Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) rayoliviero válasza tsuckware (#23100) üzenetére


rayoliviero
veterán

A G Pro 2-től gyorsabb, de a CloudyPro II-től (ART-al) már nem.

(#23102) tsuckware válasza #13908480 (#23098) üzenetére


tsuckware
tag

CSeréld a c:programdata/lgmobileax/könyvtárban lévő dolgokat...

Gazsi00: ezt nem tudom... arról a romról nem tudok semmit...

[ Szerkesztve ]

(#23103) tsuckware válasza rayoliviero (#23101) üzenetére


tsuckware
tag

ezt nem tudom... arról a romról nem tudok semmit...

bocsi a dupláért...

[ Szerkesztve ]

(#23104) Danny365 válasza rayoliviero (#23101) üzenetére


Danny365
őstag

De működik is az FM rádiód (szól-e?) vagy csak van? :DDD

(#23105) pisti2216 válasza tsuckware (#23100) üzenetére


pisti2216
tag

Tudsz küldeni linket mivel EU nem lelek open.

(#23106) #13908480


#13908480
törölt tag

Jelentem, sikerült az xda-s link szerint a method 2-vel. AZ ok ami miatt nem sikerült, csak 10x-re, az az, hogy felületes voltam, de köszönöm mindenkinek a segítséget, és a türelmet. :R :R

Mett drmotto Akooos köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#23107) rayoliviero válasza Danny365 (#23104) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mindjárt megnézem, azt nem próbáltam még. :DDD

Szerk: Tényleg nem működik, semmi hang nincs.

[ Szerkesztve ]

(#23108) tsuckware válasza pisti2216 (#23105) üzenetére


tsuckware
tag

22824-es hszben van

(#23109) apaszka válasza tsuckware (#23100) üzenetére


apaszka
veterán

Na ,,,mentést elindítottam,bár minek? Nem lesz ROOT,és recovery ?!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23110) Danny365 válasza rayoliviero (#23107) üzenetére


Danny365
őstag

Mondjuk ez legyen a legnagyobb baj.

A másik, amit észrevettem - és ez a másik G Pro 2 ROMnál is volt -, hogy az iránytű forditva van. Tehát ha megnyitom pl a térképet, akkor a nyil pont ellentétesen áll, mint amerre nézek. Azt nem tudom, hogy a navigáviót ez befolyásolja-e vagy sem.

(#23111) tsuckware válasza apaszka (#23109) üzenetére


tsuckware
tag

Én g pro 2 romról közvetlenül mentem, és factory reset volt rögtön... pedig indult volna... de nem tudom úgy milyen lett volna!

Tehát nekem nem maradt meg semmi...

[ Szerkesztve ]

(#23112) rayoliviero válasza Danny365 (#23110) üzenetére


rayoliviero
veterán

A navigáció az azért remélem jó. Lehet ma kipróbálom.

(#23113) Danny365 válasza rayoliviero (#23112) üzenetére


Danny365
őstag

Nézd meg, nálad jó fele áll-e a nyilacska, ha nem, akkor tedd fel ezt és kalibráld be az iránytűt, nekem megjavitotta! :)

szerk: először rosszat linkeltem

[ Szerkesztve ]

(#23114) rayoliviero válasza Danny365 (#23113) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszi.

Majd kipróbálom az utcán nemsokára.

[ Szerkesztve ]

(#23115) apaszka válasza tsuckware (#23111) üzenetére


apaszka
veterán

Reggel mennem kell Akasztóra,így nem rakom fel. Majd vasárnap.

Nem akarok kockáztatni semmiben! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23116) rayoliviero válasza Danny365 (#23113) üzenetére


rayoliviero
veterán

Viberen semmi hang telefonálás alatt. Hát ezt nem értem. Többször is próbáltam. Egyszer engem hallottak, én semmit.

(#23117) rento


rento
őstag

Ezt valaki próbálta már?: [link]

(#23118) pestibenji


pestibenji
senior tag

CloudyPro II-vel valaki csinálna egy antutu x benchmarkot légyszi?
LG G Pro 2 romon újraindítás és ram törlés nélkül és kivettem a pipát a ram optimalizálás elől is: 34028

(#23119) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Srácok, segítenétek?
Néha-néha beleolvastam a fórumba, és annyi jött le, hogy nem működik már az eddig megszokott downgrade.
Hogyan tudnék akkor visszamenni 4.2.2-re? :O

(#23120) toto0569 válasza INFINITYzz (#23119) üzenetére


toto0569
addikt

[link] töltsd le csomagold ki a C meghajtódra .Olvasd el ,hogy kell csinálni .Ez a LEGf@szább.

(#23121) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Nektek az Antutu X márciusi verziójában a teszt normálisan végigmegy ? Mert nekem 87%-nál megáll és kidob egy hibaüzenetet, pedig a februári verzió tökéletesen működött.

(#23122) szabyka95 válasza pestibenji (#23118) üzenetére


szabyka95
őstag

33 k ART vel
amugy tudni kell hogy a g pro 2 nem csal a benchmarkokban

[ Szerkesztve ]

(#23123) INFINITYzz válasza toto0569 (#23120) üzenetére


INFINITYzz
tag

Köszönöm :R

(#23124) Bilux válasza toto0569 (#23120) üzenetére


Bilux
veterán

A vírus irtóját kapcsolja ki mert bekavarhat!

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#23125) INFINITYzz válasza Bilux (#23124) üzenetére


INFINITYzz
tag

Amúgy sincs :DDD

(#23126) pestibenji válasza Corgan82 (#23121) üzenetére


pestibenji
senior tag

nekem is megállt, de utána kiléptem és visszaléptem és kiírta az eredményt :)

szabyka95
köszi! akkor nem rakom fel, mert úgy látszik nincs nagy különbség :)

Amúgy szerintem benchmarkokban teljesen mindegy, hogy art vagy dalvik, elvileg az főleg azt szabályozza, hogy az appok mikor milyen sebességen és hogyan nyílnak meg. art lassabban bootol, mert a cache-t első bootnál betölti minden apphoz, dalvik pedig gyorsan bootol, és akkor tölti be a cachet amikor először megnyitod az alkalmazást. Eléggé utánajártam ennek és hosszútávon, ha sokáig nem kapcsolod ki a telefont elvileg alig van különbség a kettő között.

(#23127) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

A Cloudypro II-be alapból benne van a recovery és a root, vagy kell hozzá valamit flash-elni is? :F

(#23128) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

A közelmúltbeli telefonjaim (HTC HD2, Nokia N8, Samsung Note I., Lumia 920, Xiaomi Mi2s) után most (2 hét böngészés-keresés-szem meresztés végén :)) ) szeretnék venni egy LG G2 telefont.
A kis kínai komolyan mondom nagyon pöpec telefon, de kicsinek bizonyult (ez az egyetlen hibája számomra)
Legyetek szívesek összefoglalni nekem pár gondolatban, hogy jól járok-e a G2-vel?
A 23e hsz-t nem olvastam át, de az utolsó pár százat és az összefoglalót igen, ez segített eldönteni a "telefon kérdést", amitől a párom a haját tépi már :DD
Amennyiben megvettem, csak rootolni szeretném, mert a ROM cserékből/frissítésekből (MIUI) nagyon elegem van már. Úgy is, gyári állapotában (hallom nemsokára itt a KitKat :C ) jól használható a készülék? Ugyanis most elhatároztam nem akarok többet bukni mobilon, egy jó darabig megtartanám a "kicsikét"!

Köszönök minden építő jellegű tanácsot!

Üdv.:
Sanya

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#23129) toto0569 válasza INFINITYzz (#23127) üzenetére


toto0569
addikt

Idézet Danny365-től:"Mindenképpen Philz recovery legyen telepítve, aztán flasheled a basebandet, nyomsz egy teljes wipeot, utana meg flasheled a rom-ot."

[ Szerkesztve ]

(#23130) INFINITYzz válasza toto0569 (#23129) üzenetére


INFINITYzz
tag

Köszönöm szépen a segítséged :R :R :R

(#23131) akooos válasza bsanya (#23128) üzenetére


akooos
veterán

Röviden és tömören összefoglalva: Igen, jól járnál vele :))
Nekem is volt HD2 a kezdetektől egészen az agyon romolásig. Az volt a kedvenc és legjobb telefonom, semmi nem tudta überelni. Aztán megvettem a G2-t :) 5 hónapig gyárin használtam, egyedül root volt rajta és hibátlan. Semmi problémám nem volt vele, a gyári 4.2.2-vel is tökéletesen használható és igen, nemsokára jön rá a KK (igazából már van is, cask nem a függetlenre :) ), úgyhogy nyugodtan vedd meg. Az LG telepakolta olyan finomságokkal amik miatt kiemelkedik a mezőnyből. Menj el valahova ahol meg lehet nyomkodni, nem fogsz gondolkodni, hogy megéri-e :)

(#23132) apaszka válasza bsanya (#23128) üzenetére


apaszka
veterán

Több barátot fogsz a droid háznál találni kik onnan jöttek át!

A legjobb választás manapság!

Ennyi pénzért nincs jobb alternatíva!

Hidd el nekem! :R
Nagy nokiásnak !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23133) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Normális ez?

Tegnap volt downgrade, és 4.4.2 alatt a képernyő volt mindíg felül.Aggaszt kicsit, hogy ilyen sokat eszik az oprendszer. :(((

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23134) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Valaki megnézné légy szíves működik-e a nála a Viber? Tud-e beszélni valakivel rendesen? Cloudypro II ROM alatt nem hallom, amit a másik mond, tök néma. Most a ROM lehet gáz vagy a Viberrel van valami?

[ Szerkesztve ]

(#23135) asderr


asderr
aktív tag

Szepjoestet!
Ti mit hasznaltok a telefon vedelmere?
Tok nelkul ajanlatos hasznalni?
Zsebben tartom mindig,keszulekem meg nem esett ki a kezembol.most egy vastag sz*r fekete szilikontokom van,de nagyon rontja a telefon kinezetet es a fogasat.
Hatlap mennyire veszi fel a hajszaljarcokat?

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23136) szabyka95 válasza asderr (#23135) üzenetére


szabyka95
őstag

en nillkin frosted tokot hasznalok
eleg slim, de alul felul sajna nem ved

[ Szerkesztve ]

(#23137) Lecs@


Lecs@
addikt

Arra valaki ?

512 GB

(#23138) Lecs@ válasza asderr (#23135) üzenetére


Lecs@
addikt

Nilkin thin nilkin folia. 2 K. Imádom.

512 GB

(#23139) JoeCockBill válasza szabyka95 (#23136) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hát igen azt nem védelemre találták ki, sajnos tapasztalatból mondhatom.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#23140) bsanya válasza akooos (#23131) üzenetére


bsanya
aktív tag

Köszi :R
Van olyan részlet, amire megvételnél feltétlen figyelni kell (gondolok itt hamisított példány, nem megfelelő régióba szánt, garanciát nem érvényesíthető készülék.....)?

Xiaomi Mi 11i

(#23141) Pob20


Pob20
tag

Vacillálok a tok vásárlásnál...

Nillkin Sparkle (~3eft x hét posta) vs. gyári (6eft azonnal).

Vélemények a két tokról?

(#23142) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ha fel akarom tenni a Cloudystock ROM-ot, akkor a KtIKat basebandet is frissíteni kell előtte? Mert jelenleg is KiKat ROM fut a telón (CloudyPro II).

(#23143) szabyka95 válasza rayoliviero (#23142) üzenetére


szabyka95
őstag

nem kell, egyszer kellett ezt megcsinalni, meg egyszer csak akkor kell, ha visszarakod kdz vel a 4.2.2 t

(#23144) vadászcsiga válasza JoeCockBill (#23139) üzenetére


vadászcsiga
félisten

+1 Én is leejtettem abban és pont ott sérült meg ahol nem véd, le is vettem, most egy szimpla szilikon tokban van munkaidő alatt. Most keresem az ideális tokot, olyat ami szép, de könnyen levehető.

(#23145) rayoliviero válasza szabyka95 (#23143) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszi. akkor gondolom csak fulkl wipe kell a ROM felrakás előtt és már mehet is.

De kár, hogy meg kell válnom a CloudyPro II-től, mert nem működik a Viber, nincs hang az egyik oldalon. Pedig ezzel a ROM-mal volt a leggyorsabb a telóm idáig.

(#23146) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Most már itt is megkérdezem, mit tudok csinálni ha 49%-on megakad a 4.2.2 kdz flash?
G pro 2 rom volt fent, ment a hard reset és most ez fogad.
A fail flashelés után nyomtam hard resetet és most teljesen jól működik rajta a G pro 2 rom, csak hát nem ez lenne a cél, hanem visszamenni 4.2.2-re :W

(#23147) szabyka95 válasza rayoliviero (#23145) üzenetére


szabyka95
őstag

art t hasznaltal ?

(#23148) akooos válasza bsanya (#23140) üzenetére


akooos
veterán

Hamisított példányról én speciel még nem hallottam, viszont amire figyelni kell. Ha fontos a garancia (nyilván a gyári LG garancia), akkor nagyon leszűkül a helyek száma, ahol ilyet tudsz venni. 32 GB-osat nem is tudsz venni, csak az E-digitalban. Nem kevés pénzért :)) De legalább gyári garit adnak, viheted az LG-hez ha baj van vele. 16-os kapható sok helyen gyári garival, de az ugye csak 16 GB :) El kell dönteni, hogy mi fontos, a normális garancia,ami nem zug gsm vagy a jó ár és a nagyobb tárhely.
Magyarországon csak D802-est lehet kapni, az pedig lehet Taiwantól elkezdve Szingapúron át minden :) De működik ugyanúgy itthon is.

(#23149) JoeCockBill válasza vadászcsiga (#23144) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nekem pofával lefelé esett alig 1 méterről, becsapódáskor ki is "ugrott" a tokból, még a hátlapot is elkezdte letépni, úgy pattintottam vissza. a kijelzőnek persze annyi, az érintésre is csak pár helyen reagál. szóval szerviz után nekem is elsődleges célom lesz megtalálni a megfelelő tokot, ami nem ronda de véd is. sajnos muszáj mert nagyon sérülékeny a "kicsike"

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#23150) rayoliviero válasza szabyka95 (#23147) üzenetére


rayoliviero
veterán

Használtam, de Dalvikra visszaállítottam és ugyanúgy nincs hang. ART miatt volt ilyen gyors, sajnálom. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.