nem is adom oda senkinek, főleg, hogy még szinte gyári állapotban van, pedig majd két és fél éves!(május óta nincs használva igazából)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.