Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok,

Teljesen stock V20D-t tettem fel kdz-vel.
Amióta fent van azt tapasztalom, hogy ha hívnak akkor elég sokára kapcsol be a kijelző....
Állapot led világít, csengőhang megy, viszont pár másodpercig nem kapcsol be a kijelző.
Ez vmi bug lehet, vagy csak nálam jelentkezett?

Volt FR kdz után :)

Illetve a 10F rom akku fogyasztása szerintem érezhetően jobb volt, viszont a 20D sokkal gyorsabb :C

(#33452) fery02 válasza zack (#33449) üzenetére


fery02
addikt

Az ugyanaz a kernel, ami DroidMester V3.1.1-ében is van alapból ugye?

(#33453) rayoliviero válasza fery02 (#33452) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ebbe tette a Cloudyfa kernel. A 3.1.1-be talán nem az van, de majd kijavít, ha nem így van.

(#33454) zack válasza fery02 (#33452) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a 3.1.1-ben még Dorimanx volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33455) fery02 válasza rayoliviero (#33453) üzenetére


fery02
addikt

Annak örülnék leginkább, ha valaki meg tudná nekem mondani, pontosan melyik cloudy kernel passzolna jelenleg DroidMester V3.1.1-jába és ezzel le is zárhatnám végre a kernelekkel való babrálást. :)

Sokan írjátok, hogy ti sem állítgattatok semmit se pluszba cloudy kernelekhez és mégis meg vagytok vele elégedve. Jó lesz az nekem is, bízom benne.

zack: Tuti, hogy alapon valamelyik cloudy kernel van benne, csak már nem tudom melyik.

[ Szerkesztve ]

(#33456) rayoliviero válasza fery02 (#33455) üzenetére


rayoliviero
veterán

3.1.1-be szerintem gyári kernelt rakott, mivel itt a 3.1-re gyárit ír és a 3.1.1-re update-elt verzióban sem hiszem, hogy kicserélte a kernelt.

A Cloudyt ebbe rakta. Írja is, hogy stock lecserélve Cloudyra, az előzőben stock volt tehát, a 3.1.1-ben.

Miért nem jó amúgy, ami benne van? Azon nem kell állítani pont semmit.

[ Szerkesztve ]

(#33457) fery02 válasza rayoliviero (#33456) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem ha rákeresel a V3.1.1-jének a leírására, abba írja, hogy lecserélte a v3.1-ben lévő kernelt (most én mobilról nem akarok rákeresni).

Ráadásul én is emlékszem, hogy mikor még nem cseréltem le az alapon benne lévő kernelt, valahol láttam benne a cloudy nevet.

Pont, hogy azt szeretném vissza, hogy ne igényeljen nekem semmi plussz állítást, csak kíváncsiságból cseréltem le közben erre a Dorimanx-ra, de visszaraknék valami cloudy-t.
Az se baj, ha nem pont azt, hanem esetleg ha van, valami újabbat, csak passzoljon a V3.1.1-hez, jó legyen és az se igényeljen beállítást.

(#33458) anzo válasza bbalika81 (#33451) üzenetére


anzo
senior tag

Nálam is jelen van bármelyik romot,kernelt teszem fel. :O
Egyre jobban idegesít engem is, de egyenlőre még nem találtam rá megoldást. :(

(#33459) rayoliviero válasza fery02 (#33457) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha ennyire tudod, miért kérdezed mi van benne?

Itt sem írja, hogy a gyári kernelt lecserélte volna a 3.1-ről a 3.1.1-re történő frissítésben

A Cloudyfa kernel amúgy is utána jött ki, miután DroidMester már feltette a 3.1.1-es romját a netre.

A nevet én is láttam benne anno, de arra DroiDMester azt mondta, hogy stock kernel. Cloudyfa beleírja a stockba is a nevét. De az nem az a cloudyfa kernel attól, ami a CloudyPro és CloudyFlex romban van.

A gyári, ami a 3.1.1-ben van, az pont, hogy nem igényel semmilyen beállítást....

Ha nagyon le akarod tölteni a Cloudyfa kernelt, akkor innen letöltheted, feltettem korábban: Cloudyfa kernel

De gondolom okkal szedte le Cloudyfa a kernelt az xda-ról, mert biztos van benne valami hiba. Én a helyedben hagynám benne a stock kernelt.

[ Szerkesztve ]

(#33460) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Erre valakinek nincsen ötlete? Nem szeretnék újra HR-t csinálni ha nem muszáj. Előre is köszönöm a segítséget!

(#33461) Quqesz válasza r3dwo0d (#33460) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A frissítési/app központból felfrissítetted az időjárási témákat??

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33462) r3dwo0d válasza Quqesz (#33461) üzenetére


r3dwo0d
tag

Ez a problémám, hogy ott nem jelenik meg az időjárás semmilyen formában. Hiába írja ki, hogy frissítsem, megnyitom, de az app központból nem tudok frissíteni semmit. :W

(#33463) jooker82


jooker82
nagyúr

Van itt valakinek komolyabb fényképezője,melyen lézeres segédfény is van?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33464) bandor


bandor
tag

Egy kis segítség kéne.Most ruháztam be én is egy ilyen telefonra.Tetszik nagyon a telo, de van egy problémám. Ha csatlakoztatom a számítógéphez és fájlokat (képet, zenét) akarok rá másolni, akkor elindul a másolás, de kb. 2 mp. múlva leáll, és nem megy tovább.Ilyenkor a laptop is lelassul , nem nyit meg semmit.Kipróbáltam másik két telefonnal is, azokkal tökéletesen működik,nincs semmilyen probléma.Kipróbáltam az LG-t asztali pc-n is, ott is ugyanez a probléma.Ötletem sincs, hogy mi lehet a hiba.Ez így nem jó, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni semmilyen számítógéppel.A telo független 32gb 4.4.2 szoftverrel.Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?

(#33465) VOLTCRAFT(1) válasza rayoliviero (#33424) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Az antutura nem kell adni!! Egy idióta program. Az egyik nap délelött 33.000 pontot csináltam vele .Ugyanaznap pedig 27.000 pontot úgy hogy közben semmit nem telepítettem rá és nem piszkáltam(persze mérés elött kilőttem minden futó progit)!!Szerintem még a készítői sincsenek tisztában azzal mit mér!!!!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#33466) andaxin76 válasza jooker82 (#33463) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Nekem csak Nikon D3100 de az nem lézeres,hanem ledes,nem is hallottam még lézeresről mert tudtommal a segédfény azért van hogy sötétben megvilágítsa a témát és a kontúrok alapján talál fókuszt.Na most egy lézer pötty alapján hogy élesít azt nem tudom :-)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#33467) hcs57 válasza jooker82 (#33463) üzenetére


hcs57
őstag

Van egy Pentax K50, azon van.. igaz nem lézer, de segédfény.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#33468) Miksa64 válasza rayoliviero (#33459) üzenetére


Miksa64
tag

Ide pakolta Cludyfa a cuccait! :DD

[link]

A kerneleket is! :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#33469) bandor válasza bandor (#33464) üzenetére


bandor
tag

Ami tovább bonyolítja a helyzetet,hogy amit a telefonnal rögzítettem , azt gond nélkül át tudom másolni a laptopra.Visszafele nem működik. Ilyet még nem láttam.Gondolom a hard reset sem segít, hiszen szűz a telefon.

(#33470) jooker82 válasza hcs57 (#33467) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak azért irtam,mert elvileg a G3-ba is az lesz..[link] Valóban dob a sötét képeken?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33471) rayoliviero válasza Miksa64 (#33468) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tudom, hogy itt vannak, de a Cloudyfa kernelt kitörölte innen.

(#33472) DroiDMester válasza fery02 (#33452) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a v3.1.1 ROM -omban az április 25.ei Cloudyfa KERNEL van! fent van cloudy oldalán is

a 3.2 ROM -omban pedig az van ami Cloudy(Stock, Flex, Pro) romokban is van alapból! ez nincs fent cloudy oldalán külön kernel -ként!
A másik ami fent van cloudy oldalán, május 4.edikei az már egy 3.adik verzió, azt még nem próbáltam ki!

(#33473) Misi1980 válasza bandor (#33469) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én Nexus 4-el jártam így.Egyszerüen nem tudtam frissítés után visszamásolni az adataimat.Mindig megállt a másolás és úgy ahogy leírtad meghülyítette a PC-t is.Én nem találtam rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#33474) rayoliviero válasza DroiDMester (#33472) üzenetére


rayoliviero
veterán

"a v3.1.1 ROM -omban az április 25.ei Cloudyfa KERNEL van"

De ez nem egy sima stock kernel? :F Cloudyfa azt írta ezekre.
A Cloudykernelt (ami Flexben, Proban van) módosította csak elvileg én úgy tudom, amit törölt aztán az xda-ról (fent volt). A korábbiakra azt írta, hogy stock kernel, én úgy láttam.

Cloudykernelt belinkeltem fentebb. amiket Te linkelsz, azok elvileg stock kernelek és nem Cloudykernel.

[ Szerkesztve ]

(#33475) negroo


negroo
aktív tag

Sziasztok óbudán lakok és le téglásítottam a telefonomat és nem tudom, hogy hozzam helyre?
Hogy lehet recoverybe tennem? Köszönöm Vagy élők sorába.:( A leírásban az enabler hibával megszakad. azt hol lehet on re tenni? Köszönöm

(#33476) rayoliviero válasza rayoliviero (#33474) üzenetére


rayoliviero
veterán

"CloudyKernel? More info please
- It based on stock kernel lastest source using linaro toolchain with few minor tweaks and cleanup, keep it as close to stock as possible.
From now on, it will be used in all CloudyROM.

Can I install another Kernel?
- Sure, you can try dr87's SimpleKernel, Savoca's Furnace or Dorimanx's Kernel
Or else, you can use Stock Kernel here: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2680948"

Itt a link és ezekre azt írja, hogy stock kernel. :F

(#33477) negroo válasza negroo (#33475) üzenetére


negroo
aktív tag

enablert megtaláltam bekapcsoltam, de extraxt file errort ir ki.:( Fügetlen g2 öm van nincs valaki obudai aki tudna segiteni? Köszönöm.

lg logo ig mutata a led villágít és nem tudom miért nem jó a fenti segitségnél elakadok sajnos

[ Szerkesztve ]

(#33478) DroiDMester válasza rayoliviero (#33474) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem! amit linkeltem az Cloudyfa által készített kernelek! 3.kernel van neki ami a saját ROM -jaiban is van!

CloudyPro II 2.1, CloudyFlex 2.2, és a CloudyStock 2.1 ez van a v3.2 sLite ROM -omban is! Ez a kernel nincs fent önállóan telepíthető KERNEL ként!

És van neki a Ápr25.ei dátumú, meg az újabb Május 4.edikei!

(#33479) noxon


noxon
őstag

Kezdem unni ezt a telót :( egy rakás szar.... nem lehet vele skypolni és ez nem a skype hibája hanem a telóé :W :( lehet el kéne adni és venni egy s5öt

We live in a simulated world...

(#33480) rayoliviero válasza DroiDMester (#33478) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ő készítette, de nem nagyon módosított benne semmit, én úgy tudom, ő maga is stock kernelnek nevezi ezeket.

"CloudyPro II 2.1, CloudyFlex 2.2, és a CloudyStock 2.1 ez van a v3.2 sLite ROM -omban is! Ez a kernel nincs fent önállóan telepíthető KERNEL ként!"

Ebben már végzett módosításokat, ezt nevezi egyedül Cloudykernelnek, fent volt xda-n, le lehetett tölteni.
Ide feltöltöttem. Benne is van a nevében, hogy ck, Cludykernel 1.0. Ez akernel volt egyedül a Cloudykernel könyvtárban és természetesen a többi típusra való. De mind ck 1.0 volt. ezt a könyvtárat úgy ahogy van törölte valamiért, a benne lévő Cloudykernellel együtt.

"És van neki a Ápr25.ei dátumú, meg az újabb Május 4.edikei!"

Május 5-én frissítette a CloudyFlex romját, akkor tette bele először a Cloudykernelt, korábban nem volt letölthető én úgy tudom. Amiket addig felttet, azok stock kernelek, minimális módosításokkal.

De ezt Danny365 tudná megmondani igazán, ő ismeri Cloudyfat.

noxon: CloudyFlexet felteszed és megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#33481) big tom


big tom
csendes tag

Sziasztok én is G 2 tulajdonos lettem.Lenne egy két problémám a telóval.A zenelejátszó miért játsza folyamatosan le az összes zenét?Miért nem áll meg a lejátszót zene után?Nem lehet kikapcsolni a folyamatos lejátszást?Nálatok működik az accuweather?Mert valmit frissiteni akar?Mert azt irja időjáráselőrejelzési témára van szűksége.

(#33482) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
A gyári böngészőben megnyitom a youtube oldalt és megnyitok egy videót automatikusan a youtube alkalmazással játsza le mert egyszer rákattintottam arra,hogy mindíg azt a progit válassza. Ha meggondoltam magam,hogyan tudom megváltoztatni ezt a döntést?

(#33483) noxon válasza rayoliviero (#33480) üzenetére


noxon
őstag

Nem akarok semmi mokkolt romot feltenni, ne hogy már csak úgy menjen, alapból tudnia kell... nagyot csalódtam a telóban :( ha viberrel hangsouttal hivnak meg halk

We live in a simulated world...

(#33484) rayoliviero válasza noxon (#33483) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem sajnos nemcsak halk Viber alatt a gyári rommal, hanem visszhangzik és a szöveg is érthetetlen. Még gagyi, olcsó telefonokkal sincs ilyen probléma. Emiatt kezdtem el az egész mókolást, de szerencsére megoldotta a Flex rom. Flex rom alatt pedig a normál hívás alatti beszéd halkul be, ahogy DroiDMester is írta. De ez nekem csak néha jelentkezik. Sajnos egyik sem tökéletes. :(

(#33485) big tom válasza RomiJosy (#33482) üzenetére


big tom
csendes tag

Beállitások:alkamazások:Összes:youtube:adatok törlése.

(#33486) DroiDMester válasza rayoliviero (#33480) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen az ápr25 és máj4 kernelek többnyire STOCK -nak számítanak, de azért bele van kicsit babrálva cloudy által! ezeket nem nagyon teszteltem a ápr25.öst használtam talán 1-2.napig! a máj4.est még nem tettem fel!

Most viszont van friss tesztalany!

Ma hajnalban készült egy 3.adik verziójú Dorimanx 4.6 -os!

elég jól megy ALAPON 2265.MHz -en, STweaks letiltva, semmi buhera!

[ Szerkesztve ]

(#33487) killzone1987 válasza negroo (#33475) üzenetére


killzone1987
senior tag

Első hozzászólásban megtalálod a megoldást,ha "kiütötted" a telód.....

[ Szerkesztve ]

(#33488) rayoliviero válasza DroiDMester (#33486) üzenetére


rayoliviero
veterán

"Ma hajnalban készült egy 3.adik verziójú Dorimanx 4.6 -os!"

És ezt honnan lehet letölteni? Én nem látom sehol? :B

(#33489) gusthy válasza noxon (#33479) üzenetére


gusthy
veterán

Nosza.

(#33491) rayoliviero válasza DroiDMester (#33490) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi. :R

(#33492) defy456


defy456
aktív tag

A mindenféle pontokkal dobálózó tesztprogramok eredményeit nagyon nagyban befolyásolja a processzor hőmérséklete. Ha játszik vele az ember majd egyből utána futtatja akkor sokkal kevesebb pontot kap mintha leteszi az asztalra egy fél órára. ( természetesen mindkét esetben memória ürétéssel )

(#33493) Quqesz válasza big tom (#33481) üzenetére


Quqesz
nagyúr

33461 hsz

noxon
Tedd meg...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33494) kacsa7 válasza big tom (#33481) üzenetére


kacsa7
őstag

Szerintem rajtad kívül senki nem akarja csak azt az 1 számot lejátszani. Azért zenelejátszó, mert utazol v. csak unatkozol és hallgatod. Minden normális ember bedilizne, ha ugyanazt a számot játszaná le órákon keresztül, vagy mindig megállna.
Amit szeretnél, azt úgy tudod, h. bemész a számokhoz, rányomsz a beállítások gombra és ott van olyan, hogy játékhoz kiválaszt. Akkor csak azt játsza le amit bepipálsz. Ha csak 1 számot akkor megáll.

(#33495) kacsa7 válasza rayoliviero (#33484) üzenetére


kacsa7
őstag

Nálam a normál hívás olyankor halk, ha olyan helyen vagyok ahol nincs normális térerő vagy 3g.

[ Szerkesztve ]

(#33496) DroiDMester válasza rayoliviero (#33491) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

az STweaks -et TÖRÖLD, vagy jegeld le!
Ahogy próbálgatom, sokkal jobb ha azzal nincs bele piszkálva a KERNEL -be!

FauX -nál nem ragad be az órajel, ha a Per App nál egy app -hoz hozzárendelsz egy bizonyos órajelet, ezt most vagy az stweaks jegelése oldotta meg, vagy maga a friss kernel, de most frankón működik! :K

[ Szerkesztve ]

(#33497) big tom válasza kacsa7 (#33494) üzenetére


big tom
csendes tag

Köszike.De nem azt akartam hogy egy számot játszón órákon át!Hanem azt hogy ne játsza folyamatosan a számokat le,egymás után.

(#33498) rayoliviero válasza DroiDMester (#33496) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az STweakset régen már próbáltam amúgy törölni, még egy régi Dorimanx alatt, le is törlődött, de teló újraindítás után visszajött. :F Ha jegelem, akkor nem jön vissza valószínűleg. Akkor a Titanium Backup-pal csináltam, akkor jött vissza. Most kipróbálom a Link2SD-vel, mert csak azzal sikerült véglegesen törölnöm a gyári üzenetküldő programot, hátha tudja törölni az STweakset is, nemcsak jegelni.

kacsa7: Nekem utcán volt halk, város közepén. De erről a CloudyFlex tehet, van ennyi hibája sajnos, de ezt kibírom, mert ritkán fordul nálam elő.

[ Szerkesztve ]

(#33499) Soltee


Soltee
tag

DM vagy Valaki nem tud V20D original ROM-ot zip verzióban?
Az EUR V20D a legújabb ugye?
STOCK ROM Csak KDZ-t találok...

Köszönöm!!!

(#33500) Miksa64 válasza noxon (#33479) üzenetére


Miksa64
tag

Érdekes, nekem tökéletesen működik a skyp! :DD
A viber is jól szuperál, leszámítva egy kis elhanyagolható vizhangot. :D
Igaz ezt csak wifin keresztül van igy. :)
Adatkapcsolatnál már nem igen hasznáálható, de ha jóltudom a szolgáltatók nem igen engedélyezik az adatkapcsolaton keresztüli hang és képhívásokat. :W

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.