Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) Bubukain válasza rayoliviero (#23145) üzenetére


Bubukain
senior tag

Megvan ra a megoldas ha meg nem torolted le a romot.

(#23402) fecs válasza szabo.norbi (#23400) üzenetére


fecs
senior tag

Ezek szerint normális, hogy 4.2.2-n az android rendszer fogyaszt többet a képernyőnél? Másnál is ez van stock 10e (telenor) ROM-on. Van értelme küzdeni, keresni az okot?

Pixel 6a

(#23403) szabo.norbi válasza fecs (#23402) üzenetére


szabo.norbi
tag

Talán akkor van, ha más is megerősítené még ezt a "problémát", azzal hogy másnak a kijelző "győzedelmeskedik". :U

blt.62:Függő vagy független? Milyen régió? Hány GB-os? :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23404) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok! :)
Lenne egy problémám. A modern combat 4-et letöltöttem, de nem indul el. Amikor rálépek az OK-ra (kép), akkor kilép. Átállítottam a nyelvet angolra (United States) de így se jó. :O Ötlet? :F
A legidegesítőbb dolog az egészben az, hogy direkt nem torrentról töltöttem le, hanem kifizettem a Play áruházban. :W

***********************************************************************************************

A megújult garancialevélben 2 év van mobiltelefonra és a tabra is. Rákérdeztem mert nekem még a régi fajtát adták és a Tabra 100% hogy 2 év van, tehát nagy a valószínűsége hogy telefonra is ennyi jár. :K

[ Szerkesztve ]

(#23405) szabo.norbi válasza f(x)=exp(x) (#23404) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nem mindig a hivatalos út a legjobb út. :DD Torrentről próbáltad már? Egyébként nem tudom mi lehet a probléma, én nem igazán játszani használom. :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23406) Lecs@ válasza f(x)=exp(x) (#23404) üzenetére


Lecs@
addikt

Én is rákérdeztem a telómra LG - nél , és igenis 2 év gar van rá. Aki azt írja 1 év, az járjon utána. :U

512 GB

(#23407) asderr válasza DroiDMester (#23389) üzenetére


asderr
aktív tag

Nagy respect neked :U :R :R
Este kicsit a 2. leirást félre olvastam,de reggel már simán ment az offline packoddal,köszi :)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23408) fecs válasza fecs (#23276) üzenetére


fecs
senior tag

Erre az email-es problémára van valami ötletetek? Nálatok is külön kell törölni egy email-t a telefonon és a webes felületen?

Pixel 6a

(#23409) -conrad- válasza szabo.norbi (#23403) üzenetére


-conrad-
addikt

szia.
16óra használat után 45% kijelző 9% android. Gyárilag 4.4.2 volt rajta mikor megvettem.

Egy problémám van vele, hogy a mobilnet nem megy, akkor sem ha előtte nem ment a wifi. Elvileg a beállításaim stimmelnek, bár tarifacsomagot is cseréltem tehát lehet emiatt van keveredés.

[ Szerkesztve ]

(#23410) szabo.norbi válasza -conrad- (#23409) üzenetére


szabo.norbi
tag

Gyárilag 4.2.2-vel vehetted, mivel a 4.4.2 még csak most jelent meg, és tudomásom szerint a magyar régióra még nincs is.

Egyébként ezt a mobilnetes problémádat okozhatja az is, hogy a 10a-s szoftver van rajta, azon nálam is előfordult rendszeresen, hogy bekapcsoltam az adatkapcsolatot, mutatta is,hogy be van kapcsolva de a statusbaron nem jelent meg a kis ikon, hogy munkálkodna. 10e-s szoftvernél már nincs ilyen problémám! Próbáld ki, hogy bekapcsolod a repülős üzemmódot majd vissza, és utána bekapcsolni a mobilnetet, ha nem segítene akkor restart, így működnie kell. :)

Mindegy pár napig még megnézem mit alkot,amúgy is kell neki legalább 5 lemerülés-töltés kombó, hogy normálisan beálljon a rendszer. Akkumulátor idejével nincs gond 2-napot megint simán elmegy amit a KitKat-re nem mondhattam el, ugyanis ott a felére csökkent az üzemidőm.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23411) jooker82 válasza f(x)=exp(x) (#23404) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,2 év jár,ahol még 1 éves papirt adtak,ott vélhetően nem igényelték még az lg-től az újabb papirt. Nekem is anno az akkor még Cora egy mosógépre 5+2 éves garilevelet adott,holott már 8+2 évest kellett volna.
Fel kell veni az LG-vel a kapcsolatot és javittatni

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23412) Szabiq válasza Lecs@ (#23406) üzenetére


Szabiq
tag

Telenor,Vodafone szolgáltatósra 2 év,minden más 1 év.

Feketén-fehéren

Ezen mi nem világos valakinek?

Mint az oviban :C

(#23413) szabo.norbi A+ 1 év szoftverre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23413) szabo.norbi válasza Szabiq (#23412) üzenetére


szabo.norbi
tag

Telekomnál is 1+1 év a garancia időtartama!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23414) -conrad- válasza szabo.norbi (#23410) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem frissítettem rajta semmit, hidd el. 2 napja vettem és 4.4.2 volt rajta. Aznap jött a boltba az új készülék.
De itt egy kép róla: [link]
Még egy normális snapshot programot sem tudok hozzá, annyira friss nálam a telefon.

(#23415) jooker82 válasza Szabiq (#23412) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hol van az a minden más irva? A T mobilnál is 2 év a készülékre és ezen belül 12 hónap a tartozékokra...Mit nem értesz ezen :F

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23416) Apaxp válasza Szabiq (#23412) üzenetére


Apaxp
senior tag

Szabiq ezt a baromságot tényleg az ovodában oktatják?
"(#23413) szabo.norbi A+ 1 év szoftverre vonatkozik."

A telekomnál a második év az KÉSZÜLÉK garancia és nem szoftver.
A készülék az pedig hardware

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#23417) INFINITYzz válasza -conrad- (#23414) üzenetére


INFINITYzz
tag

Az igen :Y

(#23418) Szabiq válasza jooker82 (#23415) üzenetére


Szabiq
tag

Ha csak ketten lennénk itt akkor mindenki más távol lenne....szerintem.

Lentebb a linkelt oldalon.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23419) jooker82 válasza Szabiq (#23418) üzenetére


jooker82
nagyúr

bemásolnád,légyszives :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23420) Szabiq válasza Apaxp (#23416) üzenetére


Szabiq
tag

Akkor ki a gy.p.-s?

A minap is írta egy fórumtárs,hogy hivatalosan,írásban tudatta vele az LG,hogy egy év a garancia.

Ha homokba dugjátok a fejeteket és továbbra is a semmin akartok vitatkozni,akkor,további szép napot!

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23421) jooker82 válasza Szabiq (#23420) üzenetére


jooker82
nagyúr

És a független telefon az alkatrésznek minősül? :F :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23422) Apaxp válasza jooker82 (#23419) üzenetére


Apaxp
senior tag

Kiemelés Szabiq linkjéből
"A GYÁRTÓ GARANCIÁRA VONATKOZÓ MEGJEGYZÉSEI

A garancia időtartama
Munkaerő : 24 hónap a készülékre (T-Mobile,Telenor, Vodafone)
Alkatrészek : 12 hónap a tartozékokra
Kivétel : 2012. április 1 után megjelenő új modellek tartozékgaranciája a T-Mobile-nál is 12 hónapra módosul.
Garanciafeltételek : Garanciális szervizszolgáltatás igénylését küldje el online, vagy hívhatja a(z) [06 40 545454] számot. Kérjük, legyen kéznél a termék sorozatszáma, illetve a vásárlást igazoló dokumentum. Ezek segítéségével szolgálhatunk ugyanis pontosabb információkkal."

A félkövér tőlem. Tehát dislexiások kíméljenek.

(#23420) Szabiq ha az alatta lévő tovább gombot sziveskednél megnyomni.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#23423) Yoretto válasza Szabiq (#23420) üzenetére


Yoretto
tag

2 ev telenor telekom vodafon... mondjuk nekem fuggetlen van es erre is 2 ev van :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23424) Szabiq válasza jooker82 (#23421) üzenetére


Szabiq
tag

A független az sima 12 hónap

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23425) Szabiq válasza Apaxp (#23422) üzenetére


Szabiq
tag

Igen,itt a munkaerő szoftvert jelent barátocskám

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23426) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Ezzel lehet nem leszek valami barátságos, de könyörgöm, mielőtt hülyeségeket ír valaki, olvasson már utána a dolgoknak. Vagy legalább odafigyelni mit mondanak az üzletben ahol vásárolod a készüléket! Nem lenne ennyi hülyeség leírva, saját magatokat minősítve ezzel! :(

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23427) jooker82 válasza Apaxp (#23422) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,de ebben egy szóval nincs irva,hogy ezeken kivül minden más telefonra 1 év lenne. Pl független telefonról szó sincs...
A vodánál telenornál és ténél 2 év a garancia a telefonra 12 hónap pedig a tartozékokra...
Ennyi van leirva.. Rohadt nehéz ezt megérteni bárkinek is??

Szabiq: A munkaerő az csak a te fantáziád szerint jelent szofvergaranciát...hálistenek mindenki más szerint teljes körű garanciaszolgáltatást jelent... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23428) f(x)=exp(x) válasza szabo.norbi (#23426) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Így van. :K
Megpróbálom letölteni torrentról. :)

(#23429) Apaxp válasza Szabiq (#23425) üzenetére


Apaxp
senior tag

Utolsó megszólalásom "barátocskám"
23. hónapban cserélték az előző garanciás készülékemet hátlap és akku kivételével a telekomnál.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#23430) Szabiq válasza jooker82 (#23427) üzenetére


Szabiq
tag

Ami ugye fizikálisan van jelen,azt 1 évig garizzák.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23431) Yoretto


Yoretto
tag

nekem a fuggetlen van, es erre is 2 ev van... (hogy az most gyartoi e vagy bolti ahol vettem, nemtudom, bar nem is erdekel)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23432) jooker82 válasza Szabiq (#23430) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az alkatrészek tudod,hogy mit takar? Füles és töltő...Jó tisztába lenne...Ezekre 12 hónap a garancia,a telefonra pedig 24 hónap.
Hivd fel a szolgáltatódat most.. ingyenes és elmondják neked.. Ha bennünk kételkedsz.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23433) Misi1980 válasza Szabiq (#23420) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én másoltam be a levelet a hozzászolásomba amit az LG ügyfélszolgálattól kaptam.[link].Amit te linkeltél az LG honlapjáról az a független telefonokra nem ír semmit.

(#23434) Yoretto válasza Misi1980 (#23433) üzenetére


Yoretto
tag

akkor ezek szerint nekem a bolt vallalja a plusz 1 ev gart...

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23435) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Visszavaltok ios-rol droidra.
A g2 illetve s4 kozott vacillalok,volt mar korabban mind2 keszulek a tulajdonomban.
Erdemes szerintetek mar kivarni a g3-mat ?
Allitolag majus kornyeken erkezik.

Misi1980: korabban mar beszeltem tobbszor az LG ugyfelszolgalattal,azt mondtak a fuggetlen keszulekekre 1ev garancia van.
A szolgaltatos azert 2 ev,mert a 2. evben a szolgaltato "vallalja" a garanciat a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#23436) Szabiq válasza Apaxp (#23429) üzenetére


Szabiq
tag

Igen,elfogadom,szolgáltatói garancia.
Gyártói 1 év,ha függetlent veszünk.

Egyébként nem állt szándékomban megbántani senkit és szép napot a ramaty idő ellenére! :)

Ja és jó lenne már 4.4-re root.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23437) Szabiq válasza jooker82 (#23432) üzenetére


Szabiq
tag

,,Az alkatrészek tudod,hogy mit takar? Füles és töltő...Jó tisztába lenne...Ezekre 12 hónap a garancia,a telefonra pedig 24 hónap.''
Amennyiben a füles és töltő alkatrész és nem pedig tartozék,akkor én kérek elnézést. :W

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23438) szabo.norbi válasza -conrad- (#23414) üzenetére


szabo.norbi
tag

:Y :Y :Y
Na ezen meglepődtem! :D Hol vásároltad?

Szép fogás így egy hét elteltével, hogy kijött a KitKat, hamar elért téged! :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#23439) vadászcsiga válasza fecs (#23408) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem exchangen az, nem szinkrizal oda-vissza csak ha manuálisan csinálod. Ha mindkét helyen (telefonon, asztali böngészőben is) rányomsz a syncre csak akkor frissül mindenhol

(#23440) Lecs@ válasza Szabiq (#23412) üzenetére


Lecs@
addikt

Akkor az LG maga nem tudja mit beszél. És informálhatnák a munkatársaikat. Nem vitázok tovább, mert felesleges. Peace :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#23441) jooker82 válasza Szabiq (#23437) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sajnos az LG sem tájékoztat tisztán.
Nos ahogy a kolléga fentebb is irta 1 év teljeskörűt ad az LG és a szolgáltató további 1 évet,de csak a telefonra... És igy jön ki az,amit fentebb is irtam,hogy 2 év teljeskörű LG garancia a telefonra és egy év pedig a füles,töltő...

A telenor oldaláról másolom..
"A következő készüléktípusoknál a garancia időtartama 1+1 év: Alcatel, Blackberry, Emporia, HTC, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Sagem, Samsung, Sony Ericsson és ZTE.

Ezt azt jelenti, hogy az első évben a garanciális igényt az értékesítési pontjainkon vagy közvetlenül a gyártói márkaszervizben, a második évben pedig kizárólag a gyártó márkaszervizében tudod érvényesíteni (korlátozott gyártói jótállás). A garancia pontos időtartamáról és feltételeiről a jótállási jegyen találsz meg minden fontos információt."

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23442) -conrad- válasza szabo.norbi (#23438) üzenetére


-conrad-
addikt

Székesfehérváron vettem a plaza-ban egy vodás boltban csütörtökön. Reggel megkérdezem a központi ügyfélszolgálatot, állítólag fejér megyében nincs LG G2, főleg nem fekete. Felhívtam azért a boltot direktben is, volt nekik 2.

(#23443) gusthy válasza FrankMonzano (#23435) üzenetére


gusthy
veterán

Jó eséllyel qhd felbontása lesz, ami biztos jó valamire, nekem az fhd is már-már értelmetlennek tűnik, de ez a divat.
Lehet, hogy ez is cseppálló lesz.
Viszont tuti, hogy drágább lesz. Szerintem én nem feltétlenül várnék, de ízlés dolga.

(#23444) jooker82 válasza FrankMonzano (#23435) üzenetére


jooker82
nagyúr

Májusban mutatják be,de mire ideér jócskán nyár lesz.
És azért ne várd a G2 árába a nyitóárát. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23445) fecs válasza vadászcsiga (#23439) üzenetére


fecs
senior tag

Freemail esetleírás:

A telefonon szinkronizálom a leveleket (auto vagy manuál, mindegy). Aztán PC-n böngészőből törlök leveleket. Szinkronizálok utána a telefonon, de a PC-n törölt levelek nem tűnnek el a mobilról. Zavaró. :W Nyugodjak bele? :U

Pixel 6a

(#23446) Bubukain


Bubukain
senior tag

Cloudypro II romot hasznaloktol kerdeznem, hogy a nem mukodo helymeghatarozasra van valami megoldas?

(#23447) zack


zack
nagyúr

Eleg nagy csalodas az elso KitKat ROM. CloudyStock 1.1-rol van szo. Nem fordul a kijelzo, holott engedelyezve van. Volt mar egy random ujraindulas is, isten tudja mitol. Ez igy vallalhatatlan.
Csak jo lett volna ha olyan rom van ajanlva, amiben nincsenek ekkora ordas nagy hibak.
Megnezem a CloudyPro 1.0-at, aztan ha az se lesz jo, varok meg ezzel a KitKat-tel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23448) premete válasza gusthy (#23443) üzenetére


premete
veterán

A qhd sokkal kisebb felbontás, mint a fullhd. :)
@zack: Tedd fel a stock KK-t, ha rootolod, mindent bele tudsz tenni/ ki tudod takarítani, és megy rajta minden, akkuidő is jó, antutu is. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#23449) Yoretto válasza premete (#23448) üzenetére


Yoretto
tag

de a QHD viszont nagyobb :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#23450) rayoliviero válasza Bubukain (#23446) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pont most akartam visszatenni, hogy a Viber már működik, azt nem is tudtam, hogy a helymeghatározással is baj van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.