Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78501) Vhiktor válasza Pityu89 (#78495) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ha varázslóval indul a tv, akkor nem csináltak vele semmit.
Ha csináltak volna, akkor a több pontos fehéreghyensúlynak minimum el kellene lennie állítva.
Papirt is szoktak adni róla (aminek semmi köze a valósághoz, amikor kimérem :D )

És tudtommal csak olyan TV-t "kalibrálnak" ami támogatja a Calman autocal funkcióját, tehát teljesen automatikus a dolog, a Hisense nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#78502) Kaba válasza krx21 (#78500) üzenetére


Kaba
veterán

Nemcsak a fényérő miatt, hanem a logó miatt is. A sportműsorok hosszúak és kb. ugyanazok a csatornák lesznek állandóan nézve.

(#78503) Vhiktor válasza Vhiktor (#78501) üzenetére


Vhiktor
veterán

Annyi kiegészítés hogy LG esetében nincs elallitva a fehéregyensúly es kb semmi más, mert azt máshogy kalibraljak.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#78504) Pro Koryak válasza Pityu89 (#78495) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Elvileg adnak a kalibrálásról dokumentumot. Ha nincs, akkor menj be vagy vedd fel velük a kapcsolatot és kérd vissza a kalibrálás árát.
Csak határozottan!

(#78505) kkp900 válasza Kaba (#78502) üzenetére


kkp900
senior tag

Amúgy műsoroknál azt írtam nem ná ! :F Miért nem lehet sport műsort nézni egy Oled TV-én? Pld egy kézilabda meccset vagy most foci meccset vagy mi a F... ? Azért vicces lenne szerintem ,hogy egy tv-t pont arra nem lehetne használni amire kitalálták.. De akkor biztos igazatok van és elengedem az OLedet még vagy 5 évere amikor 50 leszek akkor hátha lehet arra használni amire kitalálták.. Mert szerintem nem csak Film meg játék amire jó de mindegy ti tudjátok nekem nincsen jelenleg Oledem de akkor még jó ,hogy ezek szóba kerültek.

(#78506) Pro Koryak válasza kkp900 (#78505) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Normál használattal lehet. Én is 90%-ban tévére használom, igaz, amióta a 4ig szétcseszte :W a Digi rendszerét, azóta egyre ritkábban.

(#78507) Kaba válasza kkp900 (#78505) üzenetére


Kaba
veterán

Természetesen lehet nézni. Attól még nem lesz baja, viszont sokan hajlamosak a tévét a háttérben futtatni egész nap ill. huzamosabb időn keresztül azonos csatornával és a legnagyobb fényerővel.

[ Szerkesztve ]

(#78508) Vhiktor válasza kkp900 (#78505) üzenetére


Vhiktor
veterán

Itt az a kérdés, hogy az SDR műsorokat eddig milyen képmódban és mekkora fényerőn nézted?

OLED-en a HDR és a Dolby Vision természetesen max fényen megy.

De ha pl a tv adást max fényerőn néáted eddig, akkor kevés lesz Neked az OLED fényereje, mert kb a 3-adát tudja mint a jelenlegi TV-d.

Ha ez szempont akkor TCL C835 vagy Samsung QN95B a Neked megfelelő TV.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#78509) lala666 válasza kkp900 (#78505) üzenetére


lala666
senior tag

Miért ne lehetne...?
Én szinte tv adásból csak sportot nézek. Jó sokat!

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#78510) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Sziasztok
Van nekem egy C1 oled tvm. Gondoltam varialok a kepi beallitasokon. De elunt a hangolas lehetosege .. valamint ugy emlekszem volt sok profil, ami szemkimelo mozi es valami gyerekkimelore redukalodott. Nem tudok se fenyerot se semmit machinalni. De automatan valt HDR dolbi vison stbre amikor indolokt. Valakinek otlet? Mi lehet a .egoldas?

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#78511) Yodamest válasza kkp900 (#78505) üzenetére


Yodamest
addikt

Az a baj, hogy nagyon könnyű ebbe a beégéstől való félelembe, meg erre az egész témára rácsavarodni, de közben meg ezek teljesen felesleges körök. Ésszel kell használni, mint mindent és ezért van elmondva, hogy a naaagy szélsőségeket kell kerülni, nyilván ne hagyjunk állóképet egész nap a tv-n satöbbi, de ezek evidens dolgok.

Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az ember kap egy gyógyszert és félve olvassa a mellékhatások bejegyzést, hogy "májgyulladást okoz 1000/1 embernél" stb. és ettől megretten. Persze rosszul hangzik így, de az esélye nagyon nagyon kicsi és tehetsz érte, hogy gyakorlatilag 0 legyen.

(#78512) kkp900 válasza Vhiktor (#78508) üzenetére


kkp900
senior tag

Amikor a HD csatornákat néztem akkor kiemelt módban néztem. A többi felhasználás is az mivel az Apple TV eszközről nézem általában és az ugye tudja a HDR-t. És hiába írják sokan nem csak nappal kell szerintem legalábbis vagy az én szemem a rossz a max fényerő hanem full sötét szobába is kell sajnos..
A Samsung QE65QN90BATXXH Neo QLED UHD TV is jó lesz akkor ? Mert nem találtam semmilyen különbséget az összehasonítónál a Samung oldalán a QN95B -hez képest. Vagy tudtok esetleg normálisabb összehasonlító oldalt linkelni ahol meg tudom nézni esetleg mi lehet a különbség?
Konkrétan ezt a tv néztem ki ,mert ezt lehet kapni a Telekomnál is a QN95B sajnos nincsen. Nyílván akkor már egy méretet ugornék is felfelé így 55-ről.

(#78513) Pro Koryak válasza kkp900 (#78512) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Amikor a HD csatornákat néztem akkor kiemelt módban néztem."
:Y
Mondjuk attól még nem lesz HDR a HD adás! :C
Ha az ilyen, a valóságtól elrugaszkodott képet szereted, neked akkor lcd való!

[ Szerkesztve ]

(#78514) Kaba válasza kkp900 (#78512) üzenetére


Kaba
veterán

A legnagyobb különbség a panel típusában van.
ADS vs VA így a kontraszt is eltér 2500 vs 26000.
Ezenkívül eltér a HDMI 2.1-ek száma is , a 90-es 1 darab, a 95-ös 4 darabbal rendelkezik. A 95-ös One Conect Boxxal is rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#78515) kkp900 válasza Kaba (#78514) üzenetére


kkp900
senior tag

Érdekes mivel az értékelésnél pont azt írja akinek van , hogy 4 db 2.1-es van HDMi csatlakozója a 65QN90B -nek. és hogy VA panelos .Te honnan nézted ki az adatait? Szeretnék egy olyan oldalt ha tudnátok , hogy össze tudjam hasonlítani a mostanimat pld vele meg a 95 -esel is és az Oledekkel is. Előrendelésben vettem és május közepén meg is érkezett. Kicsit tartottam attól, hogy milyen is lesz az ide modell, mert rendelkezem egy 65QN90A-val is ami számomra szinte tökéletes, de ismét nem ért csalódás. Érződik a VA panel erőssége feketénél az ADS-el szemben, pedig az előd sem lett rossz. Kellően világos HDR-ben is. Itt már megvan a 4db HDMI 2.1 csati, ami azért már elvárható volt. Tetszik, marad :) Ezt írta a saját 90B -ről!

[ Szerkesztve ]

(#78516) Kaba válasza kkp900 (#78515) üzenetére


Kaba
veterán

Pl. a displayspecifications.com oldalon is össze tudod hasonlítani őket.
Az általad említett értékelő hülyeséget írt.(sokszor nem is vesznek terméket az értékelők, csak valamilyen nyereményjáték vagy kedvezmény miatt írnak valamit).

[ Szerkesztve ]

(#78517) Vhiktor válasza kkp900 (#78515) üzenetére


Vhiktor
veterán

Vigyázni kell vele. Mert pl a QN90A-ra is azt mondták, hogy képre tök ugyanaz mint a 95A, de közben ez nem igaz. Legalábbis az 50 colos QN90A közelébe nincs a QN95A-nak semmilyen téren.

Samsungnál még arra is figyelni kell, hogy méretenként változhat, hogy milyen panelt tesz a TV-be. Lehet hogy az 55 colos VA, a 70 viszont ips.

Így a Q90B-vel is elég eőrteljes fenntartásaim vannak, hogy ugyanaz lenne mint a 95B leszmítva a connect boxot.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#78518) Roland00726


Roland00726
csendes tag

A “maradékkép” törlése funkciót hogyan érdemes használni? (Philips 65OLED706) Neten talált Philips tv-k használati útmutatójában azt írják, hogy nem szabad túl sűrűn használni, mert csökkenhet a kijelző élettartama, viszont itt a fórumon olvastam már olyat is, hogy minimum heti 1x érdemes futtatni. A tv pár hetes, most futott először. Érdekes, mert közben a tv kikapcsol, gondoltam ha végez visszakapcsol, mert így magától nem igazán tudhatja az ember, hogy mikor is végez. Vártam vele több, mint 2 órát majd visszakapcsoltam, gondolom ezidő alatt csak végzett. Valaki esetleg, akinek hasonló tvje van? :)

(#78519) Celtis válasza Roland00726 (#78518) üzenetére


Celtis
veterán

Csak akkor használd ha nyomós okod van rá. A tv magától is megcsinálja amikor kell.

(#78520) Roland00726 válasza Celtis (#78519) üzenetére


Roland00726
csendes tag

Az fontos infó, hogy ps5 játékra is használom a tv-t. Holnaptól például pörögni fog a GOW Ragnarök, legalább 50 órán keresztül biztos :D Ilyen esetekben sem érdemes megcsinálni, csak ha esetleg “képvisszamaradást” tapasztalok? :) Valahol olvastam, hogy aki játékra használja mégsűrűbben lefuttatja ezt.

(#78521) Malfroy válasza Roland00726 (#78520) üzenetére


Malfroy
aktív tag

nem kell külön, tv intézi magának standby módban

(#78522) Roland00726 válasza Malfroy (#78521) üzenetére


Roland00726
csendes tag

Köszönöm a gyors választ és a segítséget, de remélem ezzel kárt nem tettem a tvben vagy az élettartamában, hogy lefuttattam :) Azt még megtudná valaki mondani, hogyan lehet egész pontosan a szerviz menüjébe belépni?

(#78523) alaves válasza Kolbi_30 (#78510) üzenetére


alaves
addikt

Nem értem a problémát.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#78524) alaves válasza Roland00726 (#78518) üzenetére


alaves
addikt

Az igénybevétellel arányos időközönként célszerű a 'Maradékkép törlése' opciót használni. Azért 50 órás játék marathon-ok esetén (még ha az HDR/DV is) a futtatás sűrítése szükséges és indokolt lehet, de 2021-es modellnél azért már a hetenkénti futtatás nem célszerű (B7-nél azt mondanám, hogy igen). A felhasználásodat tekintve ~500-600 üzemóránként futtatnám (nem kell várni, alvási időben szépen elvégzi ~ 57 perc alatt).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#78525) Land


Land
veterán

Sajnos az itteni hiba miatt elvitték a TV-met és kaptam a Media Marktba csereutalványt, melyet 1 év alatt válhatok be bármelyik MM-ben (online nem). Sajnos ahhoz, hogy 55"-os Oled Tv-m legyen újra jelentősen rá kellene fizetnem :(
Annyira nem örülök, hogy az 5 év MM biztosításos garancia "ennyit" tud. A panel csere GTK lett volna. Az utalvány értéke 344 ezer Ft, mely nudli keret manapság. A Black November sem tűnik erősnek a boltban. Érdemes lehet várni Karácsonyig valamilyen giga akcióra? Félek hogy az árak még feljebb fognak menni.
Gondolkodtam QLED-ben is, de tartok a VA panel feketéjétől. Hozzászoktam az Oled minőségéhez...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#78526) ricshard444


ricshard444
veterán

Megjött a Samsung csoda tv-je az S95B.

Megvolt az elvárás ekkora hype után és nem okozott csalódást.

Elsődlegesen konzolokhoz lett véve, de a filmezés is nagy szerepet játszott a választásban.
Egyelőre sok dolgot nem csináltam a beállitásokban, automata Intelligens módban hagytam a dolgokat, kivéve a mozgás simitási opciókat, azt úgy ahogy van kilőttem.

Ami elsőre szembetűnt az a kép mennyivel immerzivebb, mint az előző TCL C725 tv-men. Jóval szebben átadja a mélységét a dolgoknak. A szinek ég és föld, semmi ehhez foghatót nem láttam még, pedig azt gondoltam a TCL-nek szinekben gazdag a képe.

A HDR eszméletlen, számomra ez az a fényerő mikor már vissza is kell vennem belőle. Nem gondoltam, hogy ennyire látványos tud lenni, egész nap 7-9000-s Samsung LED tv kategóriát bámulok /műszaki bolt/ és ez valami egészen más szint.

A hang amennyire átlagosnak volt nevezve a tesztekben, ebben a 16 m2 szobában ritka meglepő volt. Van itthon egy komolyabb sztereó szett, ahhoz semmi köze az biztos, de egy alap 35-45k-s Soundbar-t én szó nélkül kiváltanék vele.

Ami nem tetszik az a távirányitó: jóval olcsóbb tv-khez is masszivabb távot kap már az ember, kár volt lecserélniük ezen a szinten a fémet műanyagra, kicsit illúzió romboló.

Kérdés:

A szalagos menüt elérem valahogy 1 gombnyomással, mint a régebbi Samsung tv-ken vagy muszáj vagyok belépni az egész képernyős menübe, hogy előhúzzam onnan a szalagost?

Vannak dolgok...

(#78527) ribarszki válasza ricshard444 (#78526) üzenetére


ribarszki
őstag

Na király! 100 óra alatt még sokat fog változni a képe. SDR és HDR-ben is a MoviMaker a legpontosabb.

Bal felső sarok fogaskerék ikon. Arra a szalag menüre gondolsz?

(#78528) ricshard444 válasza ribarszki (#78527) üzenetére


ricshard444
veterán

Igen, innen is köszi. Hosszú gombnyomás, nyilván... :D

Vannak dolgok...

(#78529) Celtis válasza Land (#78525) üzenetére


Celtis
veterán

Sajnos ez a biztosítás rákfenéje. Vásárláskor még jónak tűnik. Azért így is 344e forinttal beljebb vagy.
Miniled-es samsungok esetén a feketéktől nem nagyon kell félni. Nyilván van olyan tartalom ahol látható a blooming, de általában elég jónak mondják.
Én a tartósság és normális támogatás hiánya miatt nem vennék samsungot (soha többet).

(#78530) Sliderxy válasza anrab (#78303) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Egyre inkább beigazolódik a korábbi teóriám, illetve inkább nevezném évről-évre történő tudatos megfigyelésnek. 4 nap alatt újabb közel 15 ezres emelés. Black Friday napjára simán lesz akcióban ez a TV 700k és akkor majd "örülhet" majd neki mindenki, hogy hű de "olcsón" kínálják, ja nem... :U
Azt hiszem idén én nem veszek C21LA-t... , de lehet jövőre se, mert addigra meg eltűnik mindenhonnan.
Konklúzió: Csak hallgatnom kellett volna a belső hangra, no meg a korábbi évek tapasztalatára és megvenni jóval BF előtt. :DDD

(#78531) salapp válasza Land (#78525) üzenetére


salapp
addikt

Akartam javasolni a Philips 55OLED706-ot, ami emlékeim szerint 350ezer, de látom, hogy felnyomták emagnál az árát kamu 631ezerre. Szóval szerintem BF-en majd "leejtik" 350ezerre, és hű meg ha.
Volt VA paneles tévénk, igazán szerettük. De az első OLED óta gyakorlatilag nem tudunk már mást nézni, csak OLED-et. (Nem háttértévézünk, tévé előfizetésünk sincs, háttérnek nyilván mást vennénk, mondjuk egy használt Pana plazmát kisebb méretben)

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#78532) Land válasza salapp (#78531) üzenetére


Land
veterán

Ráadásul csak MM jöhet szóba. Oda szól az utalvány. Így jelentősen csökkennek a lehetőségek.
Max élőben megnézünk egy Qledet, de sok esélyt nem látok rá.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#78533) krx21 válasza ricshard444 (#78526) üzenetére


krx21
nagyúr

Gratulálok, izgalmas egy TV.. :K
Milyen méret?

(#78534) Kaba válasza krx21 (#78533) üzenetére


Kaba
veterán

65"

(#78535) Yodamest válasza salapp (#78531) üzenetére


Yodamest
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy oled után milyen lehet a miniled? Mert mindenki mondja, hogy oled után már csak oled, de közben meg ott a másik oldal: bármilyen tesztet nézek mindenhol istenítik a miniledet és az összehasonlító videókban a fényerő és színek (nyilván több jobb elvén) miatt jobbnak hozzák ki mint az oledet. Aki teszteli minden esetben azt mondja, neki a fényerő miatt jobban bejön a miniled....

Szóval fura kettősség nekem ez.

(#78536) ricshard444 válasza krx21 (#78533) üzenetére


ricshard444
veterán

Koszonom, en is ugy latom. :R
55 csak, nem fer erre a falra nagyobb, mert nagyok az ablakok.

Vannak dolgok...

(#78537) krx21 válasza ricshard444 (#78536) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyen konzolod is van? PS5?
VRR támogatása is nagyon jó dolog…

(#78538) Land válasza Yodamest (#78535) üzenetére


Land
veterán

A miniled a Qled vagy az egy másik technológia?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#78539) ricshard444 válasza krx21 (#78537) üzenetére


ricshard444
veterán

Elsodlegesnek az, de Game Pass miatt XSX is.

Epp most probalgatom Elden Ring alatt, mert ott tudjuk, hogy vannak gondok. :))

Vannak dolgok...

(#78540) jbnd-007 válasza salapp (#78531) üzenetére


jbnd-007
tag

Az emag durván tolja. Ebből már tényleg kitalálható, melyik lesz akciós a Black Friday-en.

Szerk: az 55-ös nem emag forgalmazás, ezek szerint náluk kifogyott.

55OLED806: 728 ezer
65OLED806: 570 ezer

[ Szerkesztve ]

(#78541) Celtis válasza Land (#78538) üzenetére


Celtis
veterán

A miniled a többszáz vagy ezer zónás local dimming. Ez a jó kontrasztért felel.
A qled a kvantum pöttyös szűrő réteggel előállított széles spektrumú fehér háttérfény. Ettől nagy a színtér lefedettség. A qled csak a samsung elnevezés, a Sony előbb csinálta.

Qled tv van homogén, kevés zónás és miniledes háttérvilágítással is. Árban növekvő sorrendben.

[ Szerkesztve ]

(#78542) b. válasza jbnd-007 (#78540) üzenetére


b.
félisten

pedig kaptak már büntetést ezért.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#78543) Vhiktor válasza Yodamest (#78535) üzenetére


Vhiktor
veterán

A 2022-es miniledek nagyon jók. A samsung qn95b és a tcl c835 az első olyan nem oled tvk amiket bátran bármelyik oled mellé oda merném tenni, szégyen érzet nélkül. Ezek voltak az első tvk amiknél nem éreztem az oled hiányát, esetleg csak 1-2 jelenetben ami viszont nagyon ritka eset volt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#78544) emre33 válasza Sliderxy (#78530) üzenetére


emre33
addikt

Én LG 55C21LA akarok venni.
Péntekig várok, de lehet tényleg neked lesz igazad, és drégébb lesz.

Én mg várok a csökkentésre.

Joy kupon is cak 75" mérete van...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#78545) salapp válasza Vhiktor (#78543) üzenetére


salapp
addikt

A miniledes lcd tévék betekintési szöge van olan jó, mint egy OLED-é?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#78546) salapp válasza jbnd-007 (#78540) üzenetére


salapp
addikt

Ja, látom, bepipáltam, hogy emag forgalmazás, és akkor már nem adta ki.
De az is durva, hogy egy 55A83J 670ezer, én még pár hete - igaz, jóárasítva, 470ezer helyett - 300ezerért vettem.
Ezt viszont szerintem "akciózni" fogják BF-en a korábbi 470-es árra, és tapsikolva veszik meg majd egyesek, hogy milyen jól járnak...
Szánalmas, 2021-es modell sosem látott drágán...

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#78547) Yodamest válasza emre33 (#78544) üzenetére


Yodamest
addikt

holnaptól LG promó indul, most vagy soha :DDD remélem odateszik

(#78548) Pro Koryak válasza salapp (#78546) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azt tedd hozzá, a Forint 20-35%-ot gyengült a € - $ pároshoz képest fél év alatt!!! :Y + a kvára megemelkedett rezsit is valamiből ki kell gazdálkodniuk a kereskedőknek + ott van még a többi kiadás. Nem védem őket, de pl. te /ti kereskedők lennétek vajon milyen árakkal nyomatnátok a termékeket?
Előre megyünk nem hátra! :W

[ Szerkesztve ]

(#78549) b. válasza salapp (#78546) üzenetére


b.
félisten

D emagon belül nézd meg melyik bolt az, mert az egy piactér.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#78550) Vhiktor válasza salapp (#78545) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nincs, de már nagyon jók abban is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.