Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) V/ válasza vitaro (#26698) üzenetére


V/
Topikgazda

Várjál türelmesen, a sikertelen tranzakció visszafordult és a pénz a kártyához tartozó bankszámlán lesz pár munkanap után. Majd a bankod rendezi.

[ Szerkesztve ]

(#26702) Meghivott válasza V/ (#26699) üzenetére


Meghivott
addikt

A kártyát korábban már használtam, szerepelt a paypalon. Most viszont nem enged fizetni vele, azt írja hogy confirm card to complete verification.

(#26703) V/ válasza Meghivott (#26702) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már fizettél vele akkor a kártya oké. A fiókod, lakcímed verified?
Ezt a szöveget a fizetési ablakban írja?
Hol akarsz fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#26704) vitaro válasza aytukabozs (#26700) üzenetére


vitaro
senior tag

Néztem, semmi nyoma a tranzakciónak. Ami még érdekesebb, hogy a két nappal ezelőtti paypal-os utalásom sem szerepel sehol. Pedig azzal minden rendben volt.

@V/: Úgy legyen!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#26705) Meghivott válasza V/ (#26703) üzenetére


Meghivott
addikt

Ebay dobja vissza. Nemrég még simán elfogadta.
Viszont a pár száz forintos zárolások láthatóak a számlán...

[ Szerkesztve ]

(#26706) V/ válasza Meghivott (#26705) üzenetére


V/
Topikgazda

Az eBay Checkout képernyőn kiválasztod a PayPal gombot és nem léptet be a PayPal-ra? Felugró ablak engedélyezve a böngészőben?
Ez kártya véletlenül sem lett eltávolítva?

[ Szerkesztve ]

(#26707) Meghivott válasza V/ (#26706) üzenetére


Meghivott
addikt

De, beléptet, de nem tudom végrehajtani a vásárlást, kiírja, hogy valami gond van:
Unfortunately, we can't process your payment. Here are your options:
Check out with another PayPal method, like the one we're showing now.
Select a different payment option.

[ Szerkesztve ]

(#26708) V/ válasza Meghivott (#26707) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs pénz elegendő, a napi vásárlási limitjeidet elérted ezért nem lehet fizetni,(Erste napi 5, ha nem adtál meg nagyobb limitet) ez a hibaüzenet nem konfirmálási gond, ha Maestro kártya akkor pedig előjött a nincs kedvem fizetni hisztije.

[ Szerkesztve ]

(#26709) Meghivott válasza V/ (#26708) üzenetére


Meghivott
addikt

Pénz van, limit nincs elérve, és Maestro. De azért minden kísérletnél zárol a @eci

(#26710) V/ válasza Meghivott (#26709) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, mert nem tudja a hitelesítést végigvinni a hiba miatt és úgy érzékeli a rendszer, hogy rossz a kártya valamelyik adata és az ellenőrzési 1$ a bankod zárolja, mert nem kapja meg a visszajelzést. De ezek a zárolások 1-1 vásárlásnak számolnak a napi limitnél náluk és így gyorsan elszokott fogyni, jó hogy a te bankod nem limitálja.

[ Szerkesztve ]

(#26711) qpmex


qpmex
tag

Üdv! Kellene egy kis segítség.
Sajnos limitálták a számlám 180 napig mert kaptam egy kisebb összegű adományt a blogomra kitett Donate gombon keresztül és ez úgy néz ki megsértette a szabályaikat.

(Vissza küldtem (refund) az adományt, eltávolítottam a gombot de ezzel nem oldódott meg semmi.

Ha belépek a Paypal-ra akkor egy hibaüzenet fogad ami azt írja 'You can't use Paypal anymore".

Any bank or credit card information linked to your PayPal account cannot be removed nor can it be used to create a new account. You can still log in and see your account information but you can’t send or receive money. Any money in your balance will be held for 180 days, at which point we’ll send you an email with instructions about transferring your money.

Ez már több mint két hónapja történt. Egy csomó email-t küldtem nekik de csak automatikus üzeneteket kapok válaszul amik nem oldják meg a problémámat. Sajnos telefonon keresztül nem tudok beszélni velük mert angolul nem beszélek jól.
Így most nem tudok semmit tenni a maradék pénzemmel a Paypal számlámon. Ez nagyon aggasztó.

Szerintetek mi fog történni 180 nap után? Legfőképp erre vagyok kíváncsi, mert ha számlámat be is zárnák de a rajta lévő pénzemet szeretném kivenni. Ez lehetséges?

Köszönöm.

(#26712) Meghivott válasza V/ (#26710) üzenetére


Meghivott
addikt

Van valami megoldás?
Milyen adatokat nézzek át esetleg?

(#26713) V/ válasza Meghivott (#26712) üzenetére


V/
Topikgazda

Annyit tehetsz ha ma ki akarod fizetni -mert holnapra lehet hogy "megjavul" a kártya-, hogy a kártyás fizetést választod nem a PayPal-t.
Mivel ez a PayPal vendég módos fizetés, vásárlói védelmed lesz -más hogy kell érvényesíteni- de a vásárlás nem fog bekerülni a PayPal tranzakció történetbe, ilyenkor az e-mail alapján van védelem.

[ Szerkesztve ]

(#26714) Meghivott válasza V/ (#26713) üzenetére


Meghivott
addikt

Már azt is valasztottam, de ugy sem jó.

(#26715) V/ válasza Meghivott (#26714) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha mai vásárlás akkor 48 órán belül kell fizetni, holnap délelőtt próbáld meg újra.

[ Szerkesztve ]

(#26716) Meghivott válasza V/ (#26715) üzenetére


Meghivott
addikt

Eltűnt a kosaramból. Ez jelent valamit?

(#26717) V/ válasza Meghivott (#26716) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Unpaid items-nél sincs?

(#26718) Meghivott válasza V/ (#26717) üzenetére


Meghivott
addikt

Ilyet nem is találok, szóval szerintem nincs :)

(#26719) V/ válasza Meghivott (#26718) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a fizetett tételeknél sincs, akkor oké, tégy holnap egy próbát a megvételre. Volt akinél 5 óra múlva még is kitudta fizetni vagy másnap, volt aki csak azt nem tudta kifizetni azután bármit vásárolt nem jelentkezett ez a probléma. Ha máskor nem, de a lejárati idő előtti 2. hónapban cserélném más fajtára.

(#26720) Meghivott válasza V/ (#26719) üzenetére


Meghivott
addikt

Eddig gond nélkül vásároltam vele, de majd lecserélem.
Ma már ne próbálkozzak akkor?
Köszönöm a segítséget!

(#26721) Meghivott


Meghivott
addikt

Eltávolítottam a PayPalban a kártyát, majd megpróbáltam hozzáadni:
"This card is not accepted. Please use a different card."

(#26722) V/ válasza Meghivott (#26721) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kellett volna, lehet hogy 1 hétig nem tudod visszatenni és akkor is csak az Ügyfélszolgálat segítségével. A kártya a hibás, nem a PayPal.

(#26723) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kezd a hócipőm telelenni a PP-vel. :W
Most már olyan helyeken is átállította magát, ahol eddig SOHA nem volt kérdés, hogy devizában terhelje meg a a kártyámat. PL Az előbb eBay vásárlás, oda se néztem, mert itt nem volt kérdés, errefel látom, hogy az SMS-ben HUF terhelés, egy 2 USD-s cuccosnál kb +50 FT. Rohadjanak meg ha ez nem direkt van így.
Hány embert nyúlhatnak ezek mostanság le?
:(((

Hol tudom megnézni az alapbeállítást a PP-n belül, hogy mire van alapból állatva? Hirtelen nem találom sehol sem (talán nem véletlenül).

Ja és egy másik:
Míg a régebbi tranzakcióknál, ahol devizában terhelt, ott ott van a report an issue, azoknál, ahol átvágott a PP, ott bezzeg nincs ez az ikon...
Hagyjuk már, ezt direkt csinálják...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#26724) India válasza V/ (#26696) üzenetére


India
aktív tag

Szia! Megcsinaltam amit legeleszor mondtal , a penzt sikerult atkuldeni a magyar paypalra sikerult withdraw founds atutaltam a szamlaszamra az is sikerult ki is irta The funds should be in your bank in 1-2 business days. Na most akkor nem ertem irtad , hogy 21 nap kell ahhoz , hogy hozzaferjek . Most akkor ez , hogy van ? Elore is koszonom valaszodat.

[ Szerkesztve ]

(#26725) V/ válasza India (#26724) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha eladsz valamit, akkor a vételár a vásárló védelme miatt 21 napig nem érhető el. Ez lenne ha a pénzküldés Pay for goods or Services menüponttal van küldve. Ilyenkor az összeg függő -pending- állapotban van az egyenlegen. Mivel alakítottak a pénzküldési rendszeren, valószínűleg ez most rád nem vonatkozott.
Viszont ha a mostani hibás kiírású ikonnal van küldve Send payments for goods or Services ez a barátnak, családtagnak való küldés és ilyenkor nincs várakozás. Az Emurátusi fiók is más ikonokat használhat.

(#26726) V/ válasza Anonymus23 (#26723) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyakran Ismételt Kérdések PayPal-el kapcsolatosan le van írva az ellenőrzés.
Az előbb eBay vásárlás, oda se néztem,
Több napja erről írogatunk, hogy vásárlásnál kell átállítani, mert nem az eltárolt adatok alapján működik, erre írtam azt, hogy úgy kell venni, hogy nincs konverzió eltárolva lehetőség a PayPal fiókban.
Ha "nem nézel oda", nem ellenőrzöd hogy mit fizetsz, akkor nem beszélhetünk átvágásról. Főleg úgy hogy ez a hiba "köztudott".
Egyébként tényleg az lehet a megoldás ennek a nem mindenkinél jelentkező hibánál, hogy előre nem lehet megadni, eltárolni a banki vagy PayPal konverziót, hanme fizetéskor választandó.
A report an issue, a vásárlásra vonatkozó dispute lehetősége, pl. az eBay vásárlás esetén amíg annak él a védelme nem mindig szokott megjelenni.
A Resolution Center van fenntartva a problémák rendezésére, így ennek nincs jelentősége: Ott van a report an issue, azoknál, ahol átvágott a PP, ott bezzeg nincs ez az ikon.
Hiba van,amit a felhasználó tud korrigálni, így átvágás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#26727) hanso


hanso
tag

Sziasztok,
Azt kérdezném,hogy ha nov.11.-én fogadtam 2 refundot,akkor az mikor jelentkezik a számlámon?
a PP balance-mon sincs rajta,nem tudok withdraw fund-ot csinálni.:
Ezt látom:

Köszi a segítséget

(#26728) V/ válasza hanso (#26727) üzenetére


V/
Topikgazda

Már ott van, mármint a bankszámládon, a kártyás fizetés oda megy vissza.Lásd Összefoglaló GYIK.

(#26729) metal01 válasza V/ (#26728) üzenetére


metal01
őstag

Nálam is ua. a helyzet. A bankban (OTP) azt mondták, hogy elvileg a számlán kellene lennie, de lehet, hogy még nem. Hát ezzel nem lettem kisegítve. Ha ez van a PP-on, lehetséges, hogy még a számlán nincs?

(#26730) V/ válasza metal01 (#26729) üzenetére


V/
Topikgazda

Az OTP-n múlik. Ha 24-én 16:00 óra után érkezett a PayPal-re ők 25-én tudják az Unicrediten keresztül az OTP-nek átküldeni, hétfőn reggel a számládon lesz. Az általam írt 1-3 banki munkanapban bőven benne lesz, 25, 28, 29 ami esélyes. Az első kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#26731) metal01 válasza V/ (#26730) üzenetére


metal01
őstag

Remélem így lesz. Köszönöm!

(#26732) India válasza V/ (#26730) üzenetére


India
aktív tag

Akkor lehet felre ertettel vagy rosszul irtam , en arra ertem az egyik paypal emiratusi paypal amin volt a penz atment a magyar paypalra utana , a magyar paypalon ami atjott penz Withdraw Funds menube atutaltam a hozza rendelt penzt szamlaszamra az osszeset mar nem is latom a mgyar paypalon az osszeget , akkor nekem nincs megse 21 nap? 1 ,2 munka napot ir es a szamlaszom lesz a penz.
Ezt irja
Completed ( Magyar paypal)

Bank Account
Wildraw to bank account -25.000

[ Szerkesztve ]

(#26733) India válasza V/ (#26730) üzenetére


India
aktív tag

Gondolom nem is engedte volna atutalni ,hogy kivegyem a penzt.... ha 21 napos....

(#26734) V/ válasza India (#26733) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze nem engedte volna. Annyit megírnál, hogy számolt valami költséget, vont le az átküldött pénzből valamennyi fee-t?

(#26735) India válasza V/ (#26734) üzenetére


India
aktív tag

Nem akartam offolni irtam privatot. :R

(#26736) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok
Jelszó emlékeztetőt hogy tudok kérni? Ha követem a megadott lépéseket, folyamatosan vissza dob arra az oldalra, hogy adjam meg a mail címemet, meg az ellenőrző szöveget. :W
Ebay-nél öt másodperc volt, de ezzel nem bírok.

(#26737) V/ válasza kelly7 (#26736) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt is megy 5 mp alatt :)
Van egy link az Option 1-nél arra kellene kattintani Please click here to create a new password, nem a Continue alul
Nézd meg ezt a két hsz-t
Válasz és a
kérdés

[ Szerkesztve ]

(#26738) han_lev


han_lev
senior tag

Üdv! Ismét egy kérdés, amiért lehet kinyírtok majd .. :B
Szó: ha az összeg a PayPal számlámon van, és így fizetek, - nem a kártyával, mert az nincs, még mindíg.. - szóval a PayPalra teszem, ki is írja, hogy forintban ennyi fukk van a számlámon, mikor fizetek, akkor ílyenkor is figyelni kell a váltásra?
Tehát a számláról történő fizetésnél is lehet banki ko verziót kérni, vagy ekkor mindíg a PayPal vált, mert már a számlájukon van a pénz?
:R :R

MI9 6/64

(#26739) V/ válasza han_lev (#26738) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, és igazad van írtuk. Konverzió csak a bankkártya esetén állítható opció. Ott is csak Visa, Mastercard és Maestro esetén.

(#26740) G@ben


G@ben
addikt

Kaptam 4 emailt, hogy regisztráltam a Paylal-ra, meg indítottam One Touch-ot, illetve épp a számlaszámot adom hozzá. Brazíliából indították, de én nem kértem ilyet. Kell foglalkoznom vele, mármint van-e valami biztonsági kockázat vagy csak rossz mailcímet adtak meg?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26741) V/ válasza G@ben (#26740) üzenetére


V/
Topikgazda

Honnan jött, a küldő e-mail címe mi lenne? Ez egy egyszerű adathalász e-mail lehet és van kockázata.
De van PayPal fiókod egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#26742) G@ben válasza V/ (#26741) üzenetére


G@ben
addikt

service@paypal.com.br
Nincs.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26743) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Ha paypal számláról paypal számlára akarok utalni, mennyibe kerül az utalás költsége? Paypal számlámon nincs összeg, de a bankkártyám hozzá van adva.
Példa kedvéért: Ha 10.000 Ft-ot akarok utalni, akkor az nekem 10.490 Ft-ba kerül?

üdv.

.

(#26744) kelly7 válasza V/ (#26737) üzenetére


kelly7
aktív tag

Bármit csinálok, visszadobott az elejére. Most már el jutottam addig, hogy sms-ben kaptam egy 6 jegyű kódot amit be írva kéri,hogy adjam meg az új jelszót. Kis nagy betű, meg számot adok neki, és nem fogadja el.

Nagy nehezen sikerült. Kaptam egy mailt, ahol be kellett írnom a bank kártya számomat és így meg tudtam változtatni. De kb egy óra kínlódás volt. :W

[ Szerkesztve ]

(#26745) V/ válasza G@ben (#26742) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor vissza kellene jelezni, hogy ezt nem te csináltad, az első e-mailben lenne valami link.

(#26746) V/ válasza kelly7 (#26744) üzenetére


V/
Topikgazda

kell egy írásjel is, * + - ! ( ) valami ezek közül
Use lower case, upper case, a number, and a special character [like ~!@#$%^&*()_+=?><.,/].
És nem lehet benne személyes információ.

[ Szerkesztve ]

(#26747) G@ben válasza V/ (#26745) üzenetére


G@ben
addikt

Nincs link, csak egy ingyenes telefonszám.
Viszont rá kéne nyomnom az első levélben a linkre, hogy aktiváljam, ehhez képest már továbblépett.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26748) V/ válasza G@ben (#26747) üzenetére


V/
Topikgazda

Van benne ilyen?
You can also confirm your email address by logging in to your PayPal account at https://www.paypal.com/br.

Sorrendben ilyen témájú levelek jöhetnek:
Introducing your new PayPal account
Activate your PayPal account - ezután ha aktiváltad
Getting Started with your PayPal Account

De ezzel nem is ez gond, hanem a te e-mailcímedet használva más készített fiókot és ha megjött az utolsó témájú is, akkor a te e-mail fiókod van feltörve. Jelszót kellene változtatnod sürgősen.

[ Szerkesztve ]

(#26749) G@ben válasza V/ (#26748) üzenetére


G@ben
addikt

Ezek a mailek jöttek, portugálról lefordíttattam. Az utolsóban van ilyen link, de az is portugál nyelvű, egy szót sem értek belőle. :)

Első:
Aktiválja a PayPal számla

Helló, Benjamin Thago Luccas Rock,

Köszönjük, hogy a PayPal.

Aktiválásához a PayPal számla, erősítse meg e-mail xxx@gmail.com kattintva az alábbi gombra.

E-mail megerősítése (ez egy aktív gomb)

Ha nem hozott létre egy PayPal számla, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálat PayPal Ügyfélszolgálat: 0800-047-4482, elérhető a nap 24 órájában, a hét 7 napján, és ingyenesen hívható.

Köszönöm,

PayPal

Második:

Agility időben fizetni a vásárlások

Helló, Benjamin Thago Luccas Rock,

Úgy döntött, hogy használja a One Touch funkciót, amely lehetővé teszi, hogy kihagyja a lépést napló és jelszót minden egyes alkalommal fizeshess ezen az eszközön: Telefon Chrome Mobile Android 6.0.1.

Most, amikor fizeshess ezen az eszközön, akkor kihagyja a lépést, a hozzáférést a fiókhoz, és fizetni a vásárlások gyorsan és biztonságosan a weboldalakon és az online áruházak, amelyek támogatják ezt a funkciót. És hogy a még könnyebb és gyorsabb vásárlás, a "aktiválás" a One Touch TM, mindig megújul, hogy használja az eszközöket, amelyeken engedélyezve van. Minden aktiválás 180 napig érvényes. Tehát minden alkalommal, amikor a befizetéshez használja a One Touch TM, megújítja az aktiválás további 180 napig folytatódik ugrás a napló lépés és jelszavát, hogy úgy dönt, hogy a funkció kikapcsolásához. Mi azonban továbbra is azt kéri, hogy hozzáférjen a fiók, ha kell frissíteni a személyes vagy pénzügyi adatokat.

Mint mindig, most védi a biztonsági PayPal tartozó és a védelmi eladó támogatható vásárlások.

Ha ez az eszköz megosztott vagy nyilvános, azt javasoljuk, hogy tiltsa le ezt a szolgáltatást, hogy megakadályozza a jogosulatlan vásárlások.

Itt 's hogyan kell letiltani a One Touch TM:

Jelentkezzen be a PayPal számla .
Kattintson a Profil ikonra a "Kilépés".
Kattintson a "Security" fület.
Kattintson a Szerkesztés mellett a "Maradjon kapcsolatban vásárolni gyorsabb."
Kattintson a Kilépés eszköz vagy Off One Touch az összes eszközt.

Az Ön biztonsága érdekében, ha nem használja a One Touch TM egy eszközén alatt 180dias, mi 'll automatikusan kikapcsol.

További információt a One Touch TM, és tudja, hogyan működik, kérjük, tekintse meg GYIK .

Köszönöm,

PayPal

Harmadik:
Bankszámla hozzáadva a PayPal számla

Benjamin Thago Luccas Rock,

Gratulálunk! Akkor adunk egy bankszámlát Brazíliában a PayPal számla. Most, akkor vissza alapok a PayPal számla, és öntsük ezt a bankszámlát.

Köszönöm,
PayPal

Negyedik:
Helló, Benjamin Thago Luccas rock

A folyamat megerősíti a bankszámla -9568 már megkezdődött, és csak akkor kell befejezni.

Ha ez az eljárás, a PayPal számla kapnak állapotának ellenőrzését, és annak korlátait növekedni fog.

Ez a folyamat nagyon egyszerű, és célja, hogy segítsen nekünk, hogy senki ne használja a bankszámláját az Ön engedélye nélkül.

Ellenőrizzük bankszámláját

Csináltunk két betétek a bankszámláján.

Forduljon a bankszámlakivonat 1-2 munkanapon belül, és keresse meg a betétek.
Jelentkezzen be a PayPal számla.
Kattintson Erősítse bankszámla Notifications.
Írja pontosan értékeket helyezzük.

Tipp: ellenőrzi bankszámláját az interneten, vagy forduljon bankjához, és érdeklődjön a letétbe helyezett összegeket a PayPal.

Ha Ön nem emlékszik, hogy regisztrált a bankszámlájára PayPal, vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal a annak érdekében, hogy ellenőrizze a helyzetet.

Köszönöm,
PayPal

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26750) han_lev válasza G@ben (#26749) üzenetére


han_lev
senior tag

Ja, változtass jelszót, és ha lehet, másodlagos emailcímet is.
Rendeltél telefonszámot rendeltél az emailcímedhez?
Lehet érdemes lenne..
És ajánlom mindenkinek a VPN használatát akkor ha bankozik a neten..
Ezt az írást javaslom mindenkinek olvasásra.

:R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.