Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#25001) 30z.Samu válasza Baltazár123 (#25000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szóval megvetted már? ;]

Sic Parvis Magna

(#25002) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

alza.hu kuponkérdések helye :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#25003) mike1334


mike1334
veterán

Civilization VI-ot tolja valaki? Neten elég vegyes vélemények vannak, hogy mennyire lassul be/"szaggat" a játék a vége felé...
Nem tudok dönteni, hogy civ vi-ot vagy fire emblemet vegyek (vagy a donkey kongot :DDD )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25004) RangerFox válasza mike1334 (#25003) üzenetére


RangerFox
veterán

Mindet ;)

(#25005) mike1334 válasza RangerFox (#25004) üzenetére


mike1334
veterán

Na persze :DDD max 2...de így is vitatkozok magammal, mert van 3 olyan játékom switchre, amivel még alig játszottam :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25006) 30z.Samu válasza mike1334 (#25005) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most olyan jó akciókat ki lehet fogni itt-ott, hogy én kivételesen nem vitázom magammal, átkapcsoltam hardcore hörcsög üzemmódba. :D Amit tudok, megveszek, aztán szerintem nyárig el leszek, mint a befőtt. Május vége fele pedig jön a Last of Us 2 PS-re, valamivel addig el kell mulatni az időt. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25007) Renok válasza 30z.Samu (#25006) üzenetére


Renok
senior tag

Én is kb. így vagyok ezzel, még 4 játékot behúztam alzán tegnap, amiknek levitték az árát: Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Fire Emblem: Three Houses és a Maker 2.

[ Szerkesztve ]

(#25008) #09990144 válasza 30z.Samu (#25006) üzenetére


#09990144
törölt tag

Me too! :D Vettem hirtelen 9 játékot PS-re, mondom egy egy darabig elég lesz. De most se nyugszok, és nézem, mit lehetne még összekuponozni :D

(#25009) Baltazár123 válasza 30z.Samu (#25001) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Haha. Természetesen igen. Van egy csomó AAA játék switchre, ami szerintem ennél olcsóbb nem volt soha újonnan (vagy legalábbis nem tudok róla) és nem is egyhamar lesz.

(#25010) 30z.Samu válasza Renok (#25007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is 5 játékot vettem PS-re, 3-at Switch-re. Gondolkodom én is mit kellene még (azt a kapzsi mindenségit :D ), de szerintem most már elég lesz. Backlog-om is van még, Swtich-en még ott van a LM3, illetve PS-en belefogtam a Witcher 3-ba. Meg a 8 játék, amit most rendeltem, szóval szerintem kb nyárig el leszek. :D Azt ugye nem is kell említsem, hogy februárban érkezik Kakarotto is. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25011) mike1334


mike1334
veterán

Na jó....donkey kong berendelve....civ vi vagy fire emblem? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25012) 30z.Samu válasza mike1334 (#25011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én az utóbbit venném meg, mégis csak exkluzív és egyébként nagyon dicsérik. :D

(#25009) Baltazár123 : Én is pont így voltam vele, körülnéztem itt is, máshol is, sehol sem olcsóbb, sőt. Mondom oké, akkor deal. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25013) #09990144 válasza mike1334 (#25011) üzenetére


#09990144
törölt tag

Fire Emblemre szavazok :P A Civ se rossz, azzal mondjuk a 4. rész óta nem játszottam.

(#25014) Baltazár123 válasza mike1334 (#25011) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A civilization vi béka segge alatti áron lesz (vagy már van is) majd xo-ra meg ps-re, a fire emblem meg csak itt elérhető switchen. Úgyhogy a javaslatom : kettes. Ráadásul hát nem tudom, ez egyén függő, de ezekre a körökre osztott stratégiákra elég hamar rá lehet unni, szerintem. Van aki meg él-hal érte.
Más. Egy javaslat azoknak, akik party játékot keresnek. A go vacation egy igen jó játék partyra, wii-n is az volt, itt is az. Nincs ugyan akcióban, de ennél olcsóbb nem lesz egyhamar újra és ez használtan is nagyon ritka.

(#25015) 30z.Samu válasza Baltazár123 (#25014) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyrészt ezért gondoltam hogy vegye meg az utóbbit, tartani fogja az árát, mert exkluzív, a 3rd party játékok pedig még Nintendo-n is olcsóbbak egy idő után. Persze nem annyira, mint a másik két gépen, de akkor is olcsóbb lesz. Ha nem tetszik neki a Fire Emblem, legfeljebb eladja és vesz rajta Civ-et, nem igen bukik vele.

Én viszont újra megrendeltem a Mario Odissey-t, túl hamar adtam el tavaly és néha hiányzik, szórakoznék vele. Most ezt korrigálom, de szerintem végig is játszom újra + megpróbálom kimaxolni. Pár órát el leszek vele. :D Egyébként gondolkodtam a Let's Go-n is, de csak Eevee-t találtam, nekem Ménkű pocok kell. :B :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25016) mike1334


mike1334
veterán

Köszi mindenkinek! :)
Fire emblem lett belőle végül...de!...a donkeyt meg a fire emblemet asszonytól és anyóstól kaptam...még agyalok azon, hogy meglepjem magam is karácsonyra :D
Én szeretem a körökre osztott stratégiákat, rome total warban meg medievalban több száz órám van...viszont ez tuti olyan játék, ami miatt nem ülnék a tv elé, de handheldben jó lenne...az egyedüli félelnem, hogy nagyon gyengén teljesít switchen nagy térképen/a játék vége felé vagy hogy handheldben túl kicsi lenne. Viszont laptop/pc vonalon a legizmosabb darab itthon egy intel hd 5500as lenovo t450s, az még civ-re keskeny...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25017) Renok válasza 30z.Samu (#25015) üzenetére


Renok
senior tag

Az új Pokémon játék (Sword/Shield) nem jobb ezeknél ? Egyikkel se játszottam, de érdekelne, valamelyiket venném a közeljövőben.

(#25018) 30z.Samu válasza Renok (#25017) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, nekem azért kellene a Let's go, mert nekem csak az első generációs Pokémonok vannak meg, amik utána jöttek, azokat nem ismerem. :B :D

Sic Parvis Magna

(#25019) Renok válasza 30z.Samu (#25018) üzenetére


Renok
senior tag

Hm, ezzel mondjuk én is így vagyok. Köszi az infót. Jobban utána kell néznem ennek a két játéknak. :K

(#25020) 30z.Samu válasza Renok (#25019) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából lehetne ezt a hiányosságot pótolni és végigseggelni az animét. Legalább akkor tudnám mi merre hány méter, nálam a Johto ligánál megállt a történet. :D

Mint ahogy anno a Yugioh-nál is csak az első évad volt meg, miután leverték Pegasus-t, mondjuk évekkel később a maradék 4 évadot végignéztem. Bitang jó anime lett szerintem! :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25021) #09990144


#09990144
törölt tag

Ha választani kell a 2 rész közül, én a Sword & Shieldet ajánlanám. Mindenben több / jobb, mint a Let's go (igaz, azt nem vettem meg, csak videókat néztem róla). Itt is megvan az első generációs pokémonok jó része, szóval a nosztalgia is meglesz :)

(#25022) Renok válasza #09990144 (#25021) üzenetére


Renok
senior tag

Ok, köszi. :R

(#25023) f3rdzs0 válasza #09990144 (#25021) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

+1
bnőmnek megvan a Let's go, de elég gyenge szerintem. aranyos játék, de a SwSh sokkal jobb. már csak azért is, mert a catching mechanic a Let's go-ban annyiból áll hogy dobálod a labdákat a joyconnal. a SwSh sokkal inkább a classic legyengítős módszer (bár fura, hogy egyáltalán bele se rakták a mozgásérzékelős dobálást).

annyit hozzátennék még, hogy "csak" 400 pokemon van a SwSh-ben, szóval nem az összes, talán ennyitől is barátibb az új játékosok számára.

f3rdzs0

(#25024) scyllafren


scyllafren
senior tag

A Let's go az az eredeti GameBoy-os Green/Blue/Red/Yellow egy az egybeni atirata, a Sword/Shield meg uj, uj mechanikaval (nagy roaming tér, nagy pokemon csataban, rahedli uj pokeball), ergo mindenkepp ajanlott. Csak nezz utana mi a kulonbseg a ketto kozott, pl nekem a Galarian Ponyta es Tyranitar ami jobban bejon. Nameg egy pokemon szajaba nem valo kard :D

(#25025) #09990144 válasza scyllafren (#25024) üzenetére


#09990144
törölt tag

Mert az sokkal jobb, hogy a fejére húztak egy pajzsot :DDD

(#25026) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Valami jó 2. gen Switch akciót tudtok?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#25027) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ilyen tényleg van? :Y Nincs meg valakinek véletlenül? Írhatna róla pár szót :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25028) koncsik válasza Sirandrish (#25027) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ilyen van :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#25029) Sirandrish válasza koncsik (#25028) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És kajak pukkázni kell meg minden? :Y
Há beszarás :D
És hogy közlekedsz játékon belül? Másik joy connal? Két joycon kell a fegyverbe? Illetve a fegyvernek van bármiféle hatása? Mittomén rezeg meg ilyenek?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25030) Faterkam válasza Sirandrish (#25027) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekünk Wii-re volt meg. A gyerek nagyon imádta! Az elejébe a Remote, a tekerőbe a Nunchuk kellett. Jópofa volt, amikor a TV előtt hadonászva fárasztott valami halat ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#25031) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha nincs még konzolom, de csináltam accot a nintendo.com -on, és ott veszek játékot, akkor azokat hozzá tudom kötni majd a konzolhoz? (A shop gondolom USA régiós)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#25032) Sirandrish válasza Faterkam (#25030) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha nem lenne ennyire igénytelen maga a játék, még érdekelne is...komolyan :)
De ez a játék ez full úgy néz ki mint a 2005ös verzió :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25033) mike1334


mike1334
veterán

Hajh, erős voltam, megálltam a donkey kong és fire emblem kombónál, nem vettem mást :) pedig nagyon remegett a kezem a rendelés gomb felett, amikor megláttam, hogy a 2ds XL Mario kart 7-tel 28e lett volna kb, de nemnemnem :DDD
A civ meg lesz még akciós, addig még majd játszok korábbi részekkel laptopon, ha nagyon vágynék rá :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25034) consono válasza mike1334 (#25033) üzenetére


consono
nagyúr

Jesszusom, ez nagyon jó ár... Ha nem lenne meg a kölök ajándéka már, tutira megvenném...

"In God we trust. All others must bring data"

(#25035) mike1334 válasza consono (#25034) üzenetére


mike1334
veterán

Én is így voltam vele, csak saját részre :DDD ha hamarabb észreveszem, akkor ez lett volna a játékok helyett :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25036) Joker1977 válasza mike1334 (#25035) üzenetére


Joker1977
csendes tag

Én megvettem.Holnap megyek érte,nagyon bízom benne,hogy nem lesz csalódás,a 6 éves kisfiamnak vettem(azért én is ránézek).Ez a gép még azért ad elég élményt még most 2019-ben is,ugye?

(#25037) mike1334 válasza Joker1977 (#25036) üzenetére


mike1334
veterán

Biztosan, nincs olyan gyerek, aki ne szeretné Mariot :)
Én várok vele, bízok még pár remasterben. Meg lesz ez még ennyi (se) remélem :) na meg én 3dsre vadászok, az meg már csak használtan van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25038) koncsik válasza Sirandrish (#25029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mert biztos kibontottam már... :DDD :N - de kifogom, becsszó (kifogom, érted, pedig vadász, nem halász, muhahaha)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#25039) Joker1977 válasza mike1334 (#25037) üzenetére


Joker1977
csendes tag

Egyébként mit ajánlotok játékot ds-re?Még van 3 órám akciósan rendelni😃Tudom,hogy Switch topik,de azért mégis csak Nintendo.

(#25040) mike1334 válasza Joker1977 (#25039) üzenetére


mike1334
veterán

Ehhez más tud tanácsot adni, nekem még nem volt :)
Gondolom mariok, pokemonok, ilyesmik :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25041) mike1334


mike1334
veterán

Gyenge ***** vagyok.... :B
(Megvettem a civ vi-ot is...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25042) csumpa93


csumpa93
tag

Jól hallottam, hogy lesz a Zelda BOTW-nak még kiegészítője? :DD

(#25043) tboldi válasza csumpa93 (#25042) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem a második része áll fejlesztés alatt? :D

(#25044) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
A Konzolok szervizeben 105 ezert talaltam ezt a szetet. Ez jo ajanlat? Vagy van jobb? Ehez kell meg valamit vennem? Ugy ertem, a jatekokon kivul...
(Gyerek ilyet szeretne Karacsonyra.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#25045) 30z.Samu válasza tboldi (#25043) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, az fog jönni.

Sic Parvis Magna

(#25046) koncsik válasza tvamos (#25044) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A baj, hogy a képen a régebbi Switch van, itt kicsit drágábban biztos újabb verziót kapsz, ez és más kombóban is. Persze lehet, hogy csak a képen van a régebbi, mindenképpen rákérdeznék. Az új verzió piros dobozos.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#25047) Sirandrish válasza koncsik (#25038) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hu nagyon éled a halász/vadász/madarász poénokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25048) Sirandrish válasza tboldi (#25043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De bizony :K
Jó lenne tudni egy dátumot, hogy tudjam mikor kell szabadságra menni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25049) 30z.Samu válasza Sirandrish (#25048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak miattad nem mondják meg. ;]

Sic Parvis Magna

(#25050) Sirandrish válasza 30z.Samu (#25049) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Így lesz a szabadságból táppénz :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.