Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37301) consono válasza petymek (#37300) üzenetére


consono
nagyúr

Valami izgi lehetett ebben a frissítésben mert visszavonták...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37302) cactuar válasza consono (#37301) üzenetére


cactuar
aktív tag

Nintendo's Japanese customer support on Twitter has shared a message about the suspension of the latest Switch system update.
Users who have updated to the latest firmware may experience network connection issues and microSDXC cards may encounter issues if they're being used for the first time.
It's working on a solution and will share an update when the issue has been resolved.

(#37303) Peat;) válasza cactuar (#37302) üzenetére


Peat;)
veterán

Ebben a nagyon bonyolult OS-ben is el tudnak rontani valamit..jájj :Y azért nem csak pöffeszkedni kellene a pénzeszsákokon..nekem felrakta egyébként a gép.
Érdekel az E3-on mit jelentenek be, az én érdeklődési körömnek elég kevés új (nem felújított!) cím felelt meg az elmúlt egy évben.

(#37304) consono válasza Peat;) (#37303) üzenetére


consono
nagyúr

Bejelenthetnék az Xbox Game Streaminget, az nekem bejövős lenne :) De új Zeldának is örülnék...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37305) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Elgondolkoztam egy Switch Lite vásárlásán.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen komprommiszumokat kell kötnöm, ha a Lite-ot veszem és nem az alapgépet? Az egyértelmű, hogy tévén nem tudom használni, de ezt el tudom fogadni (van itthon egy PS Vita-m, azt váltanám - vagy eladom vagy cserélem Switch-re)
A játékok teljesítménye milyen a Lite-on, van olyan, ami rosszabbul fut, mint az alapgépen? Van olyan játék, amivel egyáltalán nem tudok játszani? (pl. Labo játékok, Ring Fit gondolom nem fog menni)
Van a Lite-nak valami gyakori hibája?
Illetve amire még kíváncsi lennék, hogy vannak Switch-re retro játékok? SNES, Nintendo 64, GC, ilyesmi. Ha igen, milyen árban mozognak?
Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#37306) ldave válasza fausto (#37305) üzenetére


ldave
félisten

Kézben használva ugyanaz a Lite és a alapváltozat teljesítménye, akkor is ha töltőn van, nem kapcsol a gép ilyenkor a nagyobb teljesítményű fokozatba, szóval ha nem használnád tévén, akkor ugyanazt az élményt kapod.

A lecsatolható Joycont, Switch képernyőt igénylő játékok nem fognak működni, Ring Fig játszható, ha veszel külön Joycont, de nem hiszem hogy nagy élmény lenne közben a kis kijelzőt nézni.

Retró játékokat nem igazán lehet külön venni, legalábbis nem abban a formában, ahogy ez korábban volt a Nintendónál. A NES/SNES katalógushoz Switch Online előfizetéssel lehet hozzáférni, N64, GBA és társai még nincsenek, nem is tudom lesznek-e. Sega játékokat lehet venni külön, az eShopban Sega Ages néven futnak és azok szinte mind remek kiadások, nem csak sima emulációk, hanem kis extra is van mindegyikben.

A Slime draws near! Command?

(#37307) Peat;) válasza ldave (#37306) üzenetére


Peat;)
veterán

Azt hiszem rezgés sincs a liteban, ha ez fontos valakinek.

(#37308) ldave válasza Peat;) (#37307) üzenetére


ldave
félisten

Nincs, infra szenzor sincs. De giroszkóp azt hiszem van benne.

A Slime draws near! Command?

(#37309) Kai_Rong válasza cactuar (#37302) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én már semmit nem várok a Nintendótól az E3 terén, szerintem ez az év játékfelhozatalát tekintve már ment a levesbe. Persze egy-két kellemes meglepetés még beeshet, de azért ez a cég nem erről híres.
Nálam a gép már csak a Smash Bros Ultimate-re van tartva, arra szerencsére nehéz ráunni, de amennyire jó volt a 2019-es felhozatal meg amennyit pörgött a gép kezdetben, annyira kezdi most fogni a port...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37310) ldave válasza Kai_Rong (#37309) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem is, valahogy a lendület tavaly megállt, nem tudom ennek most a Covid-e az oka, nem nagyon olvastam róla, hogy a Nintendo miként kezelte, kezeli a helyzetet, mennyire működik náluk a home office és hasonlók. Mint late adopter ez jelenleg annyira nem zavar, több játék van a gép múltjában, ami érdekel de még nincs meg, de akik kezdetek óta Switch tulajok ezt biztos másképp élik meg.

A Slime draws near! Command?

(#37311) Wesder válasza ldave (#37310) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy olvastam (vagy legalàbbis hallottam) hogy nem tett jót nekik a Covid, és a homeoffice nem az erősségük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37312) Linkh válasza cactuar (#37302) üzenetére


Linkh
tag

Végülis elérte a Nintendo a célját, nem lehet romokat letölteni :D

(#37313) draco31 válasza ldave (#37308) üzenetére


draco31
veterán

Giro van benne, használtam már játéknál.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37314) 77Guba


77Guba
aktív tag

Nekem meg aki rengeteget multizott eddig,WoT,Fifa stb. egy Kánaán handheld konzolként,amiket más már rég elfelejtett én most élem át,most játszom a Witcher 3-at,megvettem a Dark Soulst,Need for Speed HP-t,a gépen a Crash,Metro,Call of Juarez,Little Nightmares,Civ 6.,Dragons Dogma,Grid,Mario+Rabbids,Alien Isolation,BioShock,MK 11 meg egy rakat indie várja,hogy végig játszam,és közben persze nyár van,meg dolgozni is csak kell a munkahelyen is meg otthon is...

(#37315) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Amenyiben NSO-ra előfizetek, akkor ha jól értem, "régi" NES játékokkal fogok tudni játszani, de bármely általam megvásárolt játék ami rendelkezik az online multipalyer funkcióval ahhoz nem szükséges?
Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#37316) MasterMark válasza Gebriel (#37315) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem kell a multihoz, kivéve ingyenes játékoknál.

Switch Tax

(#37317) 77Guba válasza MasterMark (#37316) üzenetére


77Guba
aktív tag

Így van a f2p játékokhoz nem kell,a többihez igen.

(#37318) Kvelstadt válasza Gebriel (#37315) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fogalmam sincs de jó az avatarod! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37319) Gebriel válasza Kvelstadt (#37318) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi :B
És a többieknek is a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#37320) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Hol érdemes most üveg fóliát és 256-os micro sd karit venni?

(#37321) Quinine911 válasza Ateszpapa (#37320) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Sima Media Marktos üvegfólia teljesen jó, kb 1700 forint

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37322) cornholio002 válasza Ateszpapa (#37320) üzenetére


cornholio002
csendes tag

Én 256-os Mixza kártyát vettem akciósan Aliról. Most nemtom, van-e akció, meg már bejött ez a vám cucc :(

(#37323) tboldi válasza Ateszpapa (#37320) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kártyából vegyél Samsung EVO Plus-t, ahol épp a legolcsóbb, ár-érték arányban véleményem szerint az a legjobb.

(#37324) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Köszi srácok.
Sajna igen, kétséges, hogy még ebben a hónapban meg is érkezne.
Posta sem kapkodja el mostanság.

(#37325) draco31 válasza Ateszpapa (#37324) üzenetére


draco31
veterán

Akitől szokás venni ebay-en, (sosem jut eszembe a neve) tőle meg szokott érkezni 2 hét alatt is sokszor az adattároló, de ahogy a posta mostanában dolgozik, már rizikós lenni az is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37326) mirci18 válasza draco31 (#37325) üzenetére


mirci18
addikt

Sincerity trading.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#37327) 77Guba


77Guba
aktív tag

A Need for Speed Hot Pursuitot nagyon ajánlom minden arcade autósjáték rajongónak,régen csak a Most Wanted,Carbonnal játszottam,de ez most odavert amilyen jó kis adrenalinbomba,nincs túlbonyolítva,de ami van benne az ott van.

(#37328) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,
Összefoglalót elolvastam de számomra nem volt egyértelmű ( én hibám :D ) a következő.
Adott "A" user digitális N acconthoz kötött tartalma (konkrétan DLC)
Ugyan azon a switchen a "B" user egy másik N accountal az adott játékkal tudja használni az A user DLC-jét?
Köszi előre is :R

(#37329) hszilard666 válasza 77Guba (#37327) üzenetére


hszilard666
veterán

Ha szereted az adrenalinnal dúsított arcade autós játékokat a burnout paradise-ot mindenképpen javaslom switchre. Életem egyik legjobb autós játéka. :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37330) 77Guba válasza hszilard666 (#37329) üzenetére


77Guba
aktív tag

Az NS és a Burnout közül választottam,a Paradise City-t anno játszottam Boxon.Nekem a Hot Pursuit jobban bejön,ettől függetlenül meg lennék lepődve ha nem szerezném be,főleg ahogy az NS-t úgy a Burnoutot is több üzletben is láttam már akciózva.

(#37331) scyllafren válasza Gebriel (#37328) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha digitalis, akkor nem, ha fizikai az alapjatek akkor "igen", mert akkor aze a jatek, aki be van jelenkezve, a kartya minden accon él.

(#37332) MasterMark válasza scyllafren (#37331) üzenetére


MasterMark
titán

Digitális játékkal ami le van töltve a géppel, nem tud másik profil játszani? Ezt jól értem?

Switch Tax

(#37333) scyllafren válasza MasterMark (#37332) üzenetére


scyllafren
senior tag

Bocsi, rosszul ertelmeztem a kerdest:
Szoval ha beallitod a switched "primary console"-nak, akkor mindenki tud jatszani a jatekaiddal, de csak azon a konzolon. Te jatszhatsz a sajatjaiddal masik konzolon, de masok nem.

A DLC-vel kapcsolatba meg nem tudok semmit mondani, mert hogy veszel DLC-t alapjatek nelkul? Ugy tudom nem engedi Nintendo.

(#37334) MasterMark válasza scyllafren (#37333) üzenetére


MasterMark
titán

Ja jó, akkor gyakorlatilag úgy működik mint máshol. Szerintem lehet venni dlc-t is külön, pl ha cartridges játékod van ahhoz. Gondolom az is megy így elsődleges gépen a többi profilon.

Switch Tax

(#37335) 77Guba válasza hszilard666 (#37329) üzenetére


77Guba
aktív tag

Handheld módban nem elmosódottas a Burnout,mert nekem úgy tűnik?

(#37336) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#37337) hszilard666 válasza 77Guba (#37335) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem igazán, szerintem szuper port lett! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37338) Rony949


Rony949
őstag

Szóval srácok, az van hogy ezek az őrültek valahogyan megpróbálják átportolni a Kingdom Come: Deliverance-et Switchre. Forrás

Nem tudom ebből mi fog kisülni, mert PC-n is gyengélkedik a játék, még 3060-on is.

(#37339) hszilard666 válasza Rony949 (#37338) üzenetére


hszilard666
veterán

PC re megvettem release idején, de nem jött be nagyon. Pokoli lassú a játékmenet, pár óra után le is tettem. :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37340) cactuar válasza Rony949 (#37338) üzenetére


cactuar
aktív tag

Lehet, hogy a Warhorse idő előtt megmutatta a Switch Prot? :DDD A képen elég vékony a kávája a Switchnek.

(#37341) Peat;) válasza hszilard666 (#37339) üzenetére


Peat;)
veterán

Amikor valami madarat kellett fogni, ami kukurikózott és 1 óra volt teljesíteni a küldit én ott untam meg. Lehet mellékküldi volt, de felhúzott és töröltem. :D

(#37342) koncsik válasza cactuar (#37340) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Venném :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37343) hszilard666 válasza Peat;) (#37341) üzenetére


hszilard666
veterán

Lol :DDD Volt ilyen quest? Boldog vagyok hogy nem jutottam el odáig! :D

Nekem valahogy úgy csapódott le a marketing alapján a cím mintha a mount and blade es vonalat erősítette volna, csatákkal, meg mindennel, de amikor elsőre elindítottam inkább volt középkori sims mint vérgőzös kardozás, szóval letettem, és mentem vissza DOOM-ozni :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37344) 77Guba válasza hszilard666 (#37339) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én GP-ben próbáltam ki anno,nagyon vártam érdekesnek tűnt.Aztán ahogy te is írtad,majd elaludtam rajta.Azt vettem észre ahogy öregszem pörgős játék kell különben bealszom.Bő lére eresztett sztori kizárt,a sok duma is,akció kell,hogy fent maradjon az érdeklődésem. :)

(#37345) consono


consono
nagyúr

Én "öreg" vagyok, jóval 40 fölött, mégis pont a fordítottját elem meg. :DD Hosszú sztorit akarok, sok dumával, érdekes karakterekkel, akció meg csak annyi kell, amennyi feltétlenül muszáj...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37346) 77Guba válasza consono (#37345) üzenetére


77Guba
aktív tag

No igen nem vagyunk egyformák,nekem videojátékban már(nem volt mindig így) elég annyi sztori mint egy Mario játékban. :)
Amit te akarsz azt én könyvben keresem.

(#37347) consono válasza 77Guba (#37346) üzenetére


consono
nagyúr

Könyvben is ;) Idén eddig 13:11 a végigvitt játékok vs. befejezett könyvek aránya, de a könyveknek betett egy kicsit a COVID, miután felgyógyultam hetekig képtelen voltam olvasni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37348) 77Guba válasza consono (#37347) üzenetére


77Guba
aktív tag

Időmilliomos! :K

(#37349) consono válasza 77Guba (#37348) üzenetére


consono
nagyúr

Bár csak így lenne... Esténként alvás előtt szoktam egy órát olvasni, játszani meg csak a hétvégén van idő... De nem panaszkodom :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37350) koncsik válasza consono (#37349) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez dicsekvés ;) :K :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.