Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-28 22:36:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#11001) Drakk válasza g@bo (#10999) üzenetére


Drakk
tag

Ebben az évben várható új Animal Crossing?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#11002) maszekember válasza Drakk (#11001) üzenetére


maszekember
aktív tag

Valamikor biztosan, ha nem is ez évben.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#11003) #22794752 válasza djozsi (#10960) üzenetére


#22794752
törölt tag

Ez mekkora kamu duma :C :C

bármelyik gépet össze tudod karcolni bármivel. Ésszel kell betenni :W

Egy gyerek játéknál ez az irányvonal.

(#11004) #22794752 válasza maszekember (#10996) üzenetére


#22794752
törölt tag

A mai napig van gazdagon bug a Zeldában is.

Esetleg azért akarna, amiért az emberek többsége is, mert talán megvásárolta drága pénzen, és normális tartalmat is szeretne rá.

(#11005) ooooobi válasza #22794752 (#11003) üzenetére


ooooobi
senior tag

Annyira gyerekjáték, mint bármelyik másik konzol, vagy egy drága tablet. Azt is össze tudja karcolni egy gyerek ha nem teszel rá fóliát neki. Egy tizenéves viszont ugyan úgy tud rá vigyázni, ment bármelyik felnött ha a szülei értelmesen megtanították erre.

Másik meg, hogy a zeldában vannak bugok, hogy jön ez a triple A témához? Érdekes én egyel se találkoztam még pedig elég sokat játszottam már vele és nem átrohanósan tolom, hanem próbálok mindent felfedezni. Most rákerestem youtubeon, kb mind valami idiota glitch amiket véletlenül nem sok eséllyel hoznék elö. De km minden nyílt világú játékban vannak ilyenek. GTA 5 is tele van mégis milliók játszák.

Meg milyen AAA játékokat akarnátok? PS4re aimk jönnek újak azok vagy exclusiv cimek, vagy nem switchre vannak grafikailag tervezve. Ja spyro jön az ide is valo igen. Xboxra is ez van kb.
Most nem a régi remasteredekre gondolok, hanem csak új címekre.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#11006) maszekember válasza #22794752 (#11004) üzenetére


maszekember
aktív tag

Pont a Botw-ról nem tudok nyilatkozni, de ismerve a Nintendo-t (illetve játszva a jelenlegi címeik nagy részét) nehezen tudom elképzelni, hogy tele lenne bugokkal. Rájuk nem jellemző, hogy a gyors cash grab reményében félkész állapotban adják ki a játékaikat tudva, hogy a hype okán a sok majom rohanni fog megvenni.

"Esetleg azért akarna, amiért az emberek többsége is, mert talán megvásárolta drága pénzen, és normális tartalmat is szeretne rá."- normális tartalom alatt az N+1-edik AC-t vagy FC-t érted repetitív játékmenettel, esetleg az éves "sequel"-eket a sportjátékokból? Ez olyan, mintha egy tartalomgyártó a saját csatornájára sorban készítené a Shawsank Redemption színvonalú, értékkel bíró műveket de a nézők azon sírnának folyamatosan, hogy Michael Bay Transformers filmjei nem elérhetőek.

Vannak újító, folyamatosan fejlődő multiplatform stúdiók (lásd CDPR és Witcher sorozat vagy Rockstar Games), de nem ez a jellemző.

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#11007) Drakk válasza maszekember (#11002) üzenetére


Drakk
tag

Köszönöm!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#11008) fogtunder válasza maszekember (#11006) üzenetére


fogtunder
nagyúr

minden open world játékban vannak bugok, szerintem lehetetlen is kigyomlálni őket teljesen. szerintem azért nem vészes a helyzet, gamebreaking buggal talán egyszer találkoztam a végigjátszás alatt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11009) djozsi válasza fogtunder (#11008) üzenetére


djozsi
senior tag

Mi volt az, nem emlékszel rá? Őszintén érdekel, mert sokféle kritika érte a BOTW-t, volt köztük jogos és kevésbé jogos, de azzal kapcsolatban igen nagy a konszenzus, hogy közel tökéletesre csiszolt a játék.

Az most nyilván nem elsősorban neked szól, hanem a fentebbiekre, de arra panaszt, hogy bugos lenne ezen a mai beszélgetésen kívül még soha sehol nem olvastam.
Persze most nyilván nem a trükkösen előcsalható, főleg speedrunnerek által vadászott exploitokra gondolok. Bátran merem állítani, hogy az átlag játékos számára a legkicsiszoltabb, legbugmentesebb openworld játék valaha.

[ Szerkesztve ]

(#11010) djozsi válasza maszekember (#11006) üzenetére


djozsi
senior tag

Nincs is tele, átlag végigjátszással simán el bírom képzelni, hogy még csak glitchbe se futsz, pedig open world játékoknál apróbb glitchekből tényleg minden 15 percre szokott jutni 1.

(#11011) fogtunder válasza djozsi (#11009) üzenetére


fogtunder
nagyúr

már nem emlékszem pontosan, csak a helyszínre, a keleti parton mentem egy shrine felé, ami egy szirten volt, ott volt egy koponya alakú odú, aztán a harc közben crashelt, újraindítva mentem tovább és nem érdekelt többet. simán lehet, hogy azóta valamelyik firssítéssel ki is javították, ami okozta, ez már elég rég volt.

abba nem feltétlenül mernék beleállni, hogy a leginkább bugmentes, mert mondjuk a RDR és a GTA V is tök rendben volt nekem több végigjátszás alatt is, se jobbnak, se rosszabbnak nem mondanám attól, teljesen rendben van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11012) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wolfenstein II for Nintendo Switch to Launch June 29

Live-Die-Respawn

(#11013) maszekember válasza fogtunder (#11011) üzenetére


maszekember
aktív tag

"a RDR és a GTA V is tök rendben volt nekem több végigjátszás alatt is, se jobbnak, se rosszabbnak nem mondanám attól, teljesen rendben van." + Witcher 3, de multiplatform címeknél nem ez a jellemző. Mondjuk előbbiek fejlesztői adnak is időt maguknak, nem 1-2 éves periódusokban dobálják ki a folytatásokat (GTA IV és V között volt 5-, Witcher 2- és 3 között pedig 4 év).

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#11014) Djatis


Djatis
senior tag

Sziasztok!

Ma én is csatlakozok hzzátok egy géppel. A kíváncsiság túltett mindenen úhogy csak veszek egy gépet :(((
Ha valakinek lenne eladó bomberman vagy doom budapesten az írna privátban, mert sehol nem találom használtan ezeket :(

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#11015) g@bo válasza Djatis (#11014) üzenetére


g@bo
nagyúr

vegyél mást, amíg van...

(#11016) djozsi válasza maszekember (#11013) üzenetére


djozsi
senior tag

GTA5-el nem sokat játszottam, de RDR-ben, Witcher 3-ban azért akadtak glitchek szép számmal, mindkettőből rémlik beakadó, levegőbe mászó ló, asztalba sétáló npc-k és hasonló dolgok szép számmal. Félreértés ne essék, mestermű mind a kettő és gamebreaking bugok nem igazán voltak egyikben sem, de messze nem estek át annyi playtesten, mint a botw abban biztos vagyok.
Ami persze nem meglepő tudva, hogy a botw mennyit lett csúsztatva.

(#11017) mike1334 válasza g@bo (#11015) üzenetére


mike1334
veterán

:F

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11018) maszekember válasza djozsi (#11016) üzenetére


maszekember
aktív tag

Witcher 3-mal nem játszottam megjelenéskor csak tavaly nyáron ps4-en (illetve előtte pc-n, de "csak" pár tíz órát) . Összesen cca. 150 óra alatt végeztem ki kiegészítőkkel együtt, buggal (akár visual, akár quest) egyáltalán nem találkoztam csak akaraton kívüli kilépéssel kétszer. Ez nálam bőven az elfogadható kategória, főleg, hogy visszalépés után pontosan oda töltött vissza a játék, ahonnan kidobott előtte (nem tudom, létezik-e ilyen fail safe, szeretném azt hinni, hogy igen) .

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#11019) pethYeti


pethYeti
addikt

Ma akkor Splatoon 2? Melyik Discordon lennénk?

(#11020) koncsik válasza mike1334 (#11017) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem mondhatja meg, miért ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11021) Dwayne Hicks válasza pethYeti (#11019) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Az összefoglalóban van egy discord link. Arra katt... beköszönsz, és ha jól értettem kapsz hozzáférést a voice chathez. Ott a switch voice szoba.

(#11022) pethYeti válasza Dwayne Hicks (#11021) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi! Ott vagyok.

(#11023) hszilard666 válasza Djatis (#11014) üzenetére


hszilard666
veterán

Szevasz Főnök!

Minden rendben? Bejött a Homepod? Én imádom az ipadet! Gratu a switchhez! :R

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#11024) Dwayne Hicks válasza pethYeti (#11022) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Én is

(#11025) mike1334 válasza koncsik (#11020) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, akkor sejtem. Mondjuk én ennyi miatt azért nem mondanék még le a Switchről...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11026) ayo válasza mike1334 (#11025) üzenetére


ayo
addikt

már kacsintani se kell

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#11027) mike1334 válasza ayo (#11026) üzenetére


mike1334
veterán

Hát sz*rjon sünt, aki ilyesmikkel kísérletezik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11028) fogtunder válasza mike1334 (#11027) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Abban a topikban is leírtam, hogy ezzel alapvetően semmi baj, mert jobb ha etikus hackerek találják meg a sebezhetőségeket, mintha haszonszerzésre használnák rögtön az érintett cégek bevonása nélkül.
Hogy mire használják, az egy másik kérdés, a kokain első felhasználási módja is érzéstelenítő volt szemműtétekhez, csak az emberiség gyarló és inkább kábítószert csináltak belőle.
Nem ez lesz a platform vége, közel sem.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11029) mike1334 válasza fogtunder (#11028) üzenetére


mike1334
veterán

Remélem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11030) Djatis válasza hszilard666 (#11023) üzenetére


Djatis
senior tag

Szia!

Igen minden rendben remélem feléd is! Megvettem a macbook pro-t, a homepod-ot is azóta imádom :DD. Örülök, hogy neked is bejött az ipad!
Ne hogy csak off legyen. Nagyon bejött eddig a switch! A zelda is tetszikt pedig azt hittem, hogy gagyi! Holnap lehet veszek egy doom-ot.

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#11031) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

wjbhbdux: bocs a reggeli törlésért, nem gondoltam, hogy topictéma lehet.
God save us all. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11032) djozsi válasza ayo (#11026) üzenetére


djozsi
senior tag

Valaki elmagyarázná dióhéjban, hogy ez mit jelent úgy, hogy egy laikus is értse?
Már tegnap óta ettől visszhangzik az egész internet, hogy ezzel vége mindennek, a Nintendo nagyon megszívta.
Emellett összesen annyit láttam, hogy egy group, akik régóta ezzel foglalkoznak és már januárban is ismerték a hacket eljutottak addig, hogy csináltak egy bonyolult guide-ot arra, hogyan futtassunk linuxot a switchen, ami persze techdemónak biztos jó, de a játékok szempontjából max emulátorozáshoz érdekes. Egy másik group pedig állítólag tud már mentéseket backupolni, de csak hónapok múlvára ígérték a publikus verziót.
Nem láttam warezt és nem is világos, hogy ez egyáltalán biztossá teszi-e azt, hogy hamarosan megjelenik vagy ahhoz néhány szoftveres akadályon is túl kell jutni.
Eközben már január óta hallani lehetett, hogy van ez a sebezhetőség, csak akkor még nem hozták nyilvánosságra a módszert és módosítani kell a switch chipjein a javításhoz, de ez a módosítás az 5.0-s switch update alapján már úton is van úgy emlékszem.
Nekem ez az egész viharnak tűnik egy pohár vízben, de mivel hülye vagyok hozzá lehet, hogy tévúton járok és a hétvégére tényleg 30%ot fognak zuhanni a részvények és mindenki torrentezni fogja a kartont is a labohoz.

(#11033) fogtunder válasza mike1334 (#11029) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A PS1 óta nem nagyon volt konzol, amit ne törtek volna meg. Csak a Nintendonál ott a DS és a Wii, mindkettőre volt warez és nem buktak, sőt. Nem a mi piacunk a mérvadó ilyen szempontból se.

(#11032) djozsi: úgy képzeld el, mint a szellőzőt a Halálcsillagon. alapvetően nincs vele semmi baj, amíg nem jön pár tinédzser nem lőnek bele egy protontorpedót, onnantól viszont mindenféle nagyon csúnya dolgok tudnak történni. az aláíratlan kód futtatása mindig csak az első lépés, ha ez megvan, akkor kvázi bármit lehet már, előbb-utóbb valaki el fog kezdeni custom ROM-ot csinálni a gyári alapján, ami mindent fog vinni. és akkor elkezdődhet a verseny, de ezt a kaput a Nintendo végleg soha nem fogja tudni bezárni, az új gépeken lehet, de a régieken megmarad. és a jelenlegi online service nem éppen az, ami miatt félnének törni az emberek a switchüket...

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11034) =WiNTeR= válasza djozsi (#11032) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Mondjuk közel sem lenne ekkora hírértéke a dolognak, ha a Nintendo nem baszott volna a Switch esetében alapvető funkcionális dolgokra (pl.: save backup / cloud save 2018-ban totál default kéne legyen).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#11035) djozsi válasza fogtunder (#11033) üzenetére


djozsi
senior tag

A magyar piacnak kifejezetten jót tesz, ha egy platformra van warez. Legalábbis a hardverpiacnak mindenképp, játékok pedig amúgy is javarészt a használt piacon keringenek.
Egyébként szerintem is konzolon ilyen esetben egy szűk réteg hobbija lenne a warez, pláne ha tűket kell szurkálni a switchbe a havkeléshez és kockáztatot az accountod letiltását. Csak warezelni nem fog egy konzoltulaj, ahhoz túl érdekes a multiplayer kínálat.
Mondjuk ahogy az imént írtam számomra még mindig nem világos, hogy miért kiált emiatt mindenki warezt. Még egy nyeszlett youtube-ot se láttunk ráhekkelve a Switchre ezzel az új módszerrel, nemhogy warezt.

(#11036) mike1334 válasza fogtunder (#11033) üzenetére


mike1334
veterán

Xbox one-t meg Ps4-et elvileg még nem tudták megtörni, ha jól tudom. Valahol sejtettem, hogy egyszer ez is megtörténik a Switch-csel, de bíztam benne, hogy később kerül rá sor. Most csak attól tartok, hogy sokan "rákaptak", és felverik az árát.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11037) djozsi válasza =WiNTeR= (#11034) üzenetére


djozsi
senior tag

Egyetértek, hogy ezek a funkción nagyon alapok kéne, hogy legyenek. Én arra gondolnék, hogy az online-al együtt akarják ezt is bevezetni, csak az online-t folyamatosan csúsztatják, ezért ez sincs. Ez persze csak egy tipp és nem mentesíti azt, hogy nagyon gáz, hogy nincs.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy emiatt lett ennek ekkora őrült nagy hírverése. Idézem példaképp az index címoldalt: "Kezdődhet a kalózkodás a Nintendo Switch konzolon".

Egyébként van itt olyan, aki bevállalná, hogy drótokat dugdos a Switchbe és feltöri a rendszert azért, hogy lemásolhassa a mentéseit? Amire megjegyzem még mindig nincs módszer, csak állítólag lesz pár hónapon belül.

Az mondjuk elég troll lenne, ha publikálnák a módszert, párezren feltörnék miatta a switchet, őket lebannolná a Nintendo, aztán rá egy hétre bevezetné a cloud save-et.

(#11038) djozsi válasza mike1334 (#11036) üzenetére


djozsi
senior tag

PS4re van törés, de szoftveres, szóval bizonyos firmware verziókon működik csak. Itt az a különbség, hogy állítólag nem lehet firmware oldalról javítani a dolgot.

Xbox one homebrew scene sose létezett, nem foglalkoztak vele eddig ilyen szempontból komolyan.

Nem teljesen értem, hogy mitől tartasz, minek verik fel az árát és miért?

(#11039) hszilard666 válasza Djatis (#11030) üzenetére


hszilard666
veterán

Szuper, örömmel hallom! :R

A Doom szuper, nekem is megvan, picit csúnyácska, de mindenért kárpótol hogy vihetem mindenhova! :K

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#11040) mike1334 válasza djozsi (#11038) üzenetére


mike1334
veterán

Ha "ingyen" lehet játszani valamin, az rögtön népszerűbb lesz kishazánkban. A játékoknál meg azért tartok tőle, mert ha csökken a kereslet, akkor gondolom az akciós árképzés se nekünk lesz kedvező, bár tudom, hogy per pillanat nincs korlátja a külföldi vásárlásnak. De pláne a fizikai játékokat nem éri meg annyira tartani, ha kevesen veszik.
De így olvasgatva a a hozzászólásokat és cikkeket, annyira nem fenyegetek még ezek a dolgok.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11041) djozsi válasza mike1334 (#11040) üzenetére


djozsi
senior tag

Igen, fentebb írtam egyet, mert én is tudatlan vagyok ebben a témában. Laikusként tényleg azt látom, hogy 3 hónap alatt addig jutottak vele, hogy drótozással és egy nagyjából 100 lépésess guide-al linux tabletet csinálhatunk a switchből, de ez aligha érdekli a Nintendot.

A warez már keményebb kérdés, de őszintén szólva egyelőre a szenzációhajhász index kaliberű cikkeket leszámítva szó se esett warezről sehol. De tényleg hülye vagyok hozzá, lehet, hogy a mostani bejelentés azt eredményezi, hogy valaki, aki warezra akarja ezt felhasználni jövő hétre össze is dobja a hacket hozzá, nem tudom. Én minden esetre tuti nem fogom hackelni a gépet, de ha mondjuk tényleg a rev1-re lesz limitálva a warez és emiatt az felértékelődik, akkor tuti, hogy ha a mostani nagyjából 2 éves lesz lecserélem egy újabbra friss aksival. :)

(#11042) fogtunder válasza djozsi (#11035) üzenetére


fogtunder
nagyúr

látom nem nagyon voltál jelen az XBOX360 korszakban :D ott is garvesztéssel járt a meghajtó flashelés, mégis pont lefosta mindenki, Live-ra is simán felmentek, aztán ha letiltották a gépet, eladták áron alul és folytatták ugyanott. ment a macska-egér játék új védelmekkel, új meghajtókkal, de pár hétnél tovább egy megoldás sem bírta. az RGH/JTAG hackhez forrasztani kellett az alaplapon és eleve hűtésmodot kellett csinálni rajtuk, hogy ne olvadjon le a GPU az alaplapról.
amíg van rendes singleplayer tartalom, addig itthon biztos sokan lesznek, akik megcsinálják, a Nintendo nem bukik a hardveren, és ha sok a gép, azért valamennyi játékot így is eladnak. a legjobb védelem normális online szolgáltatás lenne amúgy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11043) ldave válasza =WiNTeR= (#11034) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Teljes mértékben egyetértek veled. Nekem még nincs gépem és ennek egyik oka pont az ilyen alapvető funkciók értelmetlen hiánya.

A Slime draws near! Command?

(#11044) adalbert1 válasza fogtunder (#11042) üzenetére


adalbert1
veterán

Engem inkább azért érdekelne a téma, mert ha lenne pár jó homebrew, akkor kibővülne a funkciók köre (a warez annyira nem érdekel, így dolgozó felnőttként szerencsére már több játékra van pénzem, mint amennyit időm lenne végigjátszani :) ) - pl. egy jó NES/SNES/Mega Drive/GBA emulátor jöhetne, akkor legalább nem kellene a Nintendo-ra várni, hogy vajon mikor ad már ki valamit Virtual Console játékként (oké, emulátoronzni tudnék telefonon vagy PC-n is, de azért szerintem jobb élmény lenne a Switchen játszani).

Gratulálok a magyar forgalmazónak a South Park megjelenéshez - facebook posztokból az jött le, hogy egyik itthoni üzlet sem kapta meg tegnap (engem is hívtak a gameparkból, hogy nem kaptak, és nem is tudták, hogy mikor kapnak) - viszont állítólag volt, aki az amazon-ról előrendelve már tegnap előtt megkapta... :(
Nem tudom mi lehet a háttérben, de felírom a SNES mini árazás mellé az eddig elkövetett szerencsétlenkedéseik listájára. :)

(#11045) djozsi válasza ldave (#11043) üzenetére


djozsi
senior tag

Tapasztalatból mondom, nem vesz el a játékélményből semmit az, hogy nincs cloud save. ;)

(#11046) ldave válasza djozsi (#11045) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez egyéni kérdés, PS3-on veszett el 50+ órás játékállásom, mert tönkrement a HDD a gépben. Számomra a Switch még nincs kész szoftveresen és nem is látszik a szándék a Nintendo részéről, hogy a sokak által várt, máshol alapvető, itt hiányzó funkciókat beletegye a rendszerbe.

A Slime draws near! Command?

(#11047) Mr Bond 007 válasza ldave (#11046) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Vagy csak kivárják a fizetős online szolgáltatás indulását, és ott kapod majd meg. (mint xboxnál)
Ha már pénzt kérnek, akkor valamit virítani is kell cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#11048) adalbert1 válasza ldave (#11046) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, számomra az is szomorú, hogy még mindig úgy kellene 2 konzol között a mentéseket és user adatokat migrálni, mint 3DS esetén, hogy a cél és a forrás konzolnak is egyszerre nálad kellene lennie - erre is jó válasz lenne a cloud save (pl. mikor a régi fat Xbox One-om cseréltem újabbra, akkor tök kényelmes volt, hogy csak letöltötte a felhőből a mentéseimet, és nem kellett a transzferral szórakozni).

(#11049) mike1334 válasza Mr Bond 007 (#11047) üzenetére


mike1334
veterán

Tényleg, lesz a multin kívül valami plusz az előfizetésükben? Pl havi egy játék, vagy valami, mint az Xboxnál a Goldban?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11050) Mr Bond 007 válasza mike1334 (#11049) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mintha olvastam volna valahol hogy pár régi játékot adni fognak mellé. (ilyen snes féléket) A részleteket még senki se tudja, és ezt se venném biztosra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.