Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Kicsirics77 válasza V/ (#25842) üzenetére


Kicsirics77
veterán

renben is lett.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#25852) ghostie


ghostie
tag

Sziasztok,

Vásároltam a Banggoodról egy tabletet amely hibásnak bizonyult. Az eladóval abban egyeztem meg, hogy visszaküldöm a készüléket amelyre kértek egy előzetes postaköltséget. A postaköltség megtérítését elfogadták, viszont a szabályzatuk alapján csak 50%-ban.
Van ilyenkor lehetőség, hogy a másik 50%-ot a paypal-tól kérjem? Ha igen, miben más ez a normál eljáráshoz képest?
Továbbá azt kérik még, hogy mp4 lejátszót és a valósnál kisebb összeget írjak rá. Lehet ebből valamilyen probléma? Paypal visszatérítés vagy a csomag elvesztése esetén pl.?

Köszönöm

(#25853) V/ válasza ghostie (#25852) üzenetére


V/
Topikgazda

A helyzet a következő. A Paypal visszaküldés nem garanciás visszaküldésre vonatkozik a vásárlás napjától számítva a BG ezt adja meg: returned within 3 days after delivery or 30 days. Tehát a 30 napon belül kell lenned.
Kérheted a költségmegosztást az eladó és a PP közt, az űrlapon jelezni kell, az Összefoglalóban a leírás még a letöltős, ott van.
De vedd figyelembe azt, hogy ha feladod, van számlád, benyújtva a kitöltött kérelmet a Paypal 10 napon belül az egyenlegre teszi a pénzt, ha csak őket veszed igénybe, akkor a teljes összeget -és nem kell hogy átvegye a címzett a csomagot-.
Ha megosztva, akkor a PP a ráeső részt adja vissza, a különbözetet majd a BG a kézhezvétel után.
Egy jó kérdés, ha elveszik a csomag vagy valahogy nem kerül hozzájuk, akkor ki fogja kifizetni?
A postai kártérítési átalány, ha nincs értéknyilvánítás az most max 12255 Ft. Értelemszerűen abból indulnak ki amit a vámárúnyilatkozaton feltüntettél, ha ott 5 $ (1,361.80 Forint ) szerepel, akkor annyit fizetnek.

[ Szerkesztve ]

(#25854) ghostie válasza V/ (#25853) üzenetére


ghostie
tag

Köszönöm szépen a választ!
A 30 napon már túl vagyok 2-3 nappal, illetve a kézhezvételtől számítva is elmúlt már 1 hét, de a Bangoodnak már a második napon jeleztem a problémát, csak hát elment az idő a több körös levelezgetéssel.
Van még a cég policyjében egy ilyen rész: "Return Defective Item" ahol 90 napot írnak a vásárlástól számítva.
Kérhetem ez alapján a Paypalos visszatérítést?
A csomag értékére a Banggood garanciát vállal, azt írták ha elveszik újraküldik a terméket. Elég nagy bolt, hajlok arra hogy hihetek nekik...

[ Szerkesztve ]

(#25855) V/ válasza ghostie (#25854) üzenetére


V/
Topikgazda

Erre vonatkozik: Return Policy ebben a 3 és 30 nap van
Ezekre nem: Pl. Tablet PC Warranty & Return Policy ami Warranty szóval kezdődik és az is garancia kategória amit idéztél, hogy visszaküldheted ha elromlik. A használat közben tönkre megy az már garancia. Inkább az azonnal miután megérkezik és hibás és még is meggondoltam magam, nem kell kategória lenne, amire vonatkozik. De lehet hogy úgy fogják értelmeni. Nem tudom.
A BG-ből meg én már megjöttem, hosszas könyörgésre és, csak Paypal dispute-ra voltak hajlandók a meg nem érkezett termékre visszafizetni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#25856) csab2


csab2
veterán

Nézegettem a Paypal számlámat és meglepődve tapasztaltam, hogy a megadott bankszámláim és kártyáim között van egy ilyen: "ELLA FIRST MORTGAGE COMMERCIAL BANHUNYADI HAZ"
Ez mi? Hogy nem én adtam meg az biztos.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#25857) V/ válasza csab2 (#25856) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosan hol látod ezt?

(#25858) horvathd válasza csab2 (#25856) üzenetére


horvathd
aktív tag

Az Ella bank volt az AXA jogelődje, a PayPal pedig még mindig a régi nevet használja, amikor automatikusan felismeri a bankot a bankszámlaszámból.

"The Kid just rages for a while."

(#25859) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Oneplus 3-at szeretnék rendelni PayPal-al, bejelentkezve folyton csak azt adja ki, hogy adjak hozzá kártyát és nem enged fizetni, pedig már rég hozzá adtam. Mi lehet a probléma?

(#25860) csab2 válasza V/ (#25857) üzenetére


csab2
veterán

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#25861) csab2 válasza horvathd (#25858) üzenetére


csab2
veterán

Hmm, ez érdekes.
Régebben volt Axa számlám, de nem rémlik, hogy megadtam volna a Paypalon. Ezek szerint mégis. Köszi a segítséget! Törlöm a francba.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#25862) V/ válasza ChrisDzsi95 (#25859) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen kártya és hol akarsz fizetni? Konkrét hibaüzenet?

(#25863) ChrisDzsi95 válasza V/ (#25862) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Visa kártya, Oneplus oldalán. Nincs hibaüzenet, csak mikor fizetnék, folyton kártyát kér, hogy adjak meg, mikor már rég hozzá adtam, de ha meg is próbálom újra hozzá adni, nem engedi, más Paypal fiókkal sem engedi.

(#25864) V/ válasza csab2 (#25861) üzenetére


V/
Topikgazda

Látom, így valamikor fizettél azzal a kártyával PayPal-n keresztül, de úgy magától nem tárolja el a kártya adatokat, fizettem nem hozzáadott kártyával, nem került elő automatikus tárolás és nem jegyezte meg.

(#25865) V/ válasza ChrisDzsi95 (#25863) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nézd meg a Oneplus PayPal fizetési feltételeit, de segítek, az oldalukon megadott szállítási cím csak az lehet, ami a PayPal-n meg van adva címnek. Még az eltérő szóköz is probléma.
If you are using a PayPal account, please make sure that your shipping address exactly matches the address that you have on file of PayPal. An extra space or missing punctuation can cause the payment to fail.

(#25866) ChrisDzsi95 válasza V/ (#25865) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Köszi, most beszéltem a supportal, elvileg karbantartás miatt nem megy.

(#25867) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Topik Társak!
Vasárnap adat vesztés szerűségem, vagy nem tudom mi, volt!
De olyan, hogy nem tudtam belépni a PayPal fikókomba sem!
Igy be kellet újra regisztrálni újra, és a régi adataimmal tettem, a jelszó is ugyanaz maradt!
Amikor meg nyitottam, a múlt vasárnapi/10.02./ 140 dolláros telefon rendelésem sem szerepelt sehol!
Kérdésem!
Az akkor a TomTop részére küldött pénzt meg kapta-e a címzett, és könyvelte-e a rendelést a pénzzel! Vagyis meg kapom-e az árumat, mert egyenlőre még 1 hét eltelte után, nem tudok semmit sem róla/tudom még kevés az idő/!!
Tehát ha itt lenne majd az ideje, akkor meg kapom-e a rendelt termékem, vagy vessek keresztet a pénzemre!
Ja a rendelésem után az e-mail cimemre érkezett vissza igazolás, de most minden eltünt.
Az USA dollár nekem kemény valuta, és nem szeretném ilyen szívásnak kitenni magam!
Ha valaki tud ebben hozzá szólni, hogy most mi a teendő, vagy mit várja, akkor annak nagyon örülnék!
Most van a 9. nap még csak a rendelésemmel, a PayPal fizetéssel együtt, ami elment, csak most nincsen sehol semmi nyoma, holott ugyanzok az adatok vannak a rendszerben!
Előre is köszi a Választ!
Nem akarom igazán elveszteni a pénzt sem, vagy a rendelt termékemet!
:U :))
:R :R :R

(#25868) V/ válasza Zöldbéka (#25867) üzenetére


V/
Topikgazda

Igy be kellet újra regisztrálni újra, és a régi adataimmal tettem, a jelszó is ugyanaz maradt!
Ne haragudj de ilyet még nem hallottam, a PayPal-ről nem törölnek, így kapásból jelzi ha ugyanazt az e-mail címet, ha ugyanazt a kártyát -azokat az adatokat egyébként is máshol tárolják- adnád hozzá.
Ha viszont új regisztráció, akkor persze nem kapcsolható össze egy régivel.

Kaptál e-mail-eket a vásárlásról? Bennük van minden tranzakció adat.
Azok hogy tűntek el? Nincs közük a Paypal-hez, sem a Tomtop-hoz ha már megkaptad, azt a levelező szolgáltatód tárolja és vissza tudja a legtöbb állítani.

Hol vásároltál konkrétan?

(#25869) Zöldbéka válasza V/ (#25868) üzenetére


Zöldbéka
tag

Konkrétan csak a TomTop nevű cégtől, és a neten nem is használtam még a kártyám soha! Főleg a PayPal-nál sem!Nem kaptam e-mailokat a vásárlásomról még, csak a TomTop írt valamit hogy köszöni a rendelést!
Szóval akkor még nem derült ki a kérdésem, várjam a cuccom vagy szopik a dollárom!
És mondom, ugyanazon adataimmal regisztráltam másodszor is mint először a PayPalon.
Nem világos az sem, hogy mi a fenéért nem müködött a belépésem , csak amikor újra regiztem!

[ Szerkesztve ]

(#25870) V/ válasza Zöldbéka (#25869) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel nem világos a probléma számomra, próbálom összefoglalni a dolgokat hogy tudjak válaszolni.
A TomTop árusít az eBay-n is és van nekik saját oldaluk a TomTop.com
Ha itt vásároltál akkor a Paypal fizető klienst használhattad, azzal lehet úgy is vásárolni, hogy belépsz a PayPal-re vagy direkt beírod a kártya adatokat.
Ez utóbbi esetben nem kerül vásárlási bejegyzés a PayPal fiókba, de a vásárlói védelem a cég által küldött visszaigazoló e-mail-ben lévő fizetési azonosító alapján igénybe vehető.
Ha pedig a PayPal fiókba történő belépéssel fizetünk, akkor meg annak a visszaigazoló e-mailje is elég, de a rendszerben is bent van.
Meg kellene nézned a TomTop fiókodat, ott a My Account, My orders-nél ott kellene lenni a vásárlásodnak, ők mindent írnak ami azzal kapcsolatos.
Ha az eBay-s TomTop-tól vásároltál akkor pedig az eBay-n.

Én 4 alkalommal vásároltam tőlük, mindent megkaptam.

Véleményem szerint rendben van a dolog, meg fogod kapni.

[ Szerkesztve ]

(#25871) Zöldbéka válasza V/ (#25870) üzenetére


Zöldbéka
tag

Oké, holnap megnézem, de most olyan álmos vagyok, hogy ki esik a szemem!
Köszi eddig is a segitséget, holnap folytatom!
Hí!
:U :U

(#25872) pilu01


pilu01
senior tag

Tegnap fizettem először be bankban a PP számlámra.
Gondosan elolvastam a topik idevágó részét.
Kinyomtatva vittem a TId-t bankszámlaszámot mindent.
Kérdezi az ember befizetéskor hogy az én nevemen van e a PP számla, mondom igen.
Rendben.
Ma nézem, közleménybe beírta a nevemet is!
Ez normális gyakorlat, vagy fogalmazhatom a levelet a PP-nek?

(#25873) V/ válasza pilu01 (#25872) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos a hülye embert nehéz elkerülni. :W Nem ez a gyakorlat. Nem javíthat bele az utalási adatokba. Nem kértél ott pénztári befizetési űrlapot? Kitöltöd és azt nyomod az óra alá és minden ok, kérdés egy szál sem.
Ha szerencséd van, akkor ha a transzfer id van elől az automatikus rendszer be tudja azonosítani.
Ha 2 napon belül nincs az egyenlegen, lehet fogalmazni.

(#25874) pilu01 válasza V/ (#25873) üzenetére


pilu01
senior tag

Senki nem töltött pénztári befizetési űrlapot, direkt néztem mert 40 percet kellett várni!
Nem is láttam kirakva sehol!
(Örs Vezér tér Sugár fiók) :(((

Id van elől, meglátjuk!
Köszi!

(#25875) V/ válasza pilu01 (#25874) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor bemész a nyomtatványos résznél szokott kitéve lenni, ha nincs én szólók a biztonsági őrnek, hogy olyan kell nekem, segítsen már. A 40 perc alatt ki is lehet tölteni

(#25876) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#25871) üzenetére


Zöldbéka
tag

TopikGazda!!
Irtam, ha válaszolsz jöhet ide is nem kell priviben, mint ahogy én csináltam hülye fejjel!
Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#25877) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Normális az, hogy a PP fiókomban a bankszámlám kétszer is szerepel? Nem vettem észre hátrányát, csak nem tudom törölhetem-e az egyiket, vagy maradjon így?

+1 kérdés:
Hétvégén megcsináltam a kártya konfirmálást, levonta a 400Ft-ot, megvártam, hogy átkerüljön a függő tételek közül a könyveltekhez, tegnap reggel beírtam a kódot, de még nem látom, hogy visszaadták volna. Ez mennyi idő?

(#25878) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Azt meg lehet nézni valahol hogy mennyi az eddigi éves bevételem a paypalon?
Illetve mi van ha túllépem a 600.000 ft-ot, és nincs bejelentve az adóhatóság felé? Lesittelnek? Megbírságolnak?

(#25879) V/ válasza Anonymusxx (#25878) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, megnézhető. Lépj be jobb oldalon a Completed sorok allján View all. A megjelenő táblászat bal felső sarkában a kezdő dátumra kattints és válaszd a Year to date (ez évi adatok).
A zöld + jeles Payment received és a Net oszlopban a nettó bevétel.
Az Advanced search-ben tudsz szűrőt adni csak a bevételre Payments received-nél pipa.

A másik kérdésed egy kicsit más téma. De a PayPal-n nincs 600000 Ft-os határ, éves szinten a fogadható pénz amit küldenek 760k (a nem üzleti fiók esetén, ott más a mértéke), ha nem igazolod a személyes adataidat, ha leigazolod magad, nincs korlátozva, illetve vannak kisebb mértékek, ha nem adsz hozzá kártyát.
Innentől off.
Van a 2007. évi CXXXVI. törvény a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról ez alapján nekik, mint pénzügyi szolgáltató kötelezettségeik vannak bizonyos esetek jelzésére, pl. az egy alkalommal 300000 Ft-ot elérő bejövő pénz, vagy éves szinten 3 milla forgalmat elérőkre, vagy ha a törvény címében lévő dolgokra utaló tevékenységet észlenek. Bővebben a jogszabályban.
Mivel nálunk Magyarországon önbevallásra alapozzák az adózást, így mindenki egyéni felelőssége azt a törvényt betartani.
Nézd át az adótörvényeket, a büntető törvénykönyvet a szankciók tekintetében. Nem a fórum témája.

[ Szerkesztve ]

(#25880) V/ válasza Fernet (#25877) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs jelentősége, csak zavaró, de nézd meg a My Profil felületen hogy ott is ketten vannak-e., ha az egyik elsődleges, akkor azt hagyd meg.

(#25881) Fernet válasza V/ (#25880) üzenetére


Fernet
senior tag

Itt is duplán mutatja.

Azt viszont nem látom sehol, hogy valamelyik elsődleges lenne a kettő közül.

De ha azt mondod, hogy csak szépséghiba akkor hagyom így, nem szeretném ha valami bekavarna az egyik törlésekor.

Köszi!

(#25882) V/ válasza Fernet (#25881) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem erre gondoltam, nézd meg a Tippek röviden első és második bejegyzését.

[ Szerkesztve ]

(#25883) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Tesóm küldene pénzt, tényleg elegendő csak a PP-n regisztrált email címem ehhez?
Múltkor töröltem a számla regemet, újra be kéne regisztrálni, ha magamnak akarok utalni a kapott pénzből, ha jól sejtem. Nem lesz elég csak a Cetelem hitelkártya reg. :F

(#25884) V/ válasza ubyegon2 (#25883) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Igen, elegendő a PayPal azonosító e-mail.
2. A kártya az a vásárlás miatt és a havi 21000 Ft pénz kiküldési limit eltörlése érdekében kell.
A számla azért kell, mert az egyenlegről csak arra lehet pénzt kiküldeni. Két különböző funkció.
Amikor ki akarod küldeni a pénzt, akkor is beírhatod a számla adatokat, fel fogja ajánlani, nem muszáj előre beírnod, de ha van időd, akkor azt a pár percet szánd rá.
Ha felvitted az adatokat, felesleges törölni, akkor funkcionál, ha te az egyenlegedről pénzt akarsz kiküldeni, más jelentősége nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25885) Fernet válasza V/ (#25882) üzenetére


Fernet
senior tag

Ok, köszi, így már megtaláltam, eltávolítottam ami pluszban volt. Köszönöm!

Meg a többi infót is ami segített beállítani az SMS ellenőrzést, hogy a bank árfolyamán történjen az átváltás, stb, stb. :)

(#25886) ubyegon2 válasza V/ (#25884) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszönöm!
Ha nekem küldenek pénzt, akkor van valamilyen limit? Akkor nem számít, ha a számla és a megadott kártya különböző bankoktól van.

(#25887) V/ válasza ubyegon2 (#25886) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a lényeg, hogy mindkettő (kártya és számla) a te neveden legyen, lehet különböző a bank.

Ha nincs kártya hozzárendelve, akkor évi 760000 Ft, de a számládra belőle kiküldeni ez esetben csak havi 21000 Ft, évi 250000 Ft lehetséges.

(#25888) ubyegon2 válasza V/ (#25887) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha nincs kártya hozzárendelve

Köszi! Ha lenne ugyanahhoz a számlához kártya is rendelve, akkor nincs a 21000 .-ft limit? Végül is a hitelkártyához is tartozik számlaszám, ha már a Raffiánál nem fogadja el a hibrid okoskártyát, attól még a Cetelemtől elfogadhatja a számlaszámot és a kártyát is egyszerre.

Nézegettem az Összefoglalóban lévő Tippeket, de sehol nem találom, hol tudnám az SMS védelmet beállítani.

(#25889) V/ válasza ubyegon2 (#25888) üzenetére


V/
Topikgazda

A hozzárendelés a PayPal fiókhoz értendő! Nem a banki dolgokhoz.

Ezen a néven keresd, PayPal fiók belépési védelme, első bejegyzés, de akkor beírom az SMS szót is.

(#25890) ubyegon2 válasza V/ (#25889) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Így már értem a hozzárendelést. Ekkor is van limit?
Köszi az SMS kiegészítést! Már megvan így. :R

[ Szerkesztve ]

(#25891) V/ válasza ubyegon2 (#25890) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt csak a PayPal fiókon lévő limitről beszéltem.

(#25892) csab2 válasza pilu01 (#25872) üzenetére


csab2
veterán

Nem okoskodni akarok, de van PayPal számlád, netbankod meg nincs?!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#25893) V/ válasza csab2 (#25892) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, van akinek nincs nemhogy netbankja, de bankszámlája sem és használja a PayPal-t.
Meg más oka is lehet, hogy nem a saját számlájáról utal, ha még lenne is neki. Nem tartozik ide. Nem kellene felesleges vitákat generálni. Kérlek benneteket maradjunk a témánál.

[ Szerkesztve ]

(#25894) pilu01 válasza csab2 (#25892) üzenetére


pilu01
senior tag

Off
Nem okoskodsz, jogos!
A netbankot az asszony kezeli, a PP-t meg én! ;)
Egyenlőre! :DDD

On
Délután letelik a két nap, még nincs fenn a pénz, kezdek fogalmazni!

[ Szerkesztve ]

(#25895) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Nem jött meg egy ebay-es termék, ezt megreklamáltam és az eladó csinált egy full refund-ot. Ha belépek a PayPal-ba, akkor látom is,hogy van egy +6,89GBP -es tranzakció tőle, viszont ezen tranzakción kívül az összeget sehol nem látom, a paypal egyenlegen sem...az tök 0 forint.

Kéne valamit még csinálnom?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#25896) V/ válasza V.Stryker (#25895) üzenetére


V/
Topikgazda

Javasoltam, hogy az Összefoglalót nézze át az ide betévedő halandó.
Mivel ezt sokan kérdezik, ott a válasz benne, idézek belőle:
Kérdés: Paypal fiók szerint megkaptam a refund összeget. Ennek mekkora átfutási ideje van, hogy a kártyához tartozó számlaszámomon látható legyen? Nem látszik az egyenlegen a refund összege.
Válasz: 3-5 banki munkanap, ha az 5. napon sincs a bankkártyához tartozó számlán, hívni kell a bankot.
A visszatérítés –refund- ahonnan indult a pénz, oda fog visszakerülni. Ha az egyenlegről, akkor oda, ha bankkártyáról, akkor a kártyához tartozó bankszámlára.

Ha rákattintasz arra sorra írja is, hogy a kártyára lett továbbítva és majd a bankszámla kivonaton milyen azonosítóval lesz ott:

Refunded to
VISA x-9999
You'll see "PAYPAL *NEWFROG.COM" on your card statement.

[ Szerkesztve ]

(#25897) V.Stryker válasza V/ (#25896) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. :R Sorry, nem is vettem észre munka közben,hogy van összefoglaló. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#25898) Suineg


Suineg
senior tag

Hello Fiúk-lányok!
Azt szeretném megtudni, hogy ha valamit eladok amit PayPay-el fizetnek ki, és nem nemzetközi ajánlottan adom fel a "levelet", de kérek egy egyszerüsített készpénzfizetési számlát ami a vásárlóm nevére és címére szól, akkor ezt mint postai igazolást elfogadja-e a Paypal, vagyis a szabályzatuknak megfelelően megfelel-e nekik a postázási igazolásként?

https://www.paypal.com/webapps/mpp/ua/useragreement-full

11.pont illetve a 11.8 pont és ekörüli...

Köszi...

[ Szerkesztve ]

(#25899) V/ válasza Suineg (#25898) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha benézel az Összefoglalóban szerintem szépen elmagyarázom a lényeget ebben a témában.
Erre gondoltam: PayPal-tól termék visszaküldés esetén a postai költség visszatérítésének módja
De nyilvánvalóan nem kértél még a postán vagy bárhol számlát, mert az a vásárló nevére- itt jelen esetben te vagy aki a postai szolgáltatást igénybe veszi- állítható ki a jogszabályok alapján. A PayPal felé a te költségedet kell igazolni és külföldre postával csak elsőbbségi,ajánlott megy ki, ahhoz pedig kell a feladóvevény, no meg is van az a 2 okmány, amit csatolnod kell a nyomtatványhoz.

[ Szerkesztve ]

(#25900) Cefet


Cefet
aktív tag

Sziasztok!
Hogyan tudom megváltoztatni a paypal jelszavam? Lehet láma vagyok, de nem tudok rájönni...
Csak mert jött egy számla, ami nem az enyém...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.