Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37501) Rage47 válasza rakkimcer (#37498) üzenetére


Rage47
veterán

Mario + Rabbids az egyik legjobb game ever :D
Baldurs Gate nem is tudtam hogy van

(#37502) neato3loco válasza KKaresz45 (#37491) üzenetére


neato3loco
senior tag

Valószínű olyan rég használtam már a paypalt hogy valamiféle módon újra kéne éleszteni. Majd rá nézek. Köszönöm mindenkinek a hozzászólását :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37503) rakkimcer válasza Rage47 (#37501) üzenetére


rakkimcer
tag

ráadásul a Baldur magyar felirattal van

(#37504) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Jól látom, hogy a Mario + Rabbids alapjáték + Season Pass olcsóbb, mint a Gold Edition?
Fontban 15.48 vs 16.49.
Vagy a Gold tartalmaz valami extrát a Season Pass + alapjátékhoz képest? (Leírása szerint nem kellene.)

(#37505) rakkimcer válasza Balazs_ (#37504) üzenetére


rakkimcer
tag

euróban viszont a gold 19,79, másik 9,99 + 9,99=19,98
de tartalmilag ugyanaz mindkettő
dekudeals-en néztem

(#37506) dud998 válasza cactuar (#37472) üzenetére


dud998
őstag

A Dragonball Z Kakarot és a Galaxis Őrzői biztos. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#37507) petymek válasza koncsik (#37400) üzenetére


petymek
senior tag

Gyakorlatilag igazad lett.
Az újra kiadott Zelda vonatkozásában mire lehet számítani, ha a BOTW a szembe állított darab?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37508) koncsik válasza petymek (#37507) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem az is "hibrid" lesz: ezen a Switchen, de Pro-n is megy, nagy ugrásra nem számítok grafikában (nekem megfelelt a BOTW), de a játékélmény biztos kiváló lesz.
Csak nem a kérdésre válaszoltam, bocs a BOTW2-t értettem.
A HD remake szerintem nem lesz olyan szép, mint a BOTW.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37509) kislaci


kislaci
senior tag

Ez a HD remake grafika....hogy is mondjam, olyan mintha a 2000-es években lennénk kb. Én tuti nem veszem meg, ezerszer inkább botw.

(#37510) Lien válasza Balazs_ (#37504) üzenetére


Lien
tag

Szia, en ma reggel vasaroltam meg, euro volt a fizetes es 7103 forintot fizettem.
Meg nem probaltam ki de rovidesen megteszem. 🙂 Volt mar ennel olcsobb is de szerintem igy is ajandek.
Nekem ez a legelso sajat switch jatekom, szerintem nem dontottem rosszul.

(#37511) erer1000


erer1000
őstag

haveromtól megvettem a switchét, (ahogy néztem , mázlimra az újabb HAC-001(-01) darab), és sajnos egy olyan dologgal szembesültem hogy a kollégium wifijét nem igazán szereti, konkrétan "This network's settings are not supported.".

erősen gondolkozok egy ethernet átalakítón, mert lan kábel dolog megoldható, és legalább a dock-on az USB-k ki lennének valamire használva.
ezzel kapcsolatban tudtok valami ajánlást, vagy listát hogy milyen adapterek ajánlottak?

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#37512) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Rég matekoztam, de valaki ezt elmagyarázná nekem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37513) mike1334 válasza Sirandrish (#37512) üzenetére


mike1334
veterán

Switch tax :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37514) koncsik válasza Sirandrish (#37512) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2x adta hozzá a szállítást... :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37515) Aki21 válasza erer1000 (#37511) üzenetére


Aki21
aktív tag

link nekem ilyen van switchez. Még bestbyte-ba vettem de szerintem bármelyik hasonló tökéletesen működik vele:K

(#37516) taki01 válasza erer1000 (#37511) üzenetére


taki01
őstag

Nekem ugreen-n usb hub-m van ethernet porttal.

(#37517) erer1000


erer1000
őstag

köszi a linkeket :R

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#37518) Sirandrish válasza koncsik (#37514) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bekaphatjak 2szer :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37519) Sirandrish válasza mike1334 (#37513) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Erre nem gondoltam :( :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37520) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Ha jól értem ahhoz,hogy blootothos fülest használjak kell egy bt transmitter,ebből mindegy milyet veszek?
Gondolom az usb-c jobb mint az usb-s mert akkor nem kell dokkoló.

(#37521) Gebriel


Gebriel
veterán

Halihó,

Órák óta probálok az a NeShopban vásárolni, de sajnos sikertelenül,
2813-5904 és 2813-0091 a hibakód.
Nintendo oldala szerint az szolgáltatás kimaradás jelent.
Ilyenkor nálam van a hiba vagy náluk?
Köszi előre is! :R

Illetve milyen gyakoriak ezek a leárazások?

[ Szerkesztve ]

(#37522) Rony949 válasza Gebriel (#37521) üzenetére


Rony949
őstag

Mostanában nálam is csinálja. Próbálj a Nintendo weboldalán vásárolni. Az eddig mindig bejött.

(#37523) Gebriel válasza Rony949 (#37522) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszönöm, ott sikerült.

(#37524) Rage47


Rage47
veterán

Decemberi Lite-om bal joystickja elkezdett furán viselkedni. Elég sokszor nem érzékeli, ha balra tolom. Kalibráltam is, nem segít. Remélem ezt gariban cserélik… Szerintetek? Alzás amúgy.

(#37525) Guitar14 válasza Rage47 (#37524) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nekem ilyen volt a normál V1-es switch-en a lefelé.
Ez kb ugyanaz mint a drift.
Maga a joystick alatt egy függőleges és egy vízszintes fémlapka (X Y tengely)
[link]
Neked a balra irányba bekerült piszok és ott nem érzékeli mindig mert a kosz a joystick és a fémlapka közé szorul bal oldalt. Gariban cserélni fogják, mindenképpen úgy csináld.
Ha lejár a gari és ugyanígy jársz akkor a joystick alá befújsz kontaktspray-t és az fellazítja a koszt és jóesetben mozgatásod közben úgy keni el azt ami bentvan, hogy nem lesz útban. :D (én ezt WD40-el oldottam meg de írták is hogy elég lett volna a kontakt spray mert WD40 nem túl jó ott)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37526) Rage47 válasza Guitar14 (#37525) üzenetére


Rage47
veterán

Köszi! Fú elég kiábrándító :D 4 éves PS4-es controllerem teljesen jó, pedig nyúztam rendesen.

(#37527) Rony949 válasza Rage47 (#37526) üzenetére


Rony949
őstag

Nem tudom mi a fene van a mai gyártásokkal, de PS5 topikban is olvasni hogy a pár hónapos Dualsense kontroller driftel.

Ma már rohadtul nem a minőségre mennek ezek szerint.

Ettől függetlenül nagyon nem értem ezt a driftelés dolgot. PS4-nél és Xbox One-nál ilyen nem volt és az azelőtti generációknál se volt.

(#37528) kovsol válasza Rony949 (#37527) üzenetére


kovsol
titán

Pedig a PS4 en is volt, csak nem volt ennyire köztudatban.

May the Force be with you!

(#37529) Guitar14 válasza Rony949 (#37527) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szintúgy Xbox One-on is. Ráadásul ott az elite kontroller volt a legrosszabb amelyik kb. Switch Lite áron van. :D
Switch érthető okokból driftel mert az a kicsi szoknya alá egyáltalán nem nehéz bejátszani a port és a koszt és onnan soha többé nem jön ki. De igen ezekben a generációkban mind már újkorukban problémák vannak. Régebbi konzolokon csak akkor jött elő a baj ha már ronggyá voltak nyüstölve az adott vezérlők.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37530) Rage47 válasza Rage47 (#37526) üzenetére


Rage47
veterán

Pont kezdtem mar belejonni a Hades-ba, erre ki tudja, mikor jon vissza a szervizbol majd. :O Jobb, ha ket Switch is van a haznal :D

(#37531) petymek válasza koncsik (#37508) üzenetére


petymek
senior tag

Nem a kinézetre gondoltam. Az "mindegy".
A játékmenet érdekelne. BOTW-hez viszonyítva milyen? A WiiU-ra kiadott részek nem jöttek be, mást korábban nem próbáltunk.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37532) koncsik válasza petymek (#37531) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Értem, bocsi :B Sirandrish az illetékes :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37533) ldave válasza petymek (#37531) üzenetére


ldave
félisten

Teljes más, 100% lineáris a játék, a BotW szabadságából semmi sincs meg benne. A dungeonök szerintem nagyon jók, tele van mind érdekes mechanikával.

A Slime draws near! Command?

(#37534) EmThor válasza ldave (#37533) üzenetére


EmThor
addikt

Gyakorlatilag a Skyward Sword-ról van szó? Anno kimaradt, leeht most pótolnám én is. Köszönöm !

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37535) ldave válasza EmThor (#37534) üzenetére


ldave
félisten

Aha, a Wii-s játék újrakiadása, minimális belenyúlás, maximális ár.

A Slime draws near! Command?

(#37536) Sirandrish válasza petymek (#37531) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ahogy Idave kolléga írja, játékmenetet tekintve teljesen más. Persze a logikai feladatok, dungeonok, egyéb teendők mind mind megszokott Zeldás minőségüek, de a BotW féle akkor és oda mész, és azt csinálsz amit akarsz feeling nincs meg benne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37537) koncsik válasza ldave (#37533) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R
#37532: és persze Idave
és ayo
és... rajtam kívűl mindenki :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37538) mike1334 válasza koncsik (#37537) üzenetére


mike1334
veterán

Te se maradj ki :D
:R

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37539) ldave válasza Sirandrish (#37536) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem tök érdekes, hogy a Skyward Sword és a Breath of the Wild játékokat ugyanaz a figura rendezte:

Tehát a legzártabb Zelda játék és a legnyitottabb is, ugyanahhoz az emberhez köthető.

A Slime draws near! Command?

(#37540) Sirandrish válasza ldave (#37539) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ezt én kb sose vettem volna észre, de tényleg érdekes.
Talán nevezhetjük művészi szabadságnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37541) ldave válasza Sirandrish (#37540) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, a Nintendo videókban mindig csak Aonuma és Mijamoto szerepel, ha Zeldáról van szó.

A Slime draws near! Command?

(#37542) Sirandrish válasza ldave (#37541) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom az ő nevük hozzáadott értéknek minősül :K
Mint amikor a részeg Musk tweetel valamit, és a világ megőrül :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37543) Kvelstadt válasza ldave (#37533) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem jobban is tetszett az a fajta zelda.
Csak hát az azért lesz jobb valami mer open world, ezt a címet is utol érte.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37544) ayo válasza Kvelstadt (#37543) üzenetére


ayo
addikt

pontosan ezt érzem, a kevesebb néha több. BOTW cikkemben is írtam anno (utolsó bekezdés), hogy tök jó alap az új rész, csak meg kéne tölteni, mint a régebbi Zeldákat. Gondolom 1-2 generáció után az lesz a menő, hogy nem csak hogy nagy, de tartalmas is lesz, akár szokásos világok közötti váltással és persze rendes dungeonökkel. Messze van még, de szerintem ez lesz az irány, majd akkor én is odáig leszek érte, addig marad a Majora's Mask imádat :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37545) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Van valami bevált alternativ kütyü a TV-re kötésnek?
Gondolok itt pl a Melopow 001-re. [link]
Utazásnál lenne lényeges, ne keljen vinni a dokkolót.

[ Szerkesztve ]

(#37546) Kvelstadt válasza ayo (#37544) üzenetére


Kvelstadt
veterán

2x is végigjátszottam és minden shrinet megcsináltam de akkor sem olyan jó mint a kissebb világu zártabb zeldák.
Imádtam a régi dungeonoket ahol teremről teremre volt mindig valami kis feladat a bossig. És egy ilyen dungeont végigjárni pont olyan volt higy így jól laktam vele.
Itt meg ez a sok kicsi shrine túl rövid, ugyan az a jutalom, a beastek is túl rövidek és kevés is van belőlük.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37547) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végre kapott egy új előzetest a Lost in Random

A megjelenés valamikor nyáron várható, dátum még mindig nincs. :(

Live-Die-Respawn

(#37548) aerosmith válasza oriic (#37547) üzenetére


aerosmith
őstag

huha brutál darkos hangulat. nem gyerekjáték. :)

(#37549) oriic válasza aerosmith (#37548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elegge bejon nekem is, total elfelejtettem amugy hogy keszul.

Live-Die-Respawn

(#37550) mike1334 válasza oriic (#37547) üzenetére


mike1334
veterán

Valaki sok Tim Burton filmet nézett, és sokat játszott az Alice-szal...tetszik :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.