Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) k5.20 válasza jilian (#23637) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam is jó.
Viszont:
Tegnap kikapcsoltam este a wifit, hogy lássam az éjszakai fogyasztás-különbséget.
Ma amikor a beállítások/akkuhasználatban megnéztem, mégis azt írja, hogy a wifi folyamatosan készenlétben volt.
Lehet bug, de esetleg ellenőrizze más is.
Pont annyit mutat wifi készenlétnek tehát kikapcsolt állapotban, mint amennyi a telefonkészenlét.
(lehet a 4.4 bluetooth-bug...reinkarnálódot? :) )

[ Szerkesztve ]

(#23652) szala86 válasza k5.20 (#23651) üzenetére


szala86
aktív tag

Ajjaj! Ez öröklődő betegség? :DDD :DD
Nálam nincs jelen egyedül a bluetooth csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#23653) Danny365 válasza k5.20 (#23651) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem abbahagyja a számlálást, ha kinyomom. De szerintem ha esetleg neked tényleg futna a háttérben, akkor is kétlem, hogy befolyásolná az akksiidőt, mivel én éjjel sose nyomom ki a wi-fit, aztán mégse csökken 1%-ot se, mikor reggel megnézem.

(#23654) Cathulhu válasza mumk1 (#23583) üzenetére


Cathulhu
addikt

Francba, kenytelen leszek en is venni egyet :D

Bluetootht, NFCt volt lehetoseged kiprobalni?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23655) rankesz válasza k5.20 (#23651) üzenetére


rankesz
veterán

ha a wifi menüponton belül megnézed a speciális opciókat akkor van egy olyan hogy kikapcsolt állapot mellett is szkennel, ergo nem lövi le teljesen.
4.3 óta van így asszem,

(#23656) k5.20 válasza Danny365 (#23653) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem volt vészes a fogyasztás, 7,5 óra alatt 3%, 4G-vel, minden bekapcsolva, nálam nincs éjszakai üzemmód.

(#23657) mumk1 válasza Cathulhu (#23654) üzenetére


mumk1
addikt

Bt megy rendesen, NFC-t még nem néztem.
Egy gond van csak vele, hogy az USB aljzatba nem megy bele akármilyen csati. Aminek kicsit nagyobb a műanyag feje, az nem fér bele a kialakított nyílásba.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#23658) k5.20 válasza rankesz (#23655) üzenetére


k5.20
senior tag

Aha...no erről nem tudtam. :R
Nem szoktam ott kutakodni. Hogy mik nem vannak... :DD
Most kilőttem a pipát, várok egy kicsit és ellenőrzöm, hogy leállt-e.

...ééés: igen.
Köszi a tippet!
A felvetett probléma nem bug tehát a Cludy Pro-ban.

[ Szerkesztve ]

(#23659) jilian


jilian
addikt

Nálam nem jó az offline kdz...Droidmesteré... :U

Már 3x próbáltam de az az ablak amibe baloldalt fent megnyílik, azt írja, hogy "UNREGISTRED SOFTWARE" gondolom ezért nem jó.

:F

(#23660) k5.20 válasza jilian (#23659) üzenetére


k5.20
senior tag

Mindenkinek azt írja, az első perctől kezdve, nem attól nem jó. (Szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#23661) Cathulhu válasza mumk1 (#23657) üzenetére


Cathulhu
addikt

koszi

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23662) jilian válasza k5.20 (#23660) üzenetére


jilian
addikt

2 napja még ezzel csináltam, tökéletes volt! :K

(#23663) Cathulhu válasza mumk1 (#23657) üzenetére


Cathulhu
addikt

nah mostmar en is varom majd a postat :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23664) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Ma leszek tulajdonosa egy 16Gb os G2 nek.A kérdésem a következö.Abbol a 16 gb bol mennyi a szabadon felhasználhato?Ki-kat van e már rá?Costom romokkal hogy áll?Garanciavesztés nélkül fel lehet rá huzni?Ugye a Samsungnál a Knox miatt ez nem lehetséges.Köszönöm!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23665) akooos válasza Steelheart2 (#23664) üzenetére


akooos
veterán

10,6 GB

Van rá Kit-Kat

Van sok custom rom

Nincs benne számláló, simán visszaállítható

(#23666) Steelheart2 válasza akooos (#23665) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nagyon szépen köszönöm.Akkor nem fogom megbánni hogy lecserélem az S4 et.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23667) Danny365 válasza Steelheart2 (#23664) üzenetére


Danny365
őstag

szerk.: megelőztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23668) ktg3


ktg3
őstag

Mivel tud többet a kit-kat készülékspecifikusan?
Látom, hogy a kamera kereső nem szaggat most már, ha nincs elegendő fényerő, de eddig más lényegeset nem igazán nem találtam. :B

(#23669) Rolly


Rolly
veterán

Az LG ügyfélszolgálat írt választ, s nem vagyok elégedett vele, mert a fogyasztó megtévesztése így ebben az esetben a garanciapapír...

"Minden mobiltelefonra, amelyet a szolgáltatóknál (Telenor, Vodafone, Telekom - T-Mobil) vásárolhat meg, 2 év teljeskörű garanciát vállalunk. Azonban a független készülékekre 1 év teljeskörű garancia vonatkozik.
Táblagépnél minden esetben 2 év a garancia."

(#23670) Tybike81 válasza Rolly (#23669) üzenetére


Tybike81
őstag

Egy fogyasztóvédelmet megkérdezhetnél...
Kíváncsi lennék ők mit mondanának.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23671) kisgergely80 válasza kisgergely80 (#23645) üzenetére


kisgergely80
tag

A 3.0- val is megakad a telefon. Modern Combat 4- gyel próbáltam. A stock továbbra is hibátlan.

(#23672) Yoretto válasza Rolly (#23669) üzenetére


Yoretto
tag

miert megteveszto? rajta van a garancia jegyen hogy mikor jar a 2 ev feketen feheren :) amennyiben szoltaltatonal vasarolja az ember a telefon a kotelezo 1 ev felett van plusz egy ev... szerintem ez teljesen egyertelmu

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23673) DroiDMester válasza kisgergely80 (#23671) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

STweaks -ben kell nyomni a legutolsó fülön egy default beállítást, majd telót újraindítod!
Ezután újra vissza az STweaks -be és a profiloknál a default profilra -ra taposs rá, majd vissza az első fülre(Master Code) és ott a LOAD ALL gomba hosszan nyomj rá 2 szer amíg alul egy kis felugró ablakban ki írja hogy Config Loaded megint restart és jónak kell lennie utána! :K

(#23674) Rolly válasza Yoretto (#23672) üzenetére


Rolly
veterán

továbbra is tartom - lehet én értelmezek félre valamit - , hogy 2év (mobil + tablet) majd részletezi, hogy a Telekom készülékekre 1 év plusz jótállást biztosít... Viszont nem szól egyáltalán arról, hogy mi van a független készülékekkel. A doksi hibás (az LG-t értem)

minek kéne benne lennie:
- 1 év független mobiltelefonokra
- 2 év szolgáltatói mobiltelefonokra

vagy 2 év részletezésénél 1 szó, hogy csak a Telenortól vásárolt készülékek ... nincs csak nincs semmi, csak az, hogy a Telenornál is +1 évet vállalnak az 1 éven felül viszont akkor a Vodánál meg a T-nél nem? Pedig ott is ... szóval a dokumentum szerintem megtévesztő szerintem...

fogyasztó védelmet meg fogom kérdezni majd ha gondom lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#23675) hard74 válasza jilian (#23659) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam megy.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#23676) Yoretto válasza Rolly (#23674) üzenetére


Yoretto
tag

nyilvan vodanal is telekomnal is es telenornal is mas garancia jegyet adnak, szerintem, bar nemtudom sose vettem szolgaltatonal telefont, es a fuggetleneknel leirja hogy pl hol ervenyes a 2 ev gar ami persze a fuggetlen telefonok esetebe mindegy, mert 1 van ra, de gondolom pont emiatt irjak le, hogy az ember ne varja a 2 evet... de lehet tevedek, es rosszul gondolom...

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23677) koxx


koxx
MODERÁTOR

A mai nappal én is csatlakozom :) lumia 710-ről történt a váltás.

(#23678) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
Még november tájt vásároltam a telefonhoz egy Ringke (Rearth) Slim tokot, ami sajna nem lett jó a telefonhoz (nem pattan be a helyére).
Nem is foglalkoztam vele, visszaadták a pénzt...
Ha valakinek szüksége lenne rá, farigcsálni, csiszolgatni - hátha be lehet reszelni annyira, hogy már belemenjen - nagyon szívesen odaadom, nem kérek érte semmit.
Székesfehérváron van a tok.
Ha valaki igényt tart rá, PM-ben kereshet.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#23679) Sragi válasza koxx (#23677) üzenetére


Sragi
őstag

Meguntad a csempéket? :) :B

(#23680) #08010496 válasza #08010496 (#23639) üzenetére


#08010496
törölt tag

valaki hasonlót tapasztalt vagy ki tudná próbálni?

(#23681) akooos válasza #08010496 (#23680) üzenetére


akooos
veterán

Ha ilyen ciripelésre gondolsz, ha hozzáérsz a kijelzőhöz fülhallgatóval, azt én is meg tudom erősíteni, többször észrevettem már.

(#23682) B4l!nt


B4l!nt
aktív tag

Sziasztok.
Adott egy telekomos (10A) teló, erre régebben feltettem KDZ-vel egy 10E romot.
Ilyen állapotban fogok erre frissítést kapni vagy mindenképp nekem kell feltennem ismét KDZ segítségével? :U

(#23683) Looserke válasza B4l!nt (#23682) üzenetére


Looserke
őstag

szvsz ha kapsz is akkor is a Telekomos Kit Kat lesz majd ha megjelenik, egyébként az én telóm is pont ilyen állapotban van most :)

(#23684) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ha én egy bolti független telefont veszek, azon előreláthatóan milyen szoft lesz, vagy mire lehet jelenleg frissíteni?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23685) Naras


Naras
őstag

OTA - n ránéztem a frissítésekre, jól látom, hogy kijött a Kit Kat? Vagy ez a V20a-MAR-06-2014 mi lehet?
BTW ázsiai régiós a kütyü, ha valaki az övén még nem látja, ezért is lehet, csak kérdezném, hogy mi a tapasztalat, feltette már valaki? Este mindenesetre feldobom... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#23686) TomPack válasza koxx (#23677) üzenetére


TomPack
őstag

Hasonló utam volt nekem is. Nexus 4 - Lumia 920 - G2 Most nem tudnék jobb telefont választani. N4-nél mindenben előrelépés, nokiából csak a kamera hiányzik, és a rengeteg überkirály nokiás fotós szoftverek. Egyszer még visszafogok csábulni, nem rossz ez a windóz vonal sem, de még hagyni kell fejlődni.

(#23687) Lecs@ válasza koxx (#23677) üzenetére


Lecs@
addikt

Üdv a klubban főnök ! Kicsit más világ lesz. Negatív, Pozitív egyaránt :D

512 GB

(#23688) Sragi válasza #08010496 (#23680) üzenetére


Sragi
őstag

Teszteltem és nekem is. Valószínűleg a töltő bezavar a fülesnek.De nem csak akkor ha görgetsz. Nem vagyok egy nagy szakértő ,de valami a töltő frekvenciájával is közre játszhat ebben.

(#23689) Busterftw válasza Naras (#23685) üzenetére


Busterftw
veterán

Én is most néztem imei alapján, ma már 20a-t írja legfrissebbnek, tegnapi 10f helyett. Szingapúri, de nem merem feltenni, lehet várok egy 20e-re :D

(#23690) #08010496


#08010496
törölt tag

koszonom a valaszokat, sajnos sikerult elejtenem, es most vettem eszre, de akkor nem amiatt, szerencsere nem lett baja

[ Szerkesztve ]

(#23691) Naras válasza Busterftw (#23689) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én este feldobom mindenképpen sztem... :K :C

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#23692) Busterftw válasza Naras (#23691) üzenetére


Busterftw
veterán

Ahogy itt olvasom több bajjal jár mint előnnyel, bár annak örülök, hogy OTA-n frissül nem pedig nekem kell manuálisan.
Minden megmarad egyébként vagy kell valamit mentenem?

(#23693) Looserke válasza Busterftw (#23692) üzenetére


Looserke
őstag

root ne legyen rajta aki OTA-n frissít

(#23694) tesoh válasza szula (#23650) üzenetére


tesoh
tag

és (#23634) akooos köszi, hogy megnéztétek, akkor nem csak nálam fordul elő ez a jelenség.:R

[ Szerkesztve ]

(#23695) koxx válasza Sragi (#23679) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Valahogy úgy :) zavart a wp sok ostobasága, de azért alapvetően szerethető rendszer, pl ha vki nem akar annyit szöszölni a rendszerrel csak egy stabil megbízható okostelót akar annak tökéletes.

Lecs@: köszi :) tudom, hogy minden rendszernek/telefonnak megvannak a maga előnyei és hátrányai, nokia előtt egy SE xperia arc s-t nyúztam 1 évig, de nagyon elegem lett a lassúságából, ezért döntöttem úgy, hogy ha vissza is térek droidra akkor az csak felsőkategóriás készülék lehet

[ Szerkesztve ]

(#23696) gusthy válasza ktg3 (#23668) üzenetére


gusthy
veterán

Már párszor leírtam.

Verziószám Kiadás dátuma Újdonságok
4.4 2013. október 31.[4][84][85]
Frissített kezelőfelület: a főképernyőn átlátszó állapot- és navigációs sáv, továbbá fehér állapotjelző ikonok és szövegek (az alkalmazások megváltoztathatják az átlátszóságot az olvashatóság érdekében)[86]
Teljesítményoptimalizálás, alacsonyabb rendszerkövetelmények (kevesebb RAM szükséges a rendszer futtatásához)
Nyomtatási keretrendszer[87]
NFC Host Card Emuláció a smart cardok emulálásához
Chromium-on alapuló WebViews (a funkció a Chrome 30-cal egyenértékű)[88]
Kiterjesztett funkcionalitás az értesítési szolgáltatásokhoz
Publikus API a szöveges üzenetek fejlesztéséhez és kezeléséhez, lehetőség van meghatározni az alapértelmezett SMS-alkalmazást[89]
Új keretrendszer a felhasználói felületek áttűnéseihez[90]
Tárolóhozzáférés-keretrendszer: más forrásokból is vissza lehet keresni tartalmakat és dokumentumokat (pl. DropBox)[91]
Lépésérzékelő és lépésszámláló API
Teljes képernyős mód: az állapot- és navigációsávot a kijelző szélén végighúzott mozdulattal lehet előhozni[92]
DSP audió csatorna[93], audió monitorozás, hangerő növelés
Beépített kijelzőfelvétel[94]
Natív infravörös blaster API[95]
Kiterjesztett elérhetőségű API-k, rendszerszintű closed captioning beállítások
Új kísérleti futásidejű virtuális gép, az ART[96]
Bluetooth MAP támogatás[97]
4.4.1 2013. december 5.[98]
Nexus 5 hibáinak kijavítása: autofókusz, fehéregyensúly, HDR+ és további kamera problémák[99]
4.4.2 2013. december 9.[100]
Biztonsági fejlesztések és hibajavítások
Eltávolításra került az Android 4.3-ban megjelent App Ops biztonsági alkalmazás

Ehhez jönnek még a 4.3 újdonságok:

4.3 2013. július 24.[74]
OpenGL ES 3.0 támogatás
Felhasználói fiókok korlátozása
A rendszer aktiválását megkönnyítették
A fájlrendszer írási sebességét úgy növelték, hogy az eszköz nyugalmi állapotában az fstrim parancsot futtatják
Gyorsabb felhasználóváltás
Továbbfejlesztett DayDream funkció
Bluetooth Smart, más néven Bluetooth Low-Energy támogatás[75]
Bluetooth AVRCP 1.3 támogatás
Helymeghatározás Wi-Fi kapcsolat segítségével
Könnyebb szövegbevitel
Tárcsázáskor automatikus kiegészítés funkció, ami telefonszám beütése esetén a névjegyekben megadott telefonszámokból lehetőségeket javasol
Tiltott alkalmazások fül az alkalmazásbeállításokban
Kiegészített nyelvi támogatás
Átrajzolt kamera-kezelőfelület[76]
Fejlesztések a Photo Sphere-ben[77]
Hibák javítása[78]
Egyszerre több felhasználó létrehozása táblagépeken
A keresés mindig elérhető mód (bekapcsolásával az alkalmazások akkor is használhatják a vezeték nélküli hálózatokra épülő pozicionálást, amennyiben a felhasználó kikapcsolta a WiFi-t)
Project Butter továbbfejlesztése
DRM kezelése
VP8 támogatás (Google saját fejlesztésű videótömörítő eljárása)
Ultra HD (4K) támogatása, mellyel együtt hüvelykenként 640 képpont jelenítődik meg (XXXDPI, Extra Extra Extra High DPI)[79]

[ Szerkesztve ]

(#23697) Busterftw válasza Looserke (#23693) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem rootoltam, mindenképp vártam volna erre a frissitésre. Hard reset fontos lenne utána? Hogy tudnék visszaállítani mindent (appok és beállításai, képek videók zenék, contactok) utána?

(#23698) Sragi válasza koxx (#23695) üzenetére


Sragi
őstag

Igen a munkatársam 520-át nézegettem és nem akad nagyon gyors ,de nagyon kötött és néhol éléggé kacifántos.De ahogy írtad akinek nincs szüksége más kinézetre vagy mókolásra annam tökéletes lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#23699) szabyka95 válasza Busterftw (#23697) üzenetére


szabyka95
őstag

LG backuppal allitottam en vissza JB en hasznalt appokat, contactokat .. mindent jol visszaallitott, kiveve a rendszerbeallitasokat. ertelemszeruen te kell ujra beallitsd az ilyen aprosagokat, ami nem nagy dolog

(#23700) Busterftw válasza szabyka95 (#23699) üzenetére


Busterftw
veterán

Az a baj hogy most telón kívül csak felhőbe tudnám lementeni, majd onnan letölteni és csinálni a backupot, az így működne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.