Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) V/ válasza pulyka jocó (#26500) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezután megcsináltam még egy ellenőrzést, ekkor levont 400ft ot, amit azóta se kaptam vissza,
Ahhoz hogy az egyenlegedre visszakerüljön be kell írnod a banki tranzakcióban szereplő 4 jegyű kódot.
És nem ellenőrzés volt, a pénzküldési és fogadási havi, éves limitedet törlik ezáltal. Összefoglaóban van leírás a kártya hozzáadásról, az még adhat információt.

és vásárolni se tudok paypalon keresztül. Az előző dolognak nincs köze hozzá, mit értesz az alatt hogy nem tudsz vásárolni? Hol? A kártyán van fedezet?

(#26502) pulyka jocó válasza V/ (#26501) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, kaptam egy 4 jegyű számot, amit leírtam. (Órákkal ezelőtt volt)
Playstation storeban szeretnék vásárolni, de hibát ír, akármelyik felületen próbálom (web, illetve konzolon), és van elég fedezet.
És azt a 400at nemkapom vissza?

(#26503) V/ válasza pulyka jocó (#26502) üzenetére


V/
Topikgazda

Beírtál annál a résznél hogy Confirm card?
24 órán belül az egyenlegedre kerül, ha a lekönyvelt tranzakciós sorból írtad be, nem pedig az sms alapján.
Nézd meg milyen feltételeik vannak a PayPal-os fizetésre. De mi a hibaüzenet?
Illetve ezt megcsináltad? Az összelinkelést.
És azt hogy azonos országú legyen a két fiók.
Your PayPal and PSN accounts must be registered in the same country.

[ Szerkesztve ]

(#26504) pulyka jocó válasza V/ (#26503) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, elvileg sikerült a kártya hozzárendelés (azt írja hogy card added), de SMS-ből írtam be a kódot.
A PSN accountom és a Paypal is magyarra van állítva.
De elképzelhető hogy megtaláltam a hibát (PS Store azt írja 1500ft a minimum feltöltés, és nincs ennyi a számlán)

[ Szerkesztve ]

(#26505) V/ válasza pulyka jocó (#26504) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor majd pár nap múlva a kártya mögötti bankszámládra visszakerül, a leírás szerint.
Akkor ezt sikerült megoldani. :)

(#26506) pulyka jocó válasza V/ (#26505) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Remélem, köszönöm a segítséget! :R

(#26507) attiati


attiati
veterán

Beállítottam, hogy a bankom váltsa a devizát
Mégis azt látom, hogy 14,56 USD-t 4428 ft-ért akar átváltani, ami 304 ft-os usd árfolyam.
Ez csak tájékoztató jellegű, vagy valamit még állítanom kell?

Még egy kérdés: hol tudom beállítani, hogy a lenti bankkártyát ne GBP-snek lássa?
Ez a kártya USD egyenleghez fér hozzá, nem értem miért akar GBP-t konvertálni, mikor minden USD-ben van (vásárlás ellenérték, egyenleg)

Korábbi kártyánál ugyanez a gond volt, akkor a support valamit állított. De most új kártyát kaptam, mert lejárt a régi, és újra be kellene állítani. Ezt a beállítást én nem tudom elvégezni?

[ Szerkesztve ]

(#26508) V/ válasza attiati (#26507) üzenetére


V/
Topikgazda

Át kellene állítani, mert amíg ezt látod: Exchange rate: 1.00 HUF = US $0.00 a PayPal vált, volt már róla szó hogy miként állítsd át pár hsz vissza vagy a Tippek röviden és a konverzió beállítása is benne az Összefoglalóban, mivel új kártya és a konverzió mindig az adott kártyára vonatkozik, nincs öröklés a beállításokban.
Marhára nem értem ezt az egyenleg dolgot amit írsz.
A bankszámlád amihez a kártya tartozik az devizaszámla? Mi a számla pénzneme?
Melyik oldalon, mit akarsz megvenni adnál egy linket?
Fontot akkor kér ha abban kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#26509) BusinessAdam


BusinessAdam
csendes tag

Sziasztok!
Oktüber 29-én kaptam 1 értesítést a Paypalon, hogy a limitjeim "megteltek". Megerősítést kértek, személyi, banki kivonat stb. meg is tettem, november 3-án. Azóta se kép, se hang, írtam nekik 3 levelet, facebookon is kettőt.... Nem válaszolnak.

Oct 29, 2016Lift limitsEU regulations require PayPal to collect or confirm certain account information.Waiting for your response----- RESOLVE -ra kattintva pedig a következő üzenet vár:

"Thank you for providing the required information.We’ll get back to you within a few business days"

Mennyi idő a fiók megerősítése? Lassan 1 hónap eltelik és nagyon idegesítő, mert a pénzem meg bent vanl és nem tudok hozzá nyúlni.
Köszi

Adam

(#26510) V/ válasza BusinessAdam (#26509) üzenetére


V/
Topikgazda

A pénzmosás elleni törvény alapján kérik az azonosságod megerősítését, de nem csak ezt kell nekik figyelembe venni és nem csak rajtuk múlik a dolog.
The standard review time is 24 – 72 hours. Bár mostanában 7 napot olvastam valahol.
A belső üzenőfalon is írtál nekik? Gyorsabb lenne telefonon rákérdezni, hogy miért tart ilyen sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#26511) attiati válasza BusinessAdam (#26509) üzenetére


attiati
veterán

Az a baj, hogy akkor sem írnak maguktól, ha például valamelyik doksi nem jó. Még ilyen 60 nap után sem.
Most már e-mailre és üzenetekre sem válaszolnak.
Így fogalma sincs az embernek, hogy ilyenkor mi van.

[ Szerkesztve ]

(#26512) attiati válasza V/ (#26508) üzenetére


attiati
veterán

ha erre a beállításra gondolsz, akkor elvégeztem és mégis Exchange rate: 1.00 HUF = US $0.00 szerepel. Szóval mit lehet tenni, hogy a bankom váltson? Ez sima huf kártya, huf számlával, és usd terméket fizetnék.

A másik kérdésre: a bankkártya USD devizaszámlához tartozik. USD egyenlegem van. USD-ben kellene fizetni. Bármit fizetnék a kártyával (például egy véletlenszerű termék), GBP-ről akar váltani.

Lehet, hogy a számlavezető GBP alapú kártyát küld? egyszerűen nem értem. Mert ugye a paypal hozzáadáskor csak a bankkártya számát / lejáratot / CVC kódot adom meg és ő abból következteti ki, hogy GBP.
Pedig sehol nincs GBP. Anno írtam Paypalnak, és kértem őket, hogy az összes ilyen tranzakciómnál visszamenőlegesen lesznek szívesek jóváírni az összes GBP/USD konverzióból származó extra költségemet. Amit meg is tettek. De nem értem, hogy honnan veszik a GBP-t.

[ Szerkesztve ]

(#26513) V/ válasza attiati (#26512) üzenetére


V/
Topikgazda

A fizetésnél történő konverzió beállításra gondoltam a Tippek röviden Fizetéskor a konverzió probléma megoldása
Az amit linkeltél az az alapbeállítás és nem eBay esetén tényleg úgy is működik nálad is.
Persze a probléma sem mindenkinél jelentkezik.
Talán aki kiadta a kártyát az tudja megmondani hogy miért fontban gondolkodik. Ezt amit linkeltét egy az egyben $-ban akarta fizetni a forintos Visa kártyával a eBay-PayPal, ha a kosárba tettem és akkor is amikor a Buy It Now-ra kattintottam.
Mivel változott az eBay rendszere is és a PayPal rendszere is, szerintem még megér egy próbát, hogy unlinkelni a jelenlegi kapcsolatot és újra linkelni az eBay-hez a PayPal fiókot. Vagy unlinkelés után fizetni és megnézni, hogy akkor milyen váltás jön elő.
Én hiába csinálnám meg, mivel nálam nem akar a PayPal konvertálással fizetni a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#26514) attiati válasza V/ (#26513) üzenetére


attiati
veterán

köszi, így már működik

Egyébként agyament, mert ha több kártya is hozzá van adva, akkor ugye a rádiógomb a legelső kártyán van.
Utána hiába teszem át a rádiógombot a másik kártyára, és hiába csalogatom elő a "View conversion rate options"-t, ha rákattintok, akkor eltűnnek a fizetési opciók :D

De miután kitöröltem az első kártyámat, és a "View conversion rate options"-el átállítandó kártya lett az alapértelmezett kártya, utána már tovább tudtam menni a "view conversion rate options"-el.

A GBP-t meg kiderítem a supportnál, múltkor is ők mahinálták át. Csak nem derült ki, hogy mi volt a gond.

[ Szerkesztve ]

(#26515) attiati válasza V/ (#26513) üzenetére


attiati
veterán

ezt látom most az USD-s kártyánál, amit eddig GBP-nek érzékelt (miután megcsináltam a ft-os kártyánál a "View conversion rate options"-t. De az usd-s kártyával semmit nem csináltam)

Ez azt jelenti, hogy akkor most már itt sem akar GBP-zni?

Akkor viszont egyértelműen Paypal hiba volt.

[ Szerkesztve ]

(#26516) V/ válasza attiati (#26515) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha $-t látsz akkor az már jó.
Nálunk a múlt hétvégén a banknál volt a hiba a PayPal-s kártyánál, a PayPal is átalakít úgy 1,5 hete, lehetnek kavarodások. A pénzküldési rendszert is alakítják át.

(#26517) attiati válasza V/ (#26516) üzenetére


attiati
veterán

"A pénzküldési rendszert is alakítják át."

mi a változás lényege, következménye és oka?
nem hallottam róla

most az a durva, hogy engedett fizetni így az usd-s kártyával, pedig nem is verifikáltam a próbaterhelésben látható kóddal

[ Szerkesztve ]

(#26518) V/ válasza attiati (#26517) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglalóba már betettem, valószínűleg olyasmi lesz a fő irány.
most az a durva, hogy engedett fizetni így az usd-s kártyával, pedig nem is verifikáltam a próbaterhelésben látható kóddal
Mert nem is kell, az nem a vásárláshoz kapcsolódik.
Meg egyébként is az első kártyával felszabadítottad a kódhoz kapcsolódó pénz küldési és fogadási limiteket, így értelme sincs.

[ Szerkesztve ]

(#26519) RAiN91


RAiN91
őstag

Akkor itt folyt :)

Az átváltási problémához annyi kérdésem lenne, hogy pl. 15 perce volt a PP-s fizetés, bejelöltem, hogy a bank váltson, ne a Paypal, de hiába, mert mégis a Paypal váltott.

Írtam a supportnak, de ezt utólag már nem fogják megoldani gondolom, vagy igen? 3-4 ezer forinttal lenne kb. olcsóbb az utolsó vásárlásom, ha az OTP váltaná.

[ Szerkesztve ]

(#26520) V/ válasza RAiN91 (#26519) üzenetére


V/
Topikgazda

Javaslatom egyike az, hogy frissíteni kell vásárlás nélkül a PayPal-n a konverzió beállítást, a másikat -PayPal váltás jelölni, Submit, Save. Egy kis idő múlva vissza és a nem PayPal váltást jelölni, Submit, Save.
Fizetésnél meg amit itt írtam az első mondat.
De sehol ne legyen "gyors fiztés" beállítva, mert akkor nincs konverzió váltási lehetőség
Utólag nem tudod módosítani a megtörtént levonást konverzió tekintetében.

(#26521) RAiN91 válasza V/ (#26520) üzenetére


RAiN91
őstag

Rendben, köszönöm.

(#26522) havri1


havri1
félisten

Azt hogyan lehet megnézni az új paypal felületen, hogy egy adott tranzakciónál ki váltott? A bank vagy a PP?

havri

(#26523) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok.

Érdekes dologba futottam bele.
HumbleBundle oldalon akartam paypallal fizetni, de miután átdobott paypalra, bejelentkezés után ezt írta: Ehhez a tranzakcióhoz nem használható a kártyám, adjak meg másikat.
Fura, mert ebay és más oldalon semmi baja nem volt. Gondoltam egyet, és a konverziót visszaállítottam a drágábbra( paypal váltsa). Érdekes módon ezután engedett fizetni. :U
Mastercard van most a paypalomon, ezelőtt Visa electronnal sose volt ilyen probléma.

(#26524) V/ válasza havri1 (#26522) üzenetére


V/
Topikgazda

Rá kattintasz a vásárlási sorra:
Ha a PayPal váltott ezt látod:

ha a bankod váltott akkor pedig ezt:

De egyénként a bankod tranzakció történetben is látod, mert PayPal váltás esetén forintban megy be a levonás.

(#26525) V/ válasza Ghard (#26523) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy játékot vették, vagy előfizetést? Majd nézd meg hogyha első eset történt, ne legyen havidíjas levonásod "véletlenül". Néha az ilyen oldalakon egyezni kell a regisztrációhoz megadott címnek a PayPal-n megadottnak, de a hibaüzenet általában az amit te is kaptál. Ezen kívül érzékelheti azt a bankiváltás miatt. hogy ez nem PayPal fizetés és ezért dobja ezt az üzenetet.
Mivel erre a vásárlásra nincs igazából PP vásárlói védelem, választhattad volna a Pay with my card gombot és akkor banki váltással fizettél volna.

[ Szerkesztve ]

(#26526) catroot


catroot
veterán

Sziasztok!

Ha eladok valamit neten magánemberként (pl. fb) és paypal-al fizetnek, lehet valami negatív oldala rám nézve?

Úgy értem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy elküldöm a terméket és mégis reklamálnak - jogtalanul.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26527) somnia válasza catroot (#26526) üzenetére


somnia
őstag

...igen...

(#26528) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Megvenném a legújabb humblebundle-t 1 dollárért. Fizetésnél ezt dobja fel a Paypal:
"You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source."

Pénz van rajta, ez nem lehet probléma. Mi lehet a baja?

(#26529) V/ válasza chatran (#26528) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak 3 és 5 hsz-t vissza lépnél? :W
Ha több embernél jelentkezik ez, már szerintem nem PayPal gond, a Humblik "alakítottak" egy kicsit a PayPal kliensen, hogy mindenképp átfusson a PP rendszerén a havi előfizetéses móka.

[ Szerkesztve ]

(#26530) catroot válasza somnia (#26527) üzenetére


catroot
veterán

Magyarán akkor nem nagyon tudom bebiztosítani magam?

Eddig paypal-t csak vásárlóként használtam, de azt is ebay-en keresztül.

Most viszont adnék el valamit, amit a vásárló paypal-on keresztül fizetne ki.

Egyébként magyarországi ügyletről lenne szó.

Tehát nem ilyen "küldjem el Kenyába" történet.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26531) V/ válasza catroot (#26530) üzenetére


V/
Topikgazda

Van eladói védelem is, ha egyértelmű a hirdetésben az állapot leírás, egyértelmű hogy milyen garanciát és milyen feltételekkel vállalsz és ténylegesen az van elküldve amit kifizetett, akkor azért nehéz belekötni, ha van olyan üzenet váltásod, hogy megerősíti benne a vételi szándékát a PayPal-n keresztül, akkor már a nem engedélyezett tranzakció ok is kilőve.
Gondolom már használt, (új ugyan, de felbontott) valamit adsz el, ott nem érvényes a Fogyasztóvédelmi meggondoltam magam és visszaküldöm 14 napon belül szabály, főleg ha beírod a hirdetésbe, hogy no garancia, no visszaküldés és ennek tudatában vette meg.
Minden eladásnak bárhol történik van rizikója.

[ Szerkesztve ]

(#26532) Ghard válasza V/ (#26525) üzenetére


Ghard
őstag

Játékot vettem, nem előfizetést. Más oldalakon engedett fizetni, ezért nem értem itt mi baja volt.
Kártyával inkább nem fizetek, ha van más mód.

(#26533) catroot válasza V/ (#26531) üzenetére


catroot
veterán

Így már világos, köszönöm!

Egyébként 2db 40-50 éves objektívet adnék el.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26534) V/ válasza Ghard (#26532) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahogy gondolod, akkor állítsd át PayPal konverzióra így egy kicsivel többet fizetsz, de működik. Ha nem bizol ebben az oldalban akkor tökmindegy a PayPal vagy kártya, de a kártyadataiddal egyik esetben sem tudnak visszaélni. Ilyen szoftver vásárlás nem érvényes a PayPal védelem.

(#26535) V/ válasza catroot (#26533) üzenetére


V/
Topikgazda

Megfelelő kép ahol látszik a használat nyoma, felhívod rá a figyelmét akkor már nincs különösebb reklamációja.
Azt azért vedd figyelemebe ha ellenértékként küldi, akkor mivel még új eladó vagy, a pénz ott lesz a PayPal egyenlegeden, de a vásárlói védelem miatt csak 21 nap után "rendelkezel" vele.
Ha barát, családtag küldéssel jön akkor azonnal hozzáférsz, de neki nem lesz vásárlói védelme, nem igazán szoktak bele menni és te kérni sem kérheted etikusan ezt tőle.

(#26536) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Segítséget kérnék! Az O.P banknál van számlám. A napokban bementem, hogy csináltatok egy külön számlát kártyával, hogy a PayPal-ra tudjak regisztrálni, vagy esetleges külföldi nyaralásokkor ne kelljen ismerősöket keresni, aki utal a megfelelő kártyáról. Az eredeti számlához a legegyszerűbb kártyával rendelkezünk, sehol nem jó ilyen területeken. Szóval, a bankban az ügyintéző azt mondta, sokkal jobb, ha net számlát nyitok, ehhez is van virtuális kártya. Elhittem. Kiderült, ez csak jóformán az Alie...-en jó. Szeretnék a PayPalra regelni. De ezzel e net számlával. Öreg vagyok, nem szeretném megadni az eredeti számlám adatait! :) A google keresések alapján - regisztrálás bankkártya nélkül - találatokat olvasgatva csak nőtt a tanácstalanságom! A leírás közepén általában ott van a - és itt adja meg bankkártyája (dombornyomott kártyája.., stb) adatait! Akkor most mi van? Lehet csak bankszámlával regelni? Ha igen, leírná valaki nekem érthetően a lépéseket? Köszönöm!

(#26537) chatran válasza V/ (#26529) üzenetére


chatran
őstag

Ó, bocsánat. A fórumtárs által leírt megoldással működött a vásárlás. Így 15 Ft-tal többet fizettem, de legalább sikerült. Köszi a tippet.
A jövőben akkor kártyával fogok fizetni a nagyobb összegű humblikért.

(#26538) V/ válasza herrká (#26536) üzenetére


V/
Topikgazda

a bankban az ügyintéző azt mondta, sokkal jobb, ha net számlát nyitok, ehhez is van virtuális kártya.
Ez pontosan így van. A PayPal-hoz is hozzárendelhető ez a virtuális kártya, ami ha nem O.P bank a tied, mert ilyet nem ismerek Mo-on, akkor Mastercard típusnak felel meg általában és az Földünkön legtöbb országban használható.

A PayPal regisztrációhoz és a használathoz nem muszáj bankkártyát és bankszámlát hozzáadni.
Mielőtt válaszolnák mely országban laksz?

[ Szerkesztve ]

(#26539) herrká válasza V/ (#26538) üzenetére


herrká
senior tag

Szia! Nem tudtam, hogy ki szabad írni! OTP a bank, és Maestro a kártya, Magyarország :) . Eddig sehol nem volt jó... Most már van egy Net számlacsomagom és ahhoz pedig virtuális kártya és számlaszám. Ha kérhetném, akkor legalább a lényeges részét a regisztrációnak az én esetemben, leírnád? Az adatok megadása egyéb, az tiszta, de ahol a számlát kell megadni.... Köszönöm a segítségedet!

[ Szerkesztve ]

(#26540) ablack


ablack
senior tag

A PayPal egy ideje (hónapok óta) ezt írja ki ha eBay-en fizetni szeretnék:
We can't process your PayPal payment.
Please contact PayPal customer support for further assistance.
Error Code: 70360

Mobil alkalmazásból továbbra is enged fizetni, valamint bármilyen másik weboldalon is.

Írtam nekik hogy miért, erre az a választ kaptam hogy az automatikus algoritmusok blokkol, nem tudják ezt feloldani, de írtak pár sablon megoldást, hogy használjak másik kártyát, stb.

De kárpótlásul kaptam 10 USD-t a fiókomra. :DDD

Ezzel a hibával eddig senki se találkozott ?

[ Szerkesztve ]

(#26541) V/ válasza herrká (#26539) üzenetére


V/
Topikgazda

A regisztráció lépései az Összefoglalóban olvashatóak

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#26542) V/ válasza ablack (#26540) üzenetére


V/
Topikgazda

Talán a kártya típus segítene a válaszban, de ha Maestro cseréld le, ne várd mindig a 10 $-t. :) Nagyon jó fejek voltak, mert a hibáról ők nem tehetnek.
Az nem jutott az eszedbe hogy törlöd és később újból hozzáadod, esetleg egy másik kártya?

[ Szerkesztve ]

(#26543) ablack válasza V/ (#26542) üzenetére


ablack
senior tag

VISA dombornyomott kártya, 1-2 évig hibátlan volt. Csak eBay weboldalán rossz, minden más webshop elfogadja PayPal fizetéssel. Nem is biztos hogy a PayPal hibája, de az eBay-nek is írtam (fizetéskor nem is irányít tovább a PayPal-ra), ők se tudtak semmit csinálni, a PayPal-hoz irányítottak.

Nem hiszem hogy az én hibám lenne, semmit se változtattam, mégis egyik napról a másikra elromlott.

A kártya újra felvételét még megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#26544) herrká válasza V/ (#26541) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm szépen! A Maestro az az eredeti számlához van! Az új neteshez csak egy kártyaszám és egy számlaszám tartozik. Tehát, a rendes számláról utalok a netesre, és arról vásárolnék. Köszi!

(#26545) V/ válasza herrká (#26544) üzenetére


V/
Topikgazda

Félreéerted ez nem működik: Tehát, a rendes számláról utalok a netesre, és arról vásárolnék. Köszi!

Azt a kártyaszámot a PayPal fiókhoz kell rendelni.
Az utalás alatt azt értettem, hogy van a PayPal-nak az Unicreditnél számlája amelyen keresztül a te PayPal egyenlegedre utalhatsz pénzt és azt használod fizetésre, ezért írtam, hogy nem muszáj, kártya, számla a PP regisztrációhoz, még bankszámlával sem kell rendelkeznie a PayPal felhasználónak, csak egy Unicredit bankfiók legyen a közelben.
Ha már kaptad a virtuális Mastercard-ot, rendeld hozzá mert akkor kevesebbet kell fizetned egy vásárlásnál, mintha a PayPal egyenleget használod, mivel te töltöd fel a kártyát a vásárlás előtt pénzzel azért is, és azért is mert a PayPal.n keresztül fizetsz ez biztonságos.
De ahogy gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#26546) V/ válasza ablack (#26543) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez esetben szerintem is az eBay hibája, mert logikátlan, hogy máshol használható, ráadásul a PayPal-n történő fizetés esetén is. Ne a PayPal felől közelítsd meg a problémát.
Unlinkeld a PayPal-t az eBay fiókodban. Ezután nézd meg a következő eBay-s fizetésnél, hogy lesz-e gond.
Én a gyors fizetés bekapcsolását sem ajánlom az eBay.-n

(#26547) herrká válasza V/ (#26545) üzenetére


herrká
senior tag

Akkor ezek szerint a virtuális kártya az Mastercard? Mert a szerződésben nincs név, csak szám.

(#26548) V/ válasza herrká (#26547) üzenetére


V/
Topikgazda

51-, 52-, 53-, 54-, 55-el kezdődik ? Mert a Visa meg 4-el

[ Szerkesztve ]

(#26549) herrká válasza V/ (#26548) üzenetére


herrká
senior tag

Nem. ez egy 8 jegyű szám csak és 126.. így kezdődik. És a szerződés szerint WEB kártya a neve.

[ Szerkesztve ]

(#26550) V/ válasza herrká (#26549) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a számla szám kezdete, a kártyaszám 16 karakter (4*4) és 5-el vagy 4-el kezdődik. A netbankban ott kell lenni a számnak, a lejárati dátumnak és a CSC vagy CVV kódnak.
Ezt írtad: Az új neteshez csak egy kártyaszám és egy számlaszám tartozik. Akkor két számod van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.