Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) V/ válasza Met (#25650) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen visszarakható.
Az sms védelemnél a telefonszám megadás lehet a gond, lépj be a normál My Profilba ott ellenőrizd le a számot, 36-al kezdődve csak számok, ha egyezik, deaktiváld, újból belépve aktiváld.
De a telefonszámnak mint mobil számnak egyezni kell a regisztrációnál mobilként megadott számmal.
De nem megerősítés, hanem csak belépési kód adás.

[ Szerkesztve ]

(#25652) A texasi


A texasi
aktív tag

Refund után kb. mennyi idővel jelenik meg az összeg a bankszámlámon?

(#25653) V/ válasza A texasi (#25652) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló :F
Köszönöm, hogy néha benéztek oda is.

Kérdés: Paypal fiók szerint megkaptam a refund összeget. Ennek mekkora átfutási ideje van, hogy a kártyához tartozó számlaszámomon látható legyen? Nem látszik az egyenlegen a refund összege.
Válasz: 3-5 banki munkanap, ha az 5. napon sincs a bankkártyához tartozó számlán, hívni kell a bankot.
A visszatérítés –refund- ahonnan indult a pénz, oda fog visszakerülni. Ha az egyenlegről, akkor oda, ha bankkártyáról, akkor a kártyához tartozó bankszámlára

[ Szerkesztve ]

(#25654) A texasi válasza V/ (#25653) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igazad van; figyelmetlen voltam!

(#25655) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!

Pontosan mennyi ideig van biztonságban a pénzem fizetésnél, meddig lehet caset, disputeot indítani?
Van egy Július 31i rendelésem, ami kicsit bonyolódott, a lényeg,hogy most kezdtem megunni őket.
Paypalon az áll a tranzakció alatt,hogy "Payment".
Az újabbaknál "Puchase", ebből jól gondolom,hogy buktam a vita lehetőségét,mert már ki lett nekik fizetve?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#25656) V/ válasza Surda- (#25655) üzenetére


V/
Topikgazda

mennyi ideig van biztonságban a pénzem fizetésnél amíg ki nem fizeted. :Y
180 nap a vásárlás napjától.
A két szó nem azt jelenti, hogy buktál valamit, talán ha elindítod a dispute-t akkor kiderül.
De a Payment az amikor egy webshop oldalán fizetsz, a Purchase pedig az eBay oldalán történő fizetés, a Summary oldalon a szavak után szerintem egyértelmű a megkülönböztetés.

[ Szerkesztve ]

(#25657) Surda- válasza V/ (#25656) üzenetére


Surda-
őstag

:R

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#25658) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Adott egy 24$-os termék

paypal-omon jelenleg van:
16 286 HUF
Available
Currencies
0 HUF
48,98 EUR
6,04 USD

Ha 24$-os terméket €-ként akarom kifizetni, akkor:
21,75€ lesz

Engedi is mindkét deviza esetén használni mind2-t


De ha próbálok egy drágább terméket, akkor csak 1devizát von le a paypal egyenlegemről

60,38$ vagy 54,71€-osat

EZ miért van!?


(mármint már régebben is észrevettem, de csak most kezdett el foglalkoztatni)
Mert eddig kb. úgy tudtam, hogy ha $-ba fizetek és nincs elég $-om a paypalon, akkor a maradékot az összevont kártyáról szívja le
vagy most ez akkor valami hiba!?

(gondolom esetleg kis árfolyam veszteséggel, ha egy devizanembe vonnám a paypal egyenlegemet, akkor jó lenne, de akkor az első rendelés esetén miért engedné mind2 devizát használni!?)

Bár ez csak withdraw kifizetésnél van, nem, hogy "összekell vonni egyféle devizába"... én legalábbis úgy emlékszem! (bár az utóbbi években, kb. mindig elköltöm, ha esetleg kis pénz csorog a paypal-om)

Ha erre valami okos tudna válaszolni, azt megköszönném!

Esetleg, hogy a Mastercard €-s elszámolású (VISA $-os), és ha nincs elég dollárom, akkor euróba vonja le!? Vagymi!? már hülyeséget beszélek, ennek sincs értelme!

/szerk
Asszem meg is van a megoldás... ha nincs elég pénz a paypal-on, akkor nem tud olyat, hogy 2deviza + bankkártya, csak 1deviza + bankkártya

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#25659) V/ válasza maj-viktor (#25658) üzenetére


V/
Topikgazda

Asszem meg is van a megoldás... ha nincs elég pénz a paypal-on, akkor nem tud olyat, hogy 2deviza + bankkártya, csak 1deviza + bankkártya

Pontosan, teljesen logikus, azokból az információkból, amit itt megkaptál már rég rájöttél erre.

(#25660) maj-viktor válasza V/ (#25659) üzenetére


maj-viktor
őstag

Csak eddig számomra egyértelmű volt ugyebár, hogy a PayPal egyenleg az elsődleges levonás! De az nem ha két különböző pénznemben van, akkor nem vonja le mind2-t csak az egyiket...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#25661) V/ válasza maj-viktor (#25660) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt is többször írtam, hogy csak az adott termékért kért devizának megfelelő egyenlegről szedi a pénzt, ha van olyan az egyenlegen. Lehet hogy $-od van rajta, de fontot kell kiadni, a $ marad.

[ Szerkesztve ]

(#25662) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

A húgom fiókját felfüggesztették, és kérik a személyit, plusz a bankkártya hozzákapcsolást.
De mivel a húgomnak nincs bankszámlája, ergo a kártyát sem tudja hozzákapcsolni.
Ebben az esetben nem oldják fel a korlátozást?

[ Szerkesztve ]

(#25663) V/ válasza nagy@gmx.com (#25662) üzenetére


V/
Topikgazda

Félreolvastad, kártya hozzácsatolást nem kérnek, felsorolják az általános levélben hogy milyen igazolást kérnek, köztük van a közüzemi számla, bank és kártya számla stb.
Gondolom a szig-el nincs gond, betöltötte már a 18-at.
Tőled nem ilyeneket kértek múltkor, illetve nem te használod a fiókot?

[ Szerkesztve ]

(#25664) V/ válasza nagy@gmx.com (#25662) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem valami adathalász baromságot kaptatok?

(#25665) Met


Met
nagyúr

V/
Ma megjött a pp-ről a pénz, köszönöm a segítséget :R

Már csak az új accra kellene a telefonszámos beléptető kódot beüzemelni.
Egy telefonszámhoz tartozhat két pp fiók?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#25666) V/ válasza Met (#25665) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem láttam még ilyen korlátozást, de kiírná ha lenne.

(#25667) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Szuksegem lenne egy paypal accountra, hogy tudjanak nekem utalni penzt belfoldon. Tudnatok ebben segiteni? Erste banknal van szamlam.

Talaltam egy leirast a szamlanyitasrol: [link]

Igy kell? A penzt en hogy tudom onnan levenni? At kell utalni sajat bankszamlara? Van ennek koltsege? ;)

[ Szerkesztve ]

(#25668) V/ válasza Lauda (#25667) üzenetére


V/
Topikgazda

Régi de lényegében megfelelő.
A regisztrációs képernyőt így javaslom kitölteni:

Van ennek koltsege? Nincs

A penzt en hogy tudom onnan levenni? At kell utalni sajat bankszamlara?

Némileg függ a pénz összegtől is. Ha havonta több mint 21000 Ft-ot akarsz leemelni akkor bankkártyát is kell a fiókhoz hozzáadni, ha alatta van az összeg és elég havonta ennyi akkor nem kell.
Az Összefoglalóban leírás a kártya hozzáadásról.

Alap a következő:
A pénz kiküldés a P egyenlegről csak a saját neveden lévő bankszámlára -pénzforgalmi- küldhető ki. Ezt a számlaszámot megadhatod előre is vagy akkor amikor ki akarod küldeni a pénzt.
A pénzkiküldésről az Összefoglalóban leírás

Egy kitétel van a PP lastname és a bankszámla tulajdonos vezetéknevének egyezni kell. A minta szerint megadva ez nem lesz gond.
A számla hozzáadásról az Összefoglalóban leírás

[ Szerkesztve ]

(#25669) Lauda válasza V/ (#25668) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Koszi a segitseget!

Kozben sikerult az acc nyitas! Ma tennenek penzt a paypal szamlara, 100 ezer koruli osszeg. Ezt kellene majd levennem rola. Adjak hozza bankszamlat es ugy meg tudom oldani? :R

Azt az azonositot hol talalom, amit meg kell adnom a masik felnek, aki utalni fog jnekem?

[ Szerkesztve ]

(#25670) V/ válasza Lauda (#25669) üzenetére


V/
Topikgazda

Az e-mail cím az amit megadtál, az az azonosítód.
Leírtam erre a választ az előző hsz-ben: Adjak hozza bankszamlat es ugy meg tudom oldani?

[ Szerkesztve ]

(#25671) Lauda válasza V/ (#25670) üzenetére


Lauda
félisten

Oksi, a szamlaval majd elbibelodok, csak az a lenyeg, hogy ra tudjak tenni a penzt a paypal szamlara. :D :D

akkor vegulis megadtam az email cimem es kesz is? :Y :R :R

Erste bankos szamlat probaltam hozzaadni, de nem fogadta el.

Beirtam, hogy: Erste Bank Zrt. , alulra pedig a szamot egyben a 24 szamot. Elvileg igy jonak kellene lenni.

[ Szerkesztve ]

(#25672) V/ válasza Lauda (#25671) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ez a lényege a Paypalnek, csak egy e-mail cím és bármely devizában tudsz vásárolni, pénzt fogadni és küldeni. De ha a 100K-t nem 5 hónap alatt akarod kivenni, akkor bankkártyát kell hozzáadnod.

A megerősítő e-mailben lévő linkkel aktiváltad már?

[ Szerkesztve ]

(#25673) Lauda válasza V/ (#25672) üzenetére


Lauda
félisten

Egyben gondoltam. Akkor hozzaadom az erste kartyamat es egyben et tudom emelni arra a penzt? ;) ;)

Igen, aktivaltam! :K :K

Ahogy nezem a kartyanal meg kell adni a biztonsagi kodot is. Nem gaz ez kicsit? Ugyertem nem veszelyes ezt kiadni?

[ Szerkesztve ]

(#25674) V/ válasza Lauda (#25673) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a kártyára megy, a havi 21000 Ft-os pénzkiküldési limit felszabadítására kell a kártyahozzáadás, azután majd a bankszámládra megy.

Amikor vásárolsz és a boltokban a pin kódot megadod nem gondolsz arra hogy lemásolják, eltárolják a kártyainformációkat? Múlt évben több magyar emberke lebukott ilyennel.
Ugyertem nem veszelyes ezt kiadni? 188 millió felhasználója van a PP-nek ők nem gondolják ezt.
De akkor 5 hónap.
Felesleges a paranoia.

[ Szerkesztve ]

(#25675) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Bankszámlára utaltatnám ki a pénzem, ami jelenleg Euróban van Paypalon. Lehetséges úgy kihozni forintszámlára a pénzt, hogy a Paypal euróban utalja ki, és a bank végzi az átváltást forintra? Mert ha egyszerűen ki akarom utalni, akkor automatikusan átváltja forintra, amin pedig vesztek egy keveset.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#25676) V/ válasza gyurkikrisz (#25675) üzenetére


V/
Topikgazda

hogy a Paypal euróban utalja ki, és a bank végzi az átváltást forintra?
Nem.
Mert ha egyszerűen ki akarom utalni, akkor automatikusan átváltja forintra, amin pedig vesztek egy keveset.
Ha belegondolsz semmit sem vesztesz, mivel csak a Paypal-re kaptad az €-ot, nincs devizaszámlád, nem a bankszámládra küldték az €-t így nem is tudod összevetni még az árfolyamot se.
1. A bank a devizában jövő pénzekre konvertálási költséget is kérhet,
2. az árfolyam általában a vételi árfolyam,
3.a devizaszámlának is vannak költségei,
így ezeket figyelembe véve a Paypal a legjobb árfolyamon számolja neked.
Ha jól nézem akkor a Paypal 318 Ft-t ad egy €-ért, de ha az összesítőig elmész akkor kiírja a pontos árfolyamot

[ Szerkesztve ]

(#25677) Lauda válasza V/ (#25674) üzenetére


Lauda
félisten

Rendben, koszi! Csak nekem meg ez uj es emiatt kerdeztem ra! Amugy ha az ember nagyon paranoias es csak idoszakosan hasznalja a szamlat, azt is lehet csinalni, hogy miutan levetted a penzt eltavolitod a kartyat, igy hiaba tornek fel, nem jutnak hozza semmi fontos adathoz.

(#25678) snake1977


snake1977
őstag

Sziasztok, ezen az új paypal felületen hogy tudom ellenőrizni hogy be van e állítva bárhova az automatikus fizetés? A régi felületen sem volt egyszerü megkeresni, de ezen nem találtam eddig sehol.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#25679) gyurkikrisz válasza V/ (#25676) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

300-as árfolyamon váltja. Ennyiért inkább fenthagyom PayPal-on.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#25680) V/ válasza snake1977 (#25678) üzenetére


V/
Topikgazda

Többször volt hsz, keresés is segít:
PP belépés után a Logout előtt a fogaskerék ikon.
Ezután a Payments fül
A megjelenő képernyőn Preapproved payments

(#25681) V/ válasza gyurkikrisz (#25679) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha €-ban vásárolsz akkor elfogja használni. De a bankodnál mennyi a deviza vételi? Az pontos %-os eltérés miatt, ha más is kérdezi.

[ Szerkesztve ]

(#25682) V/ válasza Lauda (#25677) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudják feltörni a Paypal fiókot.
A fogalmaim szerint ha megszerzik kamu levelekkel, a böngésző tárolt adatinak megszerzésével, a számítógéped feltörésével az azonosítódat és a jelszavadat, majd azzal belépnek a Paypal fiókodba, az nem a PP fiók feltörése.
Beállíthatod a PP fiók SMS-s belépési védelmét, akkor még a megszerzett adatokkal sem tudnak belépni, mert ahhoz a mobilodat is fel kell törni vagy meg kell szerezni.
Ugyanazon kártya oda-vissza pakolgatást nem "szereti" a rendszer, de persze most hozzáadod, a limit felszabadul, leveszed a pénzt és eltávolítod, megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#25683) Lauda válasza V/ (#25682) üzenetére


Lauda
félisten

Mindent fel lehet torni, amit ember letrehozott azt ember ki is tudja nyitni. :)

(#25684) V/ válasza Lauda (#25683) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze azért halljuk naponta a hírekbe hogy feltörték a bankszámláinkat, a levelező fiókjainkat, a telefonjainkat -az enyémet most töri fel a gyerek kalapáccsal- mert ezek napi problémák :W
De lásd azt is, hogy van aminek a feltörésére nem igazán érdemes időt fordítani, pl magyar csórók bármilyen forintos fiókját.
Most nem erről írtam. Ha nem bízol egy világméretű pénzügyi -banki- cég biztonsági rendszerében, akkor ne nyiss ott fiókot, kérd a pénzt a bankszámládra, bár azt is feltörik.

[ Szerkesztve ]

(#25685) Lauda válasza V/ (#25684) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ertem miert vagy felhaborodva. :)

Megkerdeztem valamit, valaszoltal, elfogadtam, kesz. :) Azt irtam, hogy mindent fel lehet torni. Aki ennyire kepzett az nem otthon ul egy pentium elott es random bankszamlakat toroget fel. :)

(#25686) V/ válasza Lauda (#25685) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs háborgás és egyetértünk. Megfelelő technológiával a tudtunk nélkül is hozzáférhetnek az adatainkhoz és ha nem vigyáznak rá őket feltörve megszerezhetik mások is is. Lásd NSA bakijait.

[ Szerkesztve ]

(#25687) snake1977 válasza V/ (#25680) üzenetére


snake1977
őstag

Köszönöm! :R sajnos telefonról nekem a kereső nem szokott működni. Mostmár gép előtt vagyok.
Lenne még egy kérdésem létezik olyan opció hogy minden kifizetést mondjuk sms kóddal lehet csak engedélyezni, vagy csak a beléptetéshez lehet ilyen opciót választani?

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#25688) V/ válasza snake1977 (#25687) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak belépés, általában ez is elegendő. Amaz nagyon megbonyolítaná a vásárlást, mert akkor bejönne egy + bizonytalansági tényező a rendszerbe, illetve sokan a bankjuknál már igénylik az sms jóváhagyást, ez akkor dupla lenne, no az meg tudja kavarni a dolgokat.
Mondjuk eBay-n vásárolsz.
Az eBay fizetéskor aktiválja a Paypal klienst, átlépsz, belépés igényled az sms kódot beírod, belépsz létrejön a kapcsolat az eBay és a Paypal közt, fizetsz,
A te opciód: kéred a Paypal vásárlási megerősítő kódot, megkapod beírod, megy a kérés a banknak, jön a banktól az sms, beírod ekkor lesz kifizetve. Ennek szerintem nincs értelme.
Ha idegen nem tud belépni a Paypal-re az sms védelem miatt, akkor már nem opció a fizetés megerősítés a Paypal-n, a saját életedet meg minek komplikálnád túl?

[ Szerkesztve ]

(#25689) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Ha 100000 Ft-ot szeretnék küldeni paypalról paypal-ra mennyi tranzakciós díjat vonnak le?
Köszi!

(#25690) V/ válasza GoZoL (#25689) üzenetére


V/
Topikgazda

Forintosról forintosra és egyenlegről, nem bankkártyáról akkor 0, írják is

Send money
Free when the money comes from PayPal balance.
3.4% + 90 HUF
when the money comes from a debit or credit card
(the sender decides who pays this fee).

Ha vásárlás kiegyenlítésére küldöd akkor az eladó fizet jutalékot.

[ Szerkesztve ]

(#25691) gyurkikrisz válasza V/ (#25681) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Én voltam a hülye :W a bankom is pontosan ennyiért vált, csak a google valuta kalkulátora tévesztett meg :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#25692) snake1977 válasza V/ (#25688) üzenetére


snake1977
őstag

Egy alkalommal volt rá példa hogy magyar webshopból vásároltam (e-cigis dolgokat, tehát nem megújuló szolgáltatást), nem volt beállítva az automatikus fizetés (sőt addig a napig nem is tudtam hogy létezik ilyen), mégis 2 hétre rá levont forintra pontosan ugyanakkora összeget a kártyámról mint az előző rendelés összege, a cég 3 napos levelezés és telefonálás után visszautalta az összeget miután paypal ticket inditással fenyegetőztem már, de a mai napig rejtély számomra az egész, hogy hogyan történhetett, akkor javasolták és ellenőriztem is nem volt beállítva ez az automatikus fizetés, virus és egyéb kizárva többszörösen ellenőriztem, azóta nem fordult elő ilyen, de ezen okból merült fel bennem ez a lehetőség.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#25693) V/ válasza snake1977 (#25692) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de a tied sajnálatosan olyan egyedi eset, amit ez sem véd ki, mert az automatikus levonásra ez nem lenne beállítva. Meg más volt az oka.
Ez olyan amikor a banknak rendszeres átutalásra adsz megbízást és csak számlaőr szolgáltatás esetén kapsz róla értesítést egyébként meg nem, ekkor két féle sms értesítésre vagy előfizetve, vásárlási és számla figyelési. Némelyik bank ezt nem ingyen biztosítja.
Nálad a bolt Paypal kliensét máshogy állították be az adatok tárolására és a bolt "tévedésből" újból levonatta, főleg az a gyanús hogy a preapproved lehetőségre ők hívták fel a figyelmet.

(#25694) snake1977 válasza V/ (#25693) üzenetére


snake1977
őstag

Nem, a preapprovement nem volt beállítva ennél az esetnél, az utolsó (tegnapi) webes vásárlásnál volt ez nekem beállítva illetve itt hivták fel rá a figyelmem, ezért kérdeztem hogy hol törölhetem.
Az ominózus eset még tavaj történt, akkor ismerős javasolta hogy nézzem meg be van e állítva (még a régi felületes pp-on), de nem volt, épp ezért rejtélyes az egész hogy kétszer vonta le ugyanazt, de akkor elképzelhető hogy a bolt kliense vonatta le mégegyszer? Telefonon keresztül először a rendszergazdát emlegette akivel beszéltem hogy valamit nem jól állított be, de pl. a webshop 4x küldte ki hogy a megrendelésem státusza szállítás alatt, és ezt már azután hetekkel hogy rendeztük a dolgot, azóta is messzire kerülöm azt a webshopot.
A biztonság kedvéért jelszót is váltottam, de szerencsére azóta semmi ilyen nem történt.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#25695) Menotti


Menotti
aktív tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni....
Kb.10 hónapja rendeltem egy telefont Kínából a barátomnak.Barát kórházban,telefon vissza Kínába.Hosszú-hosszú levelezgetés után (közben pár hete lett Paypal-om) eljutottunk oda,hogy ha megadom a paypal számlaszámomat akkor visszaküldik a pénzt.Ennek mi a pontos menete?
Előre is köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#25696) V/ válasza Menotti (#25695) üzenetére


V/
Topikgazda

Elküldöd a Paypal azonosító e-mail címed az eladónak, azzal a móddal amivel ebben megegyeztetek. Ez módja.

(#25697) joe-ker


joe-ker
senior tag

Sziasztok!
Egy gyors kérdés: egyszerre hogy tudok kiutalni €-t és forintot?
Tehát van a számlámon Ft és € de egyszerre nem engedi.
Külön külön kell?
Köszi a helpet!

(#25698) V/ válasza joe-ker (#25697) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel forintos a befogadó számlád ezért ami nem forintban van az egyenlegen azt konvertálni kell, az egy másik programrész a Paypal főprogramban, ezért külön-külön kell kiküldeni, ha ez probléma, akkor az egyenlegen konvertáld forintra és így a 2*20 mp helyett 20 mp + 15 mp konvertálás lesz az idő.

[ Szerkesztve ]

(#25699) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Amennyiben hozzáadom az új bankkártyám a számlámhoz, kell rajta lenni valamennyi összegnek?

(#25700) V/ válasza nagy@gmx.com (#25699) üzenetére


V/
Topikgazda

Légy szíves nézz be az Összefoglalóba, ott a leírás a kártya hozzáadásról, direkt azért csináltam, hogy ne kelljen minden 50-ik hsz-ben ezzel foglalkozni.
Igen, legalább 800 Ft, 1$-nak megfelelő 280-300 Ft a kártya aktiválásra a Paypal fiókhoz és 400 Ft ha a pénzküldési limit eltörlése miatt konfirmálod is a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.