Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Mikor lesz elerheto az ART? Csak mert azthittem az a kitkat nagy dobasa, de az osszefoglalo szerint ez a kit kat nem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#23852) DroiDMester válasza rayoliviero (#23848) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajna Xposed framework még a 4.4 -el épphogy kompatibilis pár napja van csak működő verzió 4.4 -re így ART -hoz még kell min. fél év sz.tem! De amúgy sincs olyan rom G2-re ami hibátlan és megy benne az ART :C

a Stock v20B romba is rátaláltam az ART -ra :C

De hiába választom ki csak restartol és nem történik változás! :O

[ Szerkesztve ]

(#23853) rayoliviero válasza DroiDMester (#23852) üzenetére


rayoliviero
veterán

CloudyPro II 1.0-ban megy az ART, most ezt használom és nincs ezzel a ROM-mal semmi bajom, ez idáig a leggyorsabb, amivel találkoztam. A Viber és az FM rádió problémám is megoldódott (nem volt hang), hála Danny365-nek.

De most fogja frissíteni Cloudyfa 1.1-re a napokban, a maradék hibákat még kijavítja.

[ Szerkesztve ]

(#23854) P3Dr0 válasza apaszka (#23738) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ez komoly :Y
Szerintem ha a megapixelektol eltekintunk akkor az a szomoru,hogy ezt a snapdragon is siman tudna ha nem ez a retek android lenne rajta vagy jobban optimalizalva lenne a telefonra. :(

(#23855) P3Dr0 válasza DroiDMester (#23852) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Szedd le teljesen az Xposed-et. En igy jartam N5-nel. Valamit elsz@r es utana nem lehet atkapcsolni mindig dalvikon marad.
En egyszer sehogy sem birtam vele ujta tettem az N5-ot xposed nelkul es ment rajta az art.

(#23856) noxon


noxon
őstag

A stock KITKAT 20a 20b között van javulás? Érdemes feltenni vagy várjak hátha lesz még 20c...?

We live in a simulated world...

(#23857) apaszka válasza P3Dr0 (#23854) üzenetére


apaszka
veterán

Van jó pár, és tényleg közel cd minőség a felvétel, főleg az eredeti. Főleg egy telefonos felvétel amiről szó van.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23858) DroiDMester válasza P3Dr0 (#23855) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem a Xposed -el van gond mint írtam egy egy full STOCK v20B ROM amiben ugye NINCS ART

Csak a build.prop -ban ügyködtem és így került elő az ART mint választható lehetőség!

Meg kicsit kutakodtam a hálózati cuccoknál is és ott is sikerült pár új dolgot elő varázsolnom! :Y

(#23859) rayoliviero válasza DroiDMester (#23858) üzenetére


rayoliviero
veterán

Arra nem tudsz megoldást, hogy a SwiftKey ne dobjon hibaüzenetet rendszerbetöltés után? Valahogy ezt nem lehet törölni?

(#23860) Damage401


Damage401
senior tag

Az ART azva fejlesztoi reszeknel van. Amit ugy tudsz elovarazsolni, hogy telefon nevjegyere azon belul a cikk szamra 7x kattintasz es elojon

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#23861) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sajnos a Stock 20B romnál a jobb oldalon nekem is van sistergés vagy valami háttér zaj. Elég idegesítő pedig nem próbálok figyelni rá. Haj ól olvastam másoknál is előfordul.

Van erre bármi ami megszünteti ezt vagy csak a régi rom visszarakása oldja meg?!!!

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#23862) apaszka válasza Exelsior (#23861) üzenetére


apaszka
veterán

Én vissza fogom rakni. Szerintem az aksit is jóval jobban eszi.
Majd csak akkor rakom fel, ha jó lesz minden.
Addig elleszek én a jó jb-el.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23863) zack


zack
nagyúr

Nálam IE8-cal nincs gond az audioval 20B-n. De még tesztelem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23864) zack válasza rayoliviero (#23859) üzenetére


zack
nagyúr

Én is Swiftkey-t használok. Nincs probléma vele. Nem hiszem hogy ROM hiba, bár én a zip-es verziót tettem fel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23865) gusthy válasza DroiDMester (#23840) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, a gravity box mást tud

(#23866) akooos válasza #08010496 (#23845) üzenetére


akooos
veterán

Nem te vagy hibafeltáró :D Ezt már én is észrevettem, itt is megkérdeztem, hülyének néztek. Nagyon zavart, hogy állandóan hallom, elvittem LG szervízbe, ott azt mondták, hogy ha hangosabb lesz vigyem be újra.. Azóta nem érdekel, ha baja lesz majd garanciába megcsinálják. Érdekes, hogy eddig egyetlen telefonnál hallottam ezt, egy HTC EVO 3D-nél, az 2 hét után alaplapcserét kért emiatt....

(#23850) draco84: Az online nem fog működni sajnos, de offline menni fog ;)
-------------------------

(#23849) RiseOfEvil: Na vajon, a G2 topikban mit fogunk mondani? :P Nem azt, hogy a Note 3 :)

[ Szerkesztve ]

(#23867) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Hivatalos infó van-e arról,h mikor érkezik a kitkat?
Mert egy jó ideje csak halasztgatnak...
Otàra később jön?
Előre is köszi a választ!
Üdv

(#23868) apaszka válasza killzone1987 (#23867) üzenetére


apaszka
veterán

Van már ota is! Már többnek is frissült.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23869) Bilux válasza gusthy (#23865) üzenetére


Bilux
veterán

Neked is kiakadnak a játékok immersive alatt? Pont azért vettem meg, mert ott idegesít erre kifagynak azok a programok.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#23870) gusthy válasza Bilux (#23869) üzenetére


gusthy
veterán

Töredelmesen bevallom, hogy nekem azért kellett, hogy a Kindle menjen teljes képernyős módban, az nem fagy ki tőle.
Igazából a játékok egy része már magától is tudja, lehet, hogy másik részük meghülyül tőle, nem számít rá, hogy menet közben megváltozik a kijelző felbontása, nem próbáltam.
Melyik játék volt?

(#23871) gusthy válasza gusthy (#23870) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem az Ingress meg az Angry Birds simán megy vele.

(#23872) Bilux válasza gusthy (#23870) üzenetére


Bilux
veterán

NFS MW

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#23873) Szabiq válasza Bilux (#23869) üzenetére


Szabiq
tag

Megvettem én is,de nem vállt be.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23874) ΞΔGLΞ válasza #08010496 (#23845) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akinek nagyon jó hallása meghallja ezeket a dolgokat, ez nem vicc, ehhez jó fül kell. Nálam (teljes csöndben, lezárt állapotban), fülemhez emelve, komolyan, mintha egy apró óra kattogna, de csak azért tettem meg, mert kíváncsi voltam arra, amit írtál. Bekapcsolva ez megszűnik, és rögtön hallani, hogy a háttérben dolgozik a (gondolom a meghajtó), mert hasonló ilyet hallottam a laptopom is, amíg nem vettem hozzá egy profi hangkártyát, addig minden ilyen hülye zajt, persze minőségi hifi rendszeren hallgatva mindig előjött.

Furcsa dolgok ezek, de telefonálás alatt nekem teljesen tiszta, így meg nem fogom hallgatni a telefont :D
A zenék is elviselhető minőségben szólnak, mármint egy telefonhoz képest. Jobban szól, mint az iphone telefonom, pedig azt hittem azt nem tudják felülmúlni. Szóval egy telefonhoz képest tényleg jól szól, de nálam ez csak elviselhető kategória, nem ezen fogok minőségben zenét hallgatni.

(#23875) Bilux válasza Szabiq (#23873) üzenetére


Bilux
veterán

Jó dolog, ha épp nem okoz problémát :)
A chrome bongésző is marha jó fullképernyőn, csak írni nem tudsz mindig vissza kell kapcsolni.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#23876) Koktail


Koktail
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, feldobta a telefon pár napja hogy létezik a kikat, lefrissítettem és tegnap vettem észre hogy nem jönnek az emailek, csak ha kézzel lefrissítem, mondom biztos elállítódott.
Beléptem a fiókok és szinkronizálás/email/általános beállítások/fiókbeállítás igen kézi frissítés van... itt ráadásul valami megváltozott szerintem mert csúcsidőszakot lehet választani, utána lenne hogy csúcsidőszakban és nem csúcsidőszakban milyen gyakran frissítse, mindkettőnél kézi van és nem aktívak sajna, szürkék, nem tudom megváltoztatni őket :W

Köszi előre is! Amúgy ÁLLAT a telefon előtte Iphone-m volt, de nem bántam meg, sőt!!

Üdv.:

Koktail

(#23877) sirály69 válasza stilo18 (#23810) üzenetére


sirály69
őstag

Engem is érdekelne majd az ügy fejleménye....

Szerver Hosting Debrecenben

(#23878) kisgergely80 válasza rayoliviero (#23853) üzenetére


kisgergely80
tag

Hogy oldottátok meg a hangot? Lehet kipróbálom ezt a cloudy pro romot.

(#23879) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Tegnap meglett nekem os a csodafon.Ez a szoft van rajta:
Ez a legujabb szoft vagy van ennél ujabb is?Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23880) kisgergely80 válasza Steelheart2 (#23879) üzenetére


kisgergely80
tag

4.2.2- ben is van újabb a 10e- nél. De a legtöbben ezt használják, mert elég jó. Viszont van már kitkat is, ott 20b a legutolsó, de ha visszaolvasol, akkor láthatod, h még csiszolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#23881) Steelheart2 válasza kisgergely80 (#23880) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát a KK el az S4 topikban sem voltak megelégedve.Akkor ugy látszik globálisan cseszte el a Google.Akkor egyenlöre marad ez.Furcsálottam hogy nincs 4.3 a telon pedig a KK is kinnt van.OTA sem jelez.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23882) kisgergely80 válasza Steelheart2 (#23881) üzenetére


kisgergely80
tag

Szerintem nincs jelentősége, h 4.3 vagy 4.2.2. A 10e rom tényleg nagyon jó. Nem hiszem, h sok problémád lenne vele. A kitkat túl új még. Várni kell, h jobban kiforrjon és az xda- s srácoknak is kell idő, h minden adott legyen.

(#23883) Steelheart2 válasza kisgergely80 (#23882) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok.Idáig nagyon tetszik a telo és látom a topik is eléggé pörög igy gond nem lessz.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23884) rayoliviero válasza kisgergely80 (#23878) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem várd meg, még kijavítja Cloudyfa a hibát, pár nap, ha minden igaz. Amúgy két fájlt kellett kicserélni. Xda-n le van írva a ROM topikjában a 30.oldal körül. Most telóról vagyok.

(#23885) DroiDMester válasza gusthy (#23865) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ugyan azt tudja! (Vagyis inkább sokkal többet)

Ráadásul választhatsz csak status bar, csak nav bar, vagy mind2ő!

És mégegy jóság power gomb menüjéből ki-be kapcsolhatod!

[ Szerkesztve ]

(#23886) apaszka válasza Steelheart2 (#23879) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem egyelőre hagyd rajta ezt.
ROOT-old meg , és lakd be nyugodtan.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23887) Szabiq válasza DroiDMester (#23885) üzenetére


Szabiq
tag

Mi kell a használatához?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#23888) Naras válasza Naras (#23691) üzenetére


Naras
őstag

Nos, ez a KitKat nem sok változást hozott, legalábbis ami a kezelőfelületet illeti, mindenesetre pörgősebbnek tűnik a rendszer, mintha gyorsabban töltenének be a dolgok, és pl firefox is gyorsabban hozná be az oldalakat, stb... amit viszont hiányolok, az a telefonkönyv kezelése, olvastam, hogy lesznek benne változtatások, és arra gondoltam, hogy olyasmi lesz, mint CM - ben, ami nagyon jól, logikusan van felépítve, a másik meg, hogy hiába van meg a teljes képernyős mód lehetősége natív módon, nagyon kevés appot találtam, ami ezt ki is használja... elég gáz... :(((
Jah, nekem a hang nem recseg 50% felett, illetve LG tool - lal installáltam, nem pedig KDZ - ből, mégis simán felment. Amennyire tudom, problémát a root - olt, és CWM - es kütyüknél csak az OTA okoz, nekem az official tool - lal nem volt gond... :U
Factory - t nem toltam, bár lehet érdemes lenne, nem tudom, hogy tényleg minden flottul menjen, bár, sok problémát így sem észleltem...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#23889) Sragi válasza #08010496 (#23845) üzenetére


Sragi
őstag

Nyugi én is hallom a "cicergést" :D Nem tudom mi lehet,de telefonálás közben nincs és amúgy is ha nagyon hallani akarod akkor igen erősen oda kell szorítani a füledhez és síri csendnek kell lennie :D

(#23890) Steelheart2 válasza apaszka (#23886) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Elvagyok vele szerintem root nélkül is. :))

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#23891) Danny365 válasza DroiDMester (#23885) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem is a GravityBox a legjobb választás, ha ilyen fajta immersive-re vágyik az ember. Minden körülmény között úgy működik, ahogy kell.

(#23892) rayoliviero válasza zack (#23864) üzenetére


rayoliviero
veterán

A KitKat nem tetszik neki, nem ROM hiba. De csak feldob egy üzenetet és annyi.

(#23893) gusthy válasza DroiDMester (#23885) üzenetére


gusthy
veterán

Ebben is választhatsz, viszont az a kis app azt tudja, hogy kapsz a status bar-ban egy gombocskát, amivel bármikor ki s be tudod kapcsolni, merthogy engem személy szerint megőrjítene feltehetően, ha folyton be lenne kapcsolva, és pl. a launcherben, meg mindenhol, minden mozzanathoz két mozdulatra lenne szükség egy helyett. (Nekem ez sokkal kényelmesebb, mint a power gombot nyomogatni.)

A másik meg, hogy sokkal nagyobb küzdés felrakni a Gravityt, azt gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#23894) gusthy


gusthy
veterán

http://www.technet.hu/hir/20140317/hivatalos_197_ezer_forintos_aron_startol_hazankban_a_galaxy_s5/

Azt hiszem, nem váltok :)
(Nem mintha eddig akartam volna. De nem látom azt a 67eFt-nyi hasznosságnövekedést, amit ez a telefon hoz.)

(#23895) Bubukain válasza DroiDMester (#23885) üzenetére


Bubukain
senior tag

valaki fel tudná tölteni valahova a 20B rom system/app mappáját?
valamit letöröltem amit nem kellett volna, és nem tudom hogy mit

köszönöm

(#23896) Sragi válasza gusthy (#23894) üzenetére


Sragi
őstag

S4-ről sem érdemes szerintem...

(#23897) gusthy válasza Sragi (#23896) üzenetére


gusthy
veterán

Még eP.nisznövelésre se jó, az AnTuTu-ja az eddigiek alapján 35.000 körül van... :DD

(#23899) Sragi válasza gusthy (#23897) üzenetére


Sragi
őstag

Ahogy mondod :D

(#23900) Looserke válasza Koktail (#23898) üzenetére


Looserke
őstag

factory reset esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.