Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-28 22:36:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31001) Kai_Rong válasza koncsik (#30982) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha nem egy nap jott volna az utolso nagy PS4 exkluzivval, meg az uborkaszezonban meg is vettem volna. De hat egyutt jon vele. Majd lesz belole hasznaltan oszre, mikor mar rongyosra jatszottatok :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31002) koncsik válasza Silεncε (#30994) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

#31000:
Sajnos nekem is pontosan ez történt... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31003) hszilard666 válasza Wesder (#30993) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem mennie kell. Én töltöttem vele razer blade stealth et, macbook pro-t macbook 12-t, egyik sem panaszkodott, gyönyörűen töltött mindent.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#31004) Silεncε válasza koncsik (#31002) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkor úgy tűnik ez Xiaomi specialitás :U

Edit: közben még tovább olvasgattam redditen és másokkal is előfordult pont ugyanez: bedugva egy pillanatig tölt majd leáll, kábel ki-bedugasra se, csak konnektorból. Az egyik kommentelonek is Redmi Note7-e volt, szóval az lesz a közös pont, hogy a Xiaomi telefonok nem szeretik...

[ Szerkesztve ]

(#31005) mirci18


mirci18
addikt

A Blair Witch megjelent fizikai kiadásban?
[link]
Kerestem de erre való infót nem találtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31006) Wesder


Wesder
félisten

Köszi mindenkinek. Akkok egyszerübb, ha ràpróbàlok majd.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31007) ayo válasza nxswitch (#30999) üzenetére


ayo
addikt

ja, pont ezen voltam én is, hogy akkor nem sok értelme lesz így harcolni. jókat írtak róla, de azért jelezték hogy ez nem a GC széria. aki meg most azt mondja hogy ez tök jó és csak megy a sírás, azt tuti nem játszott a régi részekkel.
Én is majd használtan fogom, ahogy szinte mindent, bőven ráér.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31008) ayo válasza mirci18 (#31005) üzenetére


ayo
addikt

nincs erről infó, de sztem annyira ne repülj rá. PC-n is nagyon szar port és nem valami nagy játék lett, egyszeri laza 5 óra alatt ki lehet pörgetni, zéró újrajátszhatósága van.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31009) DVlad válasza koncsik (#30979) üzenetére


DVlad
őstag

A kettő ára már kiad egy pro kontrollert. Sőt.

(#31010) 30z.Samu válasza DVlad (#31009) üzenetére


30z.Samu
félisten

DS 4 controller-em már van, mivel már van PS-em, de mindenképp szerettem volna a Switch-hez és a PC-hez is venni egy controller-t. Ez így Nekem pont jó is lenne, hogy mennyire fog beválni, az a jövőhét folyamán derül ki. :))

Sic Parvis Magna

(#31011) koncsik válasza DVlad (#31009) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mivel tudom, hogy Samunak van PS4-e, arra gondoltam, hogy a meglevő rendszere mellé 8BitDo-t tegyen.
0-ról indulva mindenképp Pro Controller javasolt :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31012) 30z.Samu válasza koncsik (#31011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem azért hajt a kíváncsiság mit nyújt 10k-ért a Trust. Alapvetően nekem a márkával nem volt gondom sosem, mármint megbízhatóság terén. Lehet életem legnagyobb baklövése lesz, de az is lehet, hogy kellemes csalódás.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31013) Kai_Rong válasza 30z.Samu (#31010) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Pro kontroller > 8bitDo >>>>>>>> third party kontrollerek, nagyjából ez a sorrend. Én próbálkoztam Wii U-n third party kontrollerekkel, hát, hagyjuk inkább. Random eldobálta a jelet, kikapcsolt játék közben, pedig nem is egy kínai párezres vacak volt, hanem egy PDP gyártmány, akik a Naconnal majdnem egy szint. Plusz nem utolsó szempont, hogy az eredeti kibír 40-50 órát töltés nélkül, míg az utángyártott és egyéb megoldás meg max 10-et.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31014) 30z.Samu válasza Kai_Rong (#31013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem válik be valamiért, legfeljebb továbbadom. Más nem arra jó lesz, hogy megírjam ide a tapasztalatom, ha esetleg a későbbiekben valaki szemezik vele, akkor tudunk mondani véleményt. :DD

Sic Parvis Magna

(#31015) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Sziasztok!
Végül én is beadtam a derekam és csatlakoztam a Nintendot használók csapatához - már ha nem számolom a legelső, Ending-Man Terminator sárgakazettás Nintendo klón konzolomat :D

Sokat nézegettem az aprón meg jófogáson is, de olyan árakon kínálják használtan, hogy végül inkább megrendeltem a francia Amazonról 293 Euróért.

A rendelés július 11-én lett leadva és a csomag július 15-én érkezett meg, ami szerintem meglepően gyors(pláne úgy, hogy az Amazon július 18 és 24 közé saccolta).

Elsőként azt hiszem a Crash Bandicoot ill. a Crash Team Racing meg talán a SpongyaBob lesz beszerezve(én elsősorban nem Nintendo címek miatt szereztem be, de a Mario Odysset szerintem meg fogom venni), illetve körülnézek az eshopban is. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31016) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#31015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#31017) adalbert1 válasza koncsik (#30982) üzenetére


adalbert1
veterán

Én nagyon gondolkodtam, de szerintem most egyelőre kihagyom, elég nagy még mindig a backlogom, majd később valami akcióban beszerzem - igaz ennek ellentmond, hogy most a Ghost of Tsushima előrendelésen gondolkozom. :))(de lehet, hogy abból sem lesz semmi, PS4 exkluzívokból is van bőven amit még nem játszottam végig).

(#31018) tboldi


tboldi
nagyúr

Elvileg Eastern Time szerint 12 AM-kor indul a Paper Mario, ami helyi időben reggel 6 órát jelent. Pedig reménykedtem benne, hogy az itteni éjfél után már fogok tudni játszani. :O :D

szerk.: Ja, és ha esetleg valaki nem vette volna észre, a keddi 10.1.0-es szoftverrel a Joy-Conok is kaptak frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#31019) 30z.Samu válasza tboldi (#31018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erre mondják mi felénk hogy szop..mármint szomorú... :(

(#31018) tboldi: Ja, feltűnt, van hogy ki kell kapcsolni és újra, mert különben nem érzékeli hogy a gépre van pattintva. :Y

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31020) ojoba1


ojoba1
csendes tag

Paper Mario-ra kíváncsi leszek. Nézek majd streamet róla de szerintem berendelem. Ti, hogy vagytok veleValahogy sem a Last of Us sem a Tsushima nem hozott lázba. Lehet velem van a baj :) Pláne még jön egy Final Fantasy aug. végén :))

(#31021) mike1334


mike1334
veterán

Nyugtasson már meg valaki, hogy nem csak én vagyok ilyen béna a DK Countrey Tropical Freezben...élveznem kellene, hogy játszok, de még csak a semleges érzés se jön, baromira frusztrál. Pedig funkyval vagyok...nem az hogy annyiszor kipurcannék, hanem hogy a fele cumót nem tudom összeszedni, csak végigrohanok a pályákon. Ez tuti megy majd apróra, nem fogok ragaszkodni hozzá...

De a Golf story baromi jó volt, kár hogy ilyen rövid (20 óra volt, és csak pár apróság maradt hátra...). Azzal még szívesen játszottam volna, várom a sport storyt :)
Van amúgy ahhoz hasonló játék?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31022) ayo válasza mike1334 (#31021) üzenetére


ayo
addikt

az egy nehéz, de amúgy baromi jó játék. Switch verzió könnyebb, de inkább pro arcoknak ajánlott, azok viszont imádják.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31023) mike1334 válasza ayo (#31022) üzenetére


mike1334
veterán

Hát végigküzdöm magam, ha már megvettem :)
Legfeljebb ugrok pályát, ha valahol elakadok..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31024) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#31016) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi!

Még annyi lenne a kérdés, hogy Mario Kart vs Crash Team Racing?

Mario Kartot már játszottam nemrég a volt kollégámnál és azt mondta, hogy a CTR szerinte sokkal nehezebb, hogy vannak pályák, amiket nem tudott kivinni.

Illetve valami jó platformert tudtok még mondani a Crashen meg a Spongyabobon kívül?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31025) Kai_Rong válasza ojoba1 (#31020) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Azért attól a "Final Fantasy"-től sokat ne várj, az FF spin-offok rémesen rosszak a Tactics sorozat kivételével (ami zseniális). A Crystal Chronicles különösen faék és bugyuta, ez egy proto-MMO volt eredetileg, és 16 év alatt szörnyen öregedett. Ami fun lehet majd benne, az a cross-play online multi (ami nagy szó a link cable-ös borzadály után :D).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31026) ojoba1 válasza Kai_Rong (#31025) üzenetére


ojoba1
csendes tag

Köszi az infot a FF-ről. Nem láttam az eredetit. Csak a neve miatt figyeltem fel rá :) Óvatos lesz vele akkor.

(#31027) DVlad válasza koncsik (#31011) üzenetére


DVlad
őstag

Rendben! Akkor nem szóltam.
Ja, de. :D

(#31028) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#31024) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Mario Kart-ra tenném le a voksom. :K

Sic Parvis Magna

(#31029) nxswitch válasza Hopkins95 (#31024) üzenetére


nxswitch
senior tag

Spyro, Mario Odyssey, New Super Mario Bros U Deluxe, Super Lucky's Tale, Donkey Kong Country, Cuphead(iszonyatosan nehéz szándékosan).

(#31030) Hopkins95 válasza nxswitch (#31029) üzenetére


Hopkins95
addikt

A nehezeket inkább offolom, szóval Donkey Kong Country meg Cuphead azonnal kiesik. A Mario Odysseit azt beszerzem, Super Luckyról néztem videót, szerintem a Crash sokkal menőbb.

Mario Bros U Deluxet már inkább csak nosztalgiából játszanám, de így 25 évesen annyira már nem izgat. Spyron gondolkodom, csak nincs kedvem még egyszer 30 Euróért megvenni, mert azt már kb. annyiért megvettem PC-re.

Még Orit fedeztem fel így keresgetve ;) , de lehet előtte kipróbálom gamepasszal PC-n, mert arra is azt mondják, hogy nehéz.

(#31028) 30z.Samu Köszi a tippet! :R

Más: Rumour: Is A Tomb Raider Collection Coming To Nintendo Switch? Nagyon remélem igaz, nagyon passzolna a konzolra! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31031) koncsik válasza Hopkins95 (#31030) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd ha 2x ennyi leszel, újra izgatni fog :K ("Mario Bros U Deluxet már inkább csak nosztalgiából játszanám, de így 25 évesen annyira már nem izgat.") :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31032) tboldi válasza 30z.Samu (#31019) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nevermind. 🤷‍♂️

(#31033) megott válasza tboldi (#31032) üzenetére


megott
tag

Már "visszatértem" a városba, picit döcögősen indult és eléggé szájbarágós, a Gamecube verzió után nekem kevésbé vicces, inkább giccses. Remélem később pörgősebb lesz. (mondjuk csak 3 napja játszom vele)

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#31034) agyhalottak válasza 30z.Samu (#31014) üzenetére


agyhalottak
tag

Én is gondolkodom valamilyen conti beszerzésen, megvárom a véleményed, kíváncsivá tettél.
Az utóbbi időben túl sokat fordítottam kütyükre ezért a Pro vételt most kizárnám. De egy 10-es beleférne most még.

Nem tudjátok a 8bitDo + Xbo conti haszálható párosítás lehetne? (van 2db-m)

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#31035) Wesder válasza agyhalottak (#31034) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg megy, de gyro nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31036) petymek válasza Silεncε (#31004) üzenetére


petymek
senior tag

Nem egyedi eset. Pl. több power bankot sem lehet vele tölteni.
Elkezd tölteni, majd röviddel utána leáll a töltés.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31037) Quinine911 válasza mike1334 (#31021) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Istentelen KEGYETLEN nagy game, de ugyanakkor brutál nehéz is! Párszor volt h legszivesebben földhöz vágtam volna a Switchet vagy lerugtam volna a TV-t, javarészt a Boss fightoknál!

A zene az fenomenális, főleg a Scorch ‘n Torch pálya zenéje!

Azt kell mondjam, akármilyen nehéz is volt, az egyik legjobb Switches játék amivel mostanában/valaha játszottam és vègig vittem!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31038) 30z.Samu válasza Quinine911 (#31037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ugyan Nálam most kicsit parkolópályán van, de ettől függetlenül én is azt mondom, hogy hatalmas játék! Nehéz, de imádom minden percét. :K

Sic Parvis Magna

(#31039) Quinine911 válasza 30z.Samu (#31038) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Nekem néha van, hogy a végigjátszás óta is elő-előveszem egy egy pálya erejéig :) :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31040) ayo válasza megott (#31033) üzenetére


ayo
addikt

GC óta mindegyik ilyen, ezt magyaráztam még feljebb. régi részeken még most is nevetek, van egy-két nagyon kemény poén, az újakban inkább arra mennek, hogy vicces mert papír kb. Az újabb részeket én inkább valami alcímként adtam volna ki, ami a Sticker és Color Splash vonala vitte volna tovább, de hát Nintendo évek óta nem hallgat a fanokra, még akkor se ha nem fogy annyira jól a cucc.
Majd mesélj még ha van időd, én tuti csak később fogom nyomni, mert kíváncsi vagyok hogy milyen egy olyan játékos számára, aki a régi részeket tolta.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31041) mike1334 válasza Quinine911 (#31037) üzenetére


mike1334
veterán

Áh én kikapcsolódni szeretek, ha valami harmadjára se sikerül, akkor félreteszem....de ez kártyás, nehéz megoldani a cserélgetést :)
Meg annyi jó játék van, kár azt erőltetni, ami nem megy (mario bros-t is félretettem, meg a rabbidset is....de ott van bontatlanul a fire emblem three houses, a civ vi, meg ott a zelda dlckkel együtt....).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31042) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Crysis Remastered - Nintendo Switch Tech Trailer

Azért nem lesz ez fapados kiadás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31043) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Paper Mario: Kezdek aggódni..fél 5 és még nem hozta a futár, sőt semmi értesítést nem is kaptam hogy hozná.
Pedig tegnap a Platinumshop azt mondta, hogy ma jönni fog...

Hát nagyon remélem!

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31044) Quinine911 válasza mike1334 (#31041) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Mario Brost meg a Rabbidset még nekem is végig kell tolnom.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31045) mike1334 válasza Quinine911 (#31044) üzenetére


mike1334
veterán

A Mario bros-ban is volt egy rész, ahol félretettem....már nem nekem való a platformer :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31046) hszilard666 válasza oriic (#31042) üzenetére


hszilard666
veterán

Hibátlan! :C

Már csak azt nem tudom miért nem tudom előrendelni a konzolvilágnál. :W

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#31047) koncsik válasza hszilard666 (#31046) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lesz belőle kártyás verzió biztosan? :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31048) Silεncε válasza oriic (#31042) üzenetére


Silεncε
őstag

Vajon handheld módban ebből mit fog tudni?

(#31049) hszilard666 válasza koncsik (#31047) üzenetére


hszilard666
veterán

Ha nem lesz akkor nagyon szomorú leszek. Kell a doboz az asztalomra. :K

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#31050) Quinine911 válasza Quinine911 (#31043) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Felhivtam a Platinumot. Ők átadták a futárnak.
Sehol senki, se értesités a futártol se semmi.

Sztem ez bukta, nem lesz ebből ma már Paper Mario :(
Ezt azért nem gondtam volna :(

Más is járt így?

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.