Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

jól tapasztalom, hogy otp webkártyához tartozó számlaszámra nem lehet paypallal utalni?

köszi

(#37002) V/ válasza seadrone (#37001) üzenetére


V/
Topikgazda

Az kártyaszámla kívülről, más bankból nem lehet rá utalni, az igazi, a pénzforgalmi bankszámlaszámodat kell megadni. Bár ez a bankszámla hozzáadási leírásban szerepel az Összefoglalóban is.

[ Szerkesztve ]

(#37003) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Pay számlához tartozó bank kártya és maga a számla is meg lett szüntetve.
Ugyan ezen tulajdonosnak most nincs aktív bankszámlája.
Arra gondoltam hozzá adom egy családtag bank számláját amit éppen csak a vásárlások összegével tölteném fel a biztonság miatt mivel nincs lehetőség virtuális kártyát igényelni hozzá.
Amíg visszatérítés nem történik addig ez élet képes lehet , esetleg vissza térítésnél is működik, más névvel?
Működik az ,hogy nem kártyát hanem egy sima forint számlát rendelek a pay fiókhoz? (korábban lehetett)

Jelen esetben mi lenne a jó és leggyorsabb verzió..(PL.:tudtok olyan bankot ahol díjmentes virtuális kártya van)

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#37004) Botigta válasza V/ (#37000) üzenetére


Botigta
aktív tag

Rendben, köszönöm, ezt teszem

(#37005) V/ válasza Sas madár (#37003) üzenetére


V/
Topikgazda

Többször leírva, a PayPal fiókhoz saját néven lévő bankszámla (magyar fiók esetén forintos) és praktikussági okokból is saját néven lévő bankkártya adható hozzá.
De! A vásárlásokhoz nincs köze a bankszámlának (magyar fiók esetén), hiszen az nem fizető eszköz hanem csak pénzkiküldési adat. Az egyenleg feltölthető a saját bankszámláról és így már lehet fizetni a PayPal-al.
A használat folyamán a szerződési feltételek alapján kérni szokták a tulajdonlásuk igazolását, ezért gond ha más nevén futnak.

[ Szerkesztve ]

(#37006) mmili


mmili
tag

Sziasztok.

Pénzt utaltam a PAyPal számlámra. Még sosem volt ilyen, de most véletlenül nem töltöttem ki a megjegyzés rovatot, így a Transfer ID számom lemaradt. Az utalást már jóváhagytam a bankomban. Mit tudok csinálni? Írjak a supportnak?
Köszi a segítséget.

(#37007) V/ válasza mmili (#37006) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló, Tippek az egyszerűbb PayPal használathoz
7. Ha Top Up-al lett pénz utalva és lemaradt vagy nem jól lett megadva Transzfer ID.

(#37008) mmili válasza V/ (#37007) üzenetére


mmili
tag

Köszi. Email elküldve. Remélem sikerrel járok :))

(#37009) szigpet8283


szigpet8283
csendes tag

Sziasztok!

Én 2 napja regisztráltam a PayPalr-a, de eddig csak az idegeskedésen kívül más hasznom nem származik belőle.

Regisztráció után pár órával kaptam egy üzenetet, hogy limitálták az accountomat, mert szokatlan tevékenység történt (ez alatt nem tudom mit értenek - lehet az hogy több készülékről is bejelentkeztem egymás után - teló/gép). Kérték, hogy töltsek fel személyi igazolványt és közüzemi számlát amin látszódik a lakcímem. A személyit lefotóztam és feltöltöttem, amelyet rögtön el is fogadtak.
A közüzemi számlánál elkövettem azt a hibát, hogy a fejlécét fotóztam le ahol látszódik a szolgáltató és a nevem+címem, mivel gondoltam ez elég.
Majd nem történt semmi 1 napig, nem is írtak, hogy mi a helyzet. Én írtam nekik egy emailt, hogy ugyan már mi a helyzet, mire visszaírtak, hogy csak teljes számlát fogadnak el ami nincs "szerkesztve" és kaptam egy linket ahol feltölthetem. Na ezek után felöltöttem majd most már 1 napja várok és semmi reakció továbbra is korlátozott az account.
Szerintetek mit lehet tenni. Írtam megint nekik, hogy mi a fene van de eddig nincs válasz.

Köszi

(#37010) LuckyL válasza szigpet8283 (#37009) üzenetére


LuckyL
őstag

óóó, a paypalnál nem kapkodnak a dokumentumok feldolgozásával :)
ha gyors eredményt akarsz, akkor hívd fel őket telefononon, azt preferálják, akkor jó eséllyel megoldják fél óra alatt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#37011) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kis segítségre lenne szükségem, adott a paypal fiókom:

1: ha utalni akar valaki külföldről elég az email címet megadni?
2: ha megtörtént az utalás , nekem van egyéb dolgom? Pl el kell fogadni , vagy csak megjelenik valamikor?

Köszönöm

(#37012) szigpet8283 válasza LuckyL (#37010) üzenetére


szigpet8283
csendes tag

Köszi!

De van magyar ügyfélszolgálat? Mert én angolul leveleztem velük?
Csak mert írtad, hogy hívjam fel őket!
Köszi

(#37013) LuckyL válasza szigpet8283 (#37012) üzenetére


LuckyL
őstag

angol van csak, angolul kell velük beszélni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#37014) V/ válasza WhiteWalker (#37011) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Igen.
2. Ha küldik a pénzt akkor az azonnal látható a fiókban.
Ha üzleti tevékenységért kapsz pénzt azt a levont jutalékkal írják jová, 3,4%+90 Ft, de ha EU-n kivüli akkor még mehet rá országtól függően +2%. Az Összefoglalóban a díj táblázat látható.
Ha mondjuk AliExresses eladó küld így pénzt, akkor mindenképp meg kell írni hogy annyival többet küldjön, mivel ők nem tudnak jutalékmentesen küldeni.

(#37015) V/ válasza szigpet8283 (#37009) üzenetére


V/
Topikgazda

Jellemzően 48 óra, de 10 nap is lehet.

(#37016) WhiteWalker válasza V/ (#37014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi a választ.
Akkor úgy néz ki hogy én beleszaladtam egy csalóba!

Az egyik hirdetés oldalon hirdetek egy terméket , felrakás után kicsivel rám írt egy külföldi ember ( diouf mikuma) , hogy megveszi.
Gyanús volt már itt az egész , mert mintha gugli fordítóval írt volna magyarul.
Meg is adta a címet ahova küldjem a csomagot , én pedig megadtam a paypal email címem utalasként.
Reggel utal azt írta ...
Ahhoz képest a paypal fiokom 0 Ft -ot mutat. Írtam is neki , hogy ide nem jött semmi pénz.
Erre azt írta , nézzem meg , hogy küldött e a PP emailt és a spam mappát is nézzem.
Így rendes email nem jött , viszont a spam mappaban 3 levél is érkezett a "PP" - tól.
Ránézésre kóser levélnek tűnik , de érdekes módon a levél PP logót nem tölti be...
Gyanús hogy miért a spam mappaba landolt az email ,mert eddig sose érkezett tőlük oda. A másik gyanú , hogy honnan tudta az ipse , hogy ott is nézzem , hacsak nem rutinból ( mivel fake emil lehet).

Fura az egész nekem...
Jah , hozzá teszem hogy ez már a második ilyen esetem , hogy erről az oldalról rám talált egy külföldi , múltkor egy angol ember írt rám angolul , szitu ugyan ez , csak ő banki utaláshoz ragaszkodott , persze nem utalt , hiába küldte emailben az utalsoról szóló banki kivonatot , ami szerintem kamu volt .

[ Szerkesztve ]

(#37017) Met válasza WhiteWalker (#37016) üzenetére


Met
nagyúr

"Ránézésre" Milyen címről jött?

Ha belépsz a PP-ra (NEM AZ EMAILBEN LÉVŐ LINKRE KATTINTVA) érkezett pénz vagy nem?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#37018) V/ válasza WhiteWalker (#37016) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen. Amit szoktak küldeni az egy a PayPal-on az eladó által elkészíthető számla egy kicsit átalakítva mintha ő mint vevő fizetett volna. Valójában nem a vevő készít számlát, hanem az eladó és ha megkapja az értesítő e-mail a PayPal-tól, amelyben benne a fizetési linkkel, akkor ki is fizetheti.
Ezek a PayPal hivatalos e-mail címei:
service@paypal.com
service@intl.paypal.com
paypal@mail.paypal.com
webform@intl.paypal.com
paypal@e.paypal.com, de ezt csak akkor használják, ha a felhasználási feltételek változnak.
Jöhet még felhasználói értesítés erről a címről: member@paypal.com

Ha a PayPal-on keresztül van intézve, akkor az ő e-mail címükről jön az értesítő és egyértelműen látható az összeg is a számlatörténetben.
Tipikus hogy a Jófogáson meghirdetett dologra jelentkezik egy magyarul nem tudó vevő, aki még a szállítást is intézi.

[ Szerkesztve ]

(#37019) WhiteWalker válasza Met (#37017) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Itt van 2 screenshot , egy levélből.
Ha a sárga keretes mezőben lévő feliratra klikkelve semmi se történik. Gondolom ez is fake "link".

kép link

kép link

[ Szerkesztve ]

(#37020) WhiteWalker válasza V/ (#37018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aha , köszi ,nah így már akkor tuti kamu , jól sejtettem! :R

(#37021) V/ válasza WhiteWalker (#37019) üzenetére


V/
Topikgazda

Az e-mail címben nem vessző elválasztó. Service@paypal,com az meg ami utána következik cím nem igazán van köze a PayPal-hoz.
A Transaction ID az mindig számmal kezdődik.
Ránézésre is egy "átalakított" valami.
A Dear megszólítás után milyen név szerepel? A Hello jön már régóta. A Dear és teljes név úgy ahogy a PayPal-on van megadva az service@intl.paypal.com e-mail címről jövő, az EU-s vonal a Hello-t használja.

[ Szerkesztve ]

(#37022) WhiteWalker válasza V/ (#37021) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most látom , hogy VESSZŐ van a pont helyett.
A dear után a nevem szerepel , azt sikerült bemásolnia :DDD , de a keresztnevet így is sikerült kis betűvel írni...

(#37023) taranis


taranis
addikt

Sziasztok, Revolut topicba írtam ezt a kis szösszenetet: [link]
A lényeg, hogy PayPal USD egyenlegről akartam utalni Transferwise USD accountra, hasonlóan ahogy itt az #53 alatt látható, de nekem sokkal kevesebb sikerrel járt az ügymenet, esetleg ha valakinek van még tippje, azt szívesen fogadom.

SZERK: ebben a pillanatban sikeresen átment 10 USD teszt összeg a TW számlaszámra, szóval valamit végre csinált a PayPal.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#37024) V/ válasza taranis (#37023) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy utalás azért nem azonnal történik. De tény az, hogy ha virtuális számlának gondolják akkor nem mennek az utalások rá.
Bár nekem nincs ezzel gond, másnak meg nem sikerül még a számlát sem hozzáadni vagy hasonlóan mint nálad valamiért késik az utalás.

[ Szerkesztve ]

(#37025) taranis válasza V/ (#37024) üzenetére


taranis
addikt

Nálam nem arról volt szó, hogy késett az utalás, hanem, hogy nem lehetett elindítani. Egyrészt nekem is kellett a support, hogy hozzá tudjam adni a számlát, de nálam utána az utalás indításnál is hibaüzenet fogadott, és ezt nem tudta megoldani nekem a telefonos support egy hétig. Most végre működni látszik.

colorizer.net

(#37026) mrrr74 válasza V/ (#37024) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Akkor mégis működhet a TW-re való kiutalás? Egy fél éve körülbelül még ha jól emlékszem azt mondtad, hogy nem lehet oda kiutalni. Lehet megpróbálom hozzáadani a kártyát.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37027) V/ válasza mrrr74 (#37026) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem én voltam, mert akkor minek írtam volna be február 20-án az Összefoglalóba ezt a leírást: 15. PayPal-ról TransferWise számlánkra $ küldés konverzió nélkül
Azt írtam hogy nekem működött és volt akinek nem ment a dolog.
De a TW kártya hozzáadás és a PayPal-ról a TW számlára való pénzkiküldés két különböző dolog, nincs összegfüggés köztük.

[ Szerkesztve ]

(#37028) mrrr74 válasza V/ (#37027) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szerintem de, de teljesen mindegy, ez még február előtt volt :)

TW-re küldenék ki pénzt PP számláról és szépen elakadok a banki adatok megadásánál. Egy BB-s folyószámla már ott van, e mellé adnék egy amerikai (TW) számlát.
Ugyan nem úgy néz ki a felület, mint az #53-as hozzászólásban, de nekem hibaüzenet jön, hogy nem lehet teljesíteni. Egyelőre nem megy :(

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37029) V/ válasza mrrr74 (#37028) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezután kell kérned a segítségüket, mert nem tudod te hozzáadni.
Majd akkor berakom az új képeket is, de ezen linken ott az a bankszámla hozzáadás rész amiből vannak a képek.

[ Szerkesztve ]

(#37030) mrrr74 válasza V/ (#37029) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszönöm. Itt tartok, holnap felhívom őket, hogy nem megy. Mondjuk ez elég kevés adat a másikhoz képest.
Illetve még mindig a megtakarítást kéne választani?

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37031) V/ válasza mrrr74 (#37030) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem még mindig. Mindjárt átszerkesztem a képeket és ott lesz ez az új is magyar és angol verzióban. De engem nem tudtak meggyőzni a magyarított felület hibátlan működésről, ezért nem is használom.

(#37032) mrrr74 válasza V/ (#37031) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszönöm szépen. Jó volna hozzááadni TW-t, mert nem elég, hogy a bejövő utalásokról 6% körüli összeget szednek le, plusz ha magyar számlára utaltatom ki a bejövő összeget, akkor USD esetén kb. 10ft-tal rosszabb az árfolyam.

Igazából fogalmam sincs mikor lett magyar, tökéletes volt az angol is, azt legalább értettem :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37033) szigpet8283


szigpet8283
csendes tag

Sziasztok!

Ebay-ről szeretnék rendelni és Pay Pallal fizeni. A Pay Pal Credit az a Top Uppal feltöltött egyenleg? Mert azt nem engedi. Ezek szerint csak akkor enged ha csatolok bankszámlaszámot a Pay Palhoz?
Köszi

(#37034) V/ válasza szigpet8283 (#37033) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal Credit az más, ha az egyenlegről akarsz fizetni, akkor a PayPal-t kell választanod. Nem kell csatolnod számlát arról egyébként sem tudnál fizetni.

(#37035) mrrr74 válasza V/ (#37034) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi a képfeltöltést, ott is valami hibát ír nekem. Akkor felhívom őket, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37036) szigpet8283 válasza V/ (#37034) üzenetére


szigpet8283
csendes tag

Bocsánat a sok kérdésért, de még nem ismerem a rendszert. Én eddig úgy terveztem hogy utalok az egyenlegre, de azt nem találom, hogy hol kell. Mintha azt is olvastam volna hogy az egyenleggel nem mindenhol lehet fizetni?! Ha viszont nem egyenleggel akarok akkor hozzá kell rendelni a bankszámlát nem?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#37037) V/ válasza szigpet8283 (#37036) üzenetére


V/
Topikgazda

Legtöbb kérdésedre találsz választ az Összefoglalóban. Fent középen az Összefoglaló kinyitása link.
De az amit az előbb kérdeztél az eBay fizetési oldal "probléma", ha PayPal-al akarsz fizetni akkor a Paypla gombot kell jelölni és azután már ki is tudod fizetni, persze ha van a PP egyenlegeden pénz.

A kérdezett feltöltésre a 11. PayPal egyenleg feltöltése banki utalással, Top Up (Feltöltés) móddal
Legtöbb helyen csak a Paypal-al fizetsz, az hogy a pénz forrás az egyenleg vagy egy hozzáadott bankkártya az fizetés szempontjából nem számít. Van néhány olyan hely ahol szükséges hogy a PayPal háttér fizetőeszköz bankkártya legyen. On-line játék vásárlási helyek, Spotify, de ezek vannak kisebbségben és ezt a feltételt írják is a weboldalukon a fizetési lehetőségeknél. Ahol ilyen utalás nincs ott mehet a pénz a PayPal eygenlegről is.

Ha megnézed az 5. PayPal pénzküldés az egyenlegről saját bankszámlára a Withdraw funds menüponttal: részt akkor látod hogy miért kell a bankszámla.

Egyébként a PayPal Credit magyar felhasználóknak nem áll rendelkezésre, tulajdonképp egy online hitelkeretes "pénztárca" amely 99$ vagy a feletti vásárláskor egy 6 hónapos visszafizetési lehetőséget biztosít, hasonló mint egy hitelkártya, hanem fizeted vissza 6 hónapon belül akkor 25,99%-os kamatot számolnak fel

[ Szerkesztve ]

(#37038) V/ válasza mrrr74 (#37035) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a "hiba", hogy csak ők oldhatják fel az új bankszámla hozzáadás opciót.
Én is jeleztem már nekik ha a két opciós bankszámla hozzáadás van, akkor az hogy forintos számlát simán lehet még hozzáadni - bár 3 után már ott is ügyfélszolgálattal való kapcsolat felvétel szokott előkerülni - akkor a külföldi számla esetén ugyanúgy miért nem lehetséges ez és ne hibaüzenet jelenjen meg, hanem eleve írják azt hogy az ügyfélszolgálaton keresztül lehetséges hozzáadni.

(#37039) szigpet8283 válasza V/ (#37037) üzenetére


szigpet8283
csendes tag

Akkor ha jól értelmezem bankszámlát mindenképpen kell csatolnom az accounthoz és csak úgy tudok utalni az egyenlegre vagy feltölteni. Tehát nincs olyan opció, hogy ne adjak meg se bankkártyát, se számlaszámot.
Csak a számla feltörések miatt kérdezem. Nehogy hozzáférjenek a bankszámlához.
Esetleg olyat lehet, hogy csatolom a bankszámlát, feltöltöm a paypalt és utána leválasztom a bankszámlát?
Majd legközelebb ha kell akkor újra csatolom?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#37040) V/ válasza szigpet8283 (#37039) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jól értelmezed.
Az alap használathoz nem kell sem bankkártya, sem bankszámla. Persze célszerű.

Azt is leírtam már sokszor hogy azért hogy ne kelljen a bankszámlaszámodat minden a PayPal egyenlegről történő saját bankszámlára utalásnál beírni ezért tároltatjuk elé, adjuk hozzá a bankszámlát. Arra csak az egyenlegre kapott pénzt tudod kiküldeni, nincs köze a vásárláshoz. Lépj már túl rajta.

Bankszámla feltörése a bankszámlaszám alapján mondjuk úgy, nem igazán reális veszély.
A PayPal rendszert ugyanolyan módon védik mint egy banki rendszert, nem hiszem hogy egy maygar bankszámlaszámra vadászna bárki is
Megszerzi valaki a bankszámlám számait, köszönöm, utalhatja a pénzt, ha ez alapján feltörné bárki akkor az már banki probléma, nem az én gondom.
A leírások egyértelműek.
Ha az egyenlegre akarsz feltölteni pénzt akkor megnézed hogy milyen adatokkal kel a Netbankodból utalni, és elutalod a pénzt.
A leírásból a kép, ami pirossal van magyarázva az a lényeg:

Lényeg hogy belépsz a netbankodba, vagy amit használsz az utalásokhoz kezdeményezel egy forintos utalást valahogy így:
13. Kérdés: Top Up-al utalok pénzt a PayPal egyenlegre, hogy kell megadni az adatokat?
Válasz:

Kedvezményezett neve: PAYPAL PTE LTD
Kedvezményezett számlaszáma: 109180010000000115050684
Közlemény rovatba: Csak a Transfer ID, semmi más. (Ezzel azonosítják a PayPal egyenlegünket)
Ha van olyan a bankodnál hogy utalás azonosító oda nem írsz semmit.

Ha védeni akarod a PayPal adataidat, szintén az Összefoglalóban megtalálod a szükséges információkat, talán nézz rá. 2. PayPal fiók belépési védelmének módszere

[ Szerkesztve ]

(#37041) germinator66


germinator66
aktív tag

Egyébként nevetséges, hogy ha túl sokszor próbálkozol belépni, mivel az SMS kód nem jön meg (időben), akkor kitilt a rendszer egy időre, holott a saját hibájuk miatt alakul ki ez a helyzet, ráadásul elég hozzá olyan 3-5 egymás utáni kísérlet... :W Tapasztalat alapján ilyenkor 1 napig nem lehet belépni. Egy (rossz) vicc, pláne ha sürgős ügyet kellene intézni...

[ Szerkesztve ]

(#37042) V/ válasza germinator66 (#37041) üzenetére


V/
Topikgazda

Helyzet az hogy van egy mobilszolgáltatód is a folyamatban, szerinted náluk minden 100%-os hibamentességgel megy?
Nem jön meg 5 percen belül. Vársz egy fél órát. Vagy legfeljebb kérsz még egyet. Tovább minek próbálkozni, ugyanúgy nem kérünk jelszócserét sem akkor mert a jóváhagyás is sms-ben jönne.
De célszerű a telefonodon 2G-re váltani előtte. Néha meglepő módon a normál GSM funkciók működnek. Ez is tapasztalat.
Ha a PP-nél van gond azért az utóbbi időben az tapasztalható hogy 1 óra után megjavul, de én most 3 hónapra visszaemlékezve nem futottam ilyen hibába.
Többször volt már hogy a mobil szolgálatónál volt gond és az ügyfélszolgálat folyamatosan hazudott arról hogy náluk minden rendben van

[ Szerkesztve ]

(#37043) germinator66 válasza V/ (#37042) üzenetére


germinator66
aktív tag

Erről beszélek: kéred többször, mert meghaladta az 5 percet, majd szépen kitilt. A PP-nél ez többször előfordul, kár a mobil szolgáltatóra kenni. És ilyenkor cumi van 1 napig.
SMS visszaigazolás esetén egyáltalán minek tiltja le a belépést is?! Mert sima pw-un párosoknál még megérteném, de így...
Drágák, de legalább körülményesek is. Marad a bosszankodás a topikjában...:)

TW-nél legalább van hívás opció ilyen esetre, az eddig mindig bevált, ha ott volt anomália.

(#37044) V/ válasza germinator66 (#37043) üzenetére


V/
Topikgazda

Múlt héten szintén volt valakinek ilyen gondja, javasoltam a 2G-t és rögtön jött neki az sms. Nem kenem én rá, de a mobilos cégek sem hibátlanok.
Legközelebb próbáld ki, vagy érdeklődj itt hogy más sem tud-e belépni mert nem kapja meg az sms-t, ma többször be tudtam lépni.
Itt is volt kikerülési lehetőség, de azt megszüntették mert jobb lett az üzembiztonság.
Nézz vissza itt, vagy keress rá mikor voltak ilyen jellegű problémák itt jelezve? Melyik mobilszolgáltatónál? A legutóbb a Vodafone és a Telenor futott olyanba bele hogy a Netes szerveres sms-ek nem jöttek át náluk, akkor sem a PayPal volt a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#37045) V/ válasza mrrr74 (#37028) üzenetére


V/
Topikgazda

Visszanézve 2018 áprilisban és 2019 januárban az akkori ismereteim alapján tényleg azt írtam hogy nem lehet hozzáadni a TW számlát, de akkor még nem volt a több pénznemű számla, ehhez került elő egy normál amerikai bank, amely szerintem nem tekinthető virtuálisnak, mert van létező fiókja is és azután merült az fel hogy akkor USA bankként ez a hozzárendelés működhet. Az én gondolkodásomban.
Valóban jól emlékeztél arra amit előzőleg írtam.

(#37046) germinator66 válasza V/ (#37044) üzenetére


germinator66
aktív tag

Rendben, ki fogom próbálni, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#37047) mrrr74 válasza V/ (#37038) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Áh, így már érthető, köszönöm. Ezt a részét nem tudtam. Tegnap már Ajax error is volt :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37048) mrrr74 válasza V/ (#37045) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi, hogy visszanézted, de igazán nincs semmi jelentősége :)
Azóta változott és ennek örülünk.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#37049) golya85


golya85
csendes tag

Sziasztok!

Történt egy baleset ma velem: Belépésnél be van állítva a kétfaktoros hitelesítés. Az a alkalmazás viszont törlődött a telefonomról és most nem enged tovább. 6 számjegyű biztonsági kódot kér, más belépési módot nem tudok válaztani.
Mit tudok tenni, hogy beléphessek?

Köszi a válaszokat!

(#37050) V/ válasza golya85 (#37049) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom. :( Én böngészőből és számítógépről lépek be, annak ellenére hogy a telefonon ott az alkalmazás és akkor is ha nincs nincs gond. A mobil app törlése nem kéne hogy befolyásolja.
Ha újra telepítetted akkor gondolom a telefont újraindítottad és az app gyorsítótárat is célszerű lenullázni. Lehet hogy új eszközként érzékeli?
Esetleg a mobilon böngészőn keresztül próbálj belépni. Nem variáltál jelszó cserével?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.