Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) polas válasza subset (#33163) üzenetére


polas
csendes tag

Hello szakik, ebből az Open_EUR LGD802 D80220D_00 eredeti romból, hogyan lehet TWRP recovery-ből telepíthető ZIP fájlt készíteni, úgyhogy a root és TWRP is megmaradjon?

Valahonnan le lehetne így tölteni?

(#33252) tutaj01


tutaj01
tag

Estét!
Ebben az új 20D fémjelzésű firmware-ben van már hide button?
Vagy még mindig nincs?

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#33253) kacsa7 válasza Szakiii (#33250) üzenetére


kacsa7
őstag

Kéne 1 like gomb ide is :DD

(#33254) vadászcsiga válasza tutaj01 (#33252) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs szerintem nem is lesz

(#33255) hito válasza kacsa7 (#33249) üzenetére


hito
nagyúr

Leszarnám ha működne benne a 60fps. De akkor miért teszi bele a gyökér készítő, ha még úgyse megy hogyha eleve támogatja az alap kamera szoftver is :W

Ez kurv@ra nem igaz. Itt lenne a megoldás, erre megint egy banánhéj. Annyira unom már ezt. Itt rögzítene az SD-re, még az alkalmazásba is benne van a 60fps, erre b@xik működni :W

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a playről letölthető LGcamera appban miért nem rögzít 60fps-sel videót?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33256) Szakiii válasza hito (#33255) üzenetére


Szakiii
addikt

De volt aki írta hogy gyárival is megy, nem megy?

(#33257) hito válasza Szakiii (#33256) üzenetére


hito
nagyúr

Volt igen, rzoli, de sajnos azóta nem jelentkezett be. Én is várom a magyarázatát ;] Vagy a segítségét :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33258) pestibenji válasza DroiDMester (#33227) üzenetére


pestibenji
senior tag

DM, mint írtam ez egy ROM ÉS KERNEL thread (én nem romot linkeltem hanem egy témát XDA-n), olvasd el a téma második hozzászólását abban vannak a kernelek!!!! Mindenki arról beszél, ott van a 2.5 és 3.0-s kernel.

(#33259) Szakiii válasza hito (#33257) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyébként nem fér el addig a telón amíg felmásolod gépre?

(#33260) toto0569 válasza pestibenji (#33258) üzenetére


toto0569
addikt

Már két órája volt és még itt tartasz.Csesztetitek állandóan,legyen már nyugalom :R :K

[ Szerkesztve ]

(#33261) hito válasza Szakiii (#33259) üzenetére


hito
nagyúr

Ugye nem kell részleteznem a dolog előnyeit? ;) 1000x kényelmesebb a dolog, azonnal visszanézhető notin kábel és minden vacak nélkül és bármilyen eszközbe azonnal betehető, megosztható. Nekem a microSD hiánya a G2 legnagyobb és egyetlen hibája, és ha van lehetőség orvosolni, akkor mindent megteszek ennek érdekében :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33262) kacsa7 válasza hito (#33255) üzenetére


kacsa7
őstag

Egyébként miért ragaszkodsz a 60 fps-hez? Engem konkrétan idegesít, olyan mint ha gyorsított felvétel lenne... Arról nem is beszélve, hogy egy normális mozifilm pl 24 fps-ben van lejátszva.

(#33263) FrankMonzano válasza jooker82 (#33225) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Gyonyoru igy keprol,nagyon bejon.
Viszont,mint irtak paran az 5,5" miatt valoszineg nagyobb lesz.
Alapbol lehet bele is tudnak suriteni egy g2 meretbe,de a vizallosag miatt erre eleg keves eselyt latok.
Szerintem a g2 is mar-mar boven lelektani hatar.
Nyilvan van akinek belefer,nekem ez mar sok.

(#33264) hito válasza kacsa7 (#33262) üzenetére


hito
nagyúr

Megint csak egyéni perverzitás. Nekem sokkal jobban tetszik :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33265) gusthy válasza FrankMonzano (#33263) üzenetére


gusthy
veterán

A vízhatlanság jó dolog, de annyival nem érzem többnek, hogy váltsak.

(#33266) FrankMonzano válasza gusthy (#33265) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem fogtad meg a lenyeget...
A g2 egy jo telo,de vannak hibai.
Ha ezeket javitanak a g3-ban azonos merettel,lenne egy kozel tokeletes telo,DE a meret el fogja rontani ezt a varazst.

(#33267) DroiDMester válasza pestibenji (#33258) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen utólag én is észrevettem, de ha már itt tartunk akkor te is F@szul linkelted, mert ha magát a KERNELT akarom linkelni akkor Ez a helyes megoldás! és ne vedd kötekedésnek, mert nem az, csak kicsit bénán linkeltél! :K

1ébként a v3 már használhatónak tűnik, van Knock Kode és megy a exFAT -is, aksi időben majd holnap kiderül hogy szarabb-e mint a Dorimanx 4.5.1

Amúgy olvastad a Changelog -ot?
elég sok cucc Dorimanx -tól származik hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

(#33268) pestibenji válasza DroiDMester (#33267) üzenetére


pestibenji
senior tag

DM, ha nem akarsz kötekedni, akkor ne tedd, de azzal, hogy azt mondod, hogy ne vegyem kötekedésnek nem azt jelenti, hogy nem kötekedtél :) Mindenki más értette és megtalálta, ráadásul szerintem elég egyértelmű volt.

láttam igen, dorimanx eléggé ért a dolgokhoz, csak sajnos mégse sikerül egy jó kernelt összeraknia :DDD az összes KK kernelét próbáltam, egyik se volt közel olyan gyors, mint a gyári kernel, az aksija meg kb ugyanolyan volt. Arról nem is beszélve, hogy jobban melegedett, a játék amivel játszom akadozik minden verzióján kb 10 perc után... (stockon 2 órát is játszhatok és semmi baja nincs, és nem is meleg a telefon) :( :O

[ Szerkesztve ]

(#33269) DroiDMester válasza pestibenji (#33268) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Szerintem meg nem volt 1.értelmű! ahogy én linkeltem ÚGY egyértelmű, mert MÁST NEM LÁTSZ, és nincs félre érthető dolog! És örülök hogy kibírtátok kemény 1.napig hogy megint ne kezdjen valaki felhúzni!

tovább ebben a témában ne zsibbasszuk egymást! :R

Dorimanx -ról meg annyit mondanék hogy, NEM olyanoknak való akik NEM ÉRTENEK hozzá, mert nem HIÁBA VAN OTT az STweaks azt bizony BE KELL állítani! és ha valaki nem ért hozzá akkor valóban nem jobb, vagy még rosszabb mint egy STOCK kernel
viszont ha belövöd rendesen, SOKKAL JOBB mint bármelyik KERNEL, pl: 1.napig használtam Cloudyfa kernelét én melóból általában 60-70% os aksival szoktam haza érni, úgy hogy előző nap 23:00 körül húzom le a telót a töltőről, cloudy kernelel ugyan olyan használat mellett 37.% os aksival értem haza! Tehát ennyit hogy szar a dorimanx és nem lassúra volt belőve stweaks -ben!

nemrég feltettem a yoda 3.0 -át, majd holnap délután meglátom ez hogy vizsgázik, de kétlem hogy jobb lesz mint a dori :)

[ Szerkesztve ]

(#33270) rayoliviero válasza DroiDMester (#33269) üzenetére


rayoliviero
veterán

De, hogy kell úgy beállítani a Dorimanxot, hogy jól bírja az akku? :B
Mert próbáltam több beállítást is, amit írtál korábban (interactive, ondemand, intellidemand, intellihotplug), de a gyári kernellel jobban bírta nekem. Pedig Fauxban még alul is feszeltem - 37,5-re. :F

(#33271) pestibenji válasza DroiDMester (#33269) üzenetére


pestibenji
senior tag

Cloudyfa le is vette a kernelt ugyebár, gondolom, mert merítette az aksit, mint állat, és nálam 2x restartolt is magától a teló. Nekem is csak kb 1 napig volt fent.

Amúgy mikor szoksz le arról, hogy mások helyett tudd a dolgokat? :DDD Mégis miért gondolod, hogy valaki nem ért hozzá? Samsung Galaxy S2-vel (2,5 évig) dorimanx-et használtam, mert ott az volt a legjobb, és az steaksben akkor még kb 10x ennyi állítási lehetőség volt.

Minden alkalommal amikor felraktam a dorimanx-et, beállítgattam úgy az stweaksben a dolgokat ahogy én szeretem. (Akármikor akármilyen ROMot, appot, kernelt felrakok mindig az az első dolgom, hogy végignézem az összes beállítását és úgy állítom be ahogy nekem kell)

Próbálgattam mindenféle hotplug/governor/IOscheduler kombót, de csak nem akart közel sem olyan smooth lenni, mint a Simple kernel vagy a stock. A HYPER+ROW+MSM hotplug kombó volt még a legjobb, de egyszerűen az se volt olyan smooth. :N

És akkor még nem beszéltem a hibákról amik jelen voltak... Gyors töltés néha ment néha nem (ezt más is jelezte itt a fórumban), amikor ment és játszottam töltés közben akkor olyan forró volt a telefon, hogy tojást lehetett rajta sütni... Az Order & Chaos Duels kb 10 perc után laggolt rajta, ez is csak ezzel a kernellel volt jelen eddig, pedig már fél éve játszom..

És persze, én elhiszem, hogy nem lassúra volt neked belőve az stweaksben, de alapból sokkal lassabb a dorimanx, valamennyivel nyilván jobban fogja bírni az akkuja ;] (én nem éreztem különbséget akkuidőben)

Én elvárom egy ilyen telótól, hogy amint hozzáérek lefolyjon a képernyő olyan smooth legyen, minden animáció simán és akadásmentesen menjen, villámgyorsan nyíljanak meg az appok, stbstb... A dorimanx sajnos nem olyan kernel ami erre van kitalálva és ez nem vélemény hanem tény! :R

(#33270) Gazsi00

Nem is lehet úgy beállítani, hogy érdemlegesen jobb legyen az akkuidő, de a sebesség mindig sokkal gyengébb nyugi :DDD
Persze lehet, hogy ha leveszed 1,2ghz max órajelre akkor valószínű tovább fogja bírni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33272) Soltee


Soltee
tag

yoda kernel visszaállította dalvikra... :(
232 alkalmazás...
most megint vissza ART.....

(#33273) rzoli válasza hito (#33222) üzenetére


rzoli
senior tag

DroidMester 3.2 sLite ROM-ját használom, nem cseréltem benne semmit, se kernelt, se kamera modot.

Másik kamera programmal is próbáltad esetleg? Én a SNAPit Camera-t használom most. Ha kihúzom a pen-t a kamera közli, hogy nincs sd, nem tud felvenni. Így biztosan rögtön oda vesz.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#33274) pestibenji válasza Soltee (#33272) üzenetére


pestibenji
senior tag

:o fura nálam maradt art-on. Amúgy eddig nagyon tetszik, -48mV-os alulfeszt kapott és semmi fagyás laggolás restart :K

(#33275) hito válasza rzoli (#33273) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, LGCamera-val (ez a beállításokkal ellentétben nem tud 60fps-t), Google Camera-t, Camera FV-5, stb...vagy nem lehet beállítani egyedi mentési mappát, vagy nincs 60fps-t.

Akkor megnézem, hogy abban melyik verziójú xdabbed van és feldobom azt. Nem hinném, hogy DM egyebet változtatott volna a romjában ami erre lenne kihatással.

Nem tudod abban melyik verziójú xdabbed van?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33276) Soltee válasza pestibenji (#33274) üzenetére


Soltee
tag

Hoppá!
Tényleg maradt ART-on.
De akkor az elején miért csinált alkalmazás frissítést, mint amikor a futásidőt állítok???? :U

(#33277) Soltee


Soltee
tag

yoda kernelhez is kell a faux?
Csak fizetőset találtam playen. Az az?

(#33278) rayoliviero válasza Soltee (#33276) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mert gondolom volt wipe cache és dalvik kernel telepítés után.

(#33279) pestibenji válasza Soltee (#33276) üzenetére


pestibenji
senior tag

Azért mert nyomott egy cache wipe-ot amikor felraktad :)
Amúgy lehet hozzá fauxot használni igen, bár én egyedül csak a voltage-eket állítottam benne, azt meg lehet mással is. De nézz privátot! :)

(#33280) Soltee válasza pestibenji (#33279) üzenetére


Soltee
tag

Végülis én nem is akarok semmit állítgatni. csak ajánlotta DM.
De ha akku jó lesz, akkor így marad!

(#33281) rzoli válasza hito (#33222) üzenetére


rzoli
senior tag

Az előzőt már nem tudom szerkeszteni, de most találtam meg DroiDMester leírását a ROMról:

DM 3.2 sLite ROM

- Stock KERNEL lecserélve Cloudyfa Kernel -re ami az új Flex és Pro ROM -okban is van
- Xdabbeb legfrissebb v3.1.0.0 Kamera mód + Videó Player integrálva

Ebben a kombóban működik a video felvétel SNAPit Camera app-al és egy 32 GB pqi pennel.

Előtte: 4.2.2 gyári, talán D EU-s ROM volt és valamelyik 2.x-es kamera mod, ha jól emlékszem... de ez a része már nem egészen biztos, rég volt. Az egyszeri fagyás is ekkor történt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#33282) hito válasza rzoli (#33281) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Most kipróbáltam, eklég meggyőző ez az alkalmazás, DE:

ebben sem működik az 1080p 60fps :O Nálad megy?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33283) rzoli válasza hito (#33282) üzenetére


rzoli
senior tag

Még soha nem vettem 60 fps-sel az az igazság. Alapértemezetten használom az fps-t, főleg mert gyakran veszek fel félhomályos, sötét helyen, így meg sem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#33284) hito válasza rzoli (#33283) üzenetére


hito
nagyúr

Ezzel sajnos nem is fogod :( De megvan ám a megoldásom ha sehogy sem lehet összehozni. Igazából nekem a külső eszközre való rögzítés csak hetente 1x kell kb. 40perc erejéig, ahol 720p-ben veszek fel 30fps-sel. Úgyhogy nem olyan nagy gáz ha nem jön össze a külső eszközre való rögzítés 1080p@60pfs mellett. Ha úgy veszek fel akkor megy a belsőre, a külső eszközre való rögzítés meg úgyis csak akkor fontos amit írtam, ott meg az 1080p@60fps nem fontos :)

Köszi az eddigi infókat! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#33285) DroiDMester válasza pestibenji (#33271) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Dehogy vette le fent van minden cucca! a kerneljei is! :K KUKK IDE!

Droid oprendszeren te ilyet soha nem fogsz látni! amint hozzáérek lefolyjon a képernyő olyan smooth legyen ezen egy kernel de még a v10.es android se fog segíteni!

------------------------------------------------------------------------------------------------
Soltee : Fauux progi csak fizetős van, vagy virágbolti!
Viszont vannak ingyenes alternatívák PL: Trickster MOD ez tud magyarul is! (csak én kicsit kesze-kuszának tartom eléggé össze-visszaság vannak benne a beállítások, de lehet csak azért mert Faux -hoz szoktam)

Vagy pedig még jó alternatíva a Kernel Tweaker -is, de vannak még ezeken kívül is amik hasonlóak!

[ Szerkesztve ]

(#33289) castiels


castiels
addikt

Sziasztok. Sennheiser füllhalgatóval a készülék sistereg.. erre van valami javítás? 20b s a teló telenoros, gépre dugva az lg tools azt írja a legfrisebb... Eléggé zavar..

[ Szerkesztve ]

(#33293) P3Dr0 válasza jooker82 (#33225) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Sajnos ennek is egy rakas sz@r lesz a hangja. Akinek fontos a video felvetel mar igy latatlanban is azt ajanlom ha valtana G2 rol akkor ne G3-ra tegye.

gsmarenan irjak :

- Active noise cancellation with dedicated mic

Magyaran :

Aktiv hang osszebarmolo, szakadozo vizalatti hangzast keltö LG botfulu mernokok modjara. :DDD

Csak raeroltetik az emberre a sajat baromsagukat. Idegesito, rettentoen.

(#33294) jooker82 válasza P3Dr0 (#33293) üzenetére


jooker82
nagyúr

és ezt te honan tudod igy előre :F :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33295) pit450


pit450
aktív tag

Akku idő szempontból számít hogy art vagy dalvik?

(#33296) pestibenji válasza DroiDMester (#33285) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ezt tudom, de ezek stock kernelek, viszont fent volt a cloudykernel 1.0 is korábban. ck-1.0_D802_LGD.zip lenne a cloudykernel és ezt levette

(#33297) blt.62 válasza Athaualpa (#33193) üzenetére


blt.62
őstag

Megtaláltam. Azon belül mit és hogyan kell beállítani?

MegtorloXp

(#33298) zack válasza hito (#33255) üzenetére


zack
nagyúr

Mit vársz? 2012.08. hóban volt utoljára update. Szerinted ez mennyire lehet aktuális és naprakész egy 2013 Q3-ban megjelent telefonnál? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33299) winhelper


winhelper
tag

Üdv mindenkinek!

Tegnap délután óta én is a G2 tulajok táborát erősítem. :DD
Ha kérdésem van, írok majd.
Jó fórumozást és szép napot mindenkinek. :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#33300) hito válasza zack (#33298) üzenetére


hito
nagyúr

Én ezt nem néztem. De a kettőnek sok köze nem kéne hogy legyen egymáshoz, hiszen a G2 tudja az 1080p@60fps-t és maga az alkalmazás is tudja, akkor miért nem működik? Mind1, ezer oka lehet, csak furcsa és dühítő, főleg így hogy ott van és mégsem megy. De már túlléptem, ez van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.