Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) Molk válasza fery02 (#72926) üzenetére


Molk
tag

Nem (szóval ami használt az lehet, hogy eredeti :F ). Az egyik aliexpress volt a másik meg ebayes.
Én amikor a g2-nél kellett új kijelző akkor inkább megcsináltattam lg szervizben.

(#72952) dzsordzs69 válasza Kirrr (#72950) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, de így este nem merek alapozni erre a szerintemre. :) hétvégén megpróbálom, ha addig nem jön más tipp, de most nincs kedvem/időm bűvészkedni, ha mégsem jó. :)

(#72953) r3dwo0d válasza hard74 (#72923) üzenetére


r3dwo0d
tag

Feldobtam az este én is, eddig hibátlanul teszi a dolgát, kivéve a videófelvétel menüpontot. Egy két almenüben felfedezhető, hogy a menüsor tetején lévő vissza gomb nem működik és a fordítás nem teljes. Sok helyen jelenik meg angolul a kérdés vagy leírás, de a választási lehetőség magyarul van. Alakul ez! Ha valaki tudja, hogy a videófelvételt, hogy lehet működésre bírni az szóljon! :)

(#72954) Kirrr válasza r3dwo0d (#72953) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Legújabb Google Camera telepítése, playen nincs fenn.

(#72955) sanyie70 válasza r3dwo0d (#72953) üzenetére


sanyie70
tag

Neten van fent apk a Google camera hoz. De én próbáltam valami kamera alkalmazást playrol azzal is ment. Nevét most nem tudom de majd megnezem.

(#72956) r3dwo0d válasza sanyie70 (#72955) üzenetére


r3dwo0d
tag

APK-s google camera megoldotta a dolgot! Köszi a segítséget mindenkinek! :)

(#72957) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Légyszi írjátok meg a tapasztalatokat a cm14 el kapcs :) mert a hétvégén lehet ráprobálok :) Előre is köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#72958) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
bejövő hívásnál a képernyő nem nagyon akar életrekelni, pláne ha a zsebemből veszem elő. CM13
Van erre valami megoldás?

S23

(#72959) Indiant válasza Rasnac (#72957) üzenetére


Indiant
addikt

Nagyon kevés és apró hibát találtam 2 nap alatt. Majdnem olyan stabil mint a CM13.

(#72960) RECSKA válasza r3dwo0d (#72956) üzenetére


RECSKA
veterán

Kernek egy linket az apk-s kamera approl.

Crdroid 7.0 : nalam gyorsan a pa6.0.1-nel. 1 napja hasznalom, akksival is jobban birja, es semmilyen hibat nem lattam, bluetooth eszkozeimmel is tokeletesen kommunikal.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#72961) sanyie70 válasza Rasnac (#72957) üzenetére


sanyie70
tag

Nekem be jön. Gyors válasz funkció nagyon tetszik. Több ablakos mód is jó. Akksiban kb ugyan azt hozza mint a cm13. Talán még jobb is de lehet csak én nyomkodtam keveset. Infra működik. Nem voltak ujraindulasok eddig. Sebesség is rendben van. Google cameraval kamera is jó.
Nekem is crdroid van. :)

[ Szerkesztve ]

(#72962) Indiant válasza sanyie70 (#72961) üzenetére


Indiant
addikt

A több ablakos lehetőséget nem találom benne. Hogy kell aktiválni?

(#72963) r3dwo0d válasza RECSKA (#72960) üzenetére


r3dwo0d
tag

Google camera parancsolj.
Indiant tartsd nyomva hosszan az appváltó gombját és akkor előjön a képernyőosztás.

[72961 Infrára mit használsz? Nekem peel smart remote azt írta, hogy nem kompatibilis a rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#72964) Indiant válasza r3dwo0d (#72963) üzenetére


Indiant
addikt

LG QuickRemote, tökéletes

..megvan, köszi

[ Szerkesztve ]

(#72965) sanyie70 válasza r3dwo0d (#72963) üzenetére


sanyie70
tag

Nekem is peel smart remote van. Működik, de tudom van play áruházban az alkalmazasaim között egy másik peel smart remote gondolom régebbi verzió az nem kompatibilis. Nem lehet, hogy te is a régit láttad?

(#72966) stefi68


stefi68
addikt

Ez a CrDoid igényel valami különleges bootstack-ot a felrakás előtt?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72967) sanyie70 válasza stefi68 (#72966) üzenetére


sanyie70
tag

Én nem használtam semmit. Lolira raktam ra az exodust és arról váltottam most. Én úgy szoktam, hogy wipe olok mindent és otg-s pendrive-ról telepitem a rendszert. Így teljesen tiszta rendszer lesz.
#72963
Peel smart remote-bol a 9.5.0.9 használom.
Most látom, hogy ami nem kompatibilis az is ez a verzió. Nem értem akkor h van ez. De ha rá keresek névre csak a jót adja ki.

[ Szerkesztve ]

(#72968) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

na, segítsetek légyszíves. :) Exodusról próbáltam feltenni, csináltam mentést twrp-ből otg usb-re, majd mindent wipe-oltam. Egy hívás miatt újra kellett indítanom a telót, és közben megnéztem a mentést is, rajta van rendesen. Ismét beléptem a twrp-be, és az istenért sem ismeri fel az otg usb-t. Itt állok egy tök üres telefonnal. :) Hogy tudom felmásolni a szükséges fájlokat a telóra, mert tudom, hogy van valami megoldás? Köszönöm

(#72969) stefi68 válasza dzsordzs69 (#72968) üzenetére


stefi68
addikt

Mount menüpont?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72970) dzsordzs69 válasza stefi68 (#72969) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

próbáltam természetesen. csak rezeg, de nem rakja ki a pipát...

(#72971) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak, van exodus-hoz valami volume boost okossag?
Stock KK alatt hangosabb volt...
Koszi!

-= No way back from Here =-

(#72972) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#72970) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

időközben megtaláltam amit kerestem, adb-vel felmásoltam a romot, elindult a teló. :)

(#72973) stefi68 válasza dzsordzs69 (#72972) üzenetére


stefi68
addikt

Közben eszembe jutott a TWRP 3-as verziótól nem tudja felismerni az otg tárhelyet ha már a recovery-ben vagy és akkor csatlakoztatod.
Recovey újraindítás kell neki.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72974) dzsordzs69 válasza stefi68 (#72973) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

köszi, ezt megjegyzem. gondoltam az újraindításra, de rendszer nélkül nem mertem, és a gombokkal nem akartam játszani...

(#72975) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

viszont a naptár nem szinkronizált, nem volt a gapps-ban "a google naptár szinkronizálása"... fel kellett tennem a gugli naptárt, attól megoldódott, csak így egy appal több... nálatok hogy volt ez?

(#72976) stefi68 válasza dzsordzs69 (#72974) üzenetére


stefi68
addikt

Reboot recovery és nem kell neki rendszer

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72977) dzsordzs69 válasza stefi68 (#72976) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

ezért írtam, hogy nem mertem, mert megpróbáltam, de megkérdezte, hogy rendszer nélkül biztosan akarom-e? én pedig gyáva voltam. :)

(#72978) szabyka95 válasza [lAyCsI] (#72971) üzenetére


szabyka95
őstag

Zg85 healthy marshmallow kerneljeben van volume boost.

A recocery felismeri az otgt, csak mountolni kell

(#72979) sanyie70


sanyie70
tag

Észre vettem egy hibát a crdroidban. WiFi dobolás mint régen a cm13-nál is volt. De csak a upc-s modemmel, a tp linkessel semmi probléma.

(#72980) Zoja™ válasza sanyie70 (#72979) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem DLink van, nem egy nagy kategória, de azzal sincs semmi probléma. Valószínűleg csak a UPC-s routerek és a G2 nem szeretik egymást.

(#72981) sanyie70 válasza Zoja™ (#72980) üzenetére


sanyie70
tag

Cm13-al is ez volt a upc-vel, amíg meg nem csinálták.

(#72982) [lAyCsI] válasza szabyka95 (#72978) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Koszi, a rendszersebesseget nem befolyasolja negativan?

-= No way back from Here =-

(#72983) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Van uj Exodus nightly, viszont kissebb a telepito csomag merete...
Valaki tesztelte mar?

-= No way back from Here =-

(#72984) stefi68 válasza sanyie70 (#72981) üzenetére


stefi68
addikt

Akkumulátorra visszatérve...

Érdemes idő előtt megvenni?

Úgy értem, ha még nem szándékozom kicserélni, de bebiztosítom magam egy valószínűsíthetően eredeti példánnyal, amit mint nemrég kiderült elég nehéz beszerezni.
Ha nálam áll mondjuk 1 évet, az mennyire árt neki?
A benne lévő töltés mennyiség ugye az idő múlásával csökken az önkisülés miatt.
A mi esetünkben nem olyan egyszerű az, hogy berakom mondjuk 3 havonta a telefonba és töltök rajta.
Azt sem tudom, hogy az állásban öregszik-e vagy ilyesmi...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72986) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Na, kimozdultam a házból és előjött egy hiba: nincs mobil adatforgalom. Be van kapcsolva, a hozzáférési pontoknál nem volt kijelölve, de hiába jelöltem ki, nem lett jó. Valami ötlet?

(#72987) szabyka95 válasza [lAyCsI] (#72983) üzenetére


szabyka95
őstag

Megtelt a tarhely a szerveren, azert kevesebb. Az ilyent nem is telepiti a twrp mert nem teljes a zip fajl.

[ Szerkesztve ]

(#72988) stefi68 válasza #99499520 (#72985) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt eddig is tudtam, hogy macerás, mint ahogy azt is hogy nem kivehető, sőőőt azt is hogy mivel jár a csere (jó pár YT videót megnéztem már). :K

Hallottam én is hogy 40%-on a legkedvezőbb neki a tárolás, viszont nem tudom ellenőrizni (nem beszerelt állapotában) a töltöttséget.
A raktárakban is valószínű hogy áll, lehet 1 évet is...

Igazából az érdekelne, hogy érdemes-e idő előtt megvenni a csere akkut olyan megfontolásból, hogy most még van esély eredetit beszerezni.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72989) [lAyCsI] válasza szabyka95 (#72987) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Gyanus is volt... :)
Viszont ahogy neztem a changelog-ot volt jopar valtozas,
Sztem majd tesztelem...

-= No way back from Here =-

(#72990) szabyka95 válasza [lAyCsI] (#72989) üzenetére


szabyka95
őstag

2-3 erinti a mi telefonunkat

(#72991) hard74 válasza dzsordzs69 (#72986) üzenetére


hard74
senior tag

APN beállítások rendben vannak?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#72992) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Ahogy nézem igen. Kicsit később majd rákeresek, de most sajnos más dolgom van. :)

(#72993) pcnet válasza dzsordzs69 (#72986) üzenetére


pcnet
addikt

Régen volt ilyen custom romokon. Próbáld meg repülőgép üzemmódba tenni, majd engedd vissza hálózatra. Ez meg szokta oldani. Ha APN rendben van, akkor mennie kell.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#72994) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

APN rendben, sem újraindítás, sem repülőmód nem oldotta meg...
Láma kérdés: a hibrid bootstack nem okozhatja?

(#72995) [lAyCsI] válasza szabyka95 (#72990) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Azt hittem az osszes :U
Ha lesz full pack felnyomom...

-= No way back from Here =-

(#72996) fery02 válasza Molk (#72951) üzenetére


fery02
addikt

Értem. Engem valamiért mégis vonz továbbra is a dolog valamiért, hogy felújítsak legalalább barátnőmnek egy törött G2-est.
Érdekelne, hogy az említett kettő kijelződ közül van-e valamelyik, amelyiken pl teljesen jó az érintő és jól veszi az érintést mjndenhol. Igazából ez lehet a döntőbb szempont nekünk választásnál (beérjük pl gagyibb háttérvilágítással is).
Ha valamelyik kijelződ a kettő közül megfelel ennek a kritériumnak, akkor amellett mik a gyengébb tulajdonságai?

(#72997) fery02 válasza stefi68 (#72984) üzenetére


fery02
addikt

Az én ócó-kínai akksimat év elején vettem (magán az akku-n 2015 közepe-vége dátum szerepel) és mikor most a hetekben beszereltük, akkor 5x%-on indult a telefon.
Ez persze nem jelent sokat, mert ki tudja mennyi töltöttségen kaphattam meg az akku-t (ha már hanyag a minősége is ugye). De persze, ha akkor is ilyen százalék környékén lehett, akkor bátran be lehet magunkat biztosítani.

Viszont... mivel mára akár a legeredetibbnek kinéző is simán lehet gagyi, érdemesebb lehet engem megvárni az utángyártott, de minőségi Polarcell féle akkummal (jövőhéten elvileg meg is érkezik EU-ból) és majd jól beszámolok róla, hogy milyen is. :)

[ Szerkesztve ]

(#72998) stefi68 válasza fery02 (#72997) üzenetére


stefi68
addikt

Ok, kíváncsian várom a tapasztalatokat a Polarcell-ről...

Könnyen kijött a régi aksi a helyéről?
Volt melegítés, hűtés, vagy csak egyszerűen ki feszegettétek...
Láttam mindenféle technikákat: hőlégfúvó, fagyasztó spray. Igazából nem voltak szimpik.
Nem szívesen melegítgetném, fagyasztgatnám.

ui.: Nem egy olcsó ez a Polarcell. 6e Ft alatt nem is találtam, gyorsban rákeresve.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#72999) hard74


hard74
senior tag

Crdroid+lambda kernelN5(https://github.com/GalaticStryder/kernel_lge_msm8974/releases) nem lesz gyenge akuidőben úgy tűnik.
https://goo.gl/photos/ML8iuHjULVFS6Sxo7

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73000) szabyka95 válasza hard74 (#72999) üzenetére


szabyka95
őstag

25 perce jelent meg az eheti verzio

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.