Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) toto0569 válasza DonMaster (#33199) üzenetére


toto0569
addikt

Hú b@ccki...Nem tom a kolléga mennyire van otthon a droidban,de a soraidat olvasva most végképp összezavartad... :DD :Y

(#33202) zpeugeot válasza DonMaster (#33199) üzenetére


zpeugeot
csendes tag

Gépen látom,sőt a gyári fájlkezelőben is!! Csak a Galériában nem mutatja úgy mint régen, no és a zenelejátszók sem találják a zenéket,de máshol látom őket!Szeretném úgy mint régen hogy a galéria is lásson mindent és a zenelejátszó is a zenéket!!

(#33203) Looserke válasza zpeugeot (#33202) üzenetére


Looserke
őstag

ments le mindent majd factory reset és másold vissza

(#33204) Soltee


Soltee
tag

Nem tud valaki olyan kernelt amibe az akku idő a legjobb????
Knock code és teljesítmény nem érdekel.

Köszönöm!

(#33205) subset válasza Soltee (#33204) üzenetére


subset
senior tag

Szerintem nem találni kiugróan magas akkuidővel kernelt - illetve nincs annyi különbség, hogy mondjuk ezzel vagy azzal 2x annyi lenne az üzemidőd.
Te magad tudod optimalizálni az akkuidőre a géped.
Pl. ha nem vagy csak ritkán kell a mobilnet kapcsold át csak GSM módra ezzel is tudsz növekedést elérni.
Kapcsold ki az animációkat
Illetve amivel a legtöbbet, hogy segédprogrammal undervoltage-olod a cpu-t illetve lejjebb veszed a max. frekit, governor-okkal játszol stb.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#33206) asdf2


asdf2
tag

Sziasztok! Napokban szereztem egy ilyen ketyerét, baba a cucc, meg minden.:D Kérdésem csupán annyi lenne, hogy merjek frissíteni gyári rendszer 4.4 (nemtudom mi a legfrissebbgyárira)? :)

Meg vagyok vele elégedve, ezért még a custom romok későbbre maradnak:D Szóval a gyári 4.4-nek mik a nyűgjei? :)

(#33207) Szakiii válasza Bubukain (#33195) üzenetére


Szakiii
addikt

Én alapból váltottam kernelt :) de nekem is minden oké.

(#33208) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Adott DroidMester v3.1.1-e, hozzá jelenleg Dorimanx 4.6.1.

Olvastam,hogy tanácsos lehet inkább a korábbi 4.5-ös kernelt felrakni, amit meg is teszek majd, de előtte megérdeklődném, hogy mi a pontos menete. Csak hogy ne maradjon meg semmi a korábbi kernel-ből, plusz módosításaiból.
FauxClock-ban van olyan lehetőség, hogy visszaállítsuk alap értékekre a beállításokat? Stweaks-ben van erre mód, de abban végülis nem módosítottam semmit sem.

A másik, ami érdekelne még, hogy mennyire fér meg ez a két program egymás mellett? Csak mert látom lehet mindkettőbe állítani hasonló dolgokat, pl governorok, feszültség állítások és így végképp nem mereo egyikhez se hozzányúlni, nehogy összevesszen a kettő program és galibákat okozzon.

Igazából annak örülnék, ha letörölhetném ezt a FauxClock-ot úgy ahogy van a módosításaival együtt és egy olyan kernelt telepíteni, ami alapból, mindenféle plusz buhera nélkül adna valamennyivel jobb akksi időt, miközben játékok alatt maradna minimum az a teljesítmény, mint ami stock kernel-nél.

Nem tudom létezik-e ilyen. :)
Ja és arra nem tudtok programot ugye, ami csak annyit tud, hogy szabályozható vele alkalmazásonként a maximum procihasználat?

Mert akkor akár elég lenne a gyári kernel is, amivel amúgy semmi bajom sincs és igazából nyugodtabb is lennék, hogy nem tudnék még véletlenül se beleszólni ilyen governorokkal, ilyen I/O beálltásokkal a működésbe, hanem hagynám úgy a működést, ahogy azt az LG megálmodta, max egy kis alkalmazásonkénti proci használat korlátozás. :)

(#33209) Bubukain válasza Szakiii (#33207) üzenetére


Bubukain
senior tag

melyik kernelt használod hozzá?

(#33210) Gaberking válasza Soltee (#33204) üzenetére


Gaberking
senior tag

(#33211) DroiDMester válasza fery02 (#33208) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Faux -ot NE TÖRÖLD! mert azzal tudsz feszt csökkenteni! Ha meg fent van felesleges még 1 plusz progit feltenni amivel alkalmazásonként állítod az órajelet!

amúgy van ilyen progi (Per-App Modes sajnos fizetős, de van free verziója is, viszont azt nem tudom miben korlátoz, én a fizetőst használtam) de gyári KERNEL -el nem valószínű hogy működik rendesen!

Tedd vissza a Dorimanx 4.5.1 -et TWRP -ből telepíted ahogy a 4.6 -ot végén Cache&Dalvik WIPE! Mást nem kell tenni, az STweaks beállítások kernel csere után mindég vissza áll alapértékre! Faux -al pedig nem akad össze ha ésszel használod! faux -ot csak arra használd hogy alul feszeled a CPU -t meg a Per App részénél beállítod melyik app milyen órajelen menjen, ha mást nem állítasz benne nem lesz gond!

[ Szerkesztve ]

(#33212) Szakiii válasza Bubukain (#33209) üzenetére


Szakiii
addikt

Én is azt amit te írtál :)

(#33213) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hogy okostelefonról szeretnék névjegyeket átmenteni ,,buta'' Nokiára amit lehet PC-hez csatlakoztatni.Van erre valami megoldás vagy PC program?

(#33214) pestibenji válasza pestibenji (#33182) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ez a kernel nekem elég jól muzsikál eddig :)
Jobb az akkuidő, mint stockon, de ugyanolyan smooth és gyors

(#33215) horimiki72 válasza Misi1980 (#33213) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Egy sim-re névjegyek exportálás majd nokiába betesz és importálás hamarabb menni fog szvsz.

Kawasaki ZX12R

(#33216) Soltee válasza Gaberking (#33210) üzenetére


Soltee
tag

köszi!!!
De nem azt mondják h a dorimanx nem igazán jó akkura?
Ja ée előtte nem kell semmi wipe csak a végén?

[ Szerkesztve ]

(#33217) Misi1980 válasza horimiki72 (#33215) üzenetére


Misi1980
senior tag

Ez jó ötlet csak az a baj hogy több száz névröl van szó és a sim kártyára 250 név fér.

(#33218) Soltee válasza pestibenji (#33182) üzenetére


Soltee
tag

Ezt kipróbálnám..
De nem tudom letölteni a linkről...
Nincs másik link?

(#33219) Soltee válasza Soltee (#33218) üzenetére


Soltee
tag

Ok már találtam...

(#33220) Gaberking válasza Soltee (#33216) üzenetére


Gaberking
senior tag

Az a kernel nagyon jól bánik az akkuval!
Előtte is és utána is mehet a wipe, semmi baj nem lesz belőle!

(#33221) DroiDMester válasza pestibenji (#33214) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha valakinek kellene ez a YODA 2.0 KERNEL

Csináltam csak a kernelből egy telepítőt!

Letöltés : => Yoda_Kernel_v2.0_by-DroiDMester.zip

2 nagy hátránya viszont van!

1, Nem működik a sötét képernyőn a Knock Kód (csak a Dupla koppos feloldás)
2, exFAT ot nem kezeli :O

[ Szerkesztve ]

(#33222) hito válasza rzoli (#33180) üzenetére


hito
nagyúr

Na, akkor kicsit komolyabban is érdekelne a tapasztalatod, ugyanis sikerült szereznem egy OTG-s microSD olvasót. Xdabbed kamera mod fenn van. Átállítottam a mentést belső memóriáról SD kártyára és mégse oda rögzíti, hanem a belső tárhelyre. Kipróbáltam OTG kábellel is egy pendrive-ot rácsatlakoztatva, szintén belső tárhelyre rögzít.

Neked biztos egyből pendrive-ra tette a felvett anyagot? Milyen rom volt fenn és melyik verzió az xdabbed-ből?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33223) Corgan82 válasza DroiDMester (#33221) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Már van 3.0 verzió is.

(#33224) pestibenji válasza DroiDMester (#33221) üzenetére


pestibenji
senior tag

Amúgy ez jófej tőled, de ha elolvasod a második posztot a fórumban, ott megtalálható maga a kernel is. Külön letölthető és már van 3.0 verzió is :)

Ja és elvileg az már támogatja az exfatot is

[ Szerkesztve ]

(#33225) jooker82


jooker82
nagyúr

itt az utód G3 :)


LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33226) pestibenji válasza jooker82 (#33225) üzenetére


pestibenji
senior tag

Reménykedtem, hogy csúnya lesz, szar lesz, vagy bármi rossz legyen csak, hogy ne akarjam megvenni, de ez brutálisan jól néz ki így elsőre és az instant get kategóriának tűnik :U

(#33227) DroiDMester válasza Corgan82 (#33223) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

pestibenji kolléga ezt a ROM -ot linkelte ebben a ROM -ban a 2.0 van! a 2.5 és 3.0 nem ismerem! Nem mindég a leg újabb a leg jobb! :) Sajnos dorimanx nál is a 4.6 és 4.6.1 Nagyon nem jól sikerült mert baromira eszi az aksit!

(#33228) zack válasza pestibenji (#33226) üzenetére


zack
nagyúr

Egyetértek. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33229) Corgan82 válasza DroiDMester (#33227) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A linkelt ROM 2. posztjában kell külön letölteni hozzá a kernelt. Ennél a kernelnél a 3.0 jobb mint a 2.0.

(#33230) Fail3D! válasza pestibenji (#33226) üzenetére


Fail3D!
addikt

Sajnos ez tenyleg jonak tunik... Remelem majd a merete eltantorit a vasarlastol... iden a telefon valtas megallasan akarok fogni egy kis penzt...:)

(#33231) stilo18 válasza jooker82 (#33225) üzenetére


stilo18
addikt

Hála az égnek...

Így kell csinálni.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33232) Bossi válasza jooker82 (#33225) üzenetére


Bossi
őstag

Hát ez nagyon szép és a paraméterek is ott vannak... nyár végén megveszem az biztos :)

(#33233) secler07 válasza Fail3D! (#33230) üzenetére


secler07
tag

5.5" szóval apró biztos nem lesz :)

(#33234) w333 válasza jooker82 (#33225) üzenetére


w333
félisten

Lehet hogy ezzel meg is lesz a Nexus 4 utódja ! :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33235) Fail3D! válasza secler07 (#33233) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ha a g2 meretebe beletudjak zsufolni az 5,5" akkor jaj nekem:) Az a baj 1 ev alatt kb 40% bukok egy telon, akar milyen jo aron jutok hozza:) Es hiaba garis meg.

(#33236) margithid válasza Fail3D! (#33235) üzenetére


margithid
veterán

Azért az durva lenne, ha az 5.5"-t bele tudnák pakolni ugyanebbe a keretbe.
Üzemidő szerintem rosszabb lesz mint G2-é, hála a felbontásnak.
Viszont ha jól tudom ez már vizálló lesz végre. Ez nagy pirospont!

(#33237) Oppenheimer válasza Fail3D! (#33235) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kizárt, hogy bele tudják, ezt leszámítva nekem is instant get.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33238) jooker82 válasza Oppenheimer (#33237) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha megnézitek,minden csúcsnak nőtt a mérete,ennek is fog kicsit,de itt még keskenyebb lesz a káva.. és a telefon vastagsága is kissebb.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33239) Oppenheimer válasza jooker82 (#33238) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem látom, hogy a káva mérete csökkenne a G2-höz képest. Biztos, hogy jóval szélesebb és magasabb lesz. Meglátjuk használható kategóriába esik-e majd nálam. A G2 még pont igen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33240) Fail3D! válasza Oppenheimer (#33239) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nalam a g meg jo volt a g2 mar tenyleg nagy, de az infra es az akksi ido karpotol:) Viszont mar ennel is nagyobb keszuleket te jo eg... Hova tartunk...:) Az iphon 4 mar megjeleneskor azt mondtam kicsi... de ez mar a lo nagyon tulso oldala:)

[ Szerkesztve ]

(#33241) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#33225) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez nagyon ott van a szeren. Grat. az LG-nek.

(#33242) danee992


danee992
tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már a 20D-t ? Bugos még a Bluetooth, illetve sistereg a fülhallgató?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#33243) kekkola válasza jooker82 (#33225) üzenetére


kekkola
senior tag

:C :DD :R

O+8T

(#33244) r3dwo0d válasza danee992 (#33242) üzenetére


r3dwo0d
tag

Javították benne a bletooth bugot valamint a sistergést is. :)

(#33245) manokaki válasza r3dwo0d (#33244) üzenetére


manokaki
őstag

De OTA-n még nem jön az EUR -XX változatban , hiába nézem, de még az Lg Pc Suit-tal sem :(

Attila

(#33246) r3dwo0d válasza manokaki (#33245) üzenetére


r3dwo0d
tag

Még nem ért el a frissítési sáv szvsz. Nekem több mint egy hete fenn van DEU kódos telefonomon és OTAn jött. Anno a 20x verziót én is később kaptam meg kb két héttel mint itt sokan! :)

(#33247) kacsa7 válasza hito (#33222) üzenetére


kacsa7
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy nála melyik mod van fent és milyen rom, ugyanis a 3.0 és 3.1-ben nem lehet állítani a mentés helyét, az előtte lévő 2.2 és 2.2.1-ben pedig hiába állítottam át otg pendrive-ra amikor azt használtam, akkor is a belső tárhelyre mentett. Stock romon és DM V2-n (tudom az is stock alapú) is ugyanez a helyzet.

(#33248) hito válasza kacsa7 (#33247) üzenetére


hito
nagyúr

D80220B van fenn, V2.2.1-es kamera moddal. Itt ugyan tudom állítani, de a gond ugyanaz mint nálad. Nem oda menti. Viszont egy hirtelen jött ötlettől vezérelve kipróbáltam playből letölthető LGCamera appal és láss csodát, ott működik. Az egyéb beállításokon belül meg lehet adni neki az útvonalat, hogy hova mentse és működik is. Viszont nincs benne 4k és hiába állítottam be 1080p-nél a 60fps-t is, 30-on rögzít :( Úgyhogy nem felhőtlen az öröm.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33249) kacsa7 válasza hito (#33248) üzenetére


kacsa7
őstag

Azzal jó a videó felvétel hangja is, viszont minőségben elmarad a gyári android és stock kamerától is.

(#33250) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez mehetne első hsz.be :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.