Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) pestibenji válasza JohnnyX (#33349) üzenetére


pestibenji
senior tag

Mindig ilyen tajparaszt a tag, nyugi :U
Segíteni nem szokott, csak fikázni, beszólni, offolni :(

(#33352) #09819904 válasza pestibenji (#33351) üzenetére


#09819904
törölt tag

Akkor kicsit nézz körül a hozzászólásaim terén! Nehogy véletlenül tévedj...
A személyeskedés pedig jól esik. Bár már elfogyott az ismerősnek jelölési lehetőség sajnos!

(#33353) #09819904 válasza JohnnyX (#33349) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nem! A Szentkirályi óta egész jó napom van.

(#33354) spuros


spuros
őstag

Verőfényes szép napot!

Korábban volt szó a Lenovo SNAPit and SEEit kamera appról. Véletlen letöröltem és nincs meg a telepítője sem. Itt korábban linkelve volt de azóta halott a link.

Valaki megtenné nekem, hogy feltölti? Köszönöm.

szerk.: offba tettem

[ Szerkesztve ]

(#33356) fery02 válasza DroiDMester (#33211) üzenetére


fery02
addikt

Azért sem annyira szimpatikus ez a Faux, mert ha futtatok egy alkalmazást, aminek Per App controllban levettem az órajelét, akkor utána is megtartja ezt az órajelet, miután már nem használom az adott alkalmazást.
Ez nem is lenne alapból baj, de ha pl indítanék utána egy játékot, még akkor sem vált vissza a csökkentett órajelről, ugyanúgy pl 960mhz-en áll a csúszka a főképernyőn és a játékok is érezhetően akadósabban mennek, szóval nekem kell ilyenkor mindig manuálisan visszatolnom a csúszkát az alap 2,266ghz környékére.

Továbbá nekem a UV sem akar működni, lentebb vettem a csúszkát, be volt kapcsolva a "Set on boot", újraindítás után mégis maradt minden ugyanúgy, mint előtte.

Az se tetszik, hogy lényegében ingyen használnom az 1100 Ft-os progit, aminek látom frissítése is érkezett, amit szeretnék is nagyon, de úgy néz ki az már mindenképp belekerülne abba az 1100 Ft-ba és utána sajnos nincs arra garancia, hogy működne is, mert korábbi témából kiindulva előfordul ezzel a Rom-mal olyan, hogy beépített fizetős, ám ingyen használható programokat fizetésés után mégsem tudunk használni, hiába töröljük le előtte, aztn Wipe cache, dalvik.

Pedig abban reménykednék, hogy a Faux frissítésével megoldódna néhány problémám.

Viszont ez a linkelt Per-App Modes progi nagyon szimpatikus és bár ez is sokkal többet tud, mint ami nekem kell, mégis jobban tetszik, már csak így képekból ítélve is (modernebb, barátibb kinézet).
Szerintem hamarosan visszarakom a stock kernel-t és lezárom egy életre a kernel-ekkel való játszadozásokat, főleg, hogy említetted későbbi hozzászólásodban, hogy Dorimanx kernel-ek beállítás igényesek, én meg pont abból pakoltam fel már a második félét is. :D

Szóval, ami alapból a v3.1.1. ROM-odban van kernel (az sem stock ugye, elvégre cloudyfa neve benne van), az mennyire gyári? :)
Úgy értem mennyire különbözik egy tényleg gyári kernel-től?

Azért érdekel, hogy ne igényeljen nekem semmi plusz beállítást sem, nem várok már így természetesen semmi kedvezőbb akksi fogyasztást sem (de azért persze mégse legyen rosszabb, mint egy tök szűz stock KK Rom), meg a játékok is menjenek minimum olyan teljesítménnyel, mint ha nem mókoltam volna semmit sem az ég világon.

Ha bármi pontban is sértőnek tűnik esetleg a hozzászólásom, az nem az valójában, eszem ágában sincs megsérteni senkit sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#33357) blt.62 válasza #09819904 (#33355) üzenetére


blt.62
őstag

Privi ment.

MegtorloXp

(#33358) #09819904 válasza blt.62 (#33357) üzenetére


#09819904
törölt tag

Már válasz is! :)

(#33359) spuros válasza #09819904 (#33355) üzenetére


spuros
őstag

Köszönöm.. :)

(#33360) #09819904 válasza spuros (#33359) üzenetére


#09819904
törölt tag

:R

(#33361) szuszy16v


szuszy16v
csendes tag

Sziasztok. Van olyan kamera mod amiben mukodik a Slow Motion? Vagy csak nekem nem megy? DroidMester 3.1.1.en vagyok. Hiaba veszek fel 120 fps-el videot, csak 25fps-es videot lat a lejatszo es normal sebesseggel jatsza le.

(#33362) Sógi


Sógi
addikt

Van valakinek működő linkje V20D 16G stock romra? Az LG firmware oldalon nem működnek a linkek...

(#33363) xSide válasza szuszy16v (#33361) üzenetére


xSide
őstag

Lejátszóban tudsz 'sebességet' állítani, ha rom-ban (stock van fenn, root és némi egyéni módosítások) cserélve lett az xdabb lejátszóra.
Egyébként szerkeszteni kell a videót.
Tud valaki olyan appot, amivel ez megoldható lenne?

Toto0569 appot kérdeztem:)

[ Szerkesztve ]

(#33364) toto0569 válasza xSide (#33363) üzenetére


toto0569
addikt

------------

[ Szerkesztve ]

(#33365) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Tudtok valamit arról, mit kell kommunikálnia a telonak a töltővel, hogy 1A felett tudjon tölteni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33366) xSide válasza bajnokpityu (#33365) üzenetére


xSide
őstag

Mediamarkt-ban vettem 2.1A töltőt kábellel (30%-ról másfél óra alatt tölt fel), ebay-ről vettem 2A (2 óra alatt tölt fel). Gyári kábellel mindegyik +fél/egy óra.
Kábelfüggő mennyit enged át...

[ Szerkesztve ]

(#33367) xSide válasza #09819904 (#33355) üzenetére


xSide
őstag

Hanyagolnám...

Ám legyen kis on is, kipróbáltam először a panorama funkciót és szerkesztettem kicsit, de az elvárásaimnak megfel:)

[ Szerkesztve ]

(#33368) #09819904 válasza xSide (#33367) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha most így nézzük akkor konkrétan okostelefont se használj, mert a rajta lévő alkalmazások legalább fele ugyanilyen dolgokkal rendelkezik! :U
Komolyan! Mitől ez a nagy paranoia? Sima gyári romot amibe a kutya sem tudja mit integráltak azt simán használja a nép. Mindenféle tákolt romot dettó! De egy alkalmazásnál már ki kell akadni!

(#33369) xSide válasza #09819904 (#33368) üzenetére


xSide
őstag

Hmm?
Miről beszélsz?
Okostelefont is lehet okosan használni, a személyeskedést hagyjuk!
Mielőtt telepítek valamit azért megnézem mihez is akar hozzáférni indokolatlanul...
Minden appot megvettem eddig, ami kellett és nem igényeltek felesleges hozzáféréseket semmihez.
Paranoia? Max mikor meglátja egy user a telszámláját akkor lesz.
Egy kérdés, miért nincs hivatalosan fent az app?

[ Szerkesztve ]

(#33370) Robyka


Robyka
aktív tag

Jelenleg 4.2.2 10b van fent ami rootolt. Erre szeretném feltenni a legújabb 4.4.2-t rootolva persze hogy utána kitudjam gyomlálni a sok szartól :) . Miben lesz jobb vagy egyáltalán érdemes feltenni? :B

[ Szerkesztve ]

(#33371) bajnokpityu válasza xSide (#33366) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azonos töltő két aljzattal, azonos kábel. 1A aljzat ennyivel töltött, 2A aljzat „lassu töltés” pici áram

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33372) xSide válasza bajnokpityu (#33371) üzenetére


xSide
őstag

Milyen töltő ez?

[ Szerkesztve ]

(#33373) #09819904 válasza xSide (#33369) üzenetére


#09819904
törölt tag

És minden appról kívülről tudod, hogy mit csinál? Hihető! Nem attól lesz egy app veszélyes vagy veszélyesebb, mert pl. warez forrásból származik! Ott egyből törlik, ha vírusos. Legalábbis nem egy oldal szabályzatában benne van...
Nézd meg az úgymond főzött romokat! Végig átlátod mikkel pakolja tele a készítő? Kétlem!
A gyári pl. Telenoros romról tudod, hogy amiről épp "véletlenül" nem kér engedélyt mit naplóz vagy épp küld az engedélyed nélkül? Ezt is kétlem!

Vegyünk csak egy Google alkalmazást. Pl. a Fordítót! Kér engedélyt kamerakép készítésére, mikrofon hozzáféréshez illetve az SMS és MMS beolvasására. Ebből szerinted amikor beírsz egy-két mondatot és lefordíttatsz vele, mégis az említett dolgok közül melyikhez nyúl? Látszólag egyikhez sem! Gyakorlatilag pedig a kutya sem tudja!
Ezen kívül ugye azért bármelyik romot is használja az ember, abban vannak alkalmazások. Mindegyiknek megnézni az engedélyét igencsak mókás lenne! Ezt ugye megfejelik sokan azzal, hogy még rootolják is a telefont! Na, onnantól mégis mi állítana meg egy kémkedő alkalmazást? Semmi!

Visszatérve a Lenovohoz. Az alkalmazás engedélyeiben erősen kétlem, hogy pont a Te dolgaidra lennének kíváncsiak.

Telefonszámla... Jaj! Te sokat néztél scifit! :U

[ Szerkesztve ]

(#33374) #09819904 válasza xSide (#33369) üzenetére


#09819904
törölt tag

Del.

[ Szerkesztve ]

(#33375) xSide válasza #09819904 (#33373) üzenetére


xSide
őstag

Na állj le, egy app mihez akar hozzáférni telepítéskor olvasható!
Fordító? Használtad valaha?
Fényképező, mert képet készítve is tud fordítani...
Hang?
Hang, mert lehet diktálni neki...
SMS/MMS olvasás (nem küldés, ég és föld)
Lehet fordíttatni vele...
Nem használok minden jött-ment tákolt romot bugokkal tele...

Lenovo app?
Hivatalos oldalról miért nem tölthető, illetve a gyári app (tudom) nem kér ilyen hozzáférést:)

[ Szerkesztve ]

(#33376) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#33371) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kinai. de eddig összes általam kipróbált töltő ilyen volt. a Gsam battery program egyébként monitorozza a töltőáramot.
Az 1Anél nagyobbak mindig lassú töltést irtak ki, és lassan is töltöttek, a 0.5A..1A közöttiek meg mind tűrhetően töltöttek. Hozzátenném a legtöbb nem tudta a ráírt áramerősséget.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33377) akooos válasza xSide (#33375) üzenetére


akooos
veterán

Elég lesz már...

(#33378) #09819904 válasza xSide (#33375) üzenetére


#09819904
törölt tag

Akkor miért nem linkeled a gyárit? :U
Amúgy látatlanba fogadnék, hogyha használja, még akár fél éves folyamatos használat mellett sem lenne 1 érdekes hívás vagy épp SMS a számlájában!
Érdekes, hogy a romokra nem reagálsz, holott az mennyivel is hordozhat több veszélyt? Ne menjünk messzire, csak egy integrált keyloggerig! Ezen szerinted hány ember gondolkodott el amikor romolta és mellé esetleg rootolta is a telefonját? Ja, hogy ez már nem annyira érdekes téma? :)
Na sebaj, Te azért fikciózz csak tovább, hogy ez az app mekkora galibát jelent. :)

(#33379) Mazda6_2.0D válasza JohnnyX (#33349) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Ő minden nap, 2 bal lába van :D

(#33380) #09819904 válasza Mazda6_2.0D (#33379) üzenetére


#09819904
törölt tag

Jó, hogy Te is ennyire ismersz! :)

(#33381) xSide válasza #09819904 (#33378) üzenetére


xSide
őstag

Romolásról is írtam :)

Azt, hogy miért kötöttél belém indokolatlanul mert felhívtam a figyelmet egy nem is apró dologról nem értem.
Annak idején mikor kezdtem androiddal foglalkozni, warezoltam nem tagadom és szívtam látatlan sms-ek miatt.
Aki esetleg nem tudna erről az app-ról, megosztom :)
E mellett már kipróbálom...

Ui: linkelném, de már prestigo-ra váltott akinél annak idején láttam és nekem sem volt meg a g2.
Aki pedig 'fickózik' még inkább nem én vagyok csak a tényekre hívtam fel a figyelmet :)

[ Szerkesztve ]

(#33382) castiels


castiels
addikt

Sziasztok. Sennheiser füllhalgatóval a készülék sistereg.. erre van valami javítás? 20b s a teló telenoros, gépre dugva az lg tools azt írja a legfrisebb... Eléggé zavar..

(#33383) Mike81 válasza castiels (#33382) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Sajnos ki kell várnod a 20 c vagy 20 d frissítést. Nekem is Telenoros 20 b van fent de nekem csak a bt bug van.

(#33384) castiels válasza Mike81 (#33383) üzenetére


castiels
addikt

Azt lehet tudni h kb mikorra várható? hónapok kérdése? És biztos h javítják benne ezt a hibát? A c-ben vagy a D-ben?

[ Szerkesztve ]

(#33385) icecave válasza castiels (#33382) üzenetére


icecave
nagyúr

Hány ohm-os a füles? Nekem a 16 ohmossal nem sistereg, de a 30-assal már igen.

(#33386) Damage401 válasza castiels (#33384) üzenetére


Damage401
senior tag

Szerintem még 1 hét lesz.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#33387) spuros válasza xSide (#33381) üzenetére


spuros
őstag

Január óta használom.. Semmi gyanús vagy fura tételem nem volt amit ez az app számlázott volna. Mivel nem terrorista, adócsaló, se nem pedofil pap sem vagyok ezért nincs is mit titkolnom ha bármihez hozzá akar férni valami. a pénzügyeket meg nem telefonon intézem. Nekem belefér az ilyen.

(#33388) xSide válasza spuros (#33387) üzenetére


xSide
őstag

Megtaláltam google-val a stock appot, de hiába bemásoltam a lib-eket is leáll...
Ám itt látható nem akar sms-t küldeni :)

[ Szerkesztve ]

(#33389) spuros válasza xSide (#33388) üzenetére


spuros
őstag

Ne is küldjön.. :)

(#33390) xSide válasza bajnokpityu (#33376) üzenetére


xSide
őstag

Rossz kínait rendeltél, vagy tényleg a kábel nem jó!
Dupla kimenetes töltőt vettem én is a 2 telóm miatt, másik kábellel próbáltad?

(#33391) Mike81 válasza castiels (#33384) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem csak hetek kérdése max. A 20b-vel sem tököltek sokat. Én csak S2 fülesével próbáltam mert azzal használom, és azzal nem sistereg.

(#33392) kacsa7 válasza bajnokpityu (#33376) üzenetére


kacsa7
őstag

A kábeltől nagyon sok függ. A gyári kábellel próbálgasd az aljzatokat. Én próbáltam nagyon sok utángyártott kábelt, a legjobb tudott 800mA-t...

(#33393) killzone1987


killzone1987
senior tag

Nekem valaki esetleg?
[link]

(#33394) fery02


fery02
addikt

Na, ha valaki lát esetleg olyan üvegfóliát neten, amivel hasonló kinézetű lehessen a fehér telóm, feltétlen ossza meg velem! :)

Gyönyörűen néz ki így ez G3, hogy felül meg oldalt fekete és csak lent marad fehér. Ilyenre szeretném a G2-met is. :)
Az se hátrány, ha az LG logo-t is eltünteti. Úgy csak szebb lenne. :K

(#33395) csz329


csz329
csendes tag

Sziasztok!
Elég zöld vagyok a témában, ezért szeretnék tanácsot kérni.
Most állok át napi szinten az LG G2-re mint telefonra. (T-Mobile-os, 4.4 Kitkat, 16 GB).
Eddigi telóm 2-3 napot bírt üzemidőben, ez a mérce, de hajlandó vagyok naponta tölteni.

Mit tanácsoltok, érdemes-e mod cserével vagy egyéb tweak trükökkel próbálkozni, ha a következő szempontjaim vannak:
- aksi üzemidővel spóroljon ( munkanapokon sok telefonálás, email, webezés megy)
- kényelmes, egyszerű, jól használható GUI legyen (Blackberry-ről jövök, az a funkcionalitásra volt kihegyezve, ehhez képest vicc az Android tárcsázója, telefonkönyve)
- értékelném ha elpusztulna a sok gyári T-Mobile-os meg LG-s előre telepített hulladék app, ami sztem csak a tárhelyet pusztítja és eszi az akkut.
Túrához, navigációhoz használom még ezen kívül (Locus, Waze, Endomondo), itt az a szempont, hogy offline módban kibírjon akár 10-12 órát állandó GPS használat és gyakoril képernyő buzerálás mellett

Köszi előre is, ha valaki szán rám 2 percet!
üdv:
csz329

(#33396) gusthy válasza csz329 (#33395) üzenetére


gusthy
veterán

A T-s appokat simán törölheted, kettő kivételével.
Amúgy nem pusztítják az akkut., és ha törlöd, tárhelyet se foglalnak. A nem törölhető kettő pedig a ROMban van, szintén nem foglal helyet.
12 órát nem fog kibírni semmivel. De szerintem a földön nincs olyan telefon, ami igen.
Azt a kettőt meg tilthatod simán.

[ Szerkesztve ]

(#33397) hito válasza VOLTCRAFT(1) (#33350) üzenetére


hito
nagyúr

Butaságokat ne beszélj már! Előtte olvass és nézz körbe, utána próbálj nagyot mondani :U Lehet, hogy előtte előzményeket is kéne olvasni, mielőtt egy beszélgetés közepébe nagy mellénnyel beleszólsz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33398) Quqesz válasza zack (#33338) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Láttad hogy a OneplusOne 269 eus áron nyit?!!!(nálunk vszínű több lesz)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33399) hcs57 válasza csz329 (#33395) üzenetére


hcs57
őstag

Ha a Blackberry tudta ezeket, akkor kár volt erre váltanod.. ez nem tudja a 10 óra GPS navit... a tárcsázó és telefonkönyv sem... szóval minek ez neked? :W

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#33400) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Pardus romban mit jelent a Hot boot újraindítási lehetőség? Van normál boot is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.