Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37701) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...viszont ha a BT audio OLED only lesz mérges leszek. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37702) Phobion


Phobion
őstag

OLED screen, ethernet port, jobb kitámasztás. 4k támogatás? jobb cpu/gpu? Elég gyenge. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#37703) Linkh


Linkh
tag

De megduplázták a tárhelyet...már 64giga van benne, haladnak a korral. :C
Hálisten, hogy nem kell vennem még egy Switch-et, elég az a 2 ami van.

(#37704) KaitouP


KaitouP
veterán

Hát, a Pro lufi akkor kipukkant, hacsak ezen kívül még egy Pro változat nem készül, de kétlem. Fejlesztésnek viszont nem sok, de szerintem párom ha igényli, az alap Switch gépünket eladva veszünk egy OLED verziót.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#37705) 30z.Samu válasza Phobion (#37702) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is a hardveres update-et vártam, csak gondolom a Nintendo nem akar több porttal foglalkozni, mint a "nagyoknál" pl a PS4 és Pro esetében.

Sic Parvis Magna

(#37706) Rage47


Rage47
veterán

Vajon drágább lesz az új? :D Tapasztalatom szerint ami OLED lesz, az mindig drágul is.
Amúgy sztem tök jó, sztem lecserélem a Lite-omat (3 hete szervizben már...), ha nem lesz PS5 ára :D

[ Szerkesztve ]

(#37707) 30z.Samu válasza Rage47 (#37706) üzenetére


30z.Samu
félisten

350 dodót írtak, de gondolom mire ideér, lesz az 450-500 is. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37708) cactuar válasza Rage47 (#37706) üzenetére


cactuar
aktív tag

Drágább lesz: OLED 349$, v2 299$, lite 199$ MSRP

(#37709) 30z.Samu válasza cactuar (#37708) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából az az 50 dollár már nem olyan vészes.

Sic Parvis Magna

(#37710) Rage47 válasza cactuar (#37708) üzenetére


Rage47
veterán

Ja akkor itt olyan 135k lesz. Ha eladom a Lite-ot még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#37711) ayo válasza cactuar (#37696) üzenetére


ayo
addikt

pont erre lesz jó az új Switch, hogy még egyszer elköltesz immáron 350 dollárt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#37712) 30z.Samu válasza ayo (#37711) üzenetére


30z.Samu
félisten

De hidd el, majd a Lite-ból is jönni fog az oled. ;]

Sic Parvis Magna

(#37713) ayo válasza 30z.Samu (#37712) üzenetére


ayo
addikt

lesz még sztem más switch is 1-2 év múlva, érezhető volt hogy a handheldhez hasonlóan ilyen-olyan verziókat dobnak ki időnként, hogy növeljék az eladást.
joy-con driftet kár hogy nem részletezték, meghát azért halkan beismerték, hogy szar a WIFI, amikor mutatják az UTP kábel opciót. Mondjuk azért kicsit nevetséges, főleg egy hibrid gépnél a LAN kábel 2021-ben, de hát gondolom olcsóbb, mint egy jó WIFI :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37714) cactuar válasza ayo (#37711) üzenetére


cactuar
aktív tag

Én hordozva is használom a Switchemet (kb 60% kézben / 40% dokkolva), szóval én váltok. Már a v2-re cserén is gondolkoztam, az üzemidő miatt, de annyira ment a pletya az új gépról, hogy nem mertem váltani, inkább kivártam.

A régi masinát meg valószínűleg megörökli bátyám kisfia, úgyis meg van őrülve a Mario Kartért, állandóan azt akar játszani, amikor itt vannak :D

(#37715) 30z.Samu válasza ayo (#37713) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden esetre Nekem ez kimarad, egy combosabb Swtich-re beneveztem volna.

Sic Parvis Magna

(#37716) ayo válasza 30z.Samu (#37715) üzenetére


ayo
addikt

az még talán engem is megmozgatott volna, ha mondjuk a mostani játékok is jobban futnának rajta - bár nem hiszem, hogy rohantam volna a boltokba érte :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#37717) Sirandrish válasza TBT (#37693) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt nem tudom hogy kínomban sírjak vagy nevessek? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37718) Peat;) válasza ayo (#37711) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen, ők a gépen is már szépen keresnek. Ezzel az oled kijelzővel is várnék, a medence melletti napsütéses időben vakító kijelző aranyos, de a v1-es switchet is reklámozták a szabad téri használatra.

1000 nit, csúcs kijelző kb ennyire elég gyorsan rákeresve: [link]

Vagy 10 000 nites kijelzőt raknak bele, vagy megint egyértelmű fogyasztói megtévesztés megy, most már megérdemelnének egy fogyasztói pert egyébként.

Nagyon ráül mindig a sikerre a nintendo és immel ámmal változtat, legyen, de ez a medencés nyári kisasszony a hdr effektes zeldával..ehh nagyon nem szimpatikus ez.

(#37719) ayo válasza Sirandrish (#37717) üzenetére


ayo
addikt

Link :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37720) 30z.Samu válasza Peat;) (#37718) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most a néni nem volt szimpatikus vagy az oled? ;]

Sic Parvis Magna

(#37721) Sirandrish válasza ayo (#37719) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ám legyen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37722) Quinine911 válasza 30z.Samu (#37699) üzenetére


Quinine911
aktív tag

szintén ugyanez. jó nekem a v2 egyelőre még ;)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37723) Peat;) válasza 30z.Samu (#37720) üzenetére


Peat;)
veterán

Beugratós kérdés? Természetesen Link pajzsa nem tetszett, van annál jobb :)

A nénivel nem volt gondom, neki nem az a dolga hogy szórakoztasson, de a másik főszereplő 350 euróért tehetne egy két extrát értem és ne csak vakítson.. :DDD

(#37724) 30z.Samu válasza Quinine911 (#37722) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a V1 van még, az is megfelel. Én max akkor fogok cserélni szerintem, ha ez esetleg valamilyen oknál fogva tönkremenne vagy kijönne egy erősebb variáns.

Sic Parvis Magna

(#37725) ldave válasza Peat;) (#37718) üzenetére


ldave
félisten

Az ilyen reklámokban sosem a valós képét látod a telefonoknak, kijelzőknek, tévéknek. Az mind utólag odavágott anyag. Nem csak a Nintendónál, mindenhol.

A Slime draws near! Command?

(#37726) ImpersonatoR

Nem nagyon latom, hogy elő lehetne rendelni.
Remélem megint nem lesz fel évig egy darab se :U
V2 -eladva + 40.000 Ft. többet nem adok érte :)

(#37727) Quinine911 válasza 30z.Samu (#37724) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Én is vagy akkor, vagy majd ha ezt egyszer odaadom a gyereknek, aztán akkor max befigyel egy új (na de először azért lássunk pár review-t róla!)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37728) consono válasza 30z.Samu (#37724) üzenetére


consono
nagyúr

Én azon gondolkodtam el, hogy eladom a V1-et valami warezhuszárnak az OLED verzió árán :D De komolyan nem foglalkoztat ez a verzió... Egy OLED Lite jobban tetszene :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37729) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A chipset tuti azonos lesz?

Nem úgy volt, hogy a zöldek kivezetik a gyártásból az X1+ soc-t?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37730) Rony949


Rony949
őstag

Hát srácok, ebből nem lesz Switch csere. Vártam egy Pro konzolt, erre meg kaptunk egy v3-at. Kösz a semmit Nintendo (megint)!

(#37731) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Vajon lesz a V3ból Calculator bundle +20 euróért? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37732) nxswitch válasza ImpersonatoR (#37726) üzenetére


nxswitch
senior tag

Platinum shop, már előrendeltem. 350$, PS és XBox árazása alapjá az 135K itthon.

Nekem első éves V1em van, így jobban megéri lecserélni. Illetve még reménykedem, hogy van egy kis esély valami extra dologra, pl. DLSS amit pletykáltak vagy +fps(xenoblade2 cicalányok nagyon szaggatnak. :( ). De még kitalálom addig, hogy mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#37733) zbundy


zbundy
aktív tag

Hát a nintendo az olyan hülyékből él mint én. Engem megvettek már az oled kijelzővel önmagában. Hozzáteszem én only handheld módban használom. Tetszik a fehér szín is. Ráadásul nekem még a mario edition v1-em van, azt meg nyilván nem adom el :D szóval lesz itthon 2 switch.. vicces hogy ma érkezett meg a ps5 konzolom is végre. Xbox Series X meg első napos vétel volt. Kurva játékipar, kifosztanak☹️

[ Szerkesztve ]

(#37734) ldave válasza zbundy (#37733) üzenetére


ldave
félisten

Minden hobbi viszi a pénzt, nemrég pont beszéltük haverral, hogy ő pecázásra simán költ annyit éves szinten, mint én játékokra :)

A Slime draws near! Command?

(#37735) Quinine911 válasza zbundy (#37733) üzenetére


Quinine911
aktív tag

a fehér joy-conok nekem is rohadtul tetszenek, remélem lehet majd őket külön is kapni!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37736) Quinine911 válasza ldave (#37734) üzenetére


Quinine911
aktív tag

én hot wheelseket gyüjtök, és csak megerősíteni tudom ezt :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37737) Phoen|x


Phoen|x
őstag

De bepörgött a topic. :))
Nekem jelenleg nincs Switch-em, be fogok nevezni egy ilyenre, ha minden jól megy.

Go Gunners!

(#37738) 30z.Samu válasza zbundy (#37733) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aki javarészt HH módban játszik, azt megértem, hogy ha a váltás mellett dönt. Nyilván jobb a szemnek is az Oled kijelző adta képminőség, meg hát valljuk be, a mostani kijelzőnél kb minden szebb lenne. :D

Sic Parvis Magna

(#37739) Micsurin válasza 30z.Samu (#37738) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...azért nem a világvége. :DDD
S10 - és V2 mellett nem érzem, hogy hű meg ha de rossz lenne, de kinek mint ugye. :)

Egy akku növelés érdekesebb téma lenne ha már nőtt a képernyő ugye. Az új dokkon megint karcsú a gyári kivágás... :W
És mintha a gépen sem lenne most alul berácsozott rész.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37740) adalbert1 válasza ayo (#37711) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem engem berántottak a kicsit nagyobb oled kijelzővel :D
A V2 kimaradt, csak V1-em és Lite-om van, így a feature listára odarakhatom majd a V2-es újdonságokat is (pl. Lite-ban hiában van kevesebbet fogyasztó processzor, ha kisebb akksi van mellé).
Azért abban kicsit reménykedem, hogy titkon a joy con-okon is reszelnek valamit.

(#37741) 30z.Samu válasza Micsurin (#37739) üzenetére


30z.Samu
félisten

De az oled-el valamennyit így is nőni fog az üzemidő, nem?

Sic Parvis Magna

(#37742) Micsurin válasza 30z.Samu (#37741) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fog nem is ez a kérdésem hanem, hogy a panel növeléssel arányos lesz-e a dolog vagy sem mert ha utóbbi akkor illene növelni az akkun különben blama lesz a dologból. :D

Remélem egyébként a fehér conok külön kaphatóak lesznek, kellene mellé egy fekete is és full jó lenne. :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37743) Bétaville válasza Guitar14 (#37688) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37744) 30z.Samu válasza Micsurin (#37742) üzenetére


30z.Samu
félisten

A joy-con-ok nekem is tetszenek. :D

Sic Parvis Magna

(#37745) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyébként ősszel lehet majd izzítani a Switch-et? Lesz valami eget verő cím vagy most nem igen lesz semmi? 2019-ben szegény gépet csapágyasra hajtottam, akkor a PS4 el is volt hanyagolva rendesen. :D Jött a Zelda, Luigi's Mansion 3... :D Most azt pletykálják, hogy jönni fog új DK a 40. évfordulóra.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37746) ayo válasza 30z.Samu (#37745) üzenetére


ayo
addikt

azt kiadják majd full áron az első arcade részt plusz egy kulcstartó -> fanok: take my money meme ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37747) 30z.Samu válasza ayo (#37746) üzenetére


30z.Samu
félisten

Természetesen a felbontáshoz sem nyúlnak hozzá. :D

Sic Parvis Magna

(#37748) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sic Parvis Magna

(#37749) ayo válasza 30z.Samu (#37747) üzenetére


ayo
addikt

kb. amúgy jó lenne valami, ami nem port. Mert új Donkey is rég volt már, persze tudom hogy a Wii port egyszerű, mert csak deluxe ként kell hívni, de azért lehet tolék vmi újat is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#37750) KaitouP válasza 30z.Samu (#37748) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért ez trú, na. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.