Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) negroo válasza Soltee (#33849) üzenetére


negroo
aktív tag

Laikusan gondolkozva azért kell elöte és utána wipe-olni, de ehhez én nem érthetek.:)

ui: +1 Tapaszmeszter a legjobb rom.:)

ui1: Zacskós kávé úgy, hogy nem szeresem, ha népmüvészeti agyag edénynek neveznek.:)

[ Szerkesztve ]

(#33852) Bem Utat válasza Quqesz (#33827) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

Helló!
"Az intel widi és a miracast nem egy szabvány."
Tudom, de azért közeli rokonok.
Valahol azt olvastam, hogy a WiDi 3.5 már tartalmazza, azt pedig tudja a tv a doksija szerint. És mondom, meg is jelenik a telón a listában, mint Miracast-képes eszköz.

"Én inkább a wifi direct-et használom,mert kihagyja a routert"
A miracast is kihagyná, nem?

"ha nem akarod a kijelzőt tükrözni ezt ajánlom"
No de pont azt akarom! :)

(#33853) Bem Utat válasza szabo.norbi (#33837) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"Komolyan valaki még azt is megkérdezte, hogy frissítse-e az időjárás widgetet vagy sem.."
Csak halkan jegyezném meg, hogy nem ezt kérdezte, hanem azt, hogy miért nyomkodja hiába az Igen-t...

(#33854) tutaj01


tutaj01
tag

Napot! Megy itt rendesen az egymás oltogatása... :D
Csak annyit szeretnék megtudni hogy létezik Quickwindow ablakhoz plusz óra widget, vagy bármi hasonló?
Illetve aki ilyen tokot használ, az meg van elégedve vele?
Nekem ma jött meg, elméletileg eredeti is, de nem tűnik olyan strapának mint ami előtte volt flip tok!
Köszönöm!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#33855) szabo.norbi válasza Bem Utat (#33853) üzenetére


szabo.norbi
tag

#33726 Akkor olvassd el figyelmesebben!!!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#33857) TomPack válasza tutaj01 (#33854) üzenetére


TomPack
őstag

Én nem sokat használtam a gyári QW-tokot, mert egyszerűen jobban szeretem csupaszon a telót! :D De tényleg nem valami tartós, az egyik sarkán elkezdett szétválni. :( MediaMarkt-ban vettem 9 rugóért, valszeg nem hamisítvány. És igen, a fólián is látszódik a fémkeret nyoma.

(#33861) wyzard válasza szabo.norbi (#33855) üzenetére


wyzard
tag

Őőő, én sem akarok okoskodni, de nem azt kérdezte, hogy frissítse vagy sem.
Én is jártam már így. Feldobta az ablakot, de hiába nyomtam igent, semmi nem történt, hanem újból és újból feldobta és pontosan már én sem tudom, mi volt a megoldás, akkor nagyon szívesen segítettem volna. :F

Ennek a megoldása azért nem annyira triviális, mint pl. az, hogy hogy kell bekapcsolni a telefont, vagy a hangerőt állítani. :R

[ Szerkesztve ]

(#33862) honda130


honda130
tag

Sziasztok srácok!
Vettem egy LG G2 telcsit. Persze gondolom hogy senkit nem érdekel, csak lenne kérdésem: Ennek a telefonnak tényleg ilyen rossz a kamerája vagy én csinálok valamit rosszul? Bemozduló tárgyat egyszerűen lehetetlennek tűnik lefényképezni vele.
Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#33863) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Akkor ez itt most a topik szintű figyelmeztetés. Ne személyeskedjetek, ne flémeljetek, ne offoljatok. Attól, mert a másik más véleményen van még nem kell beszólni, ugyanez vonatkozik az idetévedő újoncokra. Pici türelmet, pici tiszteletet, pici elfogadást kérnék mindenkitől. A saját hozzászólásaiért pedig mindenki maga tartozik felelősséggel.

Aztán: Most még nem kap személyre szabott jutalmat senki, mivel nem látom a viták előéletét. Viszont kb ez ami itt ment az utóbbi 100 hozzászólásban egy szakmai fórumon elfogadhatatlan.

A topik megfigyelés alatt.

Tipp: A mod lehet már bent van a fórumon, csak neki is idő kell átlátni a helyzetet és törölni a hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33864) dsg012 válasza wyzard (#33861) üzenetére


dsg012
csendes tag

és azt hol írta le, hogy hiába nyomkodta az igent?

(#33865) wyzard válasza dsg012 (#33864) üzenetére


wyzard
tag

Sehol, de azt sem kérdezte, hogy frissítse vagy ne. :B

Nem akartam én támadni, csak annyira utaltam, hogy nem kell egyből letámadni 3 embernek is a kérdezőt. Lehet, hogy nem tudja valaki, hogy pontosan mi a gond, mit és hogy kell kérdezni, de azért elég súlyosak az olyan válaszok, hogy ha ennyire sem vagy képes, akkor nem való ilyen telefon és hasonló beszólások. :(((

Arra utaltam, hogy bizony ez nem egy egyértelmű megoldású probléma, amiért ezt a lehurrogást érdemelné valaki.

Na de maradok tisztelettel és befejeztem, nem akarok figyelmeztetést. :R

[ Szerkesztve ]

(#33866) Bem Utat válasza szabo.norbi (#33855) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

Szerintem nem nekem kell figyelmesebben (el)olvasnom.
Többen is részletezték a problémát.

(#33867) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali.
Miert van az hogy az értesítési sávra 2x klikk és nem alvóba megy hanem,dátum és idő beállítás ugrik föl???hogyan tudom eme problémát orvosolni?
Válaszokat köszönöm.

(#33868) kacsa7 válasza honda130 (#33862) üzenetére


kacsa7
őstag

Bemozduló tárgyat mással is elég nehéz normálisan lefényképezni... Próbáld a sport módot, az hátha alacsonyabb záridővel dolgozik és elkapod, a másik a "pillanatfelvétel" mód, ahol csinál kb. 5 képet és kiválaszthatod melyik a jó.

(#33869) Quqesz válasza kacsa7 (#33847) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Hasonló élmények! :)

Soltee
Nekem a v20a-ban nem ment,de a v20c-ben ok(vodás vagyok)

Bem Utat
Akkor sorry,nem toom mi lehet az oka :(

honda130
Grat! :) ;)
Képek terén osztom kacsa véleményét.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33870) BMS


BMS
őstag

Hali

http://www.kephost.com/image/FSF

Ezt miért csinálja nekem?
Vidtomp-ról leszedtem a zenét rá akarom rakni a telefonra erre ezt írja ki,van kb 10 zenám de nem egy helyen hanem 3 helyen van ami egy kicsit idegesítő. mért nem tudom berakni egy albumba?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33871) BMS


BMS
őstag

http://www.kephost.com/image/FSF

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33872) jilian válasza rayoliviero (#33768) üzenetére


jilian
addikt

Még mindig semmi válasz? :U

Nem értem miért nem tud pl. egy .zip-et csinálni az update-ról 'oszt csókolom.

(#33873) DroiDMester válasza jilian (#33872) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajnos nem annyiból áll egy friss ROM, hogy kicserélek 5-6.fájlt és máris kész a friss ROM!

sokszor a teljes ROM fele/háromnegyede frissítve/cseréve van! Ez egy egyszerű ZIP -el nem megoldható!

(#33874) rayoliviero válasza jilian (#33872) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tiszta telepítést csináltam, nem akartam gányolni.

DroiDMester: Te melyik zenelejátszót használod? Ettől a Poweramptól nem vagyok elszédülve. A gyári a Viper-rel szebben szól szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#33875) honda130 válasza kacsa7 (#33868) üzenetére


honda130
tag

Köszi a választ!
Valójában egy forgó gépet szerettem volna lefényképezni többször is, de nem sikerült jó képet csinálnom. ma viszont a kislányomat a játszótéren fényképeztem verőfényes gyönyörű időben. Nagyon szép képeket sikerült készítenem. Leszámolva azt, hogy az erős fény miatt a fényes részekre beállítva magát a készülék, az árnyékba került részeket kicsit sötétnek rögzítette. Ennek ellenére élvezhetőek a képek. Valószínűleg a gépet lefényképezve a fénycsöves világítás nem tetszik neki, mikor használom a kamerát.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#33876) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon hülye kérdésem lesz, de muszáj feltennem...

Karcolódott kijelzőt lehet gariztatni?

Gorilla Glass ide vagy oda, valahogy sikerült egy mélyebb barázdát húznom bele (valószínűleg kulccsal).

Nagyon kiröhögnek a T-nél ha beviszem hozzájuk?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#33877) rayoliviero válasza jilian (#33872) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amúgy gyorsabbnak érzem, mint a 2.2-t, kernelből is egy újabbat kapott. Mások is azt írják az Xda-n, hogy a CloudyFlex 2.3 gyorsabb a 2.2-től.

Egy dolgot nem értek, hogy a TWRP 2.7.00 miért nem akar csinálni full mentést a romról. Próbáltam pendrive-ra és a belső memóriára is, mindig azt írja ki, hogy failed. :F

[ Szerkesztve ]

(#33878) dsg012 válasza wyzard (#33865) üzenetére


dsg012
csendes tag

nem hát, azt kérdezte egy igen/nem kérdésre, hogy mit tegyen...
mindegy.. szerintem a kérdése önmagában hülyeség (főleg, hogy akkor a jelek szerint nem is olvasott vissza ha ez már x trillió hozzászólással ezelőtt téma volt)
Bárhol bárkinek megmutatod a fejét fogná (ahogy tették azt itt azok is akik pedig olvassák a fórumot). Egy mondattal kiegészítve értelmes lett volna. :)

(#33879) honda130 válasza Quqesz (#33869) üzenetére


honda130
tag

Ja? Köszi!
Lenne még pár kérdésem. Van kedvetek segíteni?
Legelső az lenne, hogy van-e jelentősége, hogy hova írom a kérdéseimet? Két honlap, ami kicsit különbözik egymástól, de végülis ugyan annak látszik.:
Egyik

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#33880) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok. Bocs a láma kérdésért, de a telefon frissítéseket hogyan érdemes megcsinálni?
PC suite vagy OTA?
Csak azért kérdem, mivel elkezdtem a telefonon letölteni, de nagyon lassan jön. Több mint fél óra elteltével még csak 20%-nál jár.
Hagyjam, vagy szakítsam meg és PC suite?
Köszönöm a választ, előre is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33881) BMS


BMS
őstag

az lg smart worldot valaki tudja használni? :D nem tudom hol kell regizni

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33882) honda130


honda130
tag

Másik

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#33883) f(x)=exp(x) válasza honda130 (#33882) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ugyan az a kettő. :)

Regisztrálj pl: olaszra LG honlapra, ott is az olaszt választ ( a World-be), ott már be tudsz jelentkezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#33884) jooker82 válasza draco84 (#33796) üzenetére


jooker82
nagyúr

Talán mert a google jegyzi meg...

Én meg azt kérdezném,hogy 4.4-re esélytelen Flash playert találni? Végleg le lett tiltva?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33885) jilian válasza DroiDMester (#33873) üzenetére


jilian
addikt

Értem, de megszoktam az AOSP ROM-oknál, hogy csak rátelepítem aztán kicseréli azt ami újítva lett...ebből kiindúlva olyan érthetetlennek tűnő dilemma ez számomra itt az LG ROM-oknál.

(#33877) Gazsi00

:DDD Ez minden friss, szűz telepítésnél, szembetűnik mindenkinek, hogy mindig "gyorsabb az előzőnél" :DDD

(#33886) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#33884) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Írd be hogy flash, az utolsótól (legújabbtól) kezd olvasni, valaki nekem belinkelte (szerintem danny).

sixpak: én a PC Suitot jobban szeretem, a biztonsági biztonsági (ha valami gond lenne a telefonnal készülttel) is ezzel csinálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#33887) honda130 válasza f(x)=exp(x) (#33883) üzenetére


honda130
tag

Akkor írok a törtfehérre, hogy a szokott hangulatban fórumozhassak. :)
Srácok! Ma beszéltem az Unokaöcsémmel, akinek S4-ese van. Szegény, elpanaszolta, hogy hogy járt a telefonjával. Frissítette az Androudot 4.4-re és azóta a GPS-e csak néhány holdat lát. Azt mondta, hogy valamennyire működik a navigációja, de Pesten mászkáva röbbször is eltéved a cucc. LG G2-nél nincs esetleg hasonló tapasztalat? Mert akkor rá nem engedem a Kit kat-et!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#33888) jooker82 válasza f(x)=exp(x) (#33886) üzenetére


jooker82
nagyúr

ok köszi.... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33889) Miksa64 válasza rayoliviero (#33877) üzenetére


Miksa64
tag

Akkor nem csak én jártam így! (TWRP 2.7.00 )
Sőt most a 2.2-ről sem sikerlt, anak ellenére, hogy már van mentésem 2.2-ről, de most nem sikerült.
A systemet elmentette, de a data-t már nem! :Y
Én is lestem csak bután! :W
A 2.3-ról még nem próbáltam!
Amúgy mintha a hálózat nem lenne olyan erős mint volt, de lehet, hogy szolgáltató miatt!? ( T-s)

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#33890) Quqesz válasza lacibacsi (#33876) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Sajnos ez nem hiszem hogy gariban cserélik,mert nem gyári hiba....sajnos a gg3 is tud karcolódni,ezért ajánlott egy fólia a kijelzőre....

honda
Ajánlom neked és tesódnak is:bekapcsolod a gps-t és kikapcsolod a gps antennát,csak az agps marad(beáll/hely)..bekapcsolod a wifit és a gogli térképen megkeresed magad,kb 100m pontossággal meg is leszel...gps kikapcs,majd használod rendesen...ilyenkor letöltődik a telóra a mo műholdak pozija és gyorsabban tud számolni....sztem nem kk függő dolog,max a cég romja rossz,de nekem a v20c-vel ok(az a-val is az volt).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33891) rayoliviero válasza Miksa64 (#33889) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, a datat nem menti le, a systemet igen.

Nálam nincs baj a hálózattal, ugyanolyan, mint volt.

DroiDMester: Köszi szépen, megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

(#33892) DroiDMester válasza rayoliviero (#33874) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Énis sokat kipróbáltam, de a végeredmény mindég ugyan az, SZÁMOMRA(mielőtt még belém köt valaki) a legjobban bevált jetAudio Music Player Plus lett!

Van belőle Free verzió, de pont a lényeg(AM3D Audio Enhancer) van tiltva benne, szóval nem mondom azt hogy próbáld ki a Free -t!
Akkor inkább keress egy virágbolti verziót próbára, és ha teccik vedd meg, szerintem megéri nagyon az árát! Ez mellé SEMMIFÉLE hang bizgerátor nem kell, mert a gyári beépített dolgainál NINCS jobb!
Rengeteg beállítása van, el lehet vele szöszölni!

[ Szerkesztve ]

(#33893) Quqesz válasza honda130 (#33875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha napfényben fotózól és a kívánt rész sötétebb,akkor koppints arra a részre a kijelzőn,ami fontos neked és oda mér fényt..sajnos erős napfényben előfordul,hogy egy képen lesz sötét rész és beégett is....

sixpak
Mind a kettő jó,de az ota sokszor lassabban jön ki,de inkább frissítésre az LG Mobile Support Tools-t használd,LG oldaláról letölthető

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33894) DroiDMester válasza Quqesz (#33893) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Vagy használjon HDR -t elvégre pont erre lett kitalálva! :U

(#33895) Quqesz válasza DroiDMester (#33894) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így-így :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33896) pestibenji


pestibenji
senior tag

Tud valaki olyan honlapot ahol tesztelik, bemutatják az újonnan megjelenő android appokat?
Lehetőleg olyan ami nem mutat be minden szart csak a jobbakat.

(#33897) sixpak válasza Quqesz (#33893) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, amúgy 47%-nál jár az ota.
Nem lesz gáz, ha megszakítom?

attilasd: köszönöm neked is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33898) pandor


pandor
tag

Sziasztok
holnap kapom kézbe Telenortól a G2-met, az elmúlt napokban az első 5000 hsz végéig értem, ahol minden a hátlap recsegés körül forog. Megoldódott azóta ez a mizéria, ill. mit érdemes ellenőrizni jelenleg kézhezvételkor (G2-specifikusra gondolok, ha van ilyen)?
Köszönöm a segítséget

(#33899) w333 válasza pandor (#33898) üzenetére


w333
félisten

Már megoldódott ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33900) honda130 válasza Quqesz (#33890) üzenetére


honda130
tag

Megírom neki és meglátjuk boldogul-e? Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.