Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30188) k5.20


k5.20
senior tag

OK. Azt hiszem tegnap én indítottam ezt a "lavinát".

Csak barátilag DM vállára tettem a kezem (vituálisan) és azt tanácsoltam neki, ne ragadtassa el magát 1-1 véleménnyel, majd később tisztáztuk, hogy a saját tapasztalatát nem kell azonnal általánossá tenni.
Azt is megjegyzem, hogy ezt csak azért tettem, mert szerintem jó, ha egy fejlesztő, vagy szakács - nevezzük bárminek, nem érdekes, lényeg, hogy sokan adnak a szavára - rendelkezik azzal az alázattal, hogy saját tapasztalatait nem általánosítja azonnal, ordítva.
Van egy Barátom, aki 2000 évvel ezelőtt arról beszélt, hogy a nagyság felé vezető út a meghajlással kezdődik, és persze úgy is folytatódik...
Én örülök minden eredménynek, szurkolok DM-nek is, és ezt azáltal is igyekeztem kifejezésre juttatni, hogy jeleztem neki aggályomat.
Már tegnap azt mondta valaki, hogy "nem akarom védeni"...nem is kell, mert nem támadtam meg.
Ne vigyük ezt a dolgot most más (szakmai) irányba.
Az sem jó ha DM azt mondja, hogy befejezi a segítséget, mert ezzel azt jelzi, hogy Ő sem értette meg azt, amire a jelzés irányult... valójában nem a hozzáértését, stb. kifogásoltam, sőt dicsértem nemes gesztusaiért.
Ezt továbbra is fenntartom.
Szóval maradj közöttünk, véleményeid elé meg szúrd be: nálam, nekem, szerintem.

Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.