Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36501) sgfool


sgfool
tag

Én is eddig a hétvégén egy 7 órát beletudtam tenni a monster hunter rise-ba én is csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Játszottam pár korábbi résszel, a freedom unite, a world, illetve a generation ultimate, a rise tényleg egyfajta aranyközép út lett, kellően jól van balanszolva. Sokkal szívesebben játszok vele mint pl a world epizóddal. Mechanikákkal még ismerkedek, azon belül is hogy ezt a wired bug-ot mennyire lehet kihasználni a harcban. Az külön tetszik benne, hogy pl büdösborzokkal magunkra tudjuk vonzani a nagy szörnyeket és akár fél pályán átkergetnek minket, ezáltal oda tudjuk csalni más nagy szörnyekhez és össze tudjuk őket ugrasztani, az meg csak a hab tortán hogy ilyen az egyiket meglehet lovagolni és ha elég ütés viszünk be, akkor egy extra durva támadás sorozatot is betudunk vinni. A village küldetések még könnyebben csúsznak, viszont a hub küldetéseknél már volt 1-2 vadászat ami lazán 30 perc fölött volt, de nem érzem fárasztónak. A rampage móddal még nem próbálkoztam, pedig az is nagyon jól hangzik hogy kvázi tower defense szeletet kapunk, amiben hullámokban jönnek a szörnyek.

(#36502) Mirman


Mirman
őstag

Hat srácok én is beletettem egy 10+ órát eddig , nekem jobban tetszik mint a world. Valóban egy picit könnyebb mint az eddigi részek, viszont azért az első találkozás a borítón is szereplő szörnyel brutális. 5-ször neki kellett futnom különböző fegyverekkel mire vert izzadva meglett. :C

(#36503) Rony949


Rony949
őstag

Nem értem mi a problémája. :U ;]

(#36504) Rage47


Rage47
veterán

van demo, nagyon frankon fut tenyleg, jo kis game

(#36505) rakkimcer


rakkimcer
tag

köszönöm a MH Rise leírásokat, ezek szerint kicsit könnyítettek rajta, lehet csak elején úgy tűnik

(#36506) Scholes9 válasza Rony949 (#36503) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36507) ldave


ldave
félisten

A Capcom bejelentése szerint az első hétvégén 4 millió darab MH Rise fogyott világszerte. Előtte a World 5 millió volt ugyanennyi idő alatt, de az PS4 és X1 egyszerre. Komoly siker.

A Slime draws near! Command?

(#36508) sgfool válasza ldave (#36507) üzenetére


sgfool
tag

Az nem semmi eredmény, bár már akkor lehetett sejteni, hogy nagy lesz rá a kereslet, mikor megjelent az első demo és annyian rohamozták meg, hogy a szerverek behaltak tőle egy időre. Remélem a capcom ilyen nagy játékos bázis alapján jó sokáig tervez vele és akkor sok bővítést fogunk kapni a jövőben

(#36509) Sirandrish válasza Rony949 (#36503) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig az csak a Pussycat rövidítése...nem értem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36510) neato3loco válasza hadam98 (#36497) üzenetére


neato3loco
senior tag

Lite-on játszod amúgy?

Jó magam játszottam még PS4 Pro-n az elődjét. Baromi unalmas társak nélkül. Grindolós játék, egy szörnyet van, hogy 8x kellett leölni klántagokkal mert a randomok akiket dobott partiba sose tudtak érdemlegesen segíteni. Nem tudom a RISE miben változott de szerintem a nagy gear set-ekhez rengetegszer ismételni kell a szörnyeket a pályákat stb. A RISEról nem tudok véleményt mondani, de az elődjét ismerve annak nem ajánlom aki nem szeret ismételgetni egy faszább kard vagy sisak miatt. :C

Ja mellesleg privátban vagy itt dobjatok már linket Switch Lite tokokhoz. Mármint borításhoz vagy hogy a francba mondjam. Na amit rá húztok a konzolra. :DDD :DDD

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#36511) Rony949 válasza neato3loco (#36510) üzenetére


Rony949
őstag

Ez a játék a grindról szól. És ebben nagyon erős, mert meghálálja a sok munkát egy fasza ruhával és/vagy fegyverrel.

(#36512) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Szerintetek április végén kapunk egy újabb Directet / mini Directet? Az év második felének megjelenéseiről gyanúsan nagy a csend (és az első félév felhozatala azért messze nem volt erős - bár ez nem egy Nintendo-specifikus probléma, a "nagykonzolokon" ugyanez a helyzet).
Mondjuk ha a jó oldalát nézem, a Nintendo a kezdeti nagy Switch-befektetés után sokat segített a pénztárcám kímélésében az elmúlt másfél évben, de azért most már szívesen áldoznék a Nintendo házi Mammon-oltárán, csak legyen olyan, amiért érdemes :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36513) Rony949 válasza Kai_Rong (#36512) üzenetére


Rony949
őstag

Én Július környékére saccolnék, az E3 idejére (tudom hogy idén se lesz E3, de ettől függetlenül tavaly is adott ki pár kiadó és cég digitális formában showcase videókat).

(#36514) hadam98 válasza neato3loco (#36510) üzenetére


hadam98
senior tag

Lite-on játszom és egyedül de nekem eddig nem volt komoly problémám. Egy szörny volt amit 2x nyírtam ki jobb felszerelésért és ennyi, de ahogy nézem kb. ahol én tartok összeset kétszer kell. Ahogy írtak igen, itt a grindot nagyon meg hálálja a játék. Szerintem nem unalmas főleg, hogy legalább ha kétszer is kell megölni akkor is gyakorlok, most is fegyvert cseréltem hátha jobban megy de most meg is akadt a bicskám mert kifogtam egy erősebb szörnyet. Na ilyenkor lehet jobb lenne az előzőn gyakorolni :D

[ Szerkesztve ]

(#36515) rakkimcer válasza hadam98 (#36514) üzenetére


rakkimcer
tag

MH Worldben újrakezdtem egy másik karakterrel.
Este értem el a Master szintet, az alap páncélt használtam végig, csak a lábra cseréltem le.
Hunting Hornnal, a Defender fullos változattal, kénytelen voltam egyedül lenyomni a végén a Teostrát és Xenojivát, mert nem kaptam segítséget.
Worldben van a Low, High és Master szint, nem feltétlen kell minden ruha ez "elején" és fegyver.
Egy fegyverre kell rállni és ha szükséges cserélgetni kell a ruhát a tulajdonság miatt.
Később kell sokat grindolni, ha fullosra akarod ezeket rakni.
A főkarakterem szerintem 300 fölött van, na ott már az sem elég ha akarod a nyersanyagot, néha várni is kellett, hogy az a szörny jöjjön, amiből ez meg legyen.
De ez kemény sok szár óra után van már csak.
Addig meg rengeteg nagyon kellemes percet szerez a játék.

(#36516) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Úgy látom az amcsiba látott akciok nálunk is elindultak, borderlands collection 20eur, xcom2 15eur

(#36517) Quinine911 válasza ceripapa (#36516) üzenetére


Quinine911
aktív tag

hoppá, köszi, na annyiért viszont behúzom az xcom 2-t

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36518) taki01


taki01
őstag

Május 18-án jön a Snowrunner switchre.

(#36519) scyllafren válasza taki01 (#36518) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az jo, remelem Steamre is :) Ha nem , akkor vesszuk switchre, jo kis jatek. DLC-k is jonnek?

(#36520) ldave


ldave
félisten

Fortnite kap egy komolyabb frissítést Switchre:

For all of our Nintendo Switch players, we'll be releasing an update that will enhance your experience on the platform.
Improved resolution
Consistent framerate
Smaller game size

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#36521) taki01 válasza scyllafren (#36519) üzenetére


taki01
őstag

Nem találtam róla infot, hogy tartlmazza őket.

(#36522) cactuar


cactuar
aktív tag

[link] Az Ask Iwata könyv megjelenik magyarul is.

[ Szerkesztve ]

(#36523) koncsik válasza cactuar (#36522) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Meglepő, de hiphiphurrá :C :C :C
Azért megveszem az angolt is :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36524) Rony949


Rony949
őstag

Éééééés mai nappal már nem lehet megvenni digitálisan a Super Mario 3D All-Stars-t. Mostantól fog egyre feljebb menni a dobozos verziónak az értéke. Ennek ellenére én nem fogom eladni.

(#36525) ayo válasza Rony949 (#36524) üzenetére


ayo
addikt

és reméljük ez volt az utolsó ilyen húzása, hogy egy ilyen populáris címet limitál :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#36526) Kai_Rong válasza ayo (#36525) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nehogy bilibe lógjon a kezünk.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36527) NyMRooD válasza Rony949 (#36524) üzenetére


NyMRooD
őstag

Webshopokban még ott van, pedig elvileg onnan is elkellene tűni-e, nem?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#36528) Sirandrish válasza Rony949 (#36524) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az enyém még bontatlan ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36529) Kai_Rong válasza NyMRooD (#36527) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A pocsék kommunikáció alapján nehéz megmondani, valszeg igen, de sok szerencsét kívánok a Nintendónak ahhoz, hogy ezt kontrollálja a világ összes országában, ahol a játék megjelent.

A megmaradtakkal amúgy mit csinálnak majd? Bezúzzák? Highly unlikely... Szerintem ez pusztán annyit jelent, hogy újabb batch nem jön ki belőle, ami még a polcokon van így előbb-utóbb el fog fogyni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36530) mike1334 válasza Kai_Rong (#36529) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet veszek egyet befektetési jelleggel, ki se bontom ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36531) Rony949 válasza Kai_Rong (#36529) üzenetére


Rony949
őstag

"A megmaradtakkal amúgy mit csinálnak majd?"

Dehogy! A megmaradt példányokat szerintem még eladják míg tart a készlet, de utána már nem lesz új, mert a forgalmazása a Nintendo által tegnap megszűnt.

(#36532) Wesder válasza Sirandrish (#36528) üzenetére


Wesder
félisten

Az enyém is. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36533) Kai_Rong válasza Rony949 (#36531) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, pont ezt írtam én is. A boltokban lévő fizikai példányoknak már volt gyártási meg logisztikai költsége, a visszajuttatás ráadásul újabb logisztikai költségeket okozna, szóval minden marad a helyén, amíg a készlet tart akcióban el fog menni. Kérdés, hogy mennyi példány keringhet még a boltokban globálisan.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36534) rakkimcer


rakkimcer
tag

ezekre most akció van az eshopban

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - 50%
ARMS - 33%
The Flame In The Flood: Complete Edition - 75%
Good Job! - 30%
Just Dance 2020 - 60%
Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition - 60%
Snipperclips Plus - Cut it out, together! - 30%
Snipperclips – Cut it out, together! - 30%
XCOM 2 Collection - 70%

(#36535) picimitch


picimitch
tag

Ahogy a Super Mario Party és a Splatoon 2 is megkapta a 33%-ot sok más multi játékkal együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#36536) taki01 válasza rakkimcer (#36534) üzenetére


taki01
őstag

Ne is írd mert már elköltöttem vagy 30 ezret az akciós gémekre :)
Sikerült meg venni az első nintendos játékomat a kis gépre. :D

(#36537) Rage47 válasza picimitch (#36535) üzenetére


Rage47
veterán

vannak még játékosok a splatoonban? érdekelne vmi multis játék, az apex sz.r lett sajnos

(#36538) picimitch válasza Rage47 (#36537) üzenetére


picimitch
tag

Ebben nem vagyok kompetens, azt nem vettem meg, egyelőre még vannak más nintendo címek amiket be kéne szereznem.

(#36539) Kai_Rong válasza Rage47 (#36537) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én pár hónapja adtam el az enyémet, decemberben még játszottam vele, akkor azért 2 percen belül talált csapatot. Elég nagy skill gap van a játékosok között, szóval ha nagyon kompetitív alkat vagy, akkor nem feltétlenül fogod jólérezni magad játék közben, mert full random, hogy a játék hogy osztja szét a csapatokat :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36540) szbazsi123


szbazsi123
csendes tag

Plants vs Zombies Battle for Neighborville. Egy az egyben a pc-s szintet hozza, az irányítás hamar megszokható. Nem egy precíziós lövölde, viszont roppant szórakoztató. A 11 éves imádja :)

(#36541) EmThor


EmThor
addikt

Doom, Doom Eternal, Skyrim is félárban megy a storeban.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36542) nagyatt


nagyatt
tag

[link] Azert ez nem semmi, megéri gyűjteni a gyari csomagolasú példányokat. :)

(#36543) Kai_Rong válasza nagyatt (#36542) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Azert a gyartott peldanyszamok tekinteteben van egy icipici kulonbseg 1986 es 2021 kozott :U

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36544) koncsik válasza nagyatt (#36542) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sold on 4 April,2021?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36545) tboldi válasza koncsik (#36544) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van, ahol már annyi van, nem? :D

(#36546) koncsik válasza tboldi (#36545) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B :K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36547) taki01


taki01
őstag

A Doom Eternal egy nagy jó kis game lett, a kis gépen is elég simán és szépen fut. A grafikával sincs túl sok problémám.

(#36548) mg1992mg válasza taki01 (#36547) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem néha még gépen is sok a pörgés, meg az irányítás összehangolása, milyen lehet konzolon, bár tíziksz pc-s gaming után amúgy se egyszerű boldogulnom Switchen néha, de FPS-ekben egyenesen szenvedek. :B

(#36549) szpal17


szpal17
őstag

Ez a Hades játék nagyon szép, nagyon jó, de, hogy nem a Switch Lite-ra tervezték az már biztos.
Szegény kütyüt úgy kell nyomkodni, hogy félek, hogy széttöröm az egészet. :DDD
Ezt lehet inkább más platformra fogom beszerezni a teljes kimaxoláshoz.

(#36550) taki01 válasza mg1992mg (#36548) üzenetére


taki01
őstag

A Doom-t is Switchen toltam végig joyconokon és csak easy tudtam végig nyomni. Most pro controllerrel tolom a Doom Eternalt és így már kényelmesebb. Nem vagyok az a nagy PC-s gamer, nekem mindig is konzoljaim voltak. PC-n csak a stratégia játékokat nyomom, meg azokat amik nem jelentek meg konzolra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.