Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#16001) Norb79 válasza Baltazár123 (#16000) üzenetére


Norb79
őstag

Én egy másik kommentre reagáltam, nem arra amiről te beszélsz szerintem. :U
Amúgy nekem tökmindegy ki és mit vesz, én Sirandrish iránymutatásai szerint élek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16002) Sirandrish válasza Norb79 (#16001) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez a beszéd...még pár tag, és csinálunk egy szektát :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16003) djozsi


djozsi
senior tag

Na és ha már ennyire belemelegedtetek, azt tudtátok, hogy a Sony se cserél egyszerű pixelhibára (mármint nyilván az olyan eszközeit, amin vannak pixelek)? :D

(#16004) Norb79 válasza djozsi (#16003) üzenetére


Norb79
őstag

Samsungnál is van, hogy mekkora felületen mennyi hibás pixel kell, hogy az garanciális cserélést jelentsen. Szóval lehet négy hibás pixeled is, ha "jól" van elosztva a képen, akkor nincs csere, ha közel vannak egymáshoz akkor csere lehet. Mindenkinél így megy ez, ez a "nomális".

[ Szerkesztve ]

(#16005) KoNZoLik@ válasza Baltazár123 (#16000) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, éppen ez miatt van nekem is mindhárom platform😀
Mindegyikre megvannak az exkluzív címek, így maximum magammal veszekedhetek,hogy melyik volt a jobb választás :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#16006) dud998 válasza Sirandrish (#16002) üzenetére


dud998
őstag

Ámen Atyám! :R ;] :DDD
Majd a Főnök lesz a Prédikátor. :DDD ;] :))

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#16007) 30z.Samu válasza Sirandrish (#16002) üzenetére


30z.Samu
félisten

;]

Sic Parvis Magna

(#16008) dud998 válasza 30z.Samu (#16007) üzenetére


dud998
őstag

:DD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#16009) Sirandrish válasza dud998 (#16006) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát úgy is ő veszi a legtöbb játékot amivel nem játszik aztán soha :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16010) dud998 válasza Sirandrish (#16009) üzenetére


dud998
őstag

Így kell a jó példával elöl(élen)járni. :D

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#16011) lanszelot válasza consono (#15991) üzenetére


lanszelot
addikt

Van ps4 em, xbox one om is. Azert irtok ilyet mert ti nem ismeritek a tobbit.
PS4 és Xbox one ugyanazon a halozaton. Maradjunk fortnite nal: egyszerre elinditom mindketton a letoltest, es mar reg jatszom az xbox al, mig a ps4 a feleig se jutott. Ugyanez jatek kozben, ps4 lag lag lag. Mig xbox siman megy. Nezz utana mashol is olvashatod, hogy a ps halozata xar. Az exclusive jai megfoghatatlanok, de ennyi.
PS ugyfelszolgalat tr@gya, xbox 7/24 ben online chat, és max 2 percet varakoztam, pedig nem egyszer hasznaltam.
De mielott a ps fanatikusok ismet nekem esnek, Switch vs PS4 osszehasonlitas volt.
Nem ps4 vs xbox one, ez nem az a topik.
Switch exclusive jatekai vs ps4 exclusive jatekai ra mertem én irni hogy nem lehet egy kalap alá venni. És a ps4 vs switch éves online dija se ugyanaz, ezt mertem emliteni /ps4+ tol , xbox gold is olcsobb es tobbet is ad az xbox/
Ne támadjatok, értelmezzétek előbb a leírtakat, és akkor irj ha nem csak hallottad a szomszédból /ahogy ti irtatok nekem/

[ Szerkesztve ]

(#16012) 30z.Samu válasza lanszelot (#16011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akarom védeni a PS-t vagy ilyesmi, de én órákig Fortnite-oztam a legutóbb és nem emlékszem hogy játék közben keményen belaggolt volna. Azt viszont aláírom, hogy a szerverek nem a gyorsaságukról híresek.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16013) Sirandrish válasza lanszelot (#16011) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez kb olyan mint a droid/ios "vita"...Az iphone azért kerül elavult hw-kkal 200al többe mert stabil a rendszer...remek. Csak én nem az ügyfélszolgálat miatt veszek konzolt, hanem a játékok miatt amiben a box sehol sincs.

Nem...nem akarok konzol sem telefon vitát. Mindenkit megértek, mindenki azt vesz ami neki tetszik, szíve joga, de egy játékgépet ne a telefonos ügyfélszolgálat miatt vegyek már.. :N

Témát lezártam!

Vegyetek mindent, és akkor nincs gáz! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16014) 30z.Samu válasza Sirandrish (#16013) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Az iphone azért kerül elavult hw-kkal 200al többe mert stabil a rendszer..."

Ez is megérne egy misét, de nem, nem szabad! :D

Sic Parvis Magna

(#16015) Sirandrish válasza 30z.Samu (#16014) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondtam...mindenki vegyen mindent, és élvezze...és akkor nincs probléma :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16016) dud998 válasza 30z.Samu (#16014) üzenetére


dud998
őstag

"Déndzsörösz! Megákársz hálni?" ;]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#16017) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah akkor kanyarodjunk kicsit.
A Lets Go akármibe azzal a rengeteg Pokéval amit befogok, mit lehet kezdeni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16018) 30z.Samu válasza dud998 (#16016) üzenetére


30z.Samu
félisten

More ebbű baj lesz! :D

Sic Parvis Magna

(#16019) djozsi válasza Sirandrish (#16017) üzenetére


djozsi
senior tag

Visszaküldheted a profnak candy-ért és abból tápolhatod a többi dögödet.

(#16020) Sirandrish válasza djozsi (#16019) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És hol tudom visszaküldeni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16021) 30z.Samu válasza Sirandrish (#16020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megmondod neki, hogy Mennyé csáje haza magadnak! :D

Sic Parvis Magna

(#16022) Baltazár123 válasza lanszelot (#16011) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Egy switch fórumban teljesen értelmetlen a ps-xo flame.Az meg már az én véleményem, hogy utoljára a C64-Zx spectrum-később plus 4 vita volt jogos, mert elég nehéz volt nálunk hozzájutni és nagyon drága volt nekünk magyaroknak, úgyhogy kevés embernek lehetett meg mindkettő/három.
A PS és az XO nem direkt versenytársa a Switchnek, hacsak nem olyan módon, hogy ugyanannak a pénztárcának a tartalmáért versenyeznek :)
Egyébként meg az XO sem volt mindig jófej ám (pl amikor állandó netkapcsolatot akarta, hogy nehogy el tudja valaki adni a használt és megunt játékot), szóval most is csak muszájból csinálja. Persze mindegy miért csinálják, ha jó a szolgáltatás.
Inkább olyan kérdéseket kéne feszegetni, ha már konzol összehasonlítás, hogy a Switch GPU teljesítménye 1 tflop, egy XO meg tud 1,3-t. Ennek ellenére több portnak is a minősége erősen kérdőjeles, pedig a GPU teljesítményben nincs szakadéknyi különbség. Ha kapott volna a switch egy plusz gpu-t a dokkolóba, akkor reálisan ráverhetett volna teljesítményben az XO-ra biztosan, de még a PS4 se lett volna elérhetetlen. Ennyit fejlődött a technika azóta, persze akkor drágább is lett volna, de lehet hogy a Nintendonak meg kellett volna még ezt fontolnia. Mondjuk ezen a konzolon a legdrágább játszani, cserébe viszont a használt piac rendkívül élénk és könnyű eladni a használt és megunt játékokat. Ergó, ha jó áron tud valaki venni akkor akár nulla forint veszteséggel tovább tudja adni és akkor végül is ingyen játszott (esetleg postaköltség a mínusz meg a az adásvételre fordított idő). Ez reális. XO/PS-n ennyire nem pörög a használtpiac, meg ott az állandó masszív leértékelések mindig alávágnak ennek az üzletnek.
"Szerencsére" a Nintentendo nem szokta túlzásba vinni az akcióit :)
A srác mondta akitől vettem progit a jófogáson, hogy 5 programot adott el most decemberben és 1 napon belül mindegyik elkelt, ahogy felrakta.

[ Szerkesztve ]

(#16023) dud998 válasza 30z.Samu (#16018) üzenetére


dud998
őstag

:DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#16024) koncsik válasza Sirandrish (#15995) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Taníts Mester :DDD ja ne, már nyakig vagyunk ebben ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#16025) SlayerSub válasza 30z.Samu (#16014) üzenetére


SlayerSub
tag

Egyik sincs sehol a Blackberry-hez képest!! :D

(#16026) Baltincs válasza Sirandrish (#16020) üzenetére


Baltincs
tag

Nyomsz egy A-t a pokémonon amit elküldenél, kiadja a lehetőségeket, lesz köztük egy send to prof. oak, aztán azt hiszem zölddé válik a háttér, akkor kiválaszthatsz bármennyi pokémont, amit küldenél, majd Y gombbal elküldöd. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16027) 30z.Samu válasza SlayerSub (#16025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyik kedves ismerősöm volt nagy BB fan, amíg nem váltottak Androidra. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16028) g@bo válasza Baltazár123 (#16022) üzenetére


g@bo
nagyúr

miért lenne flame?? a két gép nem egy kategória, más játékélmény. más hw, más ár.

a c64 és zx spectrum vonatkozásban anno azért érthető volt.

de azért nem hagyhattad ki, hogy feleslegesen tovább szítsd a "tüzet", ugye? :U

(#16029) zbundy


zbundy
aktív tag

Rendelkezem otthon pc-vel (amit kb 2 éve csak vágásra használok)

Xbox One X-el multiplatform játékokra, mert ott a legszebb és multizni is itt szoktam ezért erre van gold előfizetésem, illetve mivel előtte 360am is volt ezért a One-on játszom a BC játékokat is, többségét felhúzott grafikával

Van ps4 pro-m is az ex címekre és a playlink játékok is óriásiak ott

Switchem is van másfél éve amit kézikonzolként is kezelek, mivel az. Indi és nintendo ex címek jönnek erre.

Tudni kell mindegyik konzolt a helyén kezelni, hogy mire van és nem fanbojkodni egyik oldalnak sem, mert nagyon unalmas. Hozzáteszem nem egy antiszociális kocka vagyok és boldog párkapcsolatban is élek, ráadásul a fizetésem is 200 alatt van, mégis meg tudtam venni ezeket, mert ez a hobbim és szeretem is. Mellette nyaralásra, koncertekre és bulikra is van időm és pénzem. Nem értem soha akiknek oldalt kell választani, meg siránkozni, meg naponta kérdéseket feltenni itt a switch hibáiról csak hogy önigazolást szerezzenek, hogy miért nem kell nekik switch meg akciókra várni. Emberek egyszer élünk és a halál itt lebeg a fejünk felett, ne balfaszkodjatok :D

(#16030) zbundy válasza zbundy (#16029) üzenetére


zbundy
aktív tag

Jah és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy semmi baja a switchemnek :Y :Y :Y Karcmentes, pixelhibamentes, ferde dokkoló mentes, mi van még? :D

(#16031) eszlenyek válasza zbundy (#16030) üzenetére


eszlenyek
tag

Nem szeretjük a magadfajtát erre fele :(((

U.i.: Szintén nincs semmi baja a switchemnek. ;]

(#16032) tl-x válasza zbundy (#16030) üzenetére


tl-x
őstag

A lötyögő joy-con-t kihagytad. :DD

(#16033) zbundy válasza tl-x (#16032) üzenetére


zbundy
aktív tag

Igaz :D de hát nem tudhatok róla, hiszen AZ SINCS :DD

(#16034) 3L1T3 válasza zbundy (#16029) üzenetére


3L1T3
addikt

Háhá mennyire igaz! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#16035) koncsik válasza zbundy (#16029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

PC vágásra? Csak nem? ;)

Üdv, jó játékot!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#16036) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jaj nem tudjátok ti hogy kell ezt...nah figyi.

A Switchem még mindig hibátlan gecóóóóó

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16037) mike1334 válasza zbundy (#16029) üzenetére


mike1334
veterán

Az kemény..én nem írom le, hogy mennyit keresek, de így is sajnálom rá a pénzt :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16038) zbundy válasza koncsik (#16035) üzenetére


zbundy
aktív tag

Lassan erre is használhatnám, egy ideje tényleg csak porosodik :D

(#16039) SityiSXT válasza Sirandrish (#16036) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem sajna a bal thumbstick pár hete beadta az unalmast: egy idő után "beragadt" felfelé irányba. Szerencsére a Gamepark egy nap alatt gariba cserélte a hibás alkatrészt.
Tanulság? Nem is tudom... Bosszantó volt a hiba, az tény, de gyorsan sikerült orvosolni.

(#16040) ayo válasza SityiSXT (#16039) üzenetére


ayo
addikt

az eléggé jó, mert én és mások listán várjuk az alkatrészt. nekem mindkettő stick beadta és ha kicsit FB-n körbe néz valaki akkor láthatja, hogy eléggé gyakori ez a gond, viszont az nekem WTF, hogy te bemész és kicserélik míg mindenki több hetet, hónapot vár. menjenek a fenébe.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#16041) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Végre, jön haza nekem is a Switch. Nyam nyam ! :D Smash Brothers vidik alapján nagyon elkapott, meg gyakorlatilag, akiket néztem “PC-s For Honor” videósok gyakorlatilag a 90% erre váltott.

(#16042) KoNZoLik@ válasza Zolibacsi88 (#16041) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:D
Akkor csak jó lehet...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#16043) petymek válasza SityiSXT (#16039) üzenetére


petymek
senior tag

Tanúlság az, hogy az új sem fogja 2 évig bírni. Így -minthogy fődarab lett benne cserélve- újraindul a Joy-ra legalább a 2 év, légy figyelmes a garancia levélen ez legyen feltüntetve.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#16044) petymek válasza ayo (#16040) üzenetére


petymek
senior tag

Elég abszurd, hogy erre még mindig ilen "várólisták" vannak.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#16045) djozsi


djozsi
senior tag

Bővült a sale-en levő játékok listája 600-ra, ha gondoljátok fussátok át.

És ha már eddig írogattam a Smash eladásairól: kijött egy világszintű adat is, 5 millió fogyott belőle a nyitóhéten (ami technikailag 3 napot jelent, hisz pénteken jelent meg). Ez egy exkluzív játéknál elképesztően nagy szám, összehasonlításképp a Sony jelenlegi csúcstartója a Marvel's Spider Man 3,3 millióval.

(#16046) ayo válasza petymek (#16044) üzenetére


ayo
addikt

főleg, hogy legutóbb is teljesen véletlenül pont akkor kerültem sorra, amikor itt is kibeszéltük a dolgot és felkerestem újra őket, hogy WTF?! Ezt anno be is posztoltam ide, de most nem találom. Válaszként jött, hogy jaj, pont sorra kerültél... ez már akkor is érdekes volt, de persze örültem, viszont pontosan tudtam, hogy haveromnak még nem cserélték ki, aki május környéken iratkozott fel.
a tegnapi hsz. is pont ez erősíti, nem vagyok megelégedve a szervizzel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#16047) Sirandrish válasza Zolibacsi88 (#16041) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"akiket néztem “PC-s For Honor” videósok gyakorlatilag a 90% erre váltott."

Én nem látom a hasonlóságot.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16048) djozsi


djozsi
senior tag

(#16049) Sirandrish válasza djozsi (#16048) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Inkább állt volna fel a kocsi tetejére...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16050) SityiSXT válasza petymek (#16043) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nincs garjegyem, sem más papírom. Ez nekem munkaeszköz is, a forgalmazóval kellett beszélnem. Pont amiatt, ahogy Ayo járt, kértem és kaptam egy plusz pár Joy-Cont a magazinomtól, és csak utána adtam le javításra - a fene se gondolta volna, hogy velem esetleg kivételeznének.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.