Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) stramiel


stramiel
csendes újonc

Nos, a trükk ismét bejött: telefonáltam,és láss csodát, 2 perc alatt tovább engedte a paypal a pénzem, és már a számlámon is van.
Tanulság: nem szabad velük emailezni, mert arra nem válaszolnak érdemben, telefonálni kell. A telefonban pedig erősnek, határozottnak kell lenni, ehhez nyilván kell angol tudás, de megéri, mert azonnal mindent elintéznek
Köszi a válaszokat

A smooth sea never made a skilled sailor.

(#26252) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok. Paypalon volt x összeg, fizetni akartam valamit ebayen de az több volt. Ebay popup ablak, hogy nem sikerült a fizetés...na, mondom akkor maj utalok még pénzt a számlára, belépek a paypalra erre üres a számla...se értesítés se semmi, egy sms hogy volt egy sikertelen vásárlásom xy paypal számlájára nem sikerült átutalni pont annyit amennyi a számlámon volt.
"sikertelen kártyás vásárlás/zárolás...."
Ez most mit jelent? Visszamegy rá ez az összeg vagy most kkor wtf van?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#26253) V/ válasza mufi (#26252) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem világos amit írsz.
Volt a PayPal balance-n pénzed, fizettél ami nem sikerült. A PayPal számlatörténetedben nincs bejegyzés erről, de a balance 0 Ft?
Az sms a bankodtól ment,

[ Szerkesztve ]

(#26254) Balli


Balli
őstag

Sziasztok, elnézést ha volt már, de nem találtam a topikban.
Kaptak egy Global shipment tracking számot. Hogyan tudom megnézni ki szállítja majd ki végül nekem, és megtudni a rendes nyomonkövetési számot? (mert a Global tracking számmal sokra nem megyek)

Athens 2004

(#26255) Met


Met
nagyúr

Írtam PP-nek hogy töröljék a zárt accountról a telefonszámot hogy tudjam a másik accounthoz rendelni.
Jöttek a szokásos szöveggel hogy hívjam fel őket, Írtam nekik hogy az nem fog menni :DDD Írásban még elvagyok de beszélni pfff.

Nem értem hogy egy ekkora cég (meg pl. az ebay) miért nem tart egy embert aki regionálisan lefed bizonyos nyelvi területet az angol mellett.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#26256) V/ válasza Balli (#26254) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal-n a vásárlásnál a nyomkövetési információknál az eBay szállítási adatok látszódnak, ott tudod inkább nézni.

Ha az UPAA szám mellett van még egy szám (vagy lesz) akkor majd tudod követni az adott szállító oldalán ha övék a szám, egyébként meg kapsz e-mail-t az állapot változásról. Ha USA akkor Erlamgerig látszik az eBay-n, ha más ország akkor az eBay-n láthatód azt amit megkapsz e-mailben.
Nekem utolsót a DPD hozta Angliából.

[ Szerkesztve ]

(#26257) Thunderzolee

Üdv!

Barátom kapott vissza egy meghiúsult vásárlás után 40ezret Paypal számlájára.
Ez két hónapja volt.
Onnét nem utalta vissza a kártyájára, hanem rajta hagyta, h ha még vásárol esetleg ezt-azt, akkor legyen rajta pénz.

Most vissza akarja utalni a saját számlájára, de a Paypalon az egyenlege nullát mutat.

Hová lett a 40ezer? Hol keresse? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26258) Thunderzolee válasza Thunderzolee (#26257) üzenetére

Képernyőmentés a számla állapotáról:

Nem kellene ott lennie szept. 12 után, h hová lett ez a pénz?
Ott a bal oldalon a "Currencies" pontnál amikor a pénz megjött, akkor ott volt a 40ezer, de most nulla van ott.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26259) somnia válasza Thunderzolee (#26258) üzenetére


somnia
őstag

...honnan indította a fizetést?...ha bankkártyáról, akkor oda is ment vissza...

(#26260) V/ válasza Thunderzolee (#26258) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a Balance-ra ment, akkor adja össze az utána vásárolt tételek vételárát.
De úgy van ahogy somnia írta.
Nem "kívánságműsor", megy vissza automatikusan a kártyaszámlára ha azzal fizette eredetileg.
Csak annyi kell hogy rákattint a szeptembe 12-i sorra és látja hogy továbbítva a kártyára, ennyire azért legyen már egy kattintásnyi erő és minden tiszta lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26261) Thunderzolee

Nem vásárolt azóta, csak azt a ~8 Fontosat (szept. 23), de az meg nem annyi.

Kártyával fizetett, de a bankszámlaszámán nem szerepel, h visszakapta volna (megnézte netbankban természetesen).

Egyébként német autóalkatrészes cég, nem kínai ebayes üzlet.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26262) V/ válasza Thunderzolee (#26261) üzenetére


V/
Topikgazda

Ott lesz az. Szeptember 16-ig a bankja lekönyvelte, nézze meg ha van nemi a kártya virtuális alszámlán vagy a főszámlán.
Mit mutat a PayPal sor kibontva?

[ Szerkesztve ]

(#26263) Thunderzolee válasza V/ (#26260) üzenetére

Értem, de azt mondja, h időnként utána benézett Paypalra, és látta a számlán.

Mennyi idő után utalja a Paypal vissza a kártyára?
Elhiszem, h úgy van ahogy mondjátok, de ez itt nem történt meg, a Paypalos számláján volt eddig a pénz.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26264) V/ válasza Thunderzolee (#26263) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért írtam hogy szept 16, mert a szept 12-től számított 2-3 munkanap.
Ha látta a balance-n akkor az eltűnésnek lenne bejegyzése és a refund sor (09.12.-e) nem tartalmaz kártya adatot. Meg kapott volna e-mailt a pénzmozgásról.
Kattintson már a PayPal balance linkre is. Hátha csak nem írta ki. :F
Nézze már meg újból.

[ Szerkesztve ]

(#26265) Thunderzolee

Na, megvan a pénz.

Azon alapult a dolog, h nem jött sms a visszautalt pénzről, DE most megnézettem vele netbankban is, és meglett.
Sajnos gazdagéknak nem tűnik fel, h a számlájukon 40ezerrel több vagy kevesebb van.

A Paypal meg ha 2-3 napon belül visszaküldte a kártyára, akkor ő valószínűleg nem jól emlékezett, h meddig látta a Paypalon, h megvan, neki most tűnt csak fel, h ott már nincs is ott az összeg.

Sajnálom, h a topicot ilyesmivel zavartam, de azért köszi a segítséget.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26266) V/ válasza Thunderzolee (#26265) üzenetére


V/
Topikgazda

Paypal meg ha 2-3 napon belül visszaküldte a kártyára
Ők azonnal küldik tovább mihelyst megérkezik, a banki könyvelés a több idő.

Mindenki a banki sms-k csodálója :W
Van amiről a bank nem küld sms-t, ez is az volt, meg kellene nézni a megrendelt szolgáltatás tartalmát és megérteni, hogy azoknál még az is előfordul, hogy nem jönnek technikai probléma miatt sem.
Mivel több alkalommal előfordult, hogy pár órával a vásárlás után jött meg, vagy egymásután 2-3* ugyanaz az sms, kétségbe vontam a hasznosságát és lemondtam.

[ Szerkesztve ]

(#26267) somnia


somnia
őstag

Az egy újabb dilije a PP-nek, hogy 7 napig pendingben tartja a refundot?

(#26268) Thunderzolee válasza V/ (#26266) üzenetére

Ugyanígy vagyok vele én is. :o

Sajnálom, engem is behúzott a csőbe, h ő megnézte s számlaértesítőt neten, de nem találta, azt mondta.
Aztán kiderült itt a beszélgetés közben, h csak sms-nem jött, egyenleget csak akkor néztük meg, h erélyesebben rászóltam, és tessék, meg is lett.

Há' mondom, mittudomén miért nem jött sms, nem kell abban bízni annyira, nem az sms a perdöntő, ne abba kapaszkodjon, a számlaegyenleg a neten bármikor elérhető pár kattintással, azt tessék elsőnek megnézni, nem Tánderzolihoz rohanni, h ő ért az ilyen infós dolgokhoz, biztos tudja, h mit kell tenni, ha eltűnt a pénz a Paypalról.. :U
Lehet, h külföldi utalásról nem is jön sms, mittudomén, nem ismerem az sms küldésének szabályzatát, és igen, nekem is volt már, h nem jött üzi utalásról.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26269) V/ válasza somnia (#26267) üzenetére


V/
Topikgazda

:F Múlt héten még nem volt ilyen. Mit ír pontosan?
Egyébként változások lesznek:
Notice of amendment to the PayPal User Agreement.
Effective Date: Nov 19, 2016

7 napos dolgot ezt találtam:
ll buyers must now wait at least 7 days from the date of payment to escalate a Dispute for a purchase Not Received (NR), unless otherwise stated by PayPal (section 13.5c is amended accordingly);

[ Szerkesztve ]

(#26270) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

OTP-s webkártya van linkelve a PayPal accountomhoz. Az imént vásároltam neten és kétszer vonták le valamiért az összeget, de automatikusan az egyik összeget vissza is utalták nekem. A PayPalon is látszik, hogy visszajött az egyik, hibásan levont összeg. Viszont a webkártyán még mindig az összeg duplája hiányzik és nem is tudom, hogy kerülhetett vissza mert tudtommal erre az egyenlegre nem lehet utalni. A PayPal tud ezzel valamit kezdeni szerintetek? :F

Xbox GT: nozsolt

(#26271) somnia válasza V/ (#26269) üzenetére


somnia
őstag

(#26272) V/ válasza nofi (#26270) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi lenne ha egy csipetnyit felfelé lapoznál?
Az sms-t elfelejted.
Ha a kártyáról lemegy valami, az nem oda fog visszakerülni, ott ne keresd.

(#26273) V/ válasza somnia (#26271) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem egészen az, 7 napon belül megkapod erről tájékoztatnak. Tudod hogy a Dull Baren honnan biztosítja a 840 GBP-t? Nme biztos hogy ott csücsül az egyenlegén.
Az értesítő e-mail is 7 napot ír?
Másrészt meg közel 300k, lehet hogy a törvény miatt átvizsgálják a szituációt és ahhoz kell egy kis idő.

[ Szerkesztve ]

(#26274) nofi válasza V/ (#26272) üzenetére


nofi
őstag

Megnéztem, de ellentmondásokat látok, ezért értetlenkedek. Azt mondod ne keressem a kártyán, amikor a PayPal-es számlatörténetben azt írja, hogy visszautalták az XYZ végződésű kártyámra (webkártya) összeget. Azt értem, hogy a hazai bankok lassan reagálnak, de még mindig nem látom át miként kerülne vissza - akár kis késéssel - hozzám a pénz ha egy olyan kártyára utalják amit csak terhelni lehet.

Xbox GT: nozsolt

(#26275) V/ válasza nofi (#26274) üzenetére


V/
Topikgazda

Van egy bankszámlád, ahhoz van egy kártya, ami átjáró a kereskedő és a bankszámlád közt.
Te fizetsz, a kártyaszám és a kereskedő számlaszáma befut a bankodhoz, ők ez alapján utalnak a kereskedő bankszámlájára a te bankszámládról. Visszaúthoz nem kell a kártyaszám, mert a két számlaszám adat megvan.
Tegnap beszélgettünk erről, azt az infót kaptam, hogy az OTP-s virtuális webkártya esetén az alszámlára megy vissza.

[ Szerkesztve ]

(#26276) nofi válasza V/ (#26275) üzenetére


nofi
őstag

Akkor magát a webkártyás vásárlási folyamatot nem láttam át teljesen, de így már értem. Köszönöm a segítséget! :R

Xbox GT: nozsolt

(#26277) somnia válasza V/ (#26273) üzenetére


somnia
őstag

...nem kaptam mailt, csak úgy vettem észre, hogy az Amex kártyára a Pitni Bósz már refundolt, ekkor néztem meg a PP-n és láttam, hogy az eladó refundja pendingben van....

(#26278) V/ válasza somnia (#26277) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, nagy az összeg és ezért is lehetséges hogy nagyobb az időtartam. Nem találtam egyébként konkrét előírást, csak annyit hogy a legrövidebb időn belül. Az az esetleges vizsgálódás 3-5 nap.
De előfordul hogy már holnap meg lesz a pénz.

(#26279) mufi válasza V/ (#26253) üzenetére


mufi
senior tag

Pontosan igy ahogy mondod, annyi, hogy most ismét ott az összeg a balance-n, viszont tegnap este átutaltam valamennyi pénzt a paypal számlámra de még nem jelent meg...20 ezer ft-ról van szó, mármint amit tegnap utaltam, hogy feltöltsem a paypal egyenlegem...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#26280) V/ válasza mufi (#26279) üzenetére


V/
Topikgazda

Banktól függően kell 1-2 nap, holnap az a 20k is ott lesz reggelre szerintem.
A sikertelen fizetés esetén a balance-nál is úgy van mint a kártyánál "zárolás" alá kerül, aztán egy kis idő múlva felszabadul.

[ Szerkesztve ]

(#26281) Martin2876


Martin2876
csendes tag

Üdv, lakcím igazolással kapcsolatban lenne kérdésem. Lakcímkártyát nem fogadták el, közüzemi számlából csak egy autóbiztosításom van, de az is már fél évnél régebbi. Ha kérek egy friss díjigazolást annak az első oldalát ahol a nevem és címem szerepel vajon elfogadják?

(#26282) V/ válasza Martin2876 (#26281) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi volt a lakcímkártyával a gond? Eddig, ha az legalább 2 hónapig érvényes volt elfogadták. Emelték az időt?
A bankszámlakivonaton is ott a cím, az is számla egyébként. De amit írsz az is jónak tűnik.

(#26283) d4n33 válasza azerazer (#26097) üzenetére


d4n33
csendes tag

,

, a . , a / ?

,

(#26284) somnia válasza d4n33 (#26283) üzenetére


somnia
őstag

....nagyon fasza...titkosírsz?...

(#26285) V/ válasza somnia (#26284) üzenetére


V/
Topikgazda

:C

(#26286) Martin2876 válasza V/ (#26282) üzenetére


Martin2876
csendes tag

"A szolgáltatott dokumentum nem felel meg cím igazolására." Lakcímkártyának van érvényessége?
A levélben felsoroltak 4 opciót ahogy tudom igazolni, ott szerepel a "Bank or credit card statements" is ami nem tudom pontosan mi lehet, viszont a paypal oldalon feltöltésnél már csak a közüzemi számla szerepel, mint opció.

(#26287) V/ válasza Martin2876 (#26286) üzenetére


V/
Topikgazda

"Bank or credit card statements"= bankszámlakivonat, pont ezt írtam. Ez is számla mivel ezen van elszámolva a banki költséged, nem csak a forgalomról szól, az elején ott a címed.
De írtam, hogy az a biztosítási dolog is jó.
Telefonszámla, internet előfizetés, kábel tv előfizetés a neveden és címeden nincs?
A lakcímkártya jobb alsó sarkánál van dátum

(#26288) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyors kérdés: ha a paypal accountra devizát utalok, azt konvertálja, vagy meghagyja abban, amiben utaltam?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26289) V/ válasza t72killer (#26288) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyors válasz. Magyar a regisztrációd? Ha igen, az forintban fogad utalást.

(#26290) t72killer válasza V/ (#26289) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amerikai reg és eurót töltenék fel, közben asszem megtaláltam a megoldást, a wallet-ben lehet szerkeszteni a devizákat, beállítottam az Eurót alapdevizának:R - Nem megy, azt írja, hogy az a deviza kell neki, amin regisztrálva van a fiók:(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26291) V/ válasza t72killer (#26290) üzenetére


V/
Topikgazda

Írhattam volna úgyis hogy a regisztráció alap devizája, úgy egyszerűbb lett volna. De a logikája az ua.
(A magyarnak forint, a szlováknak euró, az uk font és usa $, amiben a bankszámláról feltölthető, a PayPal-n küldöttek pénzek esetén és vásárláskor van jelentősége a balance devizáknak)

(#26292) Misi_D válasza V/ (#26245) üzenetére


Misi_D
tag

Szia!

Egy kis segítséget kérnék. Nekem is hasonló problémám lenne, mint birooo-nak. Szerettem volna az AmEx kártyámra vonatkozóan módosítani, hogy ne az alap currency beállítás legyen. Nem vásárlásnál, hanem a Paypal oldalon belépve a beállításoknál. Több kártyám is van regisztrálva, azonban a Set Available Funding Sources alatt csak a Mastercard kártyáknál van kitéve a Conversion Options link, az AmEx-nél nincs. Ennek mi lehet az oka, és lehet-e vele valamit kezdeni?

Köszönöm!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#26293) V/ válasza Misi_D (#26292) üzenetére


V/
Topikgazda

Sem az AE sem az Amex esetén nem állítható, a kártyakibocsájtó bank váltja a devizát nem a PayPal. Így ezzel nincs különösebb gond.

[ Szerkesztve ]

(#26294) V/


V/
Topikgazda

Megint adathalászat, figyeljetek, nem bedőlni.
Alert : We Noticed some unusual activity a levél tárgya és az paypal-@ask-scure.com címről, ami nem a PayPal címe.

[ Szerkesztve ]

(#26295) tasakos


tasakos
tag

Sziasztok!

A segítségét szeretném kérni a hozzáértőknek,( és előre is nagyonszépen köszönöm) hogy mi a teendő az én esetemben.

Lassan kb másfél éve használom a paypalom és különböző internetes informatikai munkákért kapok rá pénzt.
A mai nappal zárolták a fiókom visszavonhatatlanul (ez mi? és miért?) a következő leírást kaptam amitől kicsit megdöbbentem:

We recently reviewed your PayPal account activity and determined that some
of your transactions are in violation of PayPal's Acceptable Use Policy.

Please refer to:
- Transaction 2VE87686UD574973U from November 09, 2016
- Transaction 6G490402HH2956617 from November 09, 2016

As a result, we have permanently limited your PayPal account and this
cannot be appealed.

Per the PayPal User Agreement, when we permanently limit an account due to
an Acceptable Use Policy violation, we may hold any available balance in
your PayPal account for up to 180 days. We will review your account at 30
days from the date of this email and determine if you have any outstanding
disputes or claims. We will then review your account every 30 days until
either all your money has been made available to you for withdrawal, or a
period of 180 days from the date your account was limited is reached.
Please log in to your PayPal account and verify that your account
information is accurate, as PayPal cannot be held responsible for incorrect
information provided by the account holder.

Please remove all references to PayPal from your website/s and/or
auction/s. This includes not only removing PayPal as a payment option, but
also the PayPal logo and PayPal shopping cart.

The PayPal User Agreement states that PayPal reserves the right to limit
an account for any violation of the User Agreement, including the
Acceptable Use Policy.

Under the PayPal Acceptable Use Policy, PayPal may not be used to send or
receive payments for certain sexually oriented materials or services or for
items that could be considered obscene. - ???

You can view the complete PayPal Acceptable Use Policy by clicking the
"Legal" link at the bottom of any PayPal page and clicking "PayPal
Acceptable Use Policy". You can also find some more information on the
PayPal Acceptable Use Policy on our Help Center.

We thank you in advance for your cooperation. If you have any questions,
please contact the PayPal Brand Risk Management Department at
euaup@paypal.co.uk.

Nem is értem, hogy miért írták és hogy gondolják ezt.

Valaki találkozott már hasonlóval?

Írtam nekik levelet, hogy felakarok lebbezni és nem értek eggyet a döntésükkel, de ugye a szokásos válaszra is alig méltatnak formula érvényesült eddig.

Bevan fagyasztva a bankkártyám, minden. Szerencsére pénz nem volt rajta sok.

Ilyenkor mi a teendő? Hogy lehetne velük dűlőre jutni, mert ez valami tévedés lesz.

Köszönöm előre is aki tud ebben segíteni!

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#26296) V/ válasza tasakos (#26295) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nem tudsz egyáltalán belépni?

Gondolom ezeket tudod hogy mik:
- Transaction 2VE87686UD574973U from November 09, 2016
- Transaction 6G490402HH2956617 from November 09, 2016

És ezt a szabályt szigorúan veszik:
Under the PayPal Acceptable Use Policy, PayPal may not be used to send or
receive payments for certain sexually oriented materials or services or for
items that could be considered obscene.
Nem tudom, hogy mit vettél, vagy milyen szolgáltatásra ami ilyen irányultságú kaptál pénzt.
Másrészt nem kértek tőled azonossági ellenőrzést, okmány feltöltést mostanában?

Bevan fagyasztva a bankkártyám Ilyet a PayPal nem tud, mert a bankod a kártyád tulajdonosa, őket kellene megkérdezni.
Írtam nekik levelet, hogy felakarok lebbezni és nem értek eggyet a döntésükkel, de ugye a szokásos válaszra is alig méltatnak formula érvényesült eddig.
Mit válaszoltak? Semmit vagy automata válasz jött?
Egyébként ha nincs közöd ahhoz a dolgokhoz ami miatt felfüggesztették a fiókot, akkor a telefonos megkeresést javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#26297) tasakos válasza V/ (#26296) üzenetére


tasakos
tag

Szia!
Betudok lépni, csak nemt udok semmit csinálni a fiókkal se küldeni se fogadni.

Igen, úgyértettem a befagyasztást hogy a kártyát se tudom leválasztani a fiókomból

Én pontosan tudom mik azok a tranzakciók és mire kaptam a pénzt, szerintem ők azt hiszik ( nagyon tévesen) hogy valamiféle sexuális dologhoz lehet köze.

Írtam nekik, említve a tranzakciós azonosítókat, hogy egyáltalán nem ilyen jellegű a dolog, sőt még a pénz küldője is tudná igazolni, de eddig semmi válasz nemkaptam.

A fiókom teljesen aktiválva és ellenőrizve volt, minden dokumentumot elfogadtak már tavaly. Az rendben van.

Annyi közöm van a dologhoz, hogy amikre hivatkoznak azokat valóban én kaptam és tudom is hogy mire fel (internetes IT melót fizetnek így nekem).

Szóval akkor hívjam fel őket?

Holnap az következik.

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#26298) V/ válasza tasakos (#26297) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyszerűbb és gyorsabb a telefon. A fiók pénz fogadási limit sincs elérve és egy összegű 300K sem jött mostanában? Az is bekavarhat.

[ Szerkesztve ]

(#26299) tasakos válasza V/ (#26298) üzenetére


tasakos
tag

Nem volt Limitem, mivel ellenőrzött fiók volt és nem jött nagyobb összeg. Inkább sok kicsi. Holnap hívom őket és megírom mi volt.

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#26300) medica


medica
senior tag

Hi! Unicreditnél tettem be pénzt 3 napja a paypal-számlámra de még nem érkezett meg. Ez normális vagy valami gáz van? Előtte mindig kártyáról utaltam az okés volt.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.