Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37101) Rage47 válasza Wesder (#37092) üzenetére


Rage47
veterán

Fuh, nagyon beszívott tegnap, nehéz lerakni. Így a sok Mario után nem is akkora kihívás, azt vettem észre, szóval lehet élvezni az ugrálást :D
Jó lenne, ha minden game-t így összeraknának a Microsoftonál.

(#37102) mike1334 válasza Kvelstadt (#37100) üzenetére


mike1334
veterán

Én is azt tolom, csak én xboxon meg xclouddal tableten...mar van benne 40+ órám, a fő csapatom50+ szintű :)
Az volt a terv, hogy minden karakterrel játszok, de annyira nem érdekel egy-kettő története, hogy ihaj...illetve az ő kasztjukat se szeretem annyira. Mondjuk a fő csapatom az nagyon adja nekem...Therion hunter másodlagossal, Thressa dancerrel, Olberic apothecaryval, és Ophilia scholarral...nagy gondom nincs eddig, de nem is túl könnyű, így nem unom meg :)
Ha'anit meg Cyrus idegesít, a többiek meg olyan meh szereplők...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37103) Kvelstadt válasza mike1334 (#37102) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dancerrel kezdtem már csak azért is mert egy ilyen játékban általában olyan classokkal illik kezdeni hogy knight vagy wizard vagy ilyesmi. Elvégre az nem is harci class hogy dancer.
De jól is indult. Tetszett a kezdőstoryja, a sivatagos környezet.
A zene a megvan spotyn és imádom.
Nem tudom hogy több karakterrel is végigjátszom e de így hírtelen aki még érdekel az a hunter. Aztán meg majd meglátom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37104) mike1334 válasza Kvelstadt (#37103) üzenetére


mike1334
veterán

Hát mivel csapat alapú a játék, legalább néggyel biztosan játszol :) (na jó, elvileg solozható, de azért na....). Az alap sztorit így is végig lehet tolni mindenkivel, nem csak azzal, akivel kezdtél. A dancer nekem annyira nem jött be, csak azért tartom a csapatban, hogy legyen dark magic-em, meg buffolni a harcosom, mielőtt odacsap :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37105) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez az utángyártott dokkoló para valós? Olvasgattam és most nem merem használni az Alzaról ajánlottat. :DDD

A gyári nagyon melegszik mert hátulról kb nem szív levegőt a nyitott meg téglásíthat elvileg adott esetekben... itthon kapható ház amibe átlehet rakni a gyári dokk belsejét?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37106) Kvelstadt válasza mike1334 (#37104) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy értettem bogy nem fogom mindenkivel elkezdeni a játékot.
Most űgy nézünk ki hogy a hinter is tetszik mert nyilaz, de majd ha mind meglesz, akkor fogom látni kik lesznek államdó tagok.
Mondjuk ahogy látom ez területfüggő is, mert volt ahol egyik karakteremnek se a fegyvete se a varázslata nem volt gyengéje kb senkinek.

Micsurin
Én pont az átépítőst csináltam meg.
Először én is venni akartam mert baromi jók vannak, de hiába írták a hivatalos oldalán a forgalmazók hogy tesztelték, bőven volt olyan komment is hogy nem 100 hogy nem fog reickelni.
Így inkább nem kockáztatram, megrendeltem a müanyag darabot és átpakoltam bele a cuccot.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37107) tboldi válasza Micsurin (#37105) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vagy USB-C hosszabbító? :D

[ Szerkesztve ]

(#37108) Micsurin válasza Kvelstadt (#37106) üzenetére


Micsurin
nagyúr

BASSTOP-ot vetted? Azon agyalok én is erősen, nézegettem kapcsolást és a Ninti se normális... jól látom, hogy eltért a PD szabványtól és a magasabb feszültségű lábra ők a szabványtól eltérő feszt engedtek rá? :Y :Y :Y Nem csoda ha megsül egy egy 3rd party cucctól a szerkezet.

tboldi hmm átmenetileg elgondolkoztató jogos, köszi! :R Witcher és Rise alatt túlságosan melegszik a cucc, ilyen kicsi zárt szerkezetnél az a 58-59 fok már sok...(hitelesített kamerával mértünk rá kíváncsiságból. :DDD ) :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37109) tl-x válasza tboldi (#37107) üzenetére


tl-x
őstag

Ez mekkora :R Eszembe se jutott :DD :C

(#37110) tl-x válasza tboldi (#37107) üzenetére


tl-x
őstag

Azért még érdemel lenne megemelni vagy valamilyen kis tartóba helyezni mert a hátulja így is nagyon melegedhet.

(#37111) Micsurin válasza tl-x (#37110) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem csak demonstrálni tette le így. :D
Nem is a melegedés a gond hanem, hogy nem kap hátulról levegőt a két alsó kis szellőző. Ha nagyon teker kézben is érezni, hogy mintha finoman de ott befelé szeretne húzni levegőt.

Tehettek volna egy ventit a gyári dokkba lett volna 5usd / darab és így is vicc áron mérik azt a dokkolót, 5 deka műanyag és full minimal elektronika még egy túl fesz. védelem sincs benne. :U

A vicc, hogy ez nem vicc. :DDD Már az Ugreen is gondolt rá.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37112) tl-x válasza Micsurin (#37111) üzenetére


tl-x
őstag

Az egész gép specifikációja már megjelenéskor is elég karcsú volt, mégis viszi a nép. Köztük mi is. :DD

(#37113) Wesder válasza tl-x (#37112) üzenetére


Wesder
félisten

Minőségileg elég gàz maga az egész, de az a sz@ros Mario csak itt van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37114) tboldi válasza tl-x (#37110) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem az enyém, Redditről loptam a képet. :B

Én csak handheldben nyomom, a dokkot sosem csomagoltam még ki a dobozból. :D

[ Szerkesztve ]

(#37115) tl-x válasza tboldi (#37114) üzenetére


tl-x
őstag

Enyém is el van csomagolva.

(#37116) Kvelstadt válasza Micsurin (#37108) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fogalmam sincs már.
Csak beírtam ebaybe hogy switch dock és nézegettem míg meg nem találtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37117) ISThun válasza koncsik (#37096) üzenetére


ISThun
csendes tag

Megvettem, digitálisan.
"Kissé" repetitív, sokat elvon az élményből a csapattagok automata harca, de agykikapcsolásnak remek. És kellően hosszú is lesz szerintem ha az összes útvonalat be óhajtja járni az ember. (Én most ezen tipródok éppen, hogy mindig minden útvonalat bejárjak, vagy csak szimplán toljam a küldetéssorozatot...)

(#37118) cornholio002


cornholio002
csendes tag

Sziasztok!

Gyereknap környékén szokott lenni eshop akció? A Moving outot vennénk meg a gyerekeknek, de az alap árát sokallom.

(#37119) szbazsi123


szbazsi123
csendes tag

Elkezdett driftelni a jobb joy-con karja. Lefele ment időnként magától. Először kipróbáltam izopropil alkolohhal a tisztítást, hátha... (vicc amúgy, 1 liter az átlag kiszerelés, a művelethez meg kell 2 csepp egy fültisztító pálcikára), de nem jött be, így aztán jött a csere. Még szerencse, hogy kettő kart vettem ali-n annak idején, mert az egyiknek (és persze annak, amit elsőként kibontottam) a szalagkábele el volt szakadva. Kuka. A másik viszont jó lett. Még egy adag kart rendeltem, talán ideér még július 1. előtt :)

[ Szerkesztve ]

(#37120) Guitar14 válasza szbazsi123 (#37119) üzenetére


Guitar14
senior tag

Na akkor ha egyszer rendelek "kart" (analógot) akkor biztos többet. :D
Én nekem mivel már tudtam nincs veszteni valóm benyomtam az analog gumiszoknya alá egy kis WD40-et mivel az volt kéznél és azóta is jó. (kb fél éve) Egyik mellékhatása, hogy lenyomáskor nincs olyan jó kattanása hanem csak úgy lemegy. :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37121) taki01 válasza szbazsi123 (#37119) üzenetére


taki01
őstag

Egy kis kontaltspré a szoknya alá és utána nálam működött rendesen. WD40 semmiképsem ajánlott mert oljos réteg képződik a nyákon.

(#37122) dropsy


dropsy
újonc

Sziasztok,

Újonc vagyok a témában és a lányom a Switch ill. Mario függő, de nekem is volt Nintendom anno szóval közös a móka.
A gondom, hogy nem tudom használni az eshop-ot…
Hallottam, hogy a régió regisztráció nem mindegy…
Ha csinálok egy gyári beállítás visszaállítást és új accal (pl U.K.) regelek akkor működni fog?
Vagy mi lehet a gond, hogy egyszerűen nem tudok vásárolni (fizetéskor hiba) .
Játékot sem tudok és Nintendo online előfizut se 😐😯

(#37123) Kvelstadt válasza Guitar14 (#37120) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Magas labda, bocsi. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37124) scyllafren válasza dropsy (#37122) üzenetére


scyllafren
senior tag

Mit allitottal be fizetesnek? Paypal asszem mukodik mindenhonnan, azt erdemes csinalni es beallitani, ha nincs még.

(#37125) Guitar14 válasza Kvelstadt (#37123) üzenetére


Guitar14
senior tag

:O

(Egyébként van "az" is. [kép] De handheld módba is kellett egy megoldás mikor utazom.)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37126) Kvelstadt válasza Guitar14 (#37125) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen gondoltam hogy itt handheld miett megy a joycon, de ezt akkor is muszáj volt. :D

A minap gondoltam octopathozok hason fekve pár percet, aztán miután elzsibbadtam megpróbálom ülve is.
Na hát elég rég nem nyúltam a joyconokhoz és bár nem driftelnek de valami borzasztó az a cucc. Pánikszerüen dobtam vissza a dockba és kapaszkodtam bele a biztonságos és kényelmes pro joyba.

Ráadásul biztos valami perverzióm de így hogy az octopath direkt pixeles nekem csak úgy tetszik hogy minél jobban látható ez, és switch kijelzőn mondhatni már szép a játék ami baj. :D
Bezzeg 120as tv-n. Na ott látszik minden és imádom.
Az ilyenek meg hogy a pixeoből rajzolt 2D-s bokor 3D-ben mozog a szélben, na ezt még éa ne hagyd abba! :DDD
Az egészbe meg az a csavar, hogy alapjában nem szeretem a direkt pixeles játékokat.
De itt ebben a formában nagyon működik nálam. Lehet ez a kivétel ami erősítí, de gondolkodtam rajta, és ezt a játékot el sem tudnám képzelni olyan grafikával mint mondjuk egy dragon quest.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37127) mike1334 válasza Kvelstadt (#37126) üzenetére


mike1334
veterán

Én ezért vettem a skull&co grip caset. Hosszú távon mondjuk még nem tudtam tesztelni. Octot én az xbox handheld rendszerén tolom, tud fájni az ujjam pár óra után, de ez inkább a súlyból adódik (8 colos fhd kijelző, plusz kontroller azért nehéz tud lenni hosszabb távon, cserébe sokkal szebb :D mondjuk tv-n méginkább).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37128) Linkh válasza Kvelstadt (#37123) üzenetére


Linkh
tag

Még jó, hogy a ProController is szokott driftelni :D ( hálisten a 8bitdo az nem)

(#37129) tboldi


tboldi
nagyúr

Ha valaki tabletop módban szeretne játszani, de nincs kibékülve a Switch beépített kitámasztójával, akkor a Kik-ben vehet telefontartót 290 Ft-ért. :)

Ilyen.

(#37130) cSuwwi válasza tboldi (#37129) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nekem több ilyen is van, és pont nem megy bele a normál switch.
Késsel kellene kicsit farigcsálni

(#37131) Kvelstadt válasza Linkh (#37128) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ezt nem tudtam, plusz lekopogom de nekem se ez se sz nem driftel.
Mondjuk ha a joycon lehal nem is biztos hogy bajlódok vele. Évente vagy 2 nagyobbat utazok ahova úgy viszem hogy kandheldben hadználom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37132) tboldi válasza cSuwwi (#37130) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor nem szóltam. :B

Vettem egyet, de még nem próbáltam a Switch-csel, csak a telefonommal.

(#37133) tboldi válasza cSuwwi (#37130) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azért bele lehet gyömöszölni. :))


[ Szerkesztve ]

(#37134) scyllafren


scyllafren
senior tag

En ezt vettem, mukodik, ahogy kell :)

(#37135) tboldi válasza scyllafren (#37134) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem elég óccsó. :D

(#37136) Kai_Rong válasza cSuwwi (#37130) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

"Késsel kellene kicsit farigcsálni"

A Switch káváját vagy a tablet/telefontartót? :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37137) Kvelstadt válasza Kai_Rong (#37136) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Switchet hát. Szellőzéseis jobblesz. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37138) Scholes9 válasza Kvelstadt (#37137) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37139) cSuwwi válasza tboldi (#37133) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Bele lehet, de a második képen látni, hogy az első része alig ér hozzá, alig tartja, picit is hozzáérsz hátradől.
Én belefaragtam (nem a switchet :DDD ), tartja is rendesen.


(#37140) tboldi válasza cSuwwi (#37139) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem nem dőlt hátra, pedig meg is böködtem. :D

(#37141) cSuwwi válasza tboldi (#37140) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Akkor nem egyforma a tartónk. Látszólag hasonló, nekem kínai import, nem állt meg benne normálisan (az üvegfólia miatt vastagabb kicsit, lehet az is az oka). Nekem patkolni kellett hogy jó legyen.

(#37142) Kvelstadt válasza cSuwwi (#37139) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sztem jó lett. Én is szoktam ilyeneket. Mert hát ha egyszerüen nincs olyan ami pont jó akkor rá kell segíteni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37143) tboldi válasza cSuwwi (#37141) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam sem ér el teljesen az aljáig, bár valószínűleg ha lehámoznám róla a gumit 100%-ig jó lenne.
Egyébként az enyémen is van üvegfólia. :)

[ Szerkesztve ]

(#37144) tboldi válasza Kvelstadt (#37142) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én az imént egy kicsi golyóstoll végét (a másikat, nem a tintásat) faragtam meg, hogy beférjen a tárcámba. Szerencsére csavarós, nem kattintós, úgyhogy működik továbbra is. :D

(#37145) cactuar


cactuar
aktív tag


Holnap hajnalban Dragon Quest livestream lesz. Remélem bemutatják a 12. részt :)

(#37147) cactuar válasza cactuar (#37145) üzenetére


cactuar
aktív tag

Dragon Quest XII The Flame of Fates. Sötétebb, felnőttesebb cím lesz, worldwide release, dátum és platform még nincs.

(#37148) cactuar válasza cactuar (#37145) üzenetére


cactuar
aktív tag

DQ III HD-2D remake
Worldwide release, asztali konzolokra készül, dátum nincs. Kicsit Octopath-os látvány, nekem tetszik. 🙂

Ezeken kívül volt:
DQ X mmo version 6 - only Japan
DQ X offline - only Japan
DQ Treasures - spinoff
meg valami puzzle mobil játék

(#37149) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok milyen időszakonként szokott frissülni a nintendo shop? Van valami info jobb játékok leárazásáról? :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37150) Dreimus válasza neato3loco (#37149) üzenetére


Dreimus
senior tag

Relativ random mennek az akciók és USA és EU store is eltérő akciókat kap. A Nintendo saját címei évtizedeket követően is max 33%-os akciót kapnak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.