Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) DroiDMester válasza Corgan82 (#23746) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Valamiért az utolsó frissítésnél kifelejtették a linket :Y

De akkor Tessék ezt kell letölteni!

*********************************************************************
Wade0303: Húha ha ennyire nem vagy képben akkor nem ajánlatos ilyen műveletbe bele fogni!

Az IMEI szám és a hálózati zár, az EFS partición vannak tárolva!

Az internal Storage az pedig a telefon belső memóriája, és mért kéne újra fleselni az csak a szabadon felhasználható belső memóriát törli aminek semmi köze a ROM -hoz!

[ Szerkesztve ]

(#23752) gusthy válasza gusthy (#23748) üzenetére


gusthy
veterán

Bocs, a rooted az tényleg van.

(#23753) kisgergely80 válasza zack (#23739) üzenetére


kisgergely80
tag

Hol van fenn a gyári 20b?

(#23754) gusthy válasza kisgergely80 (#23753) üzenetére


gusthy
veterán

(#23755) Corgan82 válasza DroiDMester (#23751) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Köszönöm! :)

(#23756) DroiDMester válasza gusthy (#23752) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

2X kell feltenni a STOCK KDZ -t mind 2 felrakás előtt után HardReset és akkor fog eltűnni Download Módból a Rooted felirat!

De ez már a 4.2.2. -nél is így volt!

********************************************************************************
kisgergely80: hiába linkelte a kolléga az összesítő oldalt sajnos már vagy 4.napja nem elérhető LG -nek a szerverei, így nem fogod tudni letölteni!

De ha felmész itt a fórumban a lap tetejére és lenyitod az összefoglalót ott van működő STOCK V20.B ami ráadásul Root -ot is tartalmaz! :))

[ Szerkesztve ]

(#23757) kisgergely80 válasza gusthy (#23754) üzenetére


kisgergely80
tag

Kimaradt az lg a linkből, de köszi, megvan. Már csak a rootot kell megvárni.

(#23758) gusthy válasza DroiDMester (#23756) üzenetére


gusthy
veterán

Jé.

(#23759) kisgergely80 válasza DroiDMester (#23756) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszi :-)

(#23760) gusthy válasza DroiDMester (#23756) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, nem tudom, én épp most töltök le az LG oldaláról egy 10E-t, 1304 kB/sec-cel jön a cucc lefele.

ezt töltöm: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23761) tibee77


tibee77
őstag

Szerettem volna a gyäri ällapotokat visszaällitani a telefonon, hogy majd a kitkat minden gond nekül felmenjen ha majd vegre kijön.(root+dorimanx kernelem volt)
Nyomtam egy teljes wipe-ot a telefonon a twrp-ben gondoltam nem fog ärtani.
Most probälnäm csinälni az offline kdz-s cuccot de az Automatic offline Procedure hibaüzenettel leäll.
Ilyenkor mi a teendö? :F

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#23762) Wade0303 válasza DroiDMester (#23751) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Ok, én is így gondoltam, bár tényleg nem vagyok annyira képben ezért is kérdeztem ekkora hülyeséget. A googlebe írtam be először a "twrp internal storage wipe"-ot és 1-2 xda-s hozzászólásban ijesztettek be ilyen dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

(#23763) Szabiq válasza zack (#23749) üzenetére


Szabiq
tag

Igen,de azt leszedtem,mert előtte volt 20B és az lényegesen jobb volt nálam.
Gondolok arra,hogy a zipes,rootolt meg-meg akadt,visszaállt minden restart után az alap háttér és néhány app igen furán viselkedett.
A 20B fain,csak root hiányzik.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23764) lackocska


lackocska
csendes tag

Nekem meg most ment fel a lg pc suitról a d80220A kábelen! d80210c mdf xx volt rajta! De nem tudom mi lett benne új! Nekem tök ugyanolyan!

(#23765) jooker82


jooker82
nagyúr

Ilyet tapasztalt valaki mobilnetnél?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23766) Azharel válasza tibee77 (#23761) üzenetére


Azharel
aktív tag

Csináld manuálisan, ott van róla egy videó is.

DroiDMester
de egyáltalán miért kéne 2x kdz-t raknom amikor soha nem is volt rootolva a telefon ? és mégis rooted

(#23767) Wade0303 válasza DroiDMester (#23751) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Na megvolt a v20b újrahúzása ezúttal internal storage wipe-al együtt, semmi probléma nem volt.

(#23768) Danny365 válasza Looserke (#23722) üzenetére


Danny365
őstag

Mi az, hogy a custom romosok/kernelesek nyavajgásával van tele a fórum? Egyrészt nem j-vel kell irni, másrészt senki nem nyavalyog, max tapasztalatot cserél. A sokezer hsz. közül ez volt eddig a csúcs...

(#23769) hulkee73


hulkee73
csendes tag

Sziasztok!
A főoldalon be linkelt 20B KitKat firmware-t fel lehet tenni?
Működik rendesen?Magyar nyelv van benne?
Offline modon kell frissiteni?
Thx

(#23770) Looserke válasza Danny365 (#23768) üzenetére


Looserke
őstag

Elnézést a J miatt...és igen sok a nyavaLYgás, mert az összefoglalót már nem olvassák el és elmarad pl. a factory reset aztán meg jön a sírás rívás hogy ez nem megy az nem megy. Rootra tolják az OTA-t és féltégla lesz a teló...stb...stb... és a fórumban a legtöbb custom ROM/kerneles nyavaLYgó szépen vissza is tér stock ROM/kernel-re

[ Szerkesztve ]

(#23771) tibee77 válasza Azharel (#23766) üzenetére


tibee77
őstag

Közben megtalältam a video-t de ugy se akar menni.Mindent ugy csinälok ahogy le van irva de amikor elinditanäm a frissitest (normal upgrade) akkor elkezd egy kicsit tölteni, majd bejön az lg mobile support tool es kiirja hogy a legfrissebb verzio van fent (d80210e).Persze download mod-bol kilepve ujrainditom a telefont es bootloop fogad. :((

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#23772) Xmodule


Xmodule
őstag

Amúgy az akksi idővel jobb lesz kicsit? Csak mert ennyit a több mint fél éves iphone 5 is elmegy. Ma egész nap mobilneten voltam. Ennél azért kicsit jobbra számítottam. Mellesleg eléggé melegszik is a hatulja:/ pedig semmi extra dolgot nem csinálok vele csak chrome megy egész nap .böngészek

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23773) danee992


danee992
tag

Srákok!
Most mi a helyzet a 4.4-es frissítéssel? Van vagy nincs? Van aki már megkapta? Nekem független 32Gb-os verzió van de egyenlőre frissítésnek se híre se hamva :F

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#23774) DroiDMester válasza gusthy (#23760) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát nekem (és már mások is mondták) nem megy egyetlen link se 3.böngészővel próbáltam de mind ugyan az ebben a pillanatba is!

Már csütörtök vagy péntek óta ez van! :W

**********************************************************************************
Xmodule a Chore ha aktívan böngészel vele kb majdnem úgy eszi az aksit mindha folyamatosan játszanál a telón! Keress más kisebb fogyasztású böngészőt, vagy FauxClock al a Per-app control menüben korlátozd a chrome nak hogy ne tekerje fel 2,3.G -re a cpu -t elég ha ~1000MHz megy!

**********************************************************************************
Danny365 : Nem totál alap semmi nincs benne!

[ Szerkesztve ]

(#23775) Danny365 válasza DroiDMester (#23774) üzenetére


Danny365
őstag

Nem maradt véletlen módositva a hosts fájlod?

(#23776) Looserke válasza Xmodule (#23772) üzenetére


Looserke
őstag

Sok dologtól függ, milyen hálózaton böngészel? Wifi/LTE/3g? Milyen fényerőre van állítva a telefon?
Egyébként a chrome eléggé erőforrás igényes böngésző pl. a boat browserhez vagy a dolphin-hez viszonyítva.

(#23777) Xmodule válasza Looserke (#23776) üzenetére


Xmodule
őstag

3g hálózaton folyamatosan. Fényerő 62% de autó be van pipálva. Akkor kipróbálok másik böngészőt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23778) Maxtreme válasza Xmodule (#23772) üzenetére


Maxtreme
addikt

"csak chrome megy egész nap .böngészek"

A probléma itt leledzik.
A Chrome köztudottan iszonyat aksizabáló.

szerk: hopp, látom már írták.
Próbáld ki a BoatBrowser mini-t.

[ Szerkesztve ]

(#23779) Eve123 válasza kisgergely80 (#23747) üzenetére


Eve123
csendes tag

Sztem inkább maradj a gyárinál :D

Lg g2 white 32gb

(#23780) tibee77


tibee77
őstag

A small server ablakban nem jelenik meg semmi az alap dolgokon kivul, vagyis mikor elinditom az uptestex-et nem ir ki semmit, ugy ahogy a video-ba.Pedig a hosts fäjlt ätirtam ugy ahogy meg volt adva.
Tudna valaki segiteni mert a telo folyamatosan csak bootlopol, se elöre se hätra.Legaläbb ki tudnäm kapcsolni. :F

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#23781) DroiDMester válasza tibee77 (#23780) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Teló kikapcsolása: nyomd a Power gombot folyamatosan amíg újraindul a teló és felvillan az LG logo majd elsötétedik a kijelző, ekkor engedd el a power gombot és kikapcsolt állapotba kerül a teló!

a BootLoop -ra meg első körben csak egy HardReset -et próbálj nyomni, ha úgyse javul meg tedd Download módba(húzd ki az usb kábelt a telóból kapcsold ki a telót, majd hangerő fel gombot tarts nyomva és úgy dug be az USB -t a telóba) és próbálj meg feltenni a leírásom alapján egy KZD -t lehetőleg egy v10E verziót! :K

[ Szerkesztve ]

(#23782) tibee77


tibee77
őstag

Kösz droid a telo kikapcsoläsa sikerült. (huhhhh :R )
Amugy meg twrp-be nyomtam egy full wipe-ot (ami ugye a rendszert is törli) es azert van most bootloop-om. :((( (en idiota)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#23783) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Na rájöttem a felsősávos koppintásos képernyőzárra. Ha fejlesztői beállításoknál az összes animációt kikapcsolom akkor már nem működik, ez volt a hiba

(#23784) DroiDMester válasza tibee77 (#23782) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

No para van 3 megoldás is!

1, SIDELOAD -al felküldöd a telepíteni való ZIP -et

2, ha van otg kábeled akkor pendrive vagy kártya olvasóról is tudsz romot telepíteni

3, ha egyik megoldás se járható út marad az offline KDZ

[ Szerkesztve ]

(#23785) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#23765) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én gyenge Wifinél tapasztaltam.

(#23786) Lecs@ válasza tibee77 (#23782) üzenetére


Lecs@
addikt

OTG a legegyszerűbb megoldás. TWRP - ben Install menüben átváltod USB - re, és beolvassa a pendriveon lévő zipet. Onnan telepíted.

512 GB

(#23787) ΞΔGLΞ válasza mumk1 (#23583) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tetszik, de én feketében rendeltem meg, mivel fekete a készülék.
Egyébként ez a G2-es egy nagyon sérülékeny fos házba van belepasszírozva. A flip tokból naponta veszem ki is rakom vissza, attól függ, hol vagyok, de már az oldalán ott van a hajszálkarc, ami megfelelő fényben már egész jól látszik. (hurrá) Pedig óvatosan teszem be és fordítva. Én k sokat telefonálok, nem buzerálom a telefont folyton, bőven jó nekem a gyári rendszer, viszont ide-oda megyek, és ha a városba vagyok, akkor bent van a flip tokban, belső helységben egyből kiveszem, mert idegesít, de ez eddig tartott.

Nem értem, hogy egy "flagship" telefont, miért kell ilyen trágya házba rakni és rögtön azon gondolkodni, hogy milyen védő tokban legyen, mert jobban csúszik néha a kezemben, mint egy nedves p..na.
Ha már flip, akkor nyugodtan megoldhatták volna, hogy a keret és a hátlap egy szép matt felület, mint pl a 4X HD-én. Azon nem is látszott semmi, mégis elegánsabbnak hatott. Nem, fényes, csúszós "izébe" kell tenni, hogy minél többször leejtsd.

Ezért úgy döntöttem, többet nem rakom abba szar tokba, csak ha nagyon muszáj, ameddig meg nem jön ez a tok, tehát köszi az infót. Ebben egész jól néz ki, és gondolom rendesen véd is.

[ Szerkesztve ]

(#23788) jooker82 válasza f(x)=exp(x) (#23785) üzenetére


jooker82
nagyúr

az más bibi és csak mobilnetnél jelentkezik.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23789) gusthy válasza DroiDMester (#23774) üzenetére


gusthy
veterán

Ez elég misztikus...
Közben leszedtem egy 20b-t is...
mondjuk én axel-t használok leszedésre, de az csak a sebességet befolyásolja.
axel -n10 -zel már elég kellemes.

(#23790) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#23788) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jogos. :K :B

(#23791) Xmodule


Xmodule
őstag

A telefon hatuljan ami van kis fekete matrica rajta imei szám stb nektek nem kopik? 4napos a telefon igaz meg nincs tokban de már úgy néz ki mintha meg lenne kopva.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23792) stilo18


stilo18
addikt

Holnap után küldöm szervizbe a telefont, Firstphone fogja intézni, kíváncsi leszek a fejleményekre...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23793) szabo.norbi válasza stilo18 (#23792) üzenetére


szabo.norbi
tag

Mi miatt küldöd szervizbe?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23794) jooker82 válasza Xmodule (#23791) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vedd le nyugodtan ésd ragaszd a doboz belsejére. Ha szervizre kerülne sor,visszarakod

Stilo18: Mi lett a gond?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23795) tibee77 válasza DroiDMester (#23784) üzenetére


tibee77
őstag

Lätom most mär, hogy be kell szereznem egy otg käbelt..
Sideload-dal most ismerkedek xda-s leiräsok alapjän szoval meglätjuk mi lesz.
Offline kdz meg ha eddig se ment akkor nemtom hogy fog menni.
De közbe itt hagytam a gepet es hagytam hogy a mobile support tool letöltsön egy aktuälis fw-t (frissitesi hibäk javitäsära nyomtam rä) es most download modba telepiti is.Kiväncsi vagyok mi lesz belöle.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#23796) Oberthur


Oberthur
tag

Nahh nekem is megérkezett a frissítés! :-)

537,11MB

:C

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#23797) jooker82 válasza Oberthur (#23796) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hanyas szoft? Csak 537 mb??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23798) Oberthur válasza jooker82 (#23797) üzenetére


Oberthur
tag

Most indult újra! Hamarosan bővebbet tudok mondani!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#23799) zack


zack
nagyúr

A leirasban szereplo zip-es 20B eddig baromi gyors es sima is. Semmi akadas. Alkalmazasok gyorsabban indulnak es a rendszer is pattogosabb.
Azt nem tudjatok veletlenul melyik progi tudja atlatszova tenni a status bar-t es esetleg a soft key-t? A gyari LG UI-ban ez alapbol megvan, csak ugye en next launchert hasznalok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23800) tibee77


tibee77
őstag

Közbe sikerült sideload,otg,offline kdz nelkül is.Simän felrakta a d80210e fw-t az lg support tool.
Azert a kesobbiek elkerülese vegett meg tanulmänyozom ezt a sideload-ot.
Ja es köszi a segitseget!

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.