Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36301) hadam98


hadam98
senior tag

Sziasztok,

Melyik a legjobb SD kártya Switch-hez? Szeretnék egy 100GB+ SD kártyát.

Olyan kérdésem lenne, hogy digitális játékok esetén szerintetek mekkora esélye lesz, hogy a következő Nintendo konzolok az előző generációs játékokat támogatni fogják? Elvileg idén vagy jövőre jön az új Switch, mekkora esélye lesz, hogy támogatni fogja a régi játékokat?

Köszi!

(#36302) Silεncε válasza hadam98 (#36301) üzenetére


Silεncε
őstag

Elvileg idén vagy jövőre jön az új Switch, mekkora esélye lesz, hogy támogatni fogja a régi játékokat?

Nulla. A Nintendo nagyon szereti a játékait többször eladni, lásd a rengeteg újrakiadást (mert ezeket még remasternek sem nevezném), amit a Switch kapott

(#36303) Quinine911 válasza Norb79 (#36293) üzenetére


Quinine911
aktív tag

+1!

Egyetértek.
és pont ugyanigy voltam amikor a Switch vételen gondolkoztam, előbb voltam itt a forumon egy két héttel minthogy meglett volna a gép, és egy csomó mindent jó elöre megtudtam, egy csomó segitséget kaptam elöre ami tök hasznos volt.

Emléxem pont te voltál az egyik aki a legtöbbet válaszolt :)

szóval sztem sem hülyeség a puhatolózás.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36304) adalbert1 válasza Silεncε (#36302) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ha azonos architekturára épül majd, csak erősebb lesz a hardware, akkor támogatni fogja őket, pl. mint a 3DS - New 3DS váltásnál.
Eleve szerintem a legtöbb usernek az egyik fő selling point az lenne egy Pro gépnél, hogy a már meglévő játékait játszhatja jobb minőségben, nem az a pár darab Pro only cím, ami esetleg kijön az első évben.

(#36305) ISThun


ISThun
csendes tag

Tudom, magamnak írom, de hátha akad még elvetemült rajtam kívül:
Megjelent Switch-re a Densha De Go sorozat legújabb tagja amely tavaly novemberig csak játéktermekben, azóta pedig PS4-re volt elérhető. A grafikája kézbe véve érezhetően le lett butítva, pixeles, erőteljesen elmosott, monitoron nézve a handheldben játszott módból kimentett képet egyenesen szörnyű, de a vezetési élmény és a hangok ugyanolyan jók. Úgyhogy inkább most csak annak örülök, hogy magammal vihetem utazáskor, nyaraláskor (majd ha lehet ilyesmit csinálni). A szoftver csak japánul tud, de nem igazán kell hozzá a nyelvtudás, rutinból bőven lehet kezelni.
PS4-re dobozosan vettem meg, Switchre inkább csak a japán Store-ból, így biztosan nálam lesz mindig.

(#36306) Kai_Rong válasza Silεncε (#36302) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Amíg az eredeti kiadásokat birtokló, aktív Nintendo tábor is megveszi a "remasternek" csúfolt címeket, addig nincs min csodálkozni. Ha lenne olyan újrakiadás, ami masszívan floppolna, akkor lehet elgondolkodna a HQ is azon, hogy ez így mennyire fenntartható modell, de amíg egy fapados Skyward Sword "HD" miatt is a fenekét a földhöz csapkodja a nép "STFU and take my money!" felkiáltással, addig nem is lesz változás, és minden új genben ezt el fogják játszani.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36307) ayo válasza adalbert1 (#36304) üzenetére


ayo
addikt

pontosan, ha jön a Pro, akkor azon fognak menni jól v csak az ezer éve várt címek :)

és tuti hogy fog jönni valami, mert már x éve gáz a hardver és még nem telt le a gen. váltás, azaz upgrade jön. persze Nintendo a szíve mélyén várna, hogy majd az összes beígért címet a köv gen-ben tudja kiadni ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36308) Silεncε válasza adalbert1 (#36304) üzenetére


Silεncε
őstag

Elcsesztem. Az új Switch alatt valamiért én a kovi Nintendo “genre” gondoltam. Ha csak upgradelt, hardver, akkor igen, vinnie kell

(#36309) tboldi válasza ISThun (#36305) üzenetére


tboldi
nagyúr

Techmoan is csinált erről a játékról videót. :)

(#36310) trance89 válasza hadam98 (#36301) üzenetére


trance89
őstag

Nekem Samsung EVO plus 128GB van benne, ezt a típust ajánlják leginkább switchekbe de ha nem lett volna otthon ez a fölös kártyám akkor aliról rendeltem volna mixza-t, olcsók de nagyon gyorsak [link]
Semmi különbséget nem tapasztalok belső/miscrosd olvasási sebességben, ugyanolyan gyorsan töltenek be a játékok mindkettőről

[ Szerkesztve ]

(#36311) DM-Fan válasza hadam98 (#36301) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Figyelmedbe ajánlom a két hónappal ezelőtti hozzászólásomat SD-kártya témában.

Azóta is hiba nélkül üzemel az 512 GB-os Samsung EVO Plus kártyám a Switch-ben. Erősen ajánlott kategória, korábban 256 GB-os változat volt a gépemben, azzal sem volt semmi gond.

Get Moded!

(#36312) DM-Fan válasza ISThun (#36305) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem csak Magadnak írod. Teljesen más témájú VLOG-ja miatt követem a Youtube-on Techmoan-t és az ő idén év elején készített egyik videójának volt a témája ez a vonatszimulátor, amely TV-re köthető, fizikai minikonzol kiadást is kapott és azt tesztelte. Jópofa videó, nézd meg, ha érdekel!

Get Moded!

(#36313) EmThor válasza ISThun (#36305) üzenetére


EmThor
addikt

Életbe nem hallottam volna róla, ha nem írod, köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36314) tboy93 válasza DM-Fan (#36312) üzenetére


tboy93
nagyúr

Soha nem értettem, hogy mi a francot lehet szeretni egy VONAT szimulátorban :D Kötött pályán gyorsítasz, fékezel. Még a grafikájuk is borzalmas ezeknek a játékoknak.

(#36315) taki01


taki01
őstag

Ma lemértem, hogy kábelen hogyan alakulnak a sebességek:
Alvó módban: 90-110 Mbps
Bekapcsolva a menüben: 60-70 Mbps
Ha futtatott játék támogatja a háttérben való letöltése akkor: 30-40 Mbps

[ Szerkesztve ]

(#36316) ayo válasza taki01 (#36315) üzenetére


ayo
addikt

mennyi amúgy sem nélküle?

http://jateknaplo.blog.hu

(#36317) Crus válasza ISThun (#36305) üzenetére


Crus
őstag

Elképzelem, ahogy vonatozás közben ezzel játszol :(

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#36318) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Train sim world egész pazar grafikával :K
Persze pc :D

[ Szerkesztve ]

(#36319) taki01 válasza ayo (#36316) üzenetére


taki01
őstag

Wifi-n:
Alvóba: 60Mpbs körül van
Bekapcsolva a menüben: 30-40 Mbps
Játékközben: 15 Mbps körül van.

(#36320) ayo válasza taki01 (#36319) üzenetére


ayo
addikt

köszi, akkor simán egy duplázás, nem rossz

http://jateknaplo.blog.hu

(#36321) Wesder


Wesder
félisten

Azért fél év alatt 8M+ 3D All Stars lett eladva, az nem olyan rossz. Én is vettem egyet, pedig màr gépem sincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36322) ayo válasza Wesder (#36321) üzenetére


ayo
addikt

ja, nem rossz, remélem rászoknak, hogy minden limited és még drágább legyen :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#36323) Wesder válasza ayo (#36322) üzenetére


Wesder
félisten

Jó hàt tudod hogy a Nintendo-t ezért "szeretjük" :DDD
Ezt is csak azért vettem meg mert limitàlt és 3in1 40€-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36324) ayo válasza Wesder (#36323) üzenetére


ayo
addikt

:) naja, pontosan ezért is lett ilyen eladása, mert te is megvetted full áron. sok jó és rossz lépése van, de ez az, hogy a top legismertebb játékát limitálja dobozos és digi változatban... lehet velem van a baj, de még ennyi hónap után is nehezen tudom feldolgozni.
Márc 31 után kíváncsi leszek mit fognak lépni, egyenként lesz digitálisan vagy jön más hasonló termék, gondolom ha bejött nekik, akkor tuti lesz vmi.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36325) tboy93 válasza ayo (#36324) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem veled van a baj, Nintendo szemellenzo nelkul nezve ez egy k.csog lepes szerintem is.

(#36326) Wesder válasza ayo (#36324) üzenetére


Wesder
félisten

Akciósan vettem Mario Day-en Ezek utàn biztos lesz még ilyen limitàlt régi jàtékuk. Egyébként lehet hogy ez a 3 Mario jàték nem is jött volna Switch-re, így meg kb kevés munkàval jutottak jó sok pénzhez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36327) cactuar válasza ayo (#36324) üzenetére


cactuar
aktív tag

Szerintem csak ez az Allstars kiadás szűnik meg. Március 31. után szépen felrakják eshop-ra külön a 3 játékot, mondjuk 30 euró / játék. És aki akarja továbbra is megveheti mindet 90 euróért. :DDD

(#36328) taki01 válasza ayo (#36320) üzenetére


taki01
őstag

Multinál is elégé kijött már ahol tudtam mérni és kb 20-25 ms kevesebb volt a késleltetésem. Szerintem jó vétel volt. Kár, hogy ez nincs benne a lapból a dockolóba. Elég lett volna bele egy 100Mbps-es ethernet port.

(#36329) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Küldtem egy support ticketet (UK), kaptam is rá választ, de én válaszolni csak emailben tudok? Kerestem a support felületen, de nem találom hogy hogy tudom ezt ott megnézni / ott válaszolni.

(#36330) scyllafren válasza Balazs_ (#36329) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha nincs link a levelben, akkor igen, csak levelben. En egyszer kontaktoltam oket, tul reg volt, hogy emlekezzek :)

(#36331) hadam98 válasza Wesder (#36321) üzenetére


hadam98
senior tag

Hol 40eur? Vennem kéne játékot Switch-re de az összes Nintendo játék hihetetlen drága :))

(#36332) Wesder válasza hadam98 (#36331) üzenetére


Wesder
félisten

Mario Day-en kapott egy 30%-os akciót, akkor vettem 40€-ért.
Gondolom az eshopban megint 60.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36333) ISThun válasza DM-Fan (#36312) üzenetére


ISThun
csendes tag

Ez a Densha De Go nem az a Densha De Go, mint ami most megjelent. :-)
Amúgy megvan ez is, pár éve adták ki Japánban és mivel rá vagyok kattanva ezekre a cuccokra nyilván előrendeltem magamnak anno. A mostani verzió sokkal jobb játszhatóság szempontjából.

(#36334) ISThun válasza Crus (#36317) üzenetére


ISThun
csendes tag

Vonatozás közben inkább a tájat nézem. Már ha nappal van. Este már lehet játszani. :DD
Repülés közben viszont jól jön(ne ha lehetne utazni).

(#36335) Rony949


Rony949
őstag

Valószínűsíthetően a Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remastered május végén fog megjelenni. Én nagyon várom már, mert sok jót hallottam róla.

(#36336) Schalyt


Schalyt
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy PowerA Wireless Controllerem a konzolhoz, de hiányzik az elemtartó külső burkolata, amit szeretnék pótolni, de semmilyen iterációval találok hozzá semmit. Esetleg van valakinek ötlete, hogy hol és milyen kulcsszóval kellene keresni? Előre is köszönöm a segítséget.

(#36337) bads1


bads1
aktív tag

Sziasztok,

Fej/fülhallgatót 15-20 ezres kategóriában tudnátok ajánlani 9 éves gyereknek? Egyáltalán melyiket lenne érdemes (fej/fül)? A kisebb fejméret miatt talán jobb lenne a fülhallgató, aztán ahogy belenő lehetne valami komolyabb. Csak Switch-hez használná, ja és jó a vezetékes is.

(#36338) Rage47 válasza bads1 (#36337) üzenetére


Rage47
veterán

Apple Earpods?

(#36339) bads1 válasza Rage47 (#36338) üzenetére


bads1
aktív tag

Inkább mégiscsak fejhallgató lenne az igény, gyerek méretben vagy ami jobban állítható.

(#36340) MasterMark válasza bads1 (#36339) üzenetére


MasterMark
titán

Szokásos HyperX Cloud?

Switch Tax

(#36341) bads1 válasza MasterMark (#36340) üzenetére


bads1
aktív tag

Az túl drága sajnos, meg nem is kell igazából mikrofon, valami belépő kategóriájú de mégis használható kéne.

(#36342) MasterMark válasza bads1 (#36341) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem egy Invotone HD2000 van amit a switchel szoktam használni.

Switch Tax

(#36343) tboldi válasza bads1 (#36339) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gyerekméretben nem tudom, mik vannak, de ha olcsó fejest keresnék magamnak, akkor valamelyik Superluxot választanám, mondjuk a HD681-et.

[ Szerkesztve ]

(#36344) ooooobi válasza bads1 (#36337) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én egy Koss porta pro-t használok, a hangja is ok ebben a kategóriában, de elég retro kinézet szal lehet a gyereknek nem tetszene.
Ez nyitott, nem zárja el az összes külsö zajt, viszont ebbe nyáron se izzad bele a fülem, meg egész kicsire el lehet csomagolni utazáskor és emiatt az állithatósága talán gyerekfejre is kompatibilissá teszi. [link]

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36345) Rony949


Rony949
őstag

Hades (dobozos verzió) elérhető a boltokban a mai naptól.

(#36346) consono válasza tboldi (#36343) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem pont ez a fejes van, nagyon szeretem is. Gyereknek szerintem nagy, vagyis olyan 10 évestől jó lehet, kB.

"In God we trust. All others must bring data"

(#36347) bads1


bads1
aktív tag

Köszike, lehet ez a Superlux lesz bár méretben nem a legjobb de majd belenő :))

(#36348) szpal17 válasza Rony949 (#36345) üzenetére


szpal17
őstag

Megrendeltem elsőnek Aqua-ban, de lemondtam, mert bolti átvétellel kértem, meg le is került a honlapjukról. Megrendeltem a konolvilágnál...és minden konzolboltban már elérhető kivéve ott... :W

(#36349) ayo válasza szpal17 (#36348) üzenetére


ayo
addikt

Többször jeleztem már, hogy a konzolvilágot érdemes elfelejteni, ha Nintendóval kapcsolatos a rendelés. A konzolvilag nem áll kapcsolatban a magyar forgalmazóval, ezért szinte mindig jobban jársz, ha máshol rendeled be.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36350) Rony949 válasza szpal17 (#36348) üzenetére


Rony949
őstag

Gamepark vagy Platinumshop nem jó?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.