Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73006) Chaser válasza Cs1csó (#73004) üzenetére


Chaser
titán

pontosan
ha nem is 100 órát 168-ból, de legalább ha 30-50-et mindig elérhető egy termék, akkor "van" a státusza
ez a heti 1-2 óra lóPh@szhoz is kevés, nemhogy készletnek hívni és "van"-nak
az idő majd megoldja, egyre több embernek lesz kártyája
bányászat idővel csökken - vagy nem és akkor oboa ( : -
amd majd pár hónap múlva tud már gyártani vga-t
aztán majd jönnek a kisebb radeonok is
közben a tavasz is, az igény csökken
de ez sok idő, most ez van
persze egyáltalán nem normális hogy a használt hw-ek ára vga terén már sokszor többet ér mint újan volt, az se hogy az eleve drágább vga-kat még drágábban adja a legtöbb bolt, és néhányan még nepperkednek is vele - én is a magam módján, sajnálom aki nem tud kártyát venni, de ha annyit vettem volna amennyit be tudtam volna húzni rajtam kívül nem sokan árulnák itt ( : a lehetőség mindenkinek adott -
nyáron ha a bányászat lecseng lesz itt habzsi-dőzsi vga terén, de 120-140e-ért akkor sem lesz újan 3060ti, irreális elvárni
legolcsóbbak alzán hozták majdnem az msrp-t, 16x ezer ft, az alá max akkor megy ha nv árat vág, az pedig csak akkor lesz ha amd rákényszeríti
én addig is néha válaszolgatok azoknak akik nem tudják értelmezni mit jelent a csak telefonos érdeklődés, azt sem tudják értelmezni mit jelent hogy nem érdekel alku
aztán néha még azt is meglátom, hogy nemrég 2080s strix-et adott el 220e-ért az ártatlanja ami az egyik legjobb 2080s, de használt, és kb bármelyik 3060 ti befogja
azért tőlem elvinné 200e-ért a 3060 ájcsill' 3-at nagylelkűen ((( :
van aki hajnal 1-kor hívott a kártya miatt...ilyenkor nagyon örülök neki, hogy alapból némítva van a csodafon:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.